onroerendgoed MM -W 1 J ONROERENDGOED onroerendgoed a onroerendgoed g nOmfA HAA onroerendgoed ONROERENDGOED onroerendgoed U UL L UUUU onroerendgoed 1 VAN DER DRIFT B.V. onroerendgoed HA2ERSW0UDE Herman Gorterstraat 10 f 125.000,— 3 a 4 kamer-appartement, gelegen op de 2e etage met CV (blok) en inpan dige berging. Ind.: grote woonkamer van 10 m diep, balkons voor- en ach ter, keuken, toilet, badkamer met douche, 2 slaapkamers. Nieuwe allu- minium ramen met thermopane in woonkmr. en grote slaapkamer. Pri ma onderhouden. Incl. stoffering. Vrije vestiging. HOOGMADE Europaplantsoen 47 f217.000,— Landelijk en rustig gelegen hoekhuis in gezellig dorp. Goede verbindingen. CV, div. isolaties. Ind.: Woonkamer met plavuizen en natuurstenen wand, ruime keuken, zonneterras (op zuid). Ie etage: 3 kamers met ingebouwde kasten (2 met houten wand), badka mer met douche. 2e et.: vaste spil- trap, overloop en zolderruimte ge schikt voor extra kamer, dakraam. Bouw garage mogelijk. Plantijnstraat 56 f 98.000,- 2-kamer-service-appartement in ge bouw Cronestein, gelegen op de 5e etage, met lift. Kelderberging, CV- blok. Ind.: hal, woonkamer met zit- balkon op zuid, uitzicht over weilan den en kanaal, kitchinette, slaapka mer met ligbad. Serv.kosten f 922,70 Rijnsburgerweg 88 f 470.000,— Vrijstaand landhuis rhet voor- en die pe achtertuin (30 m) op het zuiden, vrijstaande stenen schuur. Ind.: hal, toilet, voorkamer met open haard, achterkamer, aangebouwde serre, eetkeuken, kelder, bijkeuken, groot zonneterras. 1e et.: 2 voorkamers, grote achterkamer, badkamer met ligbad, 2e toilet, 2e etage: kamer met dakkapel, zolderruimte. CV-gas. Schoenerwal 3 f 825.000,— Vrijstaande villa aan de Zijl met ha ven, nabij Kagerplassen (brugloze verbinding). Schitterend huis. Bouw jaar '76 opp. 600 m2 grond. Ind.: li ving van 88 m2, luxe open keuken, 2 complete badkamers, 4 slaapkamers. Prachtig aangelegde tuin en terras. INRUIL OUDE WONING. Wij zijn event, bereid uw huidige woning in Europasingel 39 i Grote, ruim gelegen, drive-in-woning met voor- en zonnige achtertuin. CV. Ind.: Garage, hobbyruimte, tuinka mer, flinke L-vormige woonkamer, open haard, parket, luxe open keu ken, 2 balkons. 2e et.: luxe badka mer, toilet. 3 kamers, balkon. Alles in perfecte staat. Gezellig ruim uit- LEIDEN Bilderdijkstraat 4 f330.000,- Zeer groot hoekherenhuis met ach terom en zeer diepe achtertuin (ca. 19 m). Centrale ligging. CV-gas. Dak geïsoleerd. Ind.: hal, kelder, gemo derniseerde keuken, bijkeuken, grote kamer en suite (11.20 x 4), serre. 1e et.: 3 ruime kamers, badkamer met ligbad, 2e toilet, bidet, berging, 2e et.: 3 kamers (waarvan 2 verhuurd), toilet. Tussenzoldertje. Vliering over het hele huis. Boshuizerlaan 10 f260.000,— Hoekhuis met garage, ./oor- en achtertuin. Ind.: zij-ingang, hal met plavuizen, grote kamer met zeer moderne open eiken keuken (met plavuizen), thermopane beglazing, brede vensterbanken. Ie et.. 3 kamers met kasten, moderne, goed betegelde, badkamer met douche en Westerdijk 32 f 895.000,- Aan vaarwater gelegen vrijstaande bungalow met nieuw rieten dak, gele gen op ca. 2000 m2 grondopp., met eigen haven opzij van het huis, gara ge, schuur, botenhuis, moestuin met bevloeiingsinstallatie, boomgaard. Ind.: hal met garderobe, grote L-vor mige woonkamer met open haard, eethoek, moderne