opleiding psychiatrisch verpleegkundige PERL )NEEL IP%M r soneel ■PERSONEEU EEll een medewerker (M/V) a. Een bedieningsman b. Een onderhoudsman Hoogheemraadschap van Rijnland S ft hoofdleid(st)er stichting centrum st.bavo nooirJwijkerhout schakenbosch MAVO opleiding èn interesse in de administratieve begeleiding van ons psychiatrisch werk? Heineken: Een controlepost in Zoeterwoude voor een adspirant-bewaker. m mm mm mm FWOW^pwMnMl PERSO££P,Kn— fwrwiNl PFRcr-fj p pereoneel I partonMl «rcor*a psychiatrisch ziekenhuis Endegeest Bij het Medisch Secretariaat van bovengenoemd gemeenteziekenhuis, gelegen in Oegstgeest, kan worden geplaatst Taakinhoud: De werkzaamheden op deze afdeling zullen o.a. bestaan uit het typen van brieven, rapporten e.d. en uit het notuleren van vergaderingen en werk besprekingen. Functie-eisen: opleiding HAVO/MAVO typevaardigheid stenovaardigheid goede contactuele eigenschappen leeftijd tenminste 21 jaar Salariëring: Afhankelijk van leeftijd en ervaring tot f 2324,— per maand exclusief f 26,— loontoeslag. Informatie: Voor nadere informatie kan men zich wenden tot het hoofd van het Medisch Secretariaat, mevr. S. Koning, tel. 071-151840, tst. 414. Schriftelijke sollicitaties tot uiterlijk 31 januari a.s. te richten aan het hoofd personeelszaken. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 15 18 40* J A. COHEN INSTITUUT INTERUNIVERSITAIR INSTITUUT VOOR RADIOPATHOLOGIE EN STRALENBESCHERMING ANALIST m/v Hij/zij zal werkzaam zijn op het Laboratorium voor Moleculaire Genetica te Leiden. Gewenste opleiding: HBO-B biochemie met bacterie-genetische ervaring. Functie-informatie: Gewerkt wordt in teamverband aan projecten betreffende stralingsherstelprocessen in microörga- nismen, waarbij uiteenlopende moleculair biologische technieken worden toegepast (o.a. plasmi- den). Assistentie bij het onderwijs is niet uitgesloten. Salaris volgens rijksregeling, overeenkomstig opleiding en ervaring. Inlichtingen worden verstrekt door dr. C. A. van Sluis van genoemd laboratorium, Wassenaarse- weg 64 te Leiden, telefoon 071-148333 1st. 5351. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de heer J. A. L. van Leeuwen, J. A. Cohen Instituut, Rijnsburgerweg 86, 2333 AD Leiden, onder vermelding van nummer IRS/80/V/008. Bij de sectie zuiveringsbeheei van de technische dienst van het hoogheemraadschap van Rijnland, kunnen ten behoeve van de afvalwaterzuiveringsinrichtingen in de regio Leiden noord worden geplaatst: (vac. nr. 80-24) en (vac. nr. 80-25) taak: Funktlea: Het verrichten van alle voorkomend werktuigkundig en electrotechnisch onderhoudswerk en reparaties. Bereid heid tot het verrichten van terreinwerkzaamheden en het buiten de normale werkuren verrichten van wachtdiensten. Funktieb: Het verrichten van alle voorkomende werkzaamheden. vereist: Funktlea: Technische opleiding op het niveau LTS met aanvullend technisch onderwijs werktuigbouwkunde en/of electro- techniek, bijvoorbeeld VEV. Het rijbewijs B-E. Funktieb: Technisch inzicht. aanstelling: Funktlea: Het aan deze funktie verbonden salaris ligt momenteel tussen 11.796,-en 12 324,-brutoper maand, exclusief de toelage ad 126,-endeeventuelewachtdiensttoeiage, (waterschapsambtenaar IV)en is afhankelijk van leeftijd, opleiding, ervaring en wijze van taakvervulling. Funktieb: Inde rang van waterschapsambtenaar III, salaris minimaal 1 1.753,- en maximaal 12.187,- bruto per maand, exclusief de maandelijkse toelage ad 26,-. De bij de overheid gebruikelijke secundaire arbeidsvoor waarden zijn van toepassing. Sollicitatiebrieven binnen veertien dagen na het verschijnen van dit blad richten aan de ingenieur-directeur van de technische dienst van Rijnland, Postbus 156,2300 AD Leiden. Damessalon EDWARD FOR HAIR Langstraat 58D te Wassenaar zoekt voor de opbouw nieuwe zaak per 20-01 1981 1E KAPPER/STER AANKOMEND KAPPER/STER LEERLING KAPSTER Tel. na 19.00 uur: 071-210588. 