MBfigV I Als leerling ziekenverzorgende kun je veel voor anderen betekenen. \persi De Energiebedrijf Rijnland GEMEENTE NOORDWIJK «Lr medewerkster J GOK** PERSONEaroK"a jgm PLAATSVERVANGEND CHEF MAGAZIJN M/V EEN TEKENAAR M/V A. bijstandsmaatschap pelijk werk(st)er B. medewerk(st)er voor de administratie IE ICOATHIBU PERSCf€££*UI1— I CllOUlLLL'^ncwIPEBSGUa P personeel Hel Energiebedri/t Ri/nland te Leiden, verzorg! de distributie van gas en elektriciteit in 22 Zuidhollandse gemeenten Bij het Energiebedrijf Rijnland is op korte termijn plaats voor een TAKENPAKKET: Het vervangen van de chef Magazijn bij diens afwezigheid, het in samenwerking met hem toezicht'houden op de uitvoe ring van de dagelijkse werkzaamheden; Het verzorgen van een deel van de magazijnadministratie; Het bewaken van het voorraadpeil. FUNCTIE-EISEN: Een opleiding op M.A.V.O.-niveau, aangevuld met een vakgerich te opleiding, goede contactuele eigenschappen en leidinggevende capaciteiten. Kennis van elektrotechnische en/of gastechnische materialen strekt tot aanbeveling. Het salaris bedraagt maximaal f 3.084, f 26,— toeslag. per maand exclusief die belast zal worden met het vervaardigen c.q. wijzigen van teke ningen van het elektriciteitsnet (kabels en leidingen) in de ge meente Leiden en de regiogemeenten. Een opleiding in het vakgebied is vereist en enige ervaring in de te verrichten werkzaamheden wordt op prijs gesteld. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en bedraagt maxi maal f 2.530,— bruto per maand exclusief f 26,— toeslag. De premie A.O.W./A.W.W. komt voor rekening van het bedrijf. Voorts geldt een goede ziektekostenregeling en opname in het Al gemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Schriftelijke sollicitaties binnen tien dagen te richten aan de afde ling Personeelszaken van het Energiebedrijf Rijnland, Langegracht 70, 2312 NV Leiden onder vermelding van nummer ER/80023/01 in de sollicitatiebrief. Bij de afdeling Maatschappelijke Zorg, behorend tot de hoofdafdeling Welzijnszorg, worden gevraagd: in de rang van commies (salaris van f 2.666,-- tot f 3.084,- per maand). Functie-informatie: In teamverband meewerken aan uitvoering van de Wet Werkloosheidsvoorziening, de Algemei e Bijstandswet en de Rijksgroepsregelingen, alsmede uitvoering van nieuwe taken (o.a. voor culturele minderheden), die de afdeling in het kader van de welzijnsplanning ter hand gaat nemen. Functie-eisen Minimaal M.B.O.-S.D.-diploma en bij voorkeur studie of bezit H.B.O./M.W. ervaring met uitvoering W.W.V. en A.B.W.; interesse hebben voor nieuwe ontwikkelingen en bereid zijn in teamverband daaraan mee te werken. in de rang van adjunct-commies (saiaris van f 1.838,-- tot f 2.530,-- per maand). Functie-informatie: Enerzijds assistentie voor woonruimtezaken, anderzijds voor werkzaamheden indicatiecommissie en W.W.V.-, R.W.W.- en R.Z.-commissie, voorts assistentie bij de behandeling van diverse subsidie-aanvragen en de overige welzijnstaken. Functie-eisen-. Studie voor M.B.O./S.D.-diploma en bereid zijn in team verband te werken. Voor beide functies geldt: - de gebruikelijke rechtspositieregelingen en studiefaciliteiten zijn van toepassing; - de afdeling maatschappelijke zorg telt na de komende benoemingen 12 medewei kers, die regelmatig werkoverleg - de rang is afhankelijk van ervaring en ten dele ook van de opleiding; - bij gebleken geschiktheid is bevordering mogelijk; - de sarrissen zijn exklusief de toeslag van f 26. - per maand; - het ligt voor de hand dat de vei vulling van de functies gediend is met goede contactuele eigenschappen; - een handschriftanalyse kan deel uitmaken van de selectie procedure; - desgewenst kan nadeie infoimatie woiden verkregen bij de chef van de afdeling, de heer W. van Es (tel. 01719 - 19230, toestel 241). Sollicitaties kunnen met veimelding van de verlangde functie (A of B) binnen 14 dagen worden ingediend bij Burgemeester en Wethouders van Noordwijk, postbus 298, 2200 AG Noordwijk. ZILVEREN KRUIS ZIEKTEKOSTEN VERZEKERING GOOWEG 51, NOORDWIJK De Slichting Het Zilveren Kruis is een van de grootsle particuliere ziektekostenverzekeraars met 15 vestigingen en meer dan 200.000 verzekerden. Het hoofdkantoor is gevestigd op het landgoed "De Goohorstte Noordwijk. Voor de afdeling algemene zaken groeiend bedrijf zoeken wij een i ons zeer snel INKOPER tevens belast met drukwerkbegeleiding (m/v) De kandidaat die wij zoeken is bij voorkeur niet ouder dan 30 jaar. heeft een middelbare opleiding en praktijkdiplo ma boekhouden, terwijl hij over kennis van de grafische vakken dient te beschikken. De juiste man bieden wij een werkkring in een aantrekke lijke omgeving, een goed salaris, een