directie-secretaresse J w 'jyy/A/s:/ *4Va Auto Heemskerk V administratief medewerker m/v JEUGDIG persoon leiden schakenbosch aankomend stoffeerder (m/v) ERVAREN AUTOMONTEUR AUTO HEEMSKERK Inventief bedrijfseconomisch medewerk(st)er op HBO-niveau (tevens plaatsvervangend chef) ziekenverzorgende stichting centrum st.bavo noordwijkerhout GOODYEAR (NEDERLAND) B.V. SECRETARESSE Samsom Data Systemen ontwikkelt en verkoopt (overigens onder andere namen) organisatiehulpmiddelen en automatiserings toepassingen. Het succes van onze activiteiten heeft uiteraard alles te maken met de aanwezige know how en een enthousiaste inzet van alle medewerkers en -sters. Om de afwikkeling van de vele agenda punten van het management -mede- in goede banen te leiden zoeken wij naarstig een directiesecretaresse. Bent u die actieve, zelfstandige vrouw, op zoek naar een boeiende full time baan? Spreken de volgende werkzaamheden u aan? het voorbereiden en notuleren van besprekingen en vergaderingen het verzorgen van de correspondentie archivering het bijhouden van de agenda vele bijkomende secretariaatstaken Beschikt u naast interesse over een goede opleiding (VWO-niveau secretaresse opleiding) en ervaring in een soortgelijke functie, neem dan contact met ons op. Voor informatie/sollicitatie kunt u bellen of schrijven met mevr. M. Loopstra-Volders, tel. (01720) 6 21 69 of de heer D.J.B. Houtman, tel. (01720) 6 20 43. Ons adres: de afdeling Personeelszaken van Samsom Data Systemen bv, Postbus 180, 2400 AD Alphen aan den Rijn. Samsom Data Systemen bv Samsom Data Systemen i< nv ICU, Informatie en Cor opgenomen de activiteiter jrpakketten. opleidingen, i naatschappij om-Sijthoff, V s boeken, tijdschriften. planningmiddelen, forr i. automatiseringsdie ICU Informatie en Communie Op de afdeling Anaesthesie van het St.N Elisabeth Ziekenhuis te Leiderdorp be staat plaatsingsmogelijkheid voor een ANAESTHESIE- VERPLEEGKUNDIGE die zal worden belast met het assiste ren van de anaesthesisten op de opera tiekamers. Het salaris wordt, afhankelijk van oplei ding en ervaring bepaald volgens de normen van de CAO-ziekenhuiswezen. Nadere informatie wordt u gaarne ver strekt door Zr. A.J.M. Vollebregt, ad junct directrice/hoofd verpleegkundige dienst. Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan het hoofd van de afdeling Personeels zaken. St. Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg-Postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp. Gevraagd: voor een leuke aantrekkelij ke baan in de leeftijd van 17 tot 20 jaar. Na 18.00 uur telefoon 071 - 213173. Bij de Sociale Dienst, afdeling Maatschappelijke Zorg kan worden geplaatst een De afdeling Maatschappelijke Zorg is naast de hulpverlening in het kader van de Algemene Bijstandswet aan thuiswonenden jonger dan 65 jaar, belast met het verzamelen en verstrekken van informatie over de financiële positie van personen in daartoe door het gemeentebe stuur toegestane situaties. Bijvoorbeeld de informatie die gevraagd wordt door andere gemeen telijke diensten, andere gemeenten, externe instanties of de infor matie die nodig is ter beoordeling van aanvragen voor kosteloos procederen. De aan te stellen functionaris zal naast diverse administratieve werk zaamheden worden belast met het verzamelen en controleren van bovengenoemde informatie. Hiertoe vinden gesprekken met de betrokken personen en instanties plaats. Om deze functie goed te vervullen zijn vereist: - een goede algemene ontwikkeling, blijkend uit ten minste een MAVO-diploma of een gelijkwaardige opleiding; - een goede uitdrukkingsvaardigheid, zowel mondeling als schriftelijk; - goede contactuele eigenschappen; - een minimum leeftijd van 21 jaar. Ervaring met administratieve werkzaamheden in samenhang met pu- bliekscontacten strekt tot aanbeveling. Aanstelling kan, afhankelijk van de mate waarin aan de vereisten wordt voldaan, maximaal plaatsvinden in de rang van adjunct-com mies. Het salaris bedraagt maximaal f 2530, bruto per maand. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de Sociale Dienst, de heer H.P.M. v.d. Meijden, tel.: 071-142847. Sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad worden gericht aan Directie Personeelszaken, Stadhuis, Postbus 9100, 2300 PC Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer 81.P"" psychiatrisch centrum leidschendam Schakenbosch maakt deel uit van "de open ankh", stichting dienstver lening geestelijke gezondheidszorg. In de technische dienst van ons centrum ont staat op korte termijn de vakature van De stoffeerderij verzorgt zowel de meubelstof fering ais de woningstoffering van het gehele centrum. Onze gedachten gaan uit naar een stoffeerder van 20 - 25 jaar die theoretisch geschoold is en het vak onder leiding van een bekwame, in ons centrum werkzame stoffeerder in de praktijk verder kan leren. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd van de -W- afdeling Peroneelszaken, Veurse Straatweg 185, 2264 EG Leidschendam. Alkemadelaan 1-2371 EX Roelofarendaveen Rijksweg Amsterdam-Rotterdam Tel. 01713-2866-2073 vraagt met spoed Leeftijd ca. 25 Jaar. Geboden wordt: - gevarieerd werk uitstekend salaris Sollicitaties schriftelijk of na telefonische afspraak: Occasionspecialist en off. Datsun dealer yy yyyyy £°.s> ssf,*? CS^ av/ C, J" *7 \.v Jtr </H <$>4 .cfi- yy yy Sikkens ontwikkelt, vervaardigt en ver koopt lakken en verven voor de professio nele en de doe-het-zelf markt. De fabrikage van deze gespecialiseerde produkten vindt plaats in een zestal vestigingen. In onze vestiging Sassenheim worden o.a. bouwverven, autoreparatielakken en indus triële lakken gemaakt. Tevens zijn daar ge vestigd het centraal researchlaboratorium, commerciële en administratieve afdelingen en de stafafdelingen. In totaal werken er zo'n 1250 mensen. Binnen onze bedi ijfssektor hebben wi) op de Bedrijfseconomische Afdeling plaats voor een bedrijfseconomisch medewerk(st)er, tevens plaatsvervangend chef. Op deze afde ling werken momenteel 9 mensen. Hij/zij krijgt als speciale taken: beheren en verder ontwikkelen van het kostprijssysteem, het maken c.q. bewaken van operationele planningen, analyseren van bestuursinformatie, samenstellen van investeringsaanviagen, leidinggeven aan een aantal medewerkers. Funktie-eisen: een opleiding op HEAO-BE of gelijkwaar dig niveau, analytisch vermogen. Enige jaren ervaring opgedaan in een indus triële onderneming strekt tot aanbeveling. Wij bieden een goed salaris en een groot aantal bijkomende voorwaarden, waar onder: een 13e maand, een vakantietoe slag van S% (wettelijke regeling 7 1/2%), 22 basisdagen vakantie plus twee collec tieve snipperdagen en een gunstige pen sioenvoorziening. Voor nadere inlichtingen over deze funktie kunt u zich wenden tot de heer R. Tibboel chef Bedrijfseconomische Afdeling, telefoon (01711)82701 (tussen 09.00 en 17.00 uur). Belangstellenden worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitatie te richten aan de heer F.J.M. Bus van onze afdeling Personeels zaken, Rijksstraatweg 312171 AJ Sassenhein Sikkens bv Postbus 3 2170 BA Sassenheim (01711)8 20 88 Zool 3 is een gemoderniseerde afdeling van de sektor Geriatrie van de Stichting Centrum St.Bavo te Noordwijkerhout. Op zaal 3 wonen 18 mannelijke en vrouwelijke bejaarden (die verzorging behoeven). Het verzorgingsaspect staat op de voorgrond. Het team, bestaande uit ziekenverzorgenden,B-verpleegkundigen en leerling B-verpleegkundigen,probeert dooreen zo goed mogelijke verzorging, persoonlijke aandacht en hel scheppen van een prettige sfeer de bewoners een aanvaardbaar leefmilieu te bieden. Wij hebben binnen ons team een vakature v full-time (m/v) Van de toekomstige collega verwachten wij datjiij o.a in verzorging kan werken in teamverband meewet een prettig en aanvaardbaar leefmilieu voor de bewon collega's en zichzelf. Nadere informaties worden gegeven door de heer J. v. sektor Geriatrie, toestel 2144. interesse heeft Lokven, beleidsman Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout de grootste bandenfabrikant ter wereld vraagt zo spoedig mogelijk een; voor de Financieel Direkteur. Voor deze funktie zijn vereist: - middelbare schoolopleiding - kennis van de Engelse taal - administratief inzicht en ervaring - diploma typen en steno - bekendheid met telex en telefooncentrale Voor deze zelfstandige werkkring waarvoor initia tief een vereiste is, bieden wij een goed salaris. Sollicitaties richten aan: Goodyear (Nederland) B.V., Produktieweg 62, 2382 PD Zoeterwoude-Riindijk, Hr. H. J. Salome Telefoon 071-899340 tst. 16

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 24