SJC-trainer Duindam: "We scoren gemakkelijk" Noodlot" slaat toe voor G omez Verzet LUSV-2 bij Leython beloond: 2-2 Schaakteams bekeren door ZATERDAG 14 FEBRUARI 1981 NOORDWIJK De spanning valt van het gezicht van Arie Duin dam af te lezen. Het zijn, voor de goede orde, niet de zorgen om trent het aanstaande twecdeklas- serschap van zijn SJC, die het ge laat van de trainer tekenen. Hoe wel hij elke vorm van optimisme uit ieders gedachten bant. kan de Noordwijkcrs de promotie uit de derde klasse A niet meer ontglip pen. "De weg is nog lang", zegt hij echter nog altijd behoedzaam. Wat de gedachten van de Noord- wijkse oefenmeester bezig houdt heeft niettemin wel degelijk met de voetbalsport te maken. Arie Duindam zal binnenkort voor een moeilijke keuze komen te staan als van hogerhand de toe zegging omtrent een nieuwe functie binnen het gemeentelijk apparaat uitblijft. Thans is hij tien jaar beheerder van de Noordwijkse Northgohal, een voor hem te onregelmatig baan tje. Dat blijkt wel als hij vertelt dat hij door de combinatie met het trainerschap slechts twee a drie avonden in de veertien da gen thuis is. Worden reeds enke le jaren bestaande plannen om de afdeling welzijn waaronder Duindams functie ressorteert uit te breiden niet spoedig uitge voerd, óf blijkt daar ondanks die uitbreiding geen plaats voor hem, dan zal de zeekanter moe ten kiezen tussen zijn gezin en de bal. Een voor een echtgenoot ge lukkig niet al te moeilijke keus. al zal Duindam met pijn in zijn hart afscheid nemen van de voet ballerij. "Want als de baan niet doorgaat overweeg ik daar toch een punt achter te zetten. Krijg ik de nieuwe functie wel. dan ga ik normale werkdagen maken. In dat geval hangt het van SJC af. Ik wil graag blijven. SJC is voor elke trainer een ideale vereni ging". Zolang de onzekerheid Arie Duin dam omklemt, valt er geen zin nig woord te zeggen of hij in de nieuwe voetbaljaargang terug te vinden zal zijn op één van de Noordwijkse voetbalvelden, waar hij al vanaf zijn jeugd zijn vrije tijd doorbrengt. Tot zijn 25- ste als actief voetballer bij Noord wijk ("twaalfde man bij het eerste") en na gesukkeld te hebben met zijn knie zes jaar als jeugdtrainer. In die periode boekte hij als interim-trainer bij de hoofdmacht succes nadat Harry van der Horst door het ver enigingsbestuur aan de kant was gezet. Samen met diens opvolger Leo Eelman leidde hij Noord- wijk naar het landskampioen schap (1973). om daarna zijn laat ste twee jaar als jeugdtrainer te vervolmaken. Met de A-jcugd werd hij diverse malen kam pioen maar het beoogde resul taat, promotie naar de regionale jeugdcompetitie, bleef telkens weer achterwege. "Erg jammer, want voor een vereniging als Noordwijk is zoiets noodzaak", oordeelt Duindam. Er waren vijf jaar geleden veel 'voetbalkenners' die zich afvroe gen hoelang de sporthalbeheer der uit Noordwijk aan Zee het in Noordwijk-"binnen" uit zou houden. Hoewel er sprake van is geweest dat Duindam de SJC-ers na twee seizoenen ging verlaten om bij Rijnsburgse Boys aan de slag te gaan ("Daarvoor moest ik toestemming van het gemeente bestuur hebben. Die kreeg ik niet omdat het de combinatie sporthalbeheerder/trainer zijn buiten Noordwijk niet zag zitten. Men vreesde moeilijkheden met de wisseldiensten"). pakte dat goed uit. Meer dan goed zelfs. Duindams relaas: "Noordwijk be stond op het moment dat ik naar SJC ging voor de helft uit Noord- wijkers en voor de helft uit oud- SJC-ers. Er waren altijd spelers die hogerop wilden voetballen. Ik denk dat men bij SJC al