keuken, bijkeu ken, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, dubbele wastafel, bidet, toilet en 2e badkamer met douche. Diverse thermopanebeglazingen. Zolder over het hele huis. Groot het water (55 m2). CV. OEGSTGEEST Herengracht 37 f 485.000,- 17e eeuws grachtenhuis met schitte rende, prachtig aangelegde "klooster tuin" (13 x 20 m). Geheel gerestau reerd onder Monumentenzorg. Voor zien van alle comfort. Parterre: lange gang met marmeren vloer en lambri- zering, voor- en achterkamer met parketvloeren, antieke schouwen, fraaie plafonds, keuken met zitge deelte, Ie et.: prachtige voorkamer over de gehele breedte, 2 achterka mers, luxe badkamer, toilet, 2e et.: royale woonzolder aan de voorzijde, achterkamer, badkamer, extra keu ken, 3e et.: flinke zolder. Hoge Rijndijk 30 f 280.000,- Herenhuis met voor- en 25 m diepe achtertuin, 2 schuren, achterom. Ind.: Ruime kamer en suite, serre, keuken, bijkeuken. Ie et.: 3 kamers, badkmr, 2e toilet, balkon, 2e et.: 3 kmrs, dakkapel, douchekamer, garde robekamer. Vliering, Uitstekend on derhouden. Lammenschansweg 12 f 198.000,- Woonhuis met voor- en achtertuin en achterom. Ind.: vestibule, gang. kel derkast, toilet, keuken, voor- en ach terkamer. Ie etage: 3 slaapkamers, badkamer en toilet. 2e etage: voorka mer, 2 achterkamers met dakkapel. Event, huurgarage beschikbaar. n wenteldeur. Morsweg 246 Woonhuis met kleine voor en io m diepe achtertuin (zonnig), schuur. CV. Ind.: hal, toilet, kamer en suite, keuken, Ie et.: 2 slaapkamers, bad kamer met douche, 2e toilet, vaste trap naar 2e etage: kamer met dakka pel en zolderruimte. Geen overburen. Papengracht 12-12a f 198.000,- Groot pand in het centrum van de stad bestaande uit leeg te aanvaarden benedenwoning: 2 kamers, keuken, toilet, douche, achtertuintje, en ge heel verhuurde bovenwoning. De bo venwoning is verbouwd tot 3 woon- units: 1e et.: 2 kamers, keuken, toi let en douche, 2e et.: 2 kamers, elk met eigen keukenblok, douche. Alles prima onderhouden en voorzien van CV-gas. imï der. Grote living (12 m), open haard, thermopane beglazing, grote moder ne keuken. 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer, 2e etage: grote voorka mer, twee kamers, zolder. CV-gas (nieuwe ketel). Incl. vloerbedekkin gen, etc. Goed onderhouden. op Hoofdstraat 40 f 228.000, Gezellig in stijl gerenoveerd staand landhuisje met achtertu ZW, schuur, CV-gas. Ind.: Gang, di pe woonkamer met open haard, hou ten vloer en houten plafond, studeer kamer, ruime keuken met plavuizen, toilet. 1e et.: L-vormige werkruimte met bedstee, 2 slaapkamers, moderne badkamer met ligbad, 2e toilet. Vlie ring. Voor en achter dubbele begla zing. Vrije vestiging. VOORHOUT Rooseveltlaan 17 f 189.000,— Modern woonhuis met voor en flinke zonnige achtertuin, schuur en achter om. Vrij uitzicht over de weilanden. CV. Ind.: Hal, woonkamer met ther mopane beglazing, keuken, 1e et.: 3 slaapkamers, badkamer met douche, 2e et.: grote kamer met dakkapel, bergruimten, doka. Alles goed onder houden, geïsoleerde kap, alle deuren en draairamen van hardhout. Vrije vestiging. Wcth. Boonstraat 1 f 285.000,— Uitstekend onderhouden hoekhuis met 3 zijden tuin, zonnige ligging. Ind.: zij-mgang, hal, modern toilet, grote L-vormige woonkamer met zo wel voor als achter ruim uitzicht, open keuken, bijkeuken, hobbyruim te. 1e et.: overloop, 2e toilet, 3 slaapkamers, balkon, moderne bad kamer met ligbad. 