Operator in opleiding. Alwat u maar kwijt wilt». VOORMAN MET RUIME BANKWERK-ERVARING okveipleegkundigej o.k. assistentie) PERSONEEL per som \persi Heineken: ^^chengeü^ soneel PI PERSOI\EELrereoNEa 1 (jersori Heineken: Een technisch team en moderne machines voor een groepsleider storingsdienst. Elke zaterdag de pérsoneelsrubriek KEMPENEERS' .assistent gisten en lageren .fïlterman .gelagerassistent FOKKER BV. SCHIPHOL instrumenterend (m/v) instrumenterend RODE KRUIS ZIEKENHUIS - parttime huishoudelijke hulp m/v DIACONESSENHUIS LEIDEN met; 'n sleuteltje opentu 50.000 deuren.' siSjéSR Se,V07Ü Be\ Sint Antoniushove zoekt een plaatsvervangend hoofd administratieve dienst (m/v) pvsonMlpQRSCNEEL personeel Nederlands grootste bierproducenL Maar ook de grote naam achter een aantal bekende merken frisdrank, vruchtensap, wijn en gedistilleerd. Een modem en groeiend concern, zeker waar het gaat om organisatie, opzet en functioneren. Voor onze brouwerij te Zoeterwoude zoeken wij een groepsleider storingsdienst. De functie is van leidinggevende en coördinerende aard. De groep waaraan hij leiding moet geven bestaat uit drie tot negen monteurs. De werkzaamheden omvatten het verhelpen van storingen en het onderhouden van de diverse produktiemachines. De werkzaamheden worden verricht in 5-ploegendienst (volcontinue). U moet in het bezit zijn van een opleiding op middelbaar technisch niveau (werktuigbouw). Kennis van elektronica/elektrotechniek wordt op prijs gesteld. Daarnaast verwachten wij dat u bedrijfs ervaring heeft. Het bruto aanvangsalaris bedraagt voor 26 jaar en ouder f 3.462,— per maand, inclusief de 5-ploegentoeslag, met een maximale uitloop tot f 4.456,- bruto per maand. Procedure: Hebt u belangstelling voor deze functie, neem dan schriftelijk contact op met de heer J.H. de Geus van de Personeeldienst van Heineken Brouwerijen B.V., Burg. Smeetsweg 1, 2382 PH Zoeterwoude. KRANTENBEZORGERS/ STERS Goede beloning. Unieke spaarregeling. Kerstgratificatie en vakantiegeio. Aanmelden Breestraat 30, Leiden. Telefoon 071-121359 (8.30-17.00 uur). sluit 2 dagen vóór verschijnen op donderdag 15.30 uur. Tt,. C r',5. Ik'Ü *v f Telefoon 071-144941 toestel 128 toestel 129 Ans de Bruin Cock Juffermans Automobielbedrijf BV vraagt voor zo spoedig mogelijk een adm. medewerk(st)er Voor alle voorkomende werk zaamheden. Wij vragen mavo/leao en typedi ploma. Soil, te richten aan: Kempeneers Automobielbedrijf BV Postbus 359, 2300 AJ Leiden. t av Dhr. Kloet, tel. 766851 Nederlands grootste bierproducenL Maar ook de grote naam achter een aantal bekende merken frisdrank, vruchtensap, wijn en gedistilleerd. Een modern en groeiend concern, zeker waar het gaat om organisatie, opzet en functioneren. Omdat de brouwafdeling van onze vestiging te Zoeterwoude zich in een uitbrei dingsfase bevindt, zoeken wij nog enkele jonge medewerkers. Binnen deze afdeling vindt het brouw- proces plaats. Deze procesgang is overigens grotendeels geautomatiseerd. Maar waar techniek wordt toegepast, zijn net zo goed vakmensen nodig. Vandaar dat wij voor de ondersteunende werkzaamheden op de brouwafdeling nog enkele medewerkers zoeken voor opleiding tot: Interessant werk dat volop mogelijk heden biedt om u verder in uw vak en/of specialisatie te bekwamen. Afhankelijk van de soort functie worden de werkzaamheden in een prima geregelde ploegendienst verricht. Tijdens de eerste zes weken krijgt u een functie-gerichte opleiding in dagdienst. Voor de genoemde vacatures zoeken wij jonge mensen met een bij voorkeur voltooide LTS-opleiding (richting metaal of proces techniek) óf MAVO met exact vakkenpakket, dan wel met een lagere beroepsopleiding uit de agrarische of voedingsmiddelen-sector. Naast een uitstekend salaris biedt Heineken ook andere gunstige arbeids voorwaarden, waaronder een winstdelings- en een premiespaarregeling. Uiteraard krijgt u de mogelijkheid om diverse opleidingen te volgen die veelal in het bedrijf worden gegeven. Het woon-werk vervoer is geen groot probleem, want vanuit vele plaatsen onderhoudt Heineken een goed- geregelde pendeldienst! Procedure: Bent u geïnteresseerd? Schrijf dan even een kort briefje met uw persoonlijke gegevens c d. aan de heer J.C. Sloos van de Personeel dienst