'booosooooowsooossooooeoi Gezien de aanhoudende groei van het aantal patiënten kan het verpleegkun dig team van de afdeling Haemodialyse worden uitgebreid met DIALYSE VERPLEEGKUNDIGEN (evt. part-time) M/V Om de patiënt in zo'n prettig mogelijke sfeer zijn behandeling te geven, is geko zen voor een "actieve" dialyse. De afdeling is zodanig ingedeeld, dat de meeste patiënten na training in staat zijn zichzelf te dialyseren. (Met opvang- mogelijkheid voor patiënten die daar toe tijdelijk, bijv. door ziekte, niet in staat zijn). - De voorkeur gaat uit naar ervaren dialyse-verpleegkundigen doch ook zij die binnenkort hun aantekening behalen kunnen reageren. - Behalve de beschikbaarheidsdien sten zijn er geen weekenddiensten. Part-time dienstverband is mogelijk. Aanstelling zal, afhankelijk van oplei ding en ervaring, kunnen geschieden in de rang van verpik., verpik. A of 1e verpik, (min. f 2.091,08 max. f 3.050,02) Overige arbeidsvoorwaarden con form de CAO-ziekenhuiswezen. Nadere informatie wordt u gaarne ver strekt door het hoofd van de afd. Zr. A. Dolfing, tel.: 071 -899250 tst. 482. Uw sollicitatie kunt u richten aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken. St Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg-Postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp Burgemeester en wethouders van Leiderdorp roepen sollicitanten op voor de functie van aan de openbare kleuterschool De Hobbit te Leiderdorp per 1 februari 1981 danwel uiter lijk per 1 augustus 1981. De openbare kleuterschool De Hobbit telt twee groepen en is samen met de openbare lagere school De Hobbit (zeven groepen) in één gebouw gehuisvest. De beide scholen zijn een flink eind op weg naar een geïntegreerde basisschool volgens Jenaplan. De gedachten gaan uit naar een jong, energiek iemand die: - het huidige integratiebeleid met volledige inzet wil continueren; - op de hoogte is van de vernieuwingsproces sen binnen het onderwijs; zich voor werkzaamheden ook buiten de schooltijden kan en wil inzetten; - de Jenaplangedachte in praktijk wil brengen; - bereid is met het huidige team en de ouders nauw samen te werken; - liefst ervaring heeft op organisatorisch terrein; - naast de vereiste bevoegdheden de applica- tiecursus heeft gevolgd, volgt, danwel bereid is deze cursus alsnog te volgen. Zo nodig zal medewerking worden verleend bij het zoeken naar passerjde huisvesting. Sollicitaties binnen 14 dagen na het verschij nen van dit blad te richten aan het college van Burgemeester en Wethouders van Leiderdorp. Postbus 35, 2350 AA Leiderdorp. Nadere inlichtingen kunnen worden veikregen bij de waarnemend hoofdleidster van de kleuterschool, mej. L. Vaneman of bij de schoolleider van de lagere school, de heer H. van Dijk. Adres school: van Alphenplein 3-4, Leideidoip, tel. 071 890385 (ks) 071 - 890380 (Is). De inservice-opleiding van St. Bavo start op 2 maart 1981 en is bestemd voor mensen die geïnteresseerd zijn in onze opleiding. Onze manier van opleiden legt de nadruk op: - werken in groepen als opleidingsmodel - persoonlijkheidsvorming - integratie van theorie en praktijk. De wettelijke minimum leeftijd voor toelating tot de opleiding is 17 jaar en 7 maanden;,de minimum vooropleiding is MAVO-IV. Voor ons is een belangrijk toelatingskriterium: een zekere mate