2e et.: vaste trap, ruime zolder over het hele huis. CV- gas. Het huis zit uitstekend in de verf. Economisch gebondenen/inge- zetenen van Oegstgeest genieten de voorkeur. Kennedylaan 84 f 360.000,- Zeer vrij gelegen hoek-drive-in-wo- ning met uitzicht over kanaal en vel den. Grote tuin. Ind.: garage, tuinka mer, toilet, 1e et.: L-vormige woon kamer met plavuizen, open haard, balkon, keuken, 2e et.: 3 slaapka mers, badkamer met ligbad, douche, toilet. CV-gas. Pres. Kennedylaan 89 f 159.000,- 2-kamer-service-appartement, op de 4e etage met zitbalkon. Uitzicht tot aan de duinen. CV. Inpandig berg ruimte. Ind.: hal, keuken, badkamer, woonkamer, slaapkamer. Incl. 1e klas stoffering. Oranjelaan 9 f 455.000,- Groot, klassieke, hoekherenhuis met voor-, zij- en achtertuin grenzend aan het bos van Wyckersloot. Vrijstaande stenen garage met carport. CV-gas. Ind.: vestibule, gang, kelderkast, toi let, ruime keuken, L-vormige woon kamer (suite). 1e etage: overloop, ro yale badkamer met ligbad en 2e toi let, 3 slaapkamers, balkon. 2e etage: 2 slaapkamers, zolderruimte en steektrap naar bergzolder. Alles in prima staat van onderhoud en eerste f 158.000,- klas stand. VOORSCHOTEN Douw v.d. Krablaan 53 f 250.000,— Royaal hoekherenhuis met voor- en zonnige achtertuin, achterom en schuur. Ind.: hal, flinke keuken, woonkamer, 1e etage: 3 slaapkamers, douchekamer met klein bad, 2e toi let, balkon, vaste trap naar 2e etage: kleine en grote kamer met dakkapel len, berging. CV-gas. Melmansdamv.a. f 670.000,— V.O.N. Twee aaneengebouwde villa's op ca. 745 m2 grondopp., diepe zonnige tuin. Ind.: Grote kelderruimte. Par terre. Hal, zitkamer, eetkamer, keu ken (Siematic naar keuze koper), ter ras, bordestrap naar 1e etage, grote slaapkamer met eigen royale badka mer, 2 slaapkamers, badkamer, toi let, wasruimte. CV-gas. Wandafwer king met schoon metselwerk en fijn schuurwerk, royaal tegelwerk en sa nitair naar keuze koper. Openhaard. Thermopane etc. Regentesselaan 45 f 380.000,— Halfvrijstaande villa met aangebouw de garage, voor- en achtertuin met oude bomen, volière en vijvertje. Ze*;r goed onderhouden en groten deels gemoderniseerd. Indeling: zij ingang, hal, zij-werkkamer, keuken, woonkamer met open haard en open slaande deuren naar de achtertuin. Ie et.: 3 kamer$, balkon, badkamer, 2e toilet, 2e et.: 2 grote goed geïsoleer de kamers met dakkapellen en wasge legenheid. CV-gas. Warmonderweg 62 f 398.000,— Ruim hoekherenhuis met zeer grote tuin (achter ca. 35 m, uitzicht op groen), mooi gelegen tegenover Leid- se Hout. Garage en schuur met zol- ZOETERWOUDE Kerklaan 15 f 162.000,— Modern hoekhuis met voor-, zij- en flinke zonnige achtertuin. CV-gas. Perfect onderhouden. Ind.: woonka mer, keuken, Ie et.: 3 kamers, bad kamer met douche, 2e toilet, 2e et.: flinke kamer met dakkapel. Dak- en zijmuur geïsoleerd. Vrije vestiging. Stompwijkseweg 8 f218.000,- Zeer landelijk gelegen hoekhuis met vrij uitzicht over boezemwater en weiland. Achtertuin en zeer grote zij tuin met zonnezit. Zeer grote schuur met zolder. Ind.: hal, toilet met dou che, flinke keuken, L-vormige woon kamer, 1e etage: 3 kamers en ber ging. Het huis is geheel gerenoveerd. en voor- en achtertuin, woonkamer, keuken en hall met pla vuizen, 1e et.: badkamer met ge kleurd sanitair, 3 slaapkamers, kas ten, 2e et.: grote kamer met hoog plafond en dakkapel. CV-gas. Spouw- Geversstraat 63 Oegstgeest. 