SSIItt Supervisor Credit Control/ Accounts Receivable (M/V) Skala 3M De beste KTV-monteurs zitten goed bij Skala En u? PERSONEEL \pensi chef-slager assistent chef-slager verkoopsters Vleespaleis Juch tE!!^iL.PERS(MELrens0NEa p^— VERWARMINGSTECHNICUS proces-operator psychologisch assistent(e) SLEUTELTJES LES ASSURANCES DU CREDIT S.A. ZELFSTANDIGE MEDEWERKERS ff DE VONK P"501**1 PERSONEEL personeel technisch bureau imampaeyhaarlem bv« Zoekt U ook de zekerheid die een financieel gezond en groeiend bedrijf kan bieden? Mogelijk is deze te vinden in een functie binnen ons bedrijf. Wij behoren met ca. 50 medewerkers tot de middelgrote installatiebedrijven in Nederland op het gebied van centrale verwarming en luchtbehandeling. Ons werkterrein ligt zowel in de woning- als in de utiliteits bouw. Voor onze ontwerpafdeling zoeken wij een all-round met ruime ervaring en in staat geheel zelfstandig c.v. - en luchtbehandelings-installaties te ontwerpen en deze in offertevorm uit te werken. De functie houdt tevens in het onderhouden van contacten met opdrachtgevers en de afdeling technische uitvoering. Voor deze afwisselende en verantwoordelijke functie gaan onze gedachten uit naar een technicus op H.T.S.-niveau en in bezit van A.C.I.-diploma: Verwarming en Luchtbehandeling. Als U meent over de gevraagde capaciteiten te beschikken zullen wij graag kennis met U maken. Behalve een goede werksfeer in een modern pand en toekomstmogelijkheden kunnen wij de man met de juiste kwaliteiten een aantrekkelijke salariëring aanbieden. Voor nadere informatie gelieve U te bellen 023-319454 en te vragen naar de heer W. v. Alphen. Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan: Mampaey Haarlem b.v. - Postbus 510 - 2003 RM Haarlem. Menken Landbouw Holding B.V. te Wassenaar omvat een aantal produktiebedrijven waar een breed assorti ment consumptiemelkprodukten, kaasprodukten, fris dranken en vruchtesappen wordt vervaardigd. Bij ons zuivelbedrijf te Wassenaar is op korte termijn plaats voor een die, op de verwerkingsafdeling met behulp van moderne apparatuur binnen een klein team van kollega's, gaat zorgdragen voor de verwerking van melk tot consumptie melkprodukten. De werkzaamheden vinden overdag plaats in een twee ploegendienst. Funktie-eisen: - enige ervaring in een soortgelijke funktie, - beroepsopleiding in de levensmiddelen-industrie, of soortgelijke opleiding, - enige technisch kennis - gevoel voor hygiëne. Indien u meent aan deze eisen te kunnen voldoen, verzoeken wij uw schriftelijke sollicitaties te sturen naar de afdeling personeelszaken van Menken Landbouw B.V. te Wassenaar t.a.v. Dhr. J.W.v.d. Oever Menken-Landbouw B.V. Rijksstraatweg 500, 2243 CH Wassenaar. Telefoon 01751 -79944. Het psychiatrisch ziekenhuis "Sancta Maria" tj Noordwijk zoekt met spoed voor de afdeling psychologisch ond .rzoek een (parttime) voor een periode van minimaal 2 maanden. De betrokken assistent(e) zal invallen voor een van de beide huidige medewerksters. De werktijden belopen 15 uur per week, waarvan de verdeling in overleg zal plaatsvinden. De werkzaamheden omvatten het afnemen en uitwerken van psy chologische tests met de daaraan verbonden administratie. Opleiding: Wij zoeken iemand bij voorkeur met een NIP-opleiding, met erva ring in het afnemen van tests en scoring. Salaris: Bij de salariëring zal rekening worden gehouden met de richtlij nen van het N.I.P. Nadere inlichtingen: worden gaarne verstrekt door Drs. P. Boon, afdeling psychologisch onderzoek (toestel 428). Sollicitaties: Schriftelijke sollicitaties aan het Hoofd Per soneelsdienst. psychlatrischziekenhuis sancta maria Langevelderlaan 1 2204 BA Noo'dwiik 1/ H I Tel 02523-8244 3M Nederland B.V. is een verkoopmaatschappij, die deel uitmaakt van een wereldwijd concern. Met produkten, onder merknamen als 3M en Scotch, zijn we aanwezig op markten, die variëren tussen die van bijvoorbeeld kopieermachines en geluidscassettes, retroreflekterende materialen en reinigingsmiddelen. Om onze 16.000 produkten op de verschillende markten te brengen, werken we vanuit een strakke organisatie. Van elementair belang hierin is de afdeling Finance Administration in onze vestiging te Leiden. Deze afdeling heeft een vakature voor een De Taak. Onze Supervisor is, als leider van een team, de centrale man/vrouw voor incassopolitiek en kredietwaardig- heidskontrole van bestaande en nieuwe relaties. Dit voltrekt zich voor een groot gedeelte via een geautomati seerd systeem, dat onder zijn beheer staat. De Kandidaat Kandidaat is, in 't kort gezegd, een „sterke man". Een organisator, de leider van het team. Met zéér goede kontaktuele eigenschappen. De Super visor is een snelle afweger van belangen. Een taktikus: zowel intern, bij uitwisseling van informatie,als extern, bij onderhandelingen over kredietontwikkelingen. Graag zal hij bestaande, c.q. nieuwe systemen opbouwen, uitbouwen en implemen teren. De Ervaring. Kandidaat heeft minimaal HEAO-CE of een opleiding van vergelijkbaar niveau. Ervaring in een soortgelijke funktie, hoofd debiteurenadministratie of specifiek kredietwaardigheids- kontroleur, is vereist. Ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking is een duidelijk voordeel. De Procedure. Een informatief gesprek kan verhel derend werken. Onder vermelding van LD319 kunt u schrijven of bellen voor inlichtingen. Schrijf naar 3M Nederland B.V., Rooseveltstraat 55,2321BL Leiden, of bel 071 - 76 93 30 (tussen 09.00 en 12.00 uur) met mevrouw F. de Vette. Jonge en dyhamische firma voor elektronische beveili gingsapparatuur gelegen in de omgeving van Den Haag zoekt voor onmiddellijke indiensttreding: een jonge commercieel technisch medewerker op HEAO of HTS-niveau die verantwoordelijk zal zijn voor: het beheer van de technische verkoopdienst dat voornamelijk zal bestaan uit de verkoop van wereldbekende elektronische appara tuur. Hij zal: - Tussen 25 en 35 jaar oud zijn - Minstens 2 jaar ervaring hebben - Zin hebben voor initiatief en verantwoordelijkheid - Bereid zijn zich regelmatig te verplaatsen in binnen- en buitenland - De militaire dienstplicht vervuld hebben Voorkeur zal gegeven worden aan persoon: - Met kennis van Engels en Frans - Met ervaring in beveiligingsapparatuur U kent Skala - de nog steeds jonge TV-verhuurorganisatie met een snel groeiend aantal winkels overal in het land. Het geheim van ons sukses: moderne toestellen, fraai van vorm. een organisatie die staat als een huis plus een betrouw bare, snelle service. Ervaren KTV-monteurs zitten dus goed bij Skala. Leerlingen trouwens ook want die krijgen naast hun werk een aanvullende, op de praktijk gerichte opleiding op Skala's eigen bedrijfsschool. Wie bij Skala werkt verdient uitstekend, kan snel klimmen en profiteert bovendien van een pakket prima arbeidsvoorwaarden zoals een bedrijfsauto ook voor huiselijk gebruik. Voor onze filialen in Den Haag en Leiden zoeken wij zulke beste monteurs. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gezonden aan Skala Televisie bv, Seinedreef 1-3,3562 KM Utrecht, ter attentie van de afdeling Personeels zaken. Voor meer informatie: 030 - 611846, vraag naar Paul ten Brink. En wedden dat ook u straks goed bij Skala zit? Seinedreef 1-3, Utrecht w is een grote, zeer goedbekend-staande jllf* vleesorganisatie. Grossier, exportslachter, J importeur en winkelier tegelijk. Met eigen slachterijen en 35 drukbeklante winkels, waar dagelijks duizenden kilo's kwaliteitsvlees over de toonbank gaat. Onze vleeskwaliteit en de lage kiloprijzen zijn de basis van het Juch-sukses. Voor onze binnenkort te openen slagerij in Leiden (Korte Raamsteeg) komen wij graag in kontakt met een Ervaren slagers die de handen flink uit de mouwen kunnen steken. Die leidinggevende kapaciteiten bezitten, beschik ken over het Slagersvakdiploma en bij voorkeur tussen de 28 en 35 jaar zijn. Jonge slagers tussen de 20 en 25 jaar, die de ambitie heb ben om verder snel verder te komen. Hier is het slagers vakdiploma niet vereist, maar wel aardig meegenomen. 17-20 jaar, in vaste dienst. Als verkoopster in vaste dienst werk je niet meer dan 5 dagen per week. Algemene inlichtingen: De salaris-voorzieningen zijn prima In orde. Reden tot klagen heeft niemand bij Juch. Ook de secundaire arbeids voorwaarden zijn uitstekend geregeld. Wie belangstelling heeft voor deze interessante baan bij Juch kan solliciteren bij ons hoofdkantoor: Vleespaleis Juch BV, postbus 169, 4000 AD Tiel, t.a.v. de heer A. de Vlieger, telefoon 03440-14244. DOEN WONDEREN "Bel 071-143545 De internationale Kredietverzekeringmaatschappij Namur - Breda - Compiègne - Antwerpen vraagt voor het verrichten van kredietwaardig heids onderzoeken op partikulieren en bedrijven voor LEIDEN en omgeving. Lonende bijverdienste. Schriftelijke kandidatuur te sturen naar Les Assurances du Crédit, Service Inspection, 74, 78, Avenue Prince de Liège, B. 5100 JAMBES/Belgique. In I Vormingscentrum in internaatsverband in I I Noordwijkerhout vraagt met spoed een HUISHOUDELIJK ASSISTENTE VOOR 50% ter aanvulling van de huishoudelijke stal. Op de Vonk komen (opleidings)groepen uit o.a. bejaardenzorg, gezondheids zorg en huishoud- en nijverheidsonderwijs, voor kursussen van 3 of 5 dagen. Als huishoudelijke staf zorgen wij met z'n zessen in onderling overleg voor: - een gastvrije ontvangst van de kursisten - een gezellig en schoon gebouw - goede en afwisselende maaltijden en een gezellig gedekte tafel - allerlei andere zich voordoende klussen Wij zoeken iemand met ervaring vanaf 18 jaar. die er zin in heett zich hiervoor binnen ons team in te zetten en die ook wil meedenken over het werk en tevens bereid is om al en toe wisselende diensten en soms een weekend te werken. In de toekomst is de mogleijkheid aanwezig, dat deze 50% funktie kan worden uitgebouwd tot een tuil-time baan. Schrittelijke sollicitaties binnen 8 dagen te richten aan bestuur en stat van Vormingscentrum De Vonk, Westeinde 94, 2211 XS Noordwijkerhout. Voor inlichtingen: 01719-16500.

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 22