van persoonlijke rijpheid en levensvisie. Salaris: le jaars: f 1460,12 2ejaars: f 1595,87 3e jaars: f 1783,74 bruto per maand. Wanneer het minimum (jeugd)- loon gunstiger is dan boven genoemde bedragen, dan geldt dit minimum (jeugd)-loon. Bovendien: 8% vakantietoeslag, 20-45% toe slag voor onregelmatige diensten. Verder is van toepassing de C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen. Inlichtingen: Spreekt je dit eerste kontakt met ons aan? Bel dan naar de afdeling Personeelszaken voor een informatieboekje en een sollicitatieformulier. Organisalie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel. 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout psychiatrisch centrum leidschendam Schakenbosch maakt deel uit van "de open ankh", stichting dienstver lening geestelijke gezondheidszorg. Welkom in de administratieve sektor van Schakenbosch, een modern psychiatrisch centrum dat plaats biedt aan ca. 475 patiënten. Het gaat om de volgende funkties: fulltime sekretariaatsmedewerk(st)er voor gevarieerd typewerk en het uitvoeren van diverse administratieve taken op ons algemeen en medisch sekretariaat. part-time medewerk(st)er financiële administratie die ons 4 uur per dag gaat helpen met het bedienen van de invoerapparatuur van de computer en het verrichten van eenvoudige financieel-administratieve werkzaamheden. part-time medewerk(st)er personeelszaken die zich 4 uur per dag o.a. gaat bezighouden met de registratie van vakantie- en ziektedagen het verrichten van archiefwerkzaamheden en het bijhouden van het dokumentatiemateriaal. Voorts: alle voorkomende administratieve en type-werkzaamheden op een levendige afdeling met drie kollega's. Voor alle funkties vragen wij een opleiding op MAVO-4-niveau, aangevuld met een type diploma. Belangstelling? Bel voor meer informatie het hoofd van desbetreffende afdeling. Telefoon (070) 20 92 52. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd Personeelszaken, Veurse Straatweg 185, 2264 EG Leidschendam. Nederlands grootste bierproducent Maar ook de grote naam achter een aantal bekende merken frisdrank, vruchtensap, wijn en gedistilleerd. Een modern en groeiend concern, zeker waar het gaat om organisatie, opzet en functioneren. In onze brouwerij te Zoeterwoude hebben wij een plaats vrij voor een adspirant- bewaker. Tot zijn taken behoren het controleren van personen en goederen en het tellen van de binnenkomende en uitgaande goederen. Tevens houdt hij toezicht op de naleving van de bedrijfsregels o.a. door het lopen van controleronden. De werkzaamheden worden in dagdienst verricht maar hij moet bereid zijn zo nodig in te vallen in de verschillende ploegendiensten. Om voor deze functie in aanmerking te komen dient men in het bezit te zijn van een MAVO-4 of vergelijkbaar diploma. Het EHBO-diploma en enige kennis van de moderne talen is gewenst. Leeftijd van 25 tot 30 jaar. Na een interne opleiding van ca. 2 jaar volgt na het behalen van de vereiste bewakingsdiploma's een aanstelling tot bewaker. Het bruto aanvangssalaris bedraagt f2.146,— per maand. Voor de invaldiensten geldt een onregel matigheidstoeslag. Naast een vakantietoeslag van 8% kent Heineken een aantrekkelijke winstdelingsregeling en andere gunstige arbeidsvoorwaarden, waaronder een premie- spaarregeling en een premievrij pensioenfonds. Procedure: Hebt u interesse? Dan kunt u uw sollicitatiebrief richten aan de heer J.C. Sloos van de Personeeldienst van Heineken Brouwerijen B.V., Burgemeester Smeetsweg 1, 2382 PH Zoeterwoude. U kunt ook bellen: (071)814065.

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 18