Administrateur Hoog salaris Wij doen in financiën. noomen b.v. accurate administratief medewerkster Grote fruitverkoop INVENTORY CONTROL PLANNER (male/fèmale) koopwoningen in Buitenhof-Oost huurflats in Buitenhof-Oost WERELDWIJDE VERHUIZINGEN BiVERKROOSTZNBU afdelingshoofd m/v SECRETARESSE U kent Noomen als onafhankelijk verzeke ringsadviseur. Maar wij behartigen ook financiële zaken. Noomen kan u geld lenen. Of het om een zeilboot gaat, een auto of een huis. Wij hebben al aan velen een hypotheek of een geldlening verstrekt. En natuurlijk gaat dat gepaard met hetzelfde goede advies dat u van ons op verzekerings- gebied gewend bent. Verzeker u van ||d een goed advies, nva v algemeen assurantiekantoor Burggravenlaan 11 Postbus 262 2300 AG Leiden tel. 071-14 28 41* BELASTING-AANGIFTEN deskundig verzorgd door oud-hoofdambtenaar Financiën Billijke tarieven BEL TEL. 071-210655 Gevraagd voor exportbedrijf van bloemen en planten Vereisten: Mavo- en typediploma. Sollicitaties aan: J. G. Blase en Zonen bv Brouwerstraat 43, Rijnsburg. Tel. 01718-22175, privé 24403. a.s. maandagmorgen 16 febr. van 8-12 uur n de Groenoordhallen te Leiden, Willem de Zwijgerlaan Goedkoper kan het niet 1 doos vol sap sinaasappelen v.d. pers inhoud 113 stuks 20,00 1 kist hand navelsinaasapp. 120 st25,00 1 doos witte grapefruit 48 st. Inh17,50 1 kist sinaasapp. hand pers 135 st25,00 1 kist mooie goudreinetten 15 kg13,50 1 kistHoll.app. lombarts12kg15,00 Privé-adres: W. J. Sira fruithandel Openbare verkoping ex artikel 1223 lid 2 B W. De notarissen J. G. Bergsma te Aarlanderveen en H. F. G. Moussault te Roelofarendsveen zijn voornemens om op de vrijdagen 20 en 27 februari a.s. telkens om 11.00 uur 's morgens, in café Heemskerk te Roelofarendsveen bij inzet, resp. afslag te verkopen: het perceel tuinland en water, met kantoorge bouwtje en kassen, liggende te Roelofarendsveen achter het pand Noorderhemweg 40 en kadastraal bekend gemeente Alkemade, sectie K, nummers 1259,1260 en 1261tezamen groot 1 ha 69 are 10 Vaste lasten 425,- Vaste lasten: achterstallig 839,15. Executie- en royementskosten, trekgeld, ev. rangrege- lingskosten en achterstallige lasten komen voor rekening koper. Aanvaarding: het perceel, dat niet bij de eigenaar in ge bruik is, doch waarvan het kantoorgebouwtje onrechtma tig wordt bewoond, kar. door de koper na betaling der kooppeningen worden aanvaard. Betaling kosten en las ten uiterlijk op 5 maart a.s. Betaling koopsom uiterlijk op 27 maart a.s. beide ten kantore van notaris Moussault voornoemd. Inlichtingen ten kantore van genoemde notarissen: Zuideinde 16 te Aarlanderveen (tel. 01725-9206); Lange- weg 50 te Roelofarendsveen (tel. 01713-9115). Zegt het voort Zo goed als nieuwe hoekkeuken. Uitgevoerd in donkereiken met crème-wit front. Steentjesblad met 2 roestvrijstalen bakken en licht- lijst. Maat is 2.50x3.00 m. Prijs voor deze keuken 3.900,- Tevens te koop: nieuwe elektrische oven, afzuig kap en 6 zo goed als nieuwe barkrukken. INLICHTINGEN: 071-890841. DISTRIBUTION SERVICES INTERNATIONAL (D.S.I.)B.V. (3M Company) D.S.I, is a rapidly expanding company in Leiden, and provides distribution services for 3M products to the Middle East, Africa and within Europe. For our Inventory Control and Order Services Department we are looking for an The job calls for a person able to communicate at all levels in order to ensure the adequate availability of stock in a central location for distribution on a total European scale. The function: - Communicate with sister companies on inventory needs - Analysis of inventory data - Review of forecasts - Calculation of stock levels and safety stock - Purchasing (Economic Crder Guantity). The qualifications: - Education: HEAO (CE) or university degree - Age: between 25 and 35 years old - Experience in inventory control (using the statistical and/or time phased approach) - A working knowledge of the English language is a must. The company is in the process of computerizing its operation therefore any experience in data processing is an advantage. Interested applicants are invited to telephone Mrs. van Steenbergen between 09.00 and 12.00 hours (071 - 76 93 51for further information, or write to the Personnel Department. Zoeterwoudseweg 5 - 7,2321 GL Leiden. Leiderdorp bouwt in de komende jaren aan de Engelendaal de woonwijk Buitenhof. De woningbouw in het eerste deel, Buitenhof-Oost, begint in de loop van 1981. De oplevering wordt verwacht in de tweede helft van 1982, gedurende 1983 en 1984. Het gaat om 665 woningen, waarvan er ca. 240 zullen verkocht worden op gemeentelijke verkoopvoorwaarden. Het plan bevat premie A-, premie B- en ongesubsidieerde woningen. Het gemeentebestuur van Leiderdorp wil op korte termijn graag weten welke inwoners van Leiderdorp belangstelling hebben voor een koop woning in Buitenhof-Oost. Dat geldt ook voor kandidaten van buiten de gemeente die in Leiderdorp hun dagelijks werk vinden. Zij kunnen in het gemeentelijk informatiecentrum een formulier afhalen, waarmee ze hun voorkeur kenbaar kunnen maken. Het gemeentebestuur hoopt aan de hand van de ingezonden formulieren een indruk te krijgen van de bestaande behoefte aan koopwoningen. Belangstellenden wordt verzocht het formulier vóór 9 maart aan de gemeente terug te zenden. Het gemeentebestuur van Leiderdorp heeft in beginsel geen dure huurflats gepland in de nieuwe woonwijk Buitenhof-Oost. Mocht daarvoor wel belangstelling zijn, dan is het gemeentebestuur bereid een plan voor koopflats aan de Engelendaal te wijzigen in premie- en vrije sector-huurflats. Gedacht wordt aan geschatte kale huurprijzen vanaf f 625,-- a f 675,-- voor een drie-kamerflat. De bouw kan nog deze zomer starten. Het gemeentebestuur wil graag weten of voor deze categorie woningen in Leiderdorp en omgeving belangstelling is. In het gemeentelijk informatiecentrum is een enquêteformulier beschikbaar. Belangstellenden wordt verzocht het formulier vóór 9 maart aan de gemeente terug te zenden. meubelbewaringen overzeeverpakkingen |pianovervoer rijks- en kantoorverhuizingen Voor deze funktie komen in aanmerking studerenden NIVRA, gevorderd tot en met algemeen gedeelte afgestudeerden SPD-II. Deze funktie biedt kandidaten met ruime ervaring in de fiscale praktijk goede toekomstmogelijk heden. Dit is een boeiende funktie. U krijgt zeer zelfstandig werk bij een gevarieerde kliën- tenkring, waarin U Uw kennis én inzicht ver der praktisch kunt ontwikkelen; interne kursussen dragen daar ook toe bij. Verdere studie wordt gefacilieerd. Walgemoed Co. be hoort tot de middel grote kantoren, met totaal bijna 300 personen waarvan ca. 30 accountants. leder kantoor is van overzichtelijk grootte waar men elkaar nog goed kent. Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan het secretariaat van de maatschap, afd. Personeels zaken, Nieuwe Steen 8, 1625 HV Hoorn, tel. 02290-36264, of aan onze vestiging Zeemanlaan 22A, 2313 SZ Leiden, tel. 071-146746. Luba Leiden vraagt: MET SPOED zieken verzorgenden verpleeg- Er is een verzoekschrift - zon der ontwerp van akkoord - in gediend namens de besloten vennootschappen: Hotel Noordzee B.V. en Holding Mij, Mare Batavium B.V. beide ge vestigd te Noordwijk aan Zee, Parallelboulevard 214c, tot het verlenen van surséance van betaling ingediend. De schuld eisers worden opgeroepen om te verschijnen ter raadkamer van de Tweede Enkelvoudige Kamer der Haagsche Recht bank, van donderdag, 19 fe bruari 1981, des voormiddags om 11.30 uur, Juliana van Stol berglaan 2 aldaar, teneinde daarop te worden gehoord. Op 11 juli 1980 is aan verzoeksters voorlopig surséance van beta ling verleend, zulks met benoe ming van mr. M. Rutgers, Rechter-plaatsvervanger in de ze Rechtbank, tot Rechter commissaris, en van mrs. E.J.C. van Hartingsveldt en L.W.A.P. van der Kaay, beiden advocaat en procureur te Lei derdorp aan de Van Poelgeest laan 53, tot bewindvoerders. De Griffier. Het Diaconessenhuis Breda omvat een algemeen ziekenhuis met 261 bedden en een verpleegte huis met 137 bedden. De identiteit is protestant christelijk. Voor ons verpleegtehuis Aeneas zoeken wij voor een van de 5 afdelingen een De afdeling heeft de zorg voor 27 langdurig somatisch zieke patiënten. Per afdeling zijn zo'n 16 ziekenverzorgenden werkzaam, waarvan ongeveer de helft nog in opleiding is. Voor deze funktie komen wij graag in kontakt met verpleegkundigen, die in het bezit zijn van het diploma A-ziekenverplcging, de kaderopleiding gezondheidszorg gevolgd hebben en een ruime ervaring hebben in een leidinggevende funktie. Benoeming geschiedt in de rang van eerste verpleegkundige-A. Inlichtingen en/of sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken, Langendijk 75, 4819 EV Breda, onder vermelding van kodenummer LD 005 op de enveloppe. REED ROCK BIT COMPANY OF NEDERLAND B.V. ROOSEVELTSTRAAT 6 2321 BM LEIDEN, TEL. 071-765900. fabrikant van boorgereedschappen voor de olie- en gasindustrie. Wij vragen voor de general-manager een ervaren de kandidate die wij in gedachten hebben, heeft een voltooide middelbare school en secretaresse-opleiding. Haar leeftijd is ouder dan 22 jaar. Zij kan vlot in het Nederlands en Engels stenograferen en typt snel en foutloos. Het bijhouden van het archief, verzorgen van in- en uitgaande post en andere adm. bezigheden zijn voor haar geen probleem. Heeft u interesse voor deze funktie? Sollicitaties t.a.v. afd. personeelszaken of na telefonische afspraak aan het bedrijf van 09.00-16.00 uur. Kamsteeg Holding B.V. is een gerenommeerde V.A.G. dealer (V.W. en Audi) in de randstad met vestigingen in Oegstgeest, Leiderdorp, Lisse, Katwijk, Voorschoten en Alphen a/d Rijn. Voor de centrale administratie in Oegstgeest zoeken wij voor Kamsteeg Zuid B.V. op korte termijn een: die verantwoordelijk is voor de gehele administratie van deze werkmaatschappij. Hij rapporteert aan de hoofdadministrateur van Kamsteeg Holding B.V. Om deze interessante functie goed te kunnen vervullen denken wij aan iemand van ongeveer 35 a 40 jaar, in het bezit van het M.B.A. diploma en met ervaring in alle onderdelen van de admininstratie, alsmede de verslaggeving. Gewend zijn leiding te geven is een vereiste, belangstelling en/of ervaring voor automatiseringsvraagstukken strekt tot aanbeveling. Vanzelfsprekend staat daar ook wat tegenover: Uitstekende autoregeling. De overige secundaire arbeidsvoorwaarden zijn zonder meer goed te noemen. Degene die belangstelling voor deze functie hebben verzoeken wij uitsluitend schriftelijk te reageren. Kamsteeg Zuid B.V., Postbus 8, 2340 AA OEGSTGEEST. T.a.v. Dhr. C. Griffioen.

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 20