te dikwijls met lede ogen voetbal lers heeft zien wegtrekken". (Daar werkte Arie Duindam overi gens zelf aan mee. In zijn tijd als jeugdtrainer bij Noordwijk haal de hij drie SJC-junioren over om bij de roodwitten te komen voet ballen. "Nee. daar heb ik nooit boze gezichten over gezien. Maar ik kan me voorstellen dat men dat bij SJC niet leuk heeft gevon den", realiseert hij zich. Hetzelf de gebeurde toen Duindam naar de zwartwitten overstapte. De drie oudspelers (Piet Alders. Jos Alders en Peter Marijnen) èn de Noordwijkcrs Hans Kasper en Maarten Plug nam hij in zijn kiel zog mee. "Bij SJC heb ik mezelf voorgeno men die trek naar Noordwijk te gen te gaan door een optimale sfeer te kweken. Ik ben meer prestatiegericht te werk gegaan. Het vergde een speciale aanpak. Bij SJC was en is het nog altijd, een enorme geinbocl. Als je daar met de botte bijl spelers de les gaat staan lezen, dan bedanken enkele spelers resoluut voor de eer en gaan net zo makkelijk in het derde voetballen. Bij moei lijkheden zochten we dan ook al tijd naar een compromis waar mee beiden partijen tevreden werden gesteld. Ook nu wordt er nog altijd flink gedold, maar kunnen de puntjes als het se rieus wordt toch op de i worden gezet. Ik kpn gaan bouwen. Dan is het 't belangrijkste wat de spe lers willen. Ze hebben zich aan gemeld om te voetballen. Willen ze dan ook nog kampioen wor den, dan zullen zij er iets meer voor moeten doen. En dat is onze kracht, de'goede wil van de spe lers". "Ik heb een keer gezegd, toen het erg slecht weer was: kom op, wij gaan lopen want Quick (dit sei zoen 'naaste' concurrent op vijf punten afstand doet vanavond niets. Wij hadden ook wel kun nen gaan zitten kaarten. Maar nee, iedereen ging mee naar het strand. In de winter was de op komst bijna altijd 100 procent". In schril contrast met de huidige positie op de ranglijst verging het SJC vorig seizoen. "Dit jaar ben ik van het standpunt uitge gaan dat wij minder goals tegen moesten krijgen. Het afgelopen jaar scoorden wij zelfs meer doel punten dan de kampioen. RKDEO. Ook nu spelen we nog aanvallend, kijk maar naar de 39 treffers. Quick heeft er. meen ik, 18. De ploeg is evenwichtiger ge worden. Peter van Kampen van Foreholte en in de voorhoede Gerard Oude Velthuis hebben voor meer rust gezorgd", ver klaart Duindam de geschapen si tuatie. Ook hij kon niet helemaal bevatten wat zijn formatie vorig jaar overkwam. "De ploeg was erg jong, dat wel. Daarnaast had den we pech in beslissende wed strijden. Toch werden we nooit door een enkele ploeg wegge veegd. zoals wij dit seizoen nog geen tegenstander weg hebben kunnen spelen. Ook al doen rian te uitslagen dat vermoeden. We scoren erg makkelijk. En ook al weet Duindam niet of hij er dan nog bij zal zijn, de tweede klasse biedt mogelijkheden. "We zullen geen gek figuur slaan", be weert de oefenmeester, die in dien mogelijk dat jaar graag mee zou willen draaien. "Het is altijd mijn plicht en mijn streven ge weest te winnen. Als je dan toe vallig kampioen wordt", hij be nadrukt het 'toevallig', "dan ga je het volgende jaar weer gewoon proberen te winnen. Bij winst voel ik me toch altijd een stuk beter, Niet dat ik zal opspringen als we een doelpunt maken. Ik uit me niet zo. Ik zie ook altijd nog de betrekkelijkheid van het voetbal in". GERARD HAVERKAMP Zondag a.s. aanvang 14.30 uur LDWS— Roodenburg LDWS-terreln - Sportpark "De Vliet" Aangeboden door Bar-Bodega 't Uilennest w LDWS zoekt voor haar A-B- selektie een TRAINER (in het bezit van C-diploma) voor het seizoen 1981-1982. Sollici taties p a H Piket. Brahmslaan 33. 