Brouwerij van Heineken Brouwerijen B.V., Burgemeester Smeetsweg 1, 2382 PH Zoeterwoude. U kunt ook bellen: telefoon 071- 814065. Onze nationale vliegtuigindustrie heeft 'n uitstekende naam als ontwikkelaar en producent van vliegtuigen voor korte en middel lange afstanden. Met groeiend sukses worden de Fokker toestellen over de hele wereld ingezet Groei van het personeelsbestand, met name op de produktie- afdelingen, is daarvan het gevolg Daarmee wordt een extra beroep op hetkadergedaan. Vandaardeze vakature. Voorman In de afdeling „verspaning" .Verspaning" is binnen Fokker 'n belangrijke afdeling. Met grote nauwkeurigheid worden er vitale vliegtuigonderdelen geproduceerd. Het afwerken van verspaande produkten is evenzo precisiewerk. In een van de aparte groepen „neven bewerking" is 'n 15-tal mannen en vrouwen verant woordelijk voordie afwerking: boren, tappen, opmaat schuren enz. Voor deze groep zullen wij een tweede groepsleider aantrekken. Hij zal zich specifiek bezighouden met het inwerken van nieuwe, veelal jonge mensen. Hij draagt kennis over en begeleidt hen tijdens de inwerkperiode Ook werkmotivatie behoort tot zijn taak. De kandidaat Op een bepaalde opleiding letten we niet zo. Veel belangrijker is het, dat U een ruime ervaring in het bank- werken kombineert met duidelijke leidinggevende kwaliteiten Omgaan met mensen en het over dragen van kennis heeft Uw interesse. De sollicitatie Met belangstelling zien wij Uw reaktie tegemoet: Fokker BV, Personeelszaken nr. 152/80/LD, Postbus7600,1117 ZJ Schiphol Een psychologisch onderzoek zal een van de selektiemiddelen zijn. Het Rode Kruis Ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis met 370 bedden en telt ruim 700 medewerk(st)ers. Weqens uitbreiding van ons operatie kamercomplex met twee poliklinische operatiekamers en de daarbij behorende accomodatie kunnen wij op korte termijn plaatsen een of Bij voorkeur met enige ervaring na diplomering. Het personeel van de poliklinische en klinische operatiekamers zal gaan werken in een roulerend verband. Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring. De overige arbeidsvoorwaarden volgens CAO-ziekenhuiswezen. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van nummer VD/125 kunnen worden gericht aan de afdeling Personeelszaken. Chr. Scholengemeenschap "De Vlietschans" (vwo - havo - mavo) Apollolaan 262 - 2324 BZ Leiden tel. 071-769243 DOCENT(E) DUITS voor 15 uur per week (2e of 3e graad. Van sollicitanten wordt verwacht dat ze het Chr. onderwijs uit overtuiging willen dienen, en zich achter de school- doelstellingen willen stellen. Sollcitaties, met opgafe van referenties, z.s.m. aan de rector drs. F. Th. van der Linde, die ook gaarne nadere informatie zal verstrekken. In het Diaconessenhuis te Leiden is plaatsingsmogelijkheid voor een De werktijden zijn van maandag t/m vrijdag van 17.00 tot 20.00 uur. Sollicitaties te richten aan de afdeling personeelszaken, Houtlaan 55, 2334 CK Leiden. WERK de krant helpt u op weg 435*5 Sint Antoniushove is een modern ziekenhuis met praktisch alle voorkomende specialismen en met 350 bedden. Het ziekenhuis is gemakkelijk bereikbaar met openbaar vervoer. De taak van de te benoemen funktionaris zal o.m. bestaan uit: 1. Het toezicht houden op het dagelijks gebeuren i.z. de de biteuren-, crediteuren- en salarisadministratie en even tueel assisteren hierbij. 2. Het medewerken aan het opstellen van begrotingen en jaarstukken. 3. Het begeleiden van hei automatiseringsproject, dat op korte termijn geheel gereali seerd gaat worden. De gedachten gaan uit naar kandidaten van plm 25 jaar met een praktische instelling en met een diploma Havo en M.B.A. of een hiermee verge lijkbare opleiding. Salariëring en secundate arbeidsvoorwaarden conform de C.A.O. voor het zieken huiswezen. Opname in het welvaarts- vaste pensioenfonds P.G.C.M. Hebt u belangstelling? Richt dan Uw schriftelijke sollicitatie aan de afdeling Personeelszaken, Burgemeester Banninglaan 1, 2262 BA Leidschendam of maak een telefonische afspraak voor een infor matief gesprek met het hoofd van de administratief/economische dienst de heer C.C.J. Krom, telefoon 070 - 209360 toestel 385.

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 22