uitstekende pen sioenregeling en zeer goede andere secundaire arbeids voorwaarden. Geïnteresseerden in deze functie worden uitgenodigd hun sollicitatiebrief met vérmelding "vertrouwelijk"' te richten aan de afdeling personeelszaken, postbus 71, 2200 AB Noordwijk Z-H GEZOCHT Diverse ervaren leraren/essen Inlichtingen bij MUZIEK SICKING Rijnsburg, In de Hoftuin, tel. 01718-24121. Muziek Sicking Lisse, Heereweg 148-152, 02521-10200-19134. "DE GOUDEN LEEUW" Veurseweg 214, Voorschoten, telefoon 01717-3736 (bg.g. 071-762075) VRAAGT JONGE MEDEWERKER voor WINKEL- en MAGAZIJNWERK. Voor onze computerafdeling zoeken wij een in het bezit van een MAVO-diploma en met de nodige type-ervaring. Het betreft afwisselende werkzaamheden in een klein, enthousiast team. Wij verwachten van de kandidate dat zij op accurate wijze de computer bedient en ponskaarten typt. Enige jaren ervaring is een pré. maar niet noodzakelijk. Naast een goede salariëring, kan de juiste kandidate rekenen op goede sekundaire arbeidsvoorwaarden. Uw schriftelijke sollicitatie zien wij met belangstelling tegemoet. Tijdens kantooruren kunt u tevens telefonisch inlichtingen inwinnen bij de heer C. van Schagen. Ico/Athibu bv Hoge Rijndijk 25, 2313 KG Leiden Tel. 071-141741 De verpleging en verzorging van mensen is een vak apart. Het vraagt zorg en toewijding. Begrip voor de telkens weer andere situaties van de patiënt. Het vergt een goede instelling en volledige inzet. De wil om dag in dag uit klaar te staan voor anderen. Kortom, een vak dat voldoening en waardering geeft Voel je je ertoe aangetrokken, dan heb je nu de kans leerling-zieken verzorgende te worden. En 't mooie is, dat je de theorie tijdens de opleiding gelijk in praktijk kunt brengen. De opleiding begint 30 maart 1981. Korte theoretische opleiding Deze opleiding, ook wel pre klinische periode genoemd, duurt 10 weken en wordt gegeven door de Stichting Opleiding Verzorgende en Verplegende Beroepen "Klavertje Vier" te 's-Gravenhage. Het is een theore tische voorbereiding op de praktijk. Je krijgt les in vakken die direkt betrek king hebben op ziekenverzorging. Zoals verpleegkunde, verbandleer, voedings- en dieetleer, anatomie, ziekteleer en fysiotherapie. Daarnaast wordt er gedoceerd in de basisvakken Nederlands en rekenen. Gedurende deze periode ontvang je nog geen sala ris. Wel wordt je studie betaald. Overwegend praktische opleiding Na de eerste 10 weken komt de nadruk op de praktijk te liggen. Je krijgt wel theorielessen, maar hoofdzakelijk zul je je bezighouden met de verzorging en verpleging van, overwegend oudere, mensen. Je leert veel. Je verdient gelijk goed. Er wordt snel veel aan eigen zelfstandigheid en verantwoordelijkheid overgelaten. Na een jaar opleiding doe je overgangs examen. En na ruim twee jaar kun je in het bezit zijn van het wettelijk erkende diploma ziekenver zorgende. Huisvesting De gemeentelijke ver- pleeg- en verzorgingstehuizen kunnen je in beperkte mate aan huisvesting helpen. Welke kanten kun je uit met het behaalde diploma? Je kunt als ziekenver zorgende in een verpleeghuis of op de ziekenafdeling van een verzorgingshuis gaan werken. Ook kun je een voort gezette opleiding voor zieken verzorgende gaan volgen, waardoor een leidinggevende functie binnen je bereik kan komen. Verder zijn er, afhankelijk van je eindcijfers, doorstromings mogelijkheden naar de A, B of Z-opleiding voor verpleeg kundige. Wanneer word ie toegelaten? Je hebt een vlotte kans te worden toegelaten als je een diploma op MAVO-niveau hebt en tenminste 17 jaar bent. Ook met een vol tooide INAS-opleidingof LN.H.O. met minimaal 2 vakken op C-niveau; kom je in aanmerking. Wil je meer weten neem dan kontakt op met één van de hiernaast genoemde gemeen telijke verpleeghuizen waar de prak tijkopleiding wordt gegeven. In deze huizen is het ook mogelijk als aspirant-leerling te werken. Deze huizen zijn een onderdeel van de Gemeentelijke Dienst Verpleging en Verzorging. Het Strangeduin Gevers Deynootweg 59, 's-Gravenhage, tel. 070 - 558172 en vraag naar mevrouw B. van Dijk. Vrederust-West Melis Stokelaan 2490, 's-Gravenhage, tel. 070 - 66 57 50 en vraag naar mevrouw E. van der Lee-Lucardie. Ze zullen je graag het één en ander vertellen over de opleiding. Je kunt ook schriftelijke informatie in winnen via onderstaande bon: I Graag ontvang ik van u uitvoering? I informatie over rle opleiding leerling- ziekenverzorgende. I Naam: Adres: Plaats postcode: Leeftijd: I Diploma's: Telefoon: Deze bon in envelop met postzegel opsturen j I naar één van de hiernaast genoemde ver- j pleeghuizen. jf De Gemeentelijke Dienst Verpleging En Verzorging.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 22