2324 AC Leiden. Tel. 071- 767570 Gerard Duindam: "De ploeg is evenwichtiger geworden OSLO (ANP) - Hilbert van der Duim heeft het gisteravond bij de loting voor de eerste dag van het toernooi om de wereldtitel schaatsen in Os lo niet slecht getroffen. Op de vijf kilometer krijgt de titel houder de kans zich te revan cheren voor zijn val op de tien kilometer van Deventer. Van der Duim start in het vierde paar, tegen de Euro pese kampioen Amund Sjö- brend. Piet Kleine rijdt in het tweede paar tegen de Oostduitser Andreas Dietel. In uitslagenbij het in de rij staan en ook bij lotingen moet iemand de laatste zijn. Anto nio Gomez, de Spaanse schaatser, kan daarover mee praten. De 'clown' is ondertus sen gewend aan het feit dat hij NK badminton gedevalueerd ROTTERDAM (ANP) - Blessures van topspelers hebben de strijd om de open Nederlandse bad mintonkampioenschappen ern stig gedevalueerd. Bij de heren meldden drie coryfeeën zich gis teren af. De als eerste geplaatste Prakash Padukone uit India moet op medisch advies verstek laten gaan. Ray Stevens (tweede), tobt met een beenblessure, ter wijl de als derde geplaatste Mor ten Frost-Hansen eveneens niet aanwezig is. Bij de dames is Ka ren Bridge afwezig. De Engelse heeft last van een enkelblessure. De enige Nederlanders die in Rot terdam geplaatst waren, zijn al uitgeschakeld. In de tweede ron de van het gemengd-dubbelspel verloren Rob en Marjan Ridder van het Engelse duo Badeley- Webster: 12-15, 18-13, 7-15. Ook alle overige Nederlanders zijn in dit onderdeel al aan.de kant gezet. in elke wedstrijd en in elk ti- teltoernooi als laatste eindigt. Met die gedachte heeft hij zich verzoend. Dat de loting voor de strijd om de wereldtitel in Oslo hem gisteren ook nog on gunstig was gezind, viel bui ten de berekening van de klei ne Spanjaard. Tot twee keer toe, op de 500- en de 5000 me ter, sloeg het noodlot onver biddelijk toe: Gomez start in de laatste rit. Bovendien ont breekt het hem aan een tegen stander, omdat er een oneven aantal deelnemers (37) is. Met veel moeite had hij zijn bond ervan kunnen overtui gen dat Spanje moest deelne men aan het wereld- titeltoernooi. Naast zijn ge brekkige schaatstechniek heeft hem nu ook nog het lot tegen gezeten. Het scheelde overigens maar een haar of Gomez had wel een te genstander gekregen. In eer ste instantie lootte hij op de 5000 meter tegen de Pool Wlo- dimierz Was. Eenmaal bij het laatste naamkaartje aange komen, ontdekte de hoofd- scheidsrechter. Erne Kvaalen. dat er een kaartje te weinig in de beker was gedaan. Met een zenuachtig lachje om de mond besloot Kvaalen opnieuw voor de derde groep te loten. Het had nadelige gevolgen voor de uiterst ongelukkige Gomez. De loting voor de 5000 meter is: 1. Balasjov-Niittyla, 2. Kleine- Dietel, 3. Mpore-Stenshjemmet, 4. Van der Duim-Sjobrend, 5. Schalij-Storholt. 6. Junell- Tveter, 7. Gustafsson-Shimizu, 8. Yamamoto-Soioenski.9. Bouche- r-Nick Thometz, 10. Ekstrand- Ehrig, 11. Bosjkarov-Kent Tho metz, 12. Berezin-Jagcr, 13. Was- Kramer. 