071 - 15 25 40*. Direktie J.N. Lancel, makelaar i.o.g. Lid van de Ned. Bond van Makelaars in onroerende goederen. Lid Makelaars Computer Centrum. Zoeterwoudseslngel 102 te Lei- Zeer groot herenhuis met diepe achtertuin (35 m2) met grote schuur en vrij uitzicht. Indeling: vestibule, grote kamer en suite, serre, grote keuken, douche. 1e etage: keuken, 3 kamers, 2e eta ge 4 kamers. 3e etage: 4 kamers. Alle kamers zijn ruim van afmetin gen en hebben alle een vaste wastafel. Vraagprijs 485.000,- k.k. Kruisbes 13 te Lelden. Uitstekend onderhouden gescha keld herenhuis, apart van opzet, met ankerloze spouw. Indeling: ruime entree, grote Z-vormige woonkamer met open haard, open keuken. 1e etage: 3 ruime slaapkamers, toilet, badkamer met ligbad. 2e etage: wasruimte, slaapkamer, ruime zonneterras met absolute privacy. Zeer smaakvol aangelegde tuin. Voor en achter vrij uitzicht. Vraagprijs n.o.t.k. Karolusgulden 20 te Leider dorp. Hoekwoning met schuur, voor- en achtertuin, achteruitgang en c.v - gas. Beg. grond: hal. toilet, woon kamer met parketvloer, open keu ken met betegelde vloer, zijkamer met parketvloer, ie verdieping: vide, overloop, toilet, badkamer- ligbad, 2 slaapkamers. 2e verd.. overloop, douche, was- en c.v.- ruimte, 2 slaapkamers, dakterras. Oplevering in overleg Koopsom 300.000,- k.k. ■V3 udNBM makelaardij j.van iterson o.g. .udMcc CV! oude singel 188 leiden 071-146441* b.g.g. 015-140766 jan bentveld en de sfeer van fijne binnenhuiskunst Goed Wonen met o.a. Tapijt van Besouw, gordijnstoffen uit de nieuwste Ploegkollektie, topklasse meubelen van o.m. Gelder- mland, Interlübke, Artifort en Cassina.i jan bentveld le interieurverzorging telefoon 071-134671 MAKELAARDIJ O.G. Zoelerwoudsesingel 3. 2313 AX Leiden. tel. 071-120513 Of 125934 na kantoortijd: 134663 Lelden, Breestraat 25 en 27. Groot kantoorpand op totaal bijna 1.000 m2 eigen grond, waarin thans nog de openbare bibliotheek is gevestigd. De panden zijn ouontn, eventueel afzonderlijk te koop. Vraagprijs Breestraat 25 550.000,- k.k. Vraagprijs Breestraat 27 320.000,- k.k. Leiden, Bronkhorststr. 13-13a. Bovenwoning met verh. benedenw., goed onder houden. Benedenwoning verhuurd voor plm. 1.266,- per jaar. Vraagprijs 129.000,- k.k. Leiden, Burggravenlaan 239. Vierkamerappartement met vrij uitzicht op de 3e w.l. met c.v. Vraagprijs 122.000,- k.k. Leiden, Joseph Haydnlaan 94. Uitstekend onderhouden middenwoning met 5 slaapkamers. Prijs n.o.t.k. Lelden, Kort Rapenburg 9-9a. Winkel met afz. bovenwoning. De winkel is ver huurd. De bovenw. bevat 5 kamers en wordt leeg opgeleverd. Vraagprijs 250.000,- k.k. Leiden, Mozartstraat 33. Vierk. app. (oorspr. 5 k.) op de 3e w.l.met open haard en open keuken. Erg luxueus met vrij uitzicht. Vraagprijs 120.000,- k.k. Leiden, Pieterskerkhof 40b. Monumentale maisonnette in het hartje van Leiden, iets unieks in de voormalige Waalse bibliotheek. Prijs 225.000,- k.k. Leiden, Groenoordplein 3a. Totaal 4 kamers Prijs n.o.t.k. Leiden, Musschenbroekstraat 3. Benedenwoning met achtertuin. NU OF NOOIT! KOOPPRIJS 90.000,- k.k. Leiden, Pieterswijk. Winkelpand met bovenwoning. Vloeropp. 