Commercieel medewerker service-technicus onderhoud pegs* hoofd medische registratie(m/v) soneel I per-soneel ""sw1 PFRsniffFi •iDFFISflMFFI oerst Verwo beton bv MEDEWERKER M/V een medewerker (M/V) ZIEKENHUI? I3RONOKO DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: analist (m/v) secretaresse/typiste (m/v) SIEMENS ItPcreonMl mPEflSCtE£EmKrm' 1 P""WlpERSOftiL personeel Binnendienst. Verwo beton bv in Alphen a/d Rijn. met zustervestigingen in Amsterdam en Dordrecht brengt een breed assortiment bestratings materialen op de markt. Het produktieprogramma omvat trottoir banden, opsluitbanden, tuin- en trottoirtegels, straatmeubilair. sierbestrating enz. Onze afnemers zijn overheidsinstanties, aannemers bedrijven, bouwmatenalenhandelaren en tuincentra. Ook architecten- en adviesbureaus zijn relaties van ons. Voor onze afdeling verkoop binnendienst te Alpher. a/d Rijn zoeken wij een jonge commerciële medewerker. Tot zijn taak behoort o.m. de telefonische behandeling van expeditie-aangelegenheden, prijsaanvragen en opdrachten en de daaruit voortkomende administratieve werkzaamheden. Tot de .eisen', welke wi| stellenbehoren: vaardigheid m woord en geschrift. commerciële aanleg, waarbii het meedenken hoofdzaak is. accurate instelling. leeftijd ca. 25 jaar. Praktisch inzicht en goede inzet vinden wij minstens zo belangrijk als genoten schoolopleiding. Naast een goede salariëring bieden wij opname in het pensioenfonds, vakantietoeslag en een dertiende maand. Belangstellenden verzoeken wij een brief met inlichtingen,waaruit opleiding en praktijkervaring blijkt, te sturen naar de direktie. Alle brieven worden strikt vertrouwelijk behandeld. Indien u - alvorens te solliciteren - nadere informatie wenst omtrent onze onderneming of aangaande de funktie, dan kunt u telefonisch kontakt opnemen met J van Oriel, commercieel directeur. Privé 03480-18121 of kantoor Alphen a/d Rijn 01720-44421. Gnephoek 26. Postbus 100, 2400 AC Alphen a/d Rijn STICHTING DIENSTENCENTRUM VOOR GECOÖRDINEERD BEJAARDENWERK LEIDEN Omvattende 7 projekten STEDELIJK BUREAU: HOOGLANDSEKERKGRACHT 32 Telefoon: 071 -14 04 83 2312 HV LEIDEN. Vraagt voor een van haar projeklen een voor 20 uur per week. Het doel der stichting is ertoe bij te dragen dat bejaarden en hulpbehoevenden zo lang mogelijk zelfstandig in hun eigen leefomgeving kunnen blijven wonen. De stichting werkt daarom wijksgewijs met projekten gecoördineerd bejaardenwerk. De belangrijkste taken, die verricht worden o.l.v. een funktionaris, zijn: - het verschaffen aan de funktionaris van die gegevens, die van belang zijn voor de realisering en zo mogelijk voor de bijsturing van het bejaardenwerk; - het regelmatig kontakt houden met de individuele bejaarden, onder meer door het periodiek houden van een spreekuur; - het begeleiden van de vrijwilligers bij het uitvoeren van werkzaamheden; - opstellen van een programma van vormen van dienstverlening en aktiviteiten die in de akkommodatie(s) plaatsvinden; - het optimaliseren van het gebruik van de akkommodatie(s), o.m. door het bevorde ren van de zelfwerkzaamheid en het eigen initiatief van (groepen) bejaarden; - het in het algemeen regelen van de dagelijkse huishoudelijke gang van zaken in de akkommodatie(s) en het uitvoeren van de administratieve werkzaamheden, die verband houden met de funktie, waaronder begrepen registratie en rapportage van de werkzaamheden. Wij vragen een afgeronde opleiding M.B.O.-M.W, en/of -K.W. Aanstelling geschiedt op basis van de C.A.O.-Welzijnswerk en de Salarisregeling Gecoördineerd Bejaardenwerk, met een salaris tot en met maximaal volgnummer 23. Sollicitanten ook zonder ervaring kunnen reflekteren. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt vanuit het stedelijk bureau van de stichting. Uw sollicitatie kunt U binnen 10 dagen zenden aan de sollicitatiekommissie, Hoogland- sekerkgracht 32 te Leiden. psychiatrisch ziekenhuis Endegeest Bij het Medisch Secretariaat van bovengenoemd gemeenteziekenhuis, gelegen in Oegstgeest, kan worden geplaatst Taakinhoud; De werkzaamheden op deze afdeling zullen o.a. bestaan uit het typen van brieven, rapporten e.d. en uit het notuleren van vergaderingen en werk besprekingen. Funktie-eisen en -wensen: - opleiding op HAVO-nivo - typevaardigheid - stenovaardigheid - goede kontaktuele eigenschappen - leeftijd tenminste 21 jaar Salariëring: Afhankelijk van leeftijd en ervaring tot f 2324,— per maand exclusief f 26,— loontoeslag. Informatie: Voor nadere informatie kan men zich wenden tot het noofd van het Medisch Secretariaat, mevr. S. Koning, tel. 071-151840. tst. 414. Schriftelijke sollicitaties tot uiterlijk 1 januari a.s. te richten aan het hoofd personeelszaken. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 15 18 40* De Diakonesseninrichting Bronovo is een algemeen ziekenhuis met ruim 400 bedden. In verband met pensionering van de huidige funktionaris vragen wij een vakaturenummer 001204 De werkzaamheden van de afdeling Medische Registratie omvatten: registratie, codering en archivering van medische gegevens, o.a. ten behoeve van de input voor de verwerking door de Stichting Medische Registratie een aantal administratieve werkzaamheden voortvloeiend uit de opneming van patiënten. De taak van betrokkene bestaat uit het leiding geven aan bovengenoemde werkzaam heden alsmede het daadwerkelijk medewer ken aan de uitvoering van de taken van de afdeling. Betrokkene dient een middelbare opleiding en de cursus Medische Registratie Assistent(e) te hebben gevolgd. Ervaring en leidinggeven de capaciteiten zijn vereist. In verband met toekomstige ontwikkelingen strekt kennis van automatisering tot aanbeveling. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. De arbeidsvoorwaarden zijn geregeld in de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Nadere inlichtingen kunnen telefonisch worden verkregen bij de administrateur, telefoon 070 - 26.41.41, toestel 312. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gezonden aan de afdeling Personeelszaken, Postbus 96900, 2509 JH Den Haag,, onder vermelding van het vakaturenummer. STICHTING BRONOVO-NEBO Bronovolaan 5, Den Haag, tel. 070 - 264141 iedereen leest de krant altijd en overal. De afdeling Radiologie van het St. Eli sabeth Ziekenhuis te Leiderdorp be schikt over 10 röntgenkamers, waar zo wel algemene als specialistische radio- diagnostische werkzaamheden worden verricht. Voor deze afdeling vragen wij: RADIODIAGNOSTISCH LABORANTEN in full-time of part-time dienst. Taak: Het verrichten van radiodiagnostische werkzaamheden in de diverse röntgen kamers (roulatiesysteem). Het deelnemen aan de beschikbaar heidsdiensten. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de C.A.O.-ziekenhuiswezen. Nadere informatie wordt u gaarne ver strekt door Dr. G. Prager, radioloog of Zr. Benedicta, hoofd afd. radiologie. Tel.: 071-899250. Uw sollicitatie kunt u richten aan het hoofd van de afd. Personeelszaken. St Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg-Postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp. FYSIOTHERAPEUTEN M.R. Groen en F.W. Haalebos zoeken een part-time ADM. MEDEWERKSTER min. Mavo-niveau. Schriftelijke sollicitaties aan groepspraktljk fysio therapie Gezondheidscentrum, Wantveld 112202 NS Noordwljk, evt. telefonisch inl. tussen 09.00-10.00 uur bij mevr. R. Busscher, tel. 01719-13222. Dermatologie van de Faculteit der Geneeskunde vacaturenummer 0-4461115B Taak: hij/zij zal ingeschakeld worden bi} een onder zoek in teamverband naar interakties van lipoproteïnen met monocyten. Gezien de qua technieken uiteenlopende aard van het werk binnen de groep (receptorstudies, electronen- microscopie, bepalingen met behulp van radio-essays) geldt ervaring met biochemisch