14. Ala-Louko-Luke. 15. Wilson-Vernier, 16. Marchetto- Magnusson, 17. Coates- Mademann, 18. Gawenus-Mike Plant, 19. Gomez. (ADVERTENTIE) Jan Raas (midden) snelt naar MARSEILLE (GPD) - Met vijf overwinningen (zes als men het eindklassement van de Ster van Bessges meetelt) in anderhalve week tijd heeft Jan Raas in de Ronde van de Middellandse Zee een persoonlijk record bereikt. Dat gebeurde via een sprintzege in het centrum van Marseille, pal voor het stadhuis, waar hij het complete peloton versloeg, in het tweede gedeelte van de derde etappe. Het succes van Jan Raas in Mar seille kwam na een kort maar pit tig ochtendprogramma, waarin de Mont Faron (8,5 km) beklom men moest worden. De echte Jan Raas(t) opnieuw naar winst specialisten wilden zich duide lijk nog niet al te zeer inspannen en lieten de ereplaatsen aan de beste twee van het algemeen klassement. Mutter en Jones, die in deze volgorde werden gehul digd. Beste Nederlander was Gerrie Knetemann die op de 9e plaats beslag legde. deel 3e etappe (klin t Faron. I Mutt 2. Joi 6(ger lault 23.15.95 4 Roelie 23.20,98 5 Laurent 23.24.07 9. Knete mann 23 29,21 14 Wynands 24 07.31 De tijden van de overige Nederlanders: Maas 24 52.46 Zoetemelk 25 14.84 Lubberding 25 45.62 Raas 26 17.05 Van de Hoek 26.59.22 Priem 28 45.86 Tweede deel 3e etappe (Olhoules-marseille 110 km): 1. Raas 2 41 49 (gem. 40.786 km) 2. Berlin 3 Mantovani 4. Lualdi 5. Saronni 10 ex-aequo Knetemann. Zoetemelk. Wijnands 53 Maas 66 n 78. Lubberding. allen tijd als Raas Mul Jarino Rekreatie Antwoordnummer 3/9300 XA Roden (geen postzegel) Tel. 05908-16866. Na kantoortijd 05908-19598 leiden - de eerste ronde van de lan delijke bekercompetitie is voor de clubs uit de Leidse schaak bond probleemloos verlopen. Philidor (poule C) en LSG (poule B) plaatsten zich ten koste van Moerwijk en Pat Mat. In de B- poule kwamen Voorschoten en Daniel Noteboom, de vertegen woordiger van de Leidse onder- bondsclubs, tegen elkaar uit. Het duel eindigde met 2-2 onbeslist, maar door winst aan de hogere borden bekert D.Noteboom ver der. Het treffen tussen D.Noteboom en Voorschoten zat van het begin tot het einde vol spanning. Op het kopbord opende Bongers de score voor Voorschoten door Binnendijk op regelmatige wijze te verslaan. André de Boer zorg de voor een tegenpunt. Oppo nent Bert Houweling deed in tijdnood pardoes de dame ca deau. De beslissing viel in de partij tussen Thieme en Scherpe- nisse. Thieme wist zich lange tijd goed te verdedigen, maar ver gooide uiteindelijk een wat min der staand toreneindspel. Joop Turk kon het niet bolwerken te gen Erik de Vries, die vanuit een Pirc-verdediging een stellings voordeel steeds verder uit wist te bouwen. De eindstand kwam daarmee op 2-2. Conform de reglementen werd het resultaat op het vierde bord (Turk-De Vries) toen buiten beschouwing gelaten, waardoor de winst als nog met 2-1 naar D. Noteboom ging. Philidor walste soepel over Moer wijk heen: 3Vi-Vfc. RAG deGraaff was het eerst klaar. Lange tijd stond hij goed. maar zijn tegen speler kon toch nog met een re mise ontsnappen. Rinic Kuyf rol de vervolgens genadeloos over zijn tegenstander heen: l' z-'/z. Kopman Peter Gelpke stelde de eindzege veilig. De met wit spe lende Van der Raaff kreeg geen enkele kans: 2xh-xh. Hans Kuyf stond al snel gewonnen tegen Stavast. LSG had een pittige dobber aan Pat Mat. maar de winst ging in Beverwijk toch toch met l' 2-2'/2 naar de Leidcnaars. Sikkel en Konings bewerkstelligden met winstpunten de plaatsing van LSG. Leon Konings kwam op het eerste bord enigszins in de problemen door een pionoffer van De Rooi. Die problemen los ten zich echter vanzelf weer op toen de Pat-Matter besloot om er nog meer materiaal tegenaan te smijten. Dirk Sikkel moest eerst een witte pionnenmars op de ko ningsvleugel indammen, maar verdere acties bleven hem be spaard want In 't Veld gaf plots de dame weg. Wim Heemskerk wilde een wat beter staand eind spel in winst omzetten. Dit pakte evenwel