service-technicus in bedrijf stellen "IC PERSONEEL 'pkoNEElP,rïoB,rt L|PER^DNÈBSibg|l personeel perst "eel ervaren administrateur soneel PERSONEEL! .PERSONEEL"1™ ,p SIEMENS unitleidster randstad uitzendbureau ASSISTENT ACCOUNTANT NI/V Uitnodiging aan de gevorderde assistent-accountant die louter kontrolewerk voor gezien wil houden CAMPS, OBERS CO., Van der Torn Buningh organisatieadviseurs J per*ooe*lpEFtX>E£L personeel person brandmeldinstallaties Beveiliging en de daarvoor benodigde apparatuur vormen een steeds belangrijker element in de huidige maatschappij en worden dan ook in eveneens toenemende mate toegepast Siemens Nederland heeft een jarenlange ervaring opgebouwd en 'beveiliging' kan dan ook als één van haar belangrijkste specialismen worden aangeduid. Naar gelang de aard van het project ligt het accent op brandbeveiliging (bijv hotels, ziekenhuizen, winkelcentra), op beveiliging van objecten of informatie (musea, bankgebouwen, computercentra) of op personenidentificatie (kantoorgebouwen, fabriekscomplexen, installaties). Om de forse toenamen van activiteiten en projecten op dit gebied te kunnen opvangen, hebben wij momenteel dringend steun nodig. U werkt in een eigen rayon U zult zelfstandig brandmeid- installaties in bedrijf stellen en storing en daaraan opheffen. U krijgt daarbij een eigen rayon toegewezen. Vanzelfsprekend kunt u bij de uitvoering van uw werk rekenen op steun van onze binnendienst. De opleiding die wij van u verwachten Als basis verwachten wij van u een opleiding MTS-E of gelijkwaardig. Verder dient u te beschikken over goede contactuele eigenschappen en verantwoordelijkheidsgevoel. In verband met de aard van de functie en het te bewerken rayon is het noodzakelijk, dat u een rijbewijs BE heeft en woonachtig bent in Leiden of omgeving. Uw leeftijd schatten wij rond de 25 jaar Naast de gebruikelijke arbeidsvoorwaarden kent onze onderneming een winstdelings- en pensioenregeling en ruime studiefaciliteiten. Uiteraard worden zowel mannelijke als vrouwelijke kandidaten uitgenodigd te solliciteren. Wanneer u geïnteresseerd bent in deze functie, richt dan uw schriftelijke sollicitatie, onder vermelding van P 1483, aan de afdeling Personeelzaken, t.a.v. deheerJ.H. Alberts. U kunt ook bellen: 070-78 2245 (doorkiesnummer). Werken bij Siemens Nederland betekent werken bi/ een organisatie met ruim 2000 medewerkers. Meteen omzet van ca. 500 miljoen gulden behoort het bedrijf tot de 200 grootste ondernemingen in ons land. Als uitgangspunt van het sociaal beleid is het bij Siemens belangn/k, dat iedereen optimale ontplooiingskansen heelt en zoveel mogeli/k voldoening In zi/n haar werk moet kunnen hebben. Daarom wordt u ruimschoots de gelegenheid gegeven mei een grote mate van zelfstandigheid te werken. Siemens Nederland N. VWilhelmina van Pruisenweg 26. Den Haag. Correspondentie-adres: Postbus 16068.2500 BB DEN HAAG. Op de afdeling HARTBEWAKING (CCU) van het St. Elisabeth Ziekenhuis te Leiderdorp kunnen worden ge plaatst TWEE VERPLEEG KUNDIGEN (met voltooide Coronary-Care- opleiding) De afdeling heeft de beschikking over 8 bedden. Nadere informatie wordt u gaarne ver strekt door mej. Zr. A.J.M. Vollebregt, adjunct directrice/hoofd verpleegkun dige dienst. Tel. 071—899250. Het salaris en de overige arbeidsvoor waarden zijn conform de CAO- ziekenhuiswezen. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u rich ten aan het hoofd van de afdeling Per soneelszaken. St Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg-Postbus 4220. 2350 CC Leiderdorp. GEVRAAGD: OPPAS Wij hebben allebei een drukke b komen met iemand die tijdens oi jongens (5 en 9 jaar) zorgt, en ee Wij geven do voorkeur aan een c jongeren zijn ook welkom. Br. o. n ian en zouden graag in contact ze afwezigheid voor onze twee i beetje het huis-op orde houdt ider iemand, maar reacties van Op korte termijn gevraagd: 2e SECRETARESSE in urologische praktijk. Voor hele dagen. Typediploma type-ervaring. Mavo-4. goede beheer- sinq van de Nederlandse taal, kennis van medische ter men, en opgewekt karakter zijn noodzakelijk Schriftelijke sollicitaties richten aan: Secretariaat urologie, Diaconessenhuis Leiden, Houtlaan 55. Een verantwoordelijke commerciële funktie voor enthousiaste mensen Randstad Uitzendbureau bv is één van de grootste uitzendorganisaties in ons land. Zij helpt het bedrijfsleven aan tijdelijk personeel en daarmee uitzendkrachten aan tijdelijke banen. Deze dienst wordt verleend in de administratieve, industriële en technische sektor. Het ontvangen en selekteren van sollicitanten en het kontakt onderhouden gebeurt door teams van 2 tot 3 medewerkers, zgn. units. De leiding daarvan is in handen van een unitleidster. Deze werkt binnen de unit serieus en met enthousiasme mee en stimuleert een goede dienstverlening naar de uitzendkrachten en een juiste afhandeling van de administratie. Daarnaast gaat de unitleidster op bezoek bij bedrijven om het kontakt te onderhouden met bestaande en het kontakt te leggen met nieuwe relaties voor wat betreft plaatsingsmogelijkheden. Voor onze units in Leiden zoeken wij jonge mensen, die opgeleid willen worden tot Randstad verwacht dat zij tenminste een middelbare schoolopleiding (VWO- met einddiploma) hebben, over goede kontaktuele eigenschappen beschikken en een aantal jaren bedrijfservaring hebben opgedaan. Een leeftijd rond 25 jaar is het meest geschikt Daar staat tegenover: een aantrekkelijk salaris, 8/2% vakantiegeld, 23 vakantiedagen. 