onderzoek en belangstelling voor celbiologie als aanbeveling. Vereist: HTS of HBO-B niveau. Aanstelling geschiedt t.l.v. een subsidie van de Nederlandse Hartstichting en is van tijdelijke aard. Salaris: maximaal 3.084,bruto per maand (exclusief loontoeslag). Informatie bij: Dr. B. J. Vermeer, tel. 071-147222, toestel 2454. Projectbureau Witte Singel-Doelenplan van de Dienst Ruimtelijk Beleid, Bouw- en Materiële Zaken van het Bureau van de Universiteit (0.5 dagtaak) vacaturenummer 0-44911158 voor het verrichten van alle voorkomende secretaresse-werkzaamheden, waaronder vallen: het maken van afspraken; het bijhouden van een archief; en met name het verrichten van type werkzaamheden. Hiervoor wordt gevraagd een middelbare school opleiding, een typediploma en een uitstekende typevaardigheid. Salaris: maximaal 2.324,bruto p6r maand, bij een volledige dagtaak (exclusief loontoeslag). Inlichtingen bij het hoofd van het projectbureau tel.: 071-148333, toestel 3078/3060. Aanstelling vindt plaats voor de duur van 1 jaar. De Leldse Universiteit streeft naar een vergroting van het aantal vrouwen in hogere functies. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46, 2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. brandmeldinstallaties Beveiliging en de daan/oor benodigde apparatuur vormen een steeds belangrijker element in de huidige maatschappij en worden dan ock in eveneens toenemende mate toege past. Siemens Nederland heeft een jarenlange ervaring opgebouwd en 'beveiliging' kan dan ook als één van haar belangrijkste specialismen worden aangeduid. Naar gelang de aard van het project ligt het accent op brandbeveiliging (bijv. hotels, ziekenhuizen, winkelcentra), op beveiliging van objecten of informatie (musea, bankgebouwen, computercentra) of op personenidentificatie (kantoor gebouwen, fabriekscomplexen, installaties). Om de forse toename van activiteiten en projecten op dit gebied te kunnen opvangen, hebben wi| momenteel dringend steun nodig U werkt in een eigen rayon U zult zelfstandig diverse onderhouds-en controlewerkzaam heden uitvoeren aan brandmeld installaties alsmede het opheffen van storingen. U krijgt daarbij een eigen rayon toegewezen. Vanzelfsprekend kunt u bij de uitvoering van uw werk rekenen op de steun van onze binnendienst. De opleiding die wij van u verwachten Als basis verwachten wij van u een opleiaing LTS-E en een voortgezette elektronica-opleiding, bijvoorbeeld, elektronica-monteur. Verder dient u te beschikken over goede contactuele eigenschappen en verantwoordelijk heidsgevoel In verband met de aard van de functie en het te bewerken rayon is het noodzakelijk, dat u een rijbewijs BE heeft en woonachtig bent in Leiden of omgeving. Uw leeftijd schatten wij rond de 25 jaar. Naast de gebruikelijke arbeidsvoorwaarden kent onze onderneming een winstdelings- en pensioenregeling en ruime studiefaciliteiten. Uiteraard worden zowel mannelijke als vrouwelijke kandidaten uitgenodigd te solliciteren. Wanneer u gei nteresseerd bent in deze functie, richt dan uw schriftelijke sollicitatie, onder vermelding van P 1484, aan de afdeling Personeelzaken.t.a.v. de heerJ.H. Alberts. U kunt ook bellen: 070-78 2245 (doorkiesnummer). Werken bij Siemens Nederland betekent werken bij een organisatie met ruim 2000medewerkers. Mel een omzet van ca. 500 miljoen gulden behoort het bedrijf tot de 200 grootste ondernemingen in ons land. Als uitgangspunt van het sociaal beleid is het bij Siemens belangrijk, dat iedereen optimale ontplooiingskansen heeft en zoveel mogelijk voldoening in zijn/haar werk moet kunnen hebben. Daarom wordt u ruimschoots de gelegenheid gegeven met een grote mate van zelfstandigheid te werken. Siemens Nederland N. V.Wilhelmina van Pruisenweg 26, Den Haag. Correspondentie-adres: Postbus 16068,2500 BB DEN HAAG

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 20