verkeerd uit, want te veel forceren bezorgde de Rijns burger een onnodige nul. Osse- waarde stond eerst matig, maar sloot het duel tenslotte met een remise af: lVfe-2> In de tweede ronde moet het vier tal van Philidor op bezoek bij het Haagse DD. In de B-poule ont moeten LSG en Noordwijk el kaar. LEIDEN De derby in de volley balcompetitie tussen Leython en LUSV-2 is onbeslist gebleven. De studentenploeg weigerde zich vroegtijdig bij een nederlaag neer te leggen en zag het hard vochtig verzet beloond in een 2—2 deling. Leython had bepaald haar avond niet. De formatie slaagde er niet in de LUSV-reserves van zich af te schudden, al kende het lange tijd niet al te veel problemen. In de eerste set struikelde men ech ter over het goede spel van de linkshandige Engelbert van Pelt. Leython veroverde een voor sprong maar het verzet van LUSV. fel aangemoedigd door de enthousiaste aanhang (er wa ren opnieuw veel kijkers op het treffen afgekomen), was taai. De overwinning in die eerste set nipt: 15-13. In de twee daaropvol gende sets zette Leython in zijn eigen bekende stijl orde op za ken en nam duidelijk afstand: 8-15,8-15. In de vierde set lukte hen echter niets meer. De on verklaarbare terugval veroor zaakte dat de aanval volkomen stokte en de passes steeds zwak ker werden. LUSV profiteerde gretig en dwong Leython via 15-8 een deel van de winst af te staan: 2-2. Orion ondervond tegen Donar wei nig moeilijkheden. De pass lag goed waardoor er gevarieerde aanvallen konden worden opge zet. Donar bleek daar niet tegen opgewassen. Orion verloor welis waar de derde set (13-15). Con centratieverlies als gevolg van een scheidsrechterswisseling lag daar wellicht aan ten grondslag. In de overige sets maakte Orion daarentegen duidelijk dat er op de overwinning niets viel af te dingen: 15-8, 15-9, 15-9. SKC en NOVO-2 werkten hun ont moeting in een geladen sfeertje, tot aan het vervelende toe. af. De bet daaraan was het feit dat in een eerdere confrontatie met NOVO-2 de coach van SKC door de scheidsrechters was wegge stuurd van de begeleidersbank SKC had tegen die gang van za ken geprotesteerd en dat protest toegewezen gekregen. Bij NOVO wekte dat kennelijk nogal irrita tie. Van enig krachtsverschil was nauwelijks sprake. De ploegen BBL Vijfmans dinsdag: Tettero 3- Tettero 2 4-0, Yellow Ttgers-Disco 1-3, Les Imbattables-Proveste 1-3. Edosas- Birds 3-1. BBL trio's vroeg: Boonteam- AZL 4-0. Pasties-Parelmoer 3-1. WH- Modeboys 0-4. Spinners-Lions 0-4. Du- ke-Rabbits 3-1. BBLTrio's laat Tettero 0-Tettero 9 2-2. Tettero 7 - Globetrotters 1-3. Martin - Tettero 5 0-4, YNCT-Drift- kikkers 4-0, Tettero 8-Tettero 4 4-0. BBZLW maandag trio's HM-team- Splits 3-1. Pinners-Bojo 3-1. Sport- school-HR-team 2-2 BBZLW dinsdag vijfmans: Scarabee 1- BLF-team 0-4. BvM-Rooie Rakkers 2- 2. BC Sport-HVS 3-1 BBZLW Woensdag trio's HM-kwartet- Jaws 3-1, Tramps-Joy 3-1, BLF-team- Vliegende Schilders 1-3 BBZLW dinsdag trio's Jako-Florentijn 1-3. Pin-set-LBV 2-2, BC Sport-Cala- 1. Standen BBL dinsdag vijfmans: 1. Proveste 21-56 2. Edosas 22-55 3. Tettero 2 22-48' 4. Disco 22-46'/. 