13e maand plus tantième, studiekosten-, representatie- en onkostenvergoeding. Vanzelfsprekend krijgen zij een gedegen bedrijfsopleiding, training en voort durende begeleiding. Schriftelijke sollicitaties met volledige personalia, opleiding en ervaring en vergezeld van een recente pasfoto te richten aan: Distriktskantoor Randstad Uitzendbureau bv. t.a.v. de heer H. Metselaar. Afdeling Personeelszaken, Postbus 11276, 2301 EG Leiden. Smit en de Roos accountants en belastingadviseurs Cornells de Wittlaan 23 2582 AA Den Haag, telefoon 070-514141 In een dynamische snelgroeiende jonge onderneming met totaal 15 medewerkers, hebben wij op korte termijn plaats voor: Vereisten: Die na een inwerkperiode zelfstandig voor een gevarieerde groep cliënten toezicht houdt op de verwerking van de administratie en voor hen de jaarrekening Voor deze functie met ruime ontplooiingskansen en een ruime mate van zelfstandigheid wordt gedacht aan iemand met S.P.D.-opleiding, of studerend hiervoor. Goede contactuele eigenschappen zijn onontbeerlijk. Inventiviteit, commerciële vaardigheiden en leidinggevende capaciteiten zijn voor een goede uitoefening van deze functie van groot belang. Ervaring op een accountantskantoor is gewenst. Arbeidsvoorwaarden: Salariëring overeenkomstig bestaande schalen; 81/2% vakantietoeslag; gratificatie (minimaal 13e maand); 23 dagen werkvakantie; tegemoetkoming ziektekostenverzekering, vergoeding voor representatie-, reis-, telefoon-, auto- en studiekosten. Sollicitatie: Als u belangstelling heeft voor de hierboven omschreven positie met ruime toekomstperspectieven, verzoeken wij u uw sollicitatiebrief vergezeld van een curriculum vitae aan ons te zenden. Uiteraard zijn wij bereid telefonisch nadere inlichtingen te verschaffen. Camps, Obers Co. is een maatschap van registeraccountants met 17 vesti gingen in Nederland en België, welke nauw samenwerkt met belasting- en organisatie-adviseurs en deel uitmaakt van een internationale keten van accountantskantoren. Onze cliëntenkring breidt zich gestaag uit en juist in uw regio. Vandaar dat wij in contact willen komen met een gevorderde assistent accountant voor ons kantoor in ALPHEN AAN DEN RIJN. Wij denken hierbij aan een mannelijke of vrouwelijke candidaat die op basis van onze gunstige toekomstperspectie ven een solide carrière wil opbouwen. De werkzaamheden mogen even veel zijdig als boeiend heten: sterk uiteen lopend advieswerk op bedrijfsecono misch en fiscaal terrein, naast controle en eventuele samenstelling van jaarre keningen en rapport uitbrengen daar over. Wij gaan uit van een individuele benadering van onze cliënten. Voor een goede start bij onze organi satie is een gevorderde NIV RA- of SPD I l-studie gewenst. Ook afgestu deerden aan HEAO-BE nodigen wij uit te reageren. Belangstelling? Voor nadere inlichtin gen kunt u contact opnemen met de heer De Kruyf, tel. (01720) 7 26 44, met wie u ook een afspraak kunt ma ken. Stationsstraat 11, 2405 BL ALPHEN AAN DEN RIJN. REGISTERACCOUNTANTS Alblasserdam, Almelo, Alphen aan den Rijn, Amsterdam, Antwerpen, Arnhem, Breda, Brussel, Dordrecht, Eindhoven, 's-Gravenhage, Naaldwijk, Roosendaal, Rotterdam, Sittard, Tilburg, Utrecht. Chep Benelux Nederland B.V. in Alphen aan den Rijn, onderdeel van een internationaal concern, verhuurt pallets en palletcontainers in poolverband, waarbij onderhoud en reparatie in eigen beheer zijn. Sinds de start in Nederland in 1977 maakt de onderneming een snelle groei door. Op dit moment heeft men ca. 50 medewerkers. Gezien deze snelle groei wenst men de staf te versterken met een die, in de beginfase zonder directe medewerkers, de financiële administratie voert (gedeeltelijk reeds geautomatiseerd), zorg draagt voor de periodieke verslaglegging t.b.v. directie en concernleiding, alsmede het opstellen van budgetten, het maken van cash flow berekeningen e.d. Bovendien wordt van hem verwacht dat hij ondersteuning geeft in financiële en bedrijfseconomische zin aan de commerciële staf. Hij onderhoudt functioneel contact met de concern controller in België. Kandidaten moeten aan de volgende eisen voldoen: opleiding op SPD-niveau; meerjarige ervaring in een gelijkwaardige functie; kennis van moderne talen wenselijk; leeftijd tot 40 jaar. Uw sollicitatie kunt u richten aan Van der Torn Buningh, organisatieadviseurs, Kaap Hoorndreef 10, 3563 AS Utrecht, t.a.v. drs J.P. van Cadsand, bij wie u desgewenst telefonisch informatie kunt inwinnen onder nummer 030-614521.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 16