50 m2. Bovenw. bevat 2 kamers, keuken, toilet en douche. Vraagprijs 260.000,- k.k. Leiden, Rijndijk 130. Bedrijfspand. Uitkomende aan de Rijn met ruim 500 meter grond. Verbouwing volgens bouwplan heeft een aanvang genomen. Vraagprijs 340.000,- k.k. Leiden, Zoeterwoudseslngel 5. Herenhuis met kamer en suite, serre en 3 slaap kamers, douche en 2 toiletten. Hoge financiering mogelijk. Verkeert in goede staat van onderhoud. Vraagprijs 290.000,- k.k. Leiderdorp, Irenestraat 26. Moderne middenwoning met doorzonkamer, 3 slaap kamers, zolderkamer, badkamer en veel berging. Prijs n.o.t.k. Oegstgeest, Wllhelminapark 36. Vrijstaand herenhuis, totaal 5 kamers, goede stand. Vraagprijs 350.000,- k.k. Oude Wetering, Plantage B. Riant direkt aan de Braassemermeer gelegen 2-ka- merappartement op de 2e w.l. Ideaal voor watersportliefhebbers. Vraagprijs 165.000,- k.k. Rijnsburg, Vinkenweg 70. Bedrijfscomplex bestaande uit 1 loods, kantoor, maga zijn en berging. Bedrijfsoppervlakte ca. 500 m2. Totale grondoppervlakte plm. 1500 m2. Huurprijs 45.000,- p.jr. Incl. vrijstaand woonhuis Vraagpri|s 450.000.- k.k. Vraagprijs 650.000,- k.k. Deze panden zijn met vrije vestiging Inlichtingen bij en bemiddeling door uw eigen N.B.M. Makelaar NU IS HET DE TIJD OM EEN MOOI HUIS TE KOPEN VOOR EEN ZEER REDELIJKE PRIJS! WIJ HEBBEN VOOR U IN LEIDEN V.D. HOEVENSTRAAT 6: Subliem uitziende woning en prima onderhouden met voor- en achtertuin (ZO), stenen schuur, ruime woonkamer, keuken, bijkeuken, 3 slaap kamers, badkamer met douche, grote zolder. Vraagprijs 180.000,- k.k. GARENMARKT 26. Uniek gerestaureerd monumenten- pand uit 1650 met klokgevel en rustig gelegen in de binnenstad. Ind. beg.gr.: entree, 3 slaapkamers, douche. 1e verd.: toilet, woonkamer met open haard en par ketvloer, moderne eiken keuken met app. 2e verd.: 2 zolderkamers. Prijs n.o.t.k. SAFFRAANTUIN. Modern geschakelde patio-bungalow met besloten patio (Z), c.v.-gas, ruime woonkamer met open haard, open keuken met app., 3 slaapkamers, bad kamer met ligbad, aangebouwde stenen berging. Vraagprijs 235.000,- k.k. SCARLATTISTRAAT 2: Perfect onderhouden hoekhe renhuis met voor- en achtertuin, schuur, c.v.-gas, grote woonkamer met open haard, moderne open keuken met eetbar, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e toilet, zolderkamer met dakkapel. Prijs 235.000,- k.k. VOSSEBES 22: Prima onderhouden patio-bungalow met besloten patio, (Z), c.v.-gas. grote L-vormige woon kamer met open haard, studeerhoek, open keuken met eetbar, 2 slaapkamers, badkamer met ligbad, bidet en stenen berging. Geheel geïsoleerd. Vraagprijs 235.000,- k.k. SCHAEPMANPLEIN 27: Zeer luxe 4-kamerapparte- ment op het Waardeiland met c.v.-gas en eigen grond. Ind.: entree, ruime hal, toilet, c.v.-ruimte, L-vormige woonkamer met open haard, overdekt terras, grote slaapkamer met aangrenzende badkamer met ligbad, 2e toilet, 2 slaapkamers, aparte douche, open keuken met zeer luxe app. Voorzien van dubbele beglazing, spouw muurisolatie. Vraagprijs 325.000,- k.k. KLIMROOS 23. Modern ruim hoekherenhuis met voor- en achtertuin, stenen schuur en c.v.-gas. Ind.: en tree, hal, toilet, U-vormige woonkarher met open haard, open keuken. Ind.: entree, hal, toilet, U-vormige woon kamer met open haard, open keuken met app., 3 slaap kamers, compl. badkamer met ligbad, 2e toilet, 2 ruime zolderkamers met dakkapel, berging. De woning is voor zien van dak- en spouwmuurisolatie. Vraagprijs 285.000,- k.k. HEEMSKERKSTRAAT 68: Keurig iderhouden eenge zinswoning met tuin, c»Lr qG'n *.