5.. Birds 22-43 6. Les Imbattables 22-35 7. Yellow Tigers 22-33 8. Tettero 3 21-31 BBL trio's laat l'.YNCT 2. Tettero 5 3. Tettero 4 4. Tettero 7 5. Tettero 8 6. Globetrotters 7. Driftkikkers 8 Tettero 6 C Duke 3. Lions 4. Rabbits 5. Pasties 6. Parelmoer 7.WH 8. Boonteam 9.AZL 10. Spinners BBLZW maandag t 1 HM-team 2. Splits 3 Sportschool 4 Pinners •5*. Bojo HR-I 23-65 23-57 V. 23-54 23-52 23-51'/ 23-50 23-42 23-38' 23-27' 23-18 23-59' 23-55 23-55 23-53 23-51 23-45' 23-43' 23-42 23-31'/ 23-25 21-52 21-46' 21-42' 21-42' 21-39' 21-29 BBLZW dinsdag vijfmans 3.HVS 4. Scarabee 1 5 BLF-team 6 Rooie Rakkers BBLZW woensdag trio 1. Tramps 2. Joy 3 HM-kwartet 4 Jaws 5. BLF-team 6. Vliegende Schilders BBLZW dinsdag trio's: 1 BC Sport 2. Florentijn J LBV Calamares Pin-set BBLZW woendag vyfman 1 Strike-kwintet 2. Pintrotters 3.Tygers 4 Scarabee2 5. Skydivers 6. Sam-Sam 21-57' 21-51 21-45'/; 21-44 21-32 21-24 20-48 21-45'; 21-44 21-39 21-35 20-34' 21-54 21-45 21-43 21-38'/ 21-39' 21-35 21-55 21-32' 21-34 21-29 kwamen op dat punt dan ook tot een compromis: 15-9, 10-15, 15-8 9-15. DAC-1 won simpel van de eigen re serves. Vooral aanvallend liet zich het verschil duidelijk spre ken Het eerste beschikte over veel meer slagkracht. De zege kwam dan ook geen moment in gevaar: via 15-7, 15-11 en 15-6 werd het 3-0. WVC herstelde zich van het zwak ke optreden van de laatste we ken door hekkesluiter LUSV-3 een 3-0 nederlaag te bezorgen. Vooral verdedigend stelde de studentenploeg teleur: 15-8, 15-7, 15-6. Koploper RW kwam tegen het laag geklasseerde Gemini weinig overtuigend voor de dag. In de eerste set bijvoorbeeld lukte het pas in de slotfase de tegenstan der van zich af te schudden: 10—15. Ook toen coach Piet Guyt op kwam draven, hij verkeerde in de veronderstelling dat de wedstrijd drie kwartier later zou beginnen, bleef het ritme zoek. ondanks een spelerswisseling (Gert van Dijk eruit). Gemini-3 speelde net zo min erg fraai maar vocht zich verbeten naar een 15-11 set winst. De derde set was een kopie van de eerste. Ook nu wist Gemini de meest onmogelij ke ballen te retourneren. Toch bleef het met lege handen (12—15) waarna RVV in de vierde set ruimer afstand nam (6—15) omdat de thuisclub toen te veel persoonlijke fouten maakte. DAMES Ondanks dat het Orion-blok goed functioneerde, bleek de Hazers- woudse formatie niet bestand te gen Riddcrveld. De Alphense da mes speelden bij vlagen zo sterk en gevarieerd aanvalsspel dat Orion toch door de knieen moest. Setstanden: 10-15, 12—15 en 11-15. Koploper Gemini-3 had ongekend veel moeite met het op papier zo veel zwakkere NOVO-3. De Noordwijkse routiniers slaagden er zelfs in nog een set uit het vuur te slepen: 1-3. In Up Go raakt steeds beter ingespeeld Werd in de eerste competitiehelft nog verloren van Blok, nu moest deze ploeg in eigen huis met liefst 0-3 het loodje leggen. Waardoor In Up Go zich defini tief uit de gevarenzone speelde. De wedstrijd VCL-Leython-4 werd bij de stand 1-1 (13-15 15-13) gestaakt. Beter gezegd: verder spelen werd op dat mo ment onmogelijk gemaakt om dat de zaalbeheerder het licht uitdraaide. Leython-2 begon energiek aan het treffen nut S'70. Een sterke opslag en kei harde smashes brachten de eer ste set in handen van Leython (10—15). Ook in de tweede set (12—15) stuitte de ploeg niet op problemen. S'70, dat good-old Alie Oudshoorn miste, leek in de derde set, t>ii een 11-5 voor sprong helemaal terug in de race. Doch Leython sloop punt voor punt dichterbij om met 11-15 de volle winst voor zich op te eisen. Leython-3 kwam tot tweemaal aan toe in actie. Tegen VCL, dat op gelijke hoogte toefde, toonde men veel inzet maar gingen de dames op beslissende momenten in de fout. VCL ontliep de neder laag daardoor nog net 17-15. 16-14. 10-15. 15-17. Zonder Edith Kip, door vertraging in het openbaar vervoer drie uur onder weg naar Alphen, verloor Ley thon met 3-1 van DAC-2.

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 13