^n schuur, woonka mer met open h vUen, 3 slaapkamers, douche, balkon, bevloerde, zolder. Vraagprijs 139.000,- k.k. BACHSTRAAT 25: Rustig geleo£' hoekherenhuis met voor- en vrije achtertuin (Z*XG^-- schuur, woonkamer, mod. keuken met p>c^"dapkamers, badkamer met Vraagprijs 198.000,- k.k. VONDELLAAN 11Ruim v^ft dogs herenhuis met grote achtertuin, achteropqG»V c.v.-gas, woonkamer en suite, keuken. Tamers, badkamer met ligbad, IN LEIDERDORP: BERKENKADE 30: Goed onderhouden hoekheren huis met voor- en grote achtertuin, stenen schuur, auto berging, ruime woon/eetkamer met schuifpui, moderne; keuken, 3 slaapkamers, badkamer met douchecel, grote berg- c.q. hobbyzolder. Vraagprijs 230.000,- k.k. IN KOUDEKERK a/d RIJN: DR. VLAANDERENLAAN 16: Royaal hoekherenhuis met grote garage, prachtige zonnige tuin, grote L-vormi ge woonkamer met schuifpui, moderne keuken met eet bar en app., 4 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad, aparte douche, grote zolderkamer, berging. Voorzien van div. extra's. Prijs n.o.t.k. W. VAN VEGTENPLANTSOEN 8: Ruim modern he renhuis met garage, voor- en achtertuin aan water, c.v.-gas. Ind.: entree, hal, toilet, L-vormige woonkamer met open haard, eiken open keuken, 3 slaapkamers, grote badkamer met ligbad, douche, 2e toilet, zolderka-. mer met dakkapel, ruime berging. De woning is voorzien van dak- en spouwisolatie en thermopane beglazing op beg.gr. Vraagprijs 295.000,- k.k. IN ZOETERWOUDE-RIJNDIJK: JOH. FRISOSTRAAT 22: Moderne dakterraswoning met tuin (Z), schuur, c.v.-gas, Z-vormige woonkamer, open eetkeuken, 2/3 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e toilet, zolderkamer met dakterras (Z), waskamer. Vele extra's, garage. Vraagprijs 298.000,- k.k. IN HAZERSWOUDE-RÜNDIJK: RHIJNENBURGERLAAN 76: Goed onderhouden tussenherenhuis met voor- en achtertuin, stenen schuur, c.v.-gas, ruime woonkamer met open haard, keuken, 3 slaapkamers, badkamer met douche, 2e toilet, 2 zolder kamers met dakkapel, bergruimte. Vraagprijs 180.000,- k.k. BILDERDIJKLAAN 9: Bijzonder mooi en rustig gele gen bungalow aan park en water met blijvend vrij uitzicht, grote vrije tuin, garage, ruime hal, Z-vormige woonkamer met open haard, ruime eetkeuken, kelder met bar, 3 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad. Vraagprijs 450.000,- k.k. IN HOOGMADE: GRAAF WILLEM II LAAN 35: Split-levelwoning met royale tuin, gelegen aan watertje en met blijvend vrij uitzicht, garage, woonkamer, eetkamer, open keuken, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e toilet, berging. Vraagprijs 235.000,- k.k. IN ROELOFARENDSVEEN: SPIREASTRAAT 10. Nieuw vrijstaand landhuis, ge bouwd met luxe materialen, c.v.-gas, ruime garage annex schuur. Ind.: ruime hal, toilet, keuken, bijkeuken, grote L-vormige woonkamer met open haard, grote slaapka mer met 2 balkons, 2 ruime kinderkamers, luxe badkamer met ligbad, aparte douche, berging. De woning is volledig geïsoleerd. Vraagprijs 425.000,- k.k. Voor de met een gemerkte woningen geldt vrije vesti ging! Kopers van deze woningen betalen géén courtage! Leidseweg 37, Voorschoten. Tel. 01717-4684*-7142*

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 26