'Ik sta nu liever achter de camera' Gevarieerd concert Rijnlands Mannenkoor Voor complimenten ben ik gevoelig toegeljcht Humanistisch Verbond verliest kort geding (f^vmdagg^ DINSDAG 16 DECEMBER 1980 RADIO - TV - KUNST PAGINA 5 ROTTERDAM - Mies Bouw man heeft gistermiddag in Rotterdam de foto-expositie van de Italiaanse fotografe en ex-filmster Gina Lollobrigida geopend. Deze stad viel de eer te beurt als tweede ter wereld deze unieke foto-expositie van de nog immer charmante en jeugdig ogende Gina Lol lobrigida binnen haar stads grenzen te halen. De expositie bestaat totaal uit 120 foto's, tot 3 januari 1981 kan men gratis naar de foto's in het Rotterdamse Hilton gaan kij ken. Morgenavond wordt een speciaal benefiet-diner geor ganiseerd, in het hetzelfde ho tel, waarbij Gina Lollobrigida als gastvrouw zal optreden. Tijdens dit diner zullen o.a. enige voorbeelden van de vooijaarscollectie 1981 van de toonaangevende Italiaanse modehuizen Roberto Cavalli, Pancaldi en Complice wor den getoond. Het orkest 'De Gooise Compagnie', dat be staat uit twaalf radio- en tele visiemedewerkers, vocaal ge completeerd door AVRO- medwerkster Meta de Vries zal het liefdadigheidsdiner muzikaal omlijsten. De opbrengsten van dit diner, waarvoor honderdvijftien gulden neergeteld moet wor den. zullen gaan naar de stich ting 'Schepen uit Verre Lan den'. Deze stichting wil een permanente verzameling van authentieke schepen uit alle delen van de wereld in het le ven roepen. Het is dan ook geen verrassing, dat deze stichting dankbaar onderdak heeft gevonden in de wereld havenstad Rotterdam. Gina Lollobrigida toonde zich gistermiddag foto tentoonstelling tegenover de pers bereid over haar fototen toonstelling te praten. Waar heeft ze al die foto's ge maakt?. Gina: Ik heb eigen lijk de hele wereld rondge zworven. De foto's die hier hangen heb ik gemaakt tij dens mijn reizen door Irak, Rusland, Kenia, India, de Fi lippijnen. Cuba en de Ver enigde Staten'. Hoewel zelf al een beroemdheid heeft ze op haar beurt weer een groot aantal andere be roemdheden gefotogra feerd?. Gina: 'Ja, behalve Fi del Castro heb ik foto's ge maakt van de voormalige mi nister van buitenlandse zaken van Amerika, Kissinger, de Spaanse absurdistische schil der Salvotore Dali, maar ook een filmster als Paul New man, de politicia Indira Gand hi en de ruimtevaarders Neil Armstrong in Amerika en Joeri Gagarin tijdens mijn reis door Rusland. Daarnaast maakte ze toch ook veel foto's van 'gewone' men sen?. Gina: 'Ja, ik heb een mooie foto gemaakt van de visvangst op Sicilië, van de volksdichter Yeutushenko.u- maar ook van een licht- erotische scène op de Piazza di Spagna in Rome. Er is ook een prachtige foto van de Gouden Moskee in Bagdad. Hoe is ze eigenlijk in Rotterdam verzeild geraakt?.Gina: 'Ik heb begrepen, dat het een ini tiatief was van Jaap Hoogen- hout, die als bedrijfsleider verbonden is aan Spido. Na dat ook het Rotterdamse be drijfsleven zich voor mijn komst sterk had gemaakt, werd er voor mij door de orga nisatie contact gelegd met Mies Bouwman. Zij sprak door de telefoon van een ho norarium van duizend gul den. Ik verstond echter dui zend dollar. Om alles duide lijk te maken is Mies bouw man toen naar Rome. naar de Via Appia gekomen, waar ik woon en we hebben beiden zeer ongedwongen gespro ken over de fototentoonstel ling in Rotterdam. Afgelopen vrijdagavond was ik nog even in Leiden bij de trekking van Telebingo. Ik ben overigens erg blij met de grote belang stelling. die overal voor mijn fotowerk bestaat. Mies Bouwman zei in haar ope ningswoord bij de tentoon stelling dat La Lollo behalve een knap en begaafd actrice ook nog een getalen teerd fotografe Wat vind ze van zo'n opmerking?. Gi na: Ik ben daar natuurlijk zeer mee ingenomen. Ik heb be grepen. dat Mies de opening in dichtvorm heeft verricht\ Dat is op zichzelf een leuk idee. Van complimenten ben ik overigens altijd zeer gevoe lig! BERT KOEKEBAKKER Fotografe Gina Lollobrigida exposeert ROTTERDAM (GPD) - Gina Lollobrigida, de wereldbe roemde filmster uit de jaren '50 en '60, gaf gistermiddag een persconferentie ter ere van de opening van haar eigen tentoonstelling van foto's die zij de afgelopen 15 jaar in de hele wereld maakte. De filmster presenteerde zich als een 53-jarige fotografe in een zuurstokrose cocktailjurk met een jong, maar zwaar opgemaakt gezicht en met de zenu wen van een debutante. „Ik was erg nerveus", verklaarde zij na afloop, „omdat ik het tegen woordig vreselijk vind om voor de camera's te moeten staan. Ik sta er liever achter". Lollobrigida verblijft op dit mo ment om diverse redenen in Ne derland. Allereerst is zij op initia tief van de gemeente Rotterdam uitgenodigd, die door allerlei ac tiviteiten meer bekendheid wil geven aan de stad. Voorts speelt een groot, ook duidelijk aanwe zig, fotobedrijf een rol in het le ven en werk van de filmster, om dat er voor haar eéri en ander wordt gesponsord. Bovendien heeft Gina haar mede werking toegezegd aan het geven van een liefdadigheids-diner, waarvan de baten gaan naar een stichting die zich inzet voor het verzamelen en repareren van au thentieke vaartuigen. Op de valreep is eveneens nog be sloten dat er tijdens dit diner en veloppen worden verkocht met handtekeningen van de filmster, om op die manier geld in te zame len voor de aardbevingsramp in Italië. Hoewel Lollobrigida vooral be kendheid geniet als zogenaamd sekssymbool, door de rollen die zij in films heeft vertolkt, is hier geen spoor meer van te herken nen in het werk dat zij laat zien. Zij heeft zich voornamelijk toege legd op het fotograferen van men sen in verschillende situaties, die exotisch, armoedig, bizar of zie kelijk zijn en die zich afspelen in de meest uiteenlopende landen ter wereld. Wat zij zelf vooropstelt, is het men selijk gevoel en karakter in de fo to, met als sfeerbepaler de achter grond van het land. Op die ma nier heeft zij foto's gemaakt van slapende marktkramers, zwem mende kinderen, bedelende mis- maakten of werkende manne- Bij al deze mensen lijkt het of zij zich onbespied wanen en zich ze ker niet bewust zijn van het me chanisch oog van een filmster. Het zijn zonder meer perfecte portretten van de alledaagse menselijkheid die Lollobrigida heeft geschapen, zonder het ge bruik van kunst of flitslicht en met apparatuur die bestaat uit drie merkcamera's. In haar eigen studio met bijbehorend laborato rium heeft zij alles zelf ontwikkel- d. Wat dat laatste betreft: zij doet echt alles zelf, ook het opbergen en ca talogiseren van de ruim 15.000 fo to's, die zij in de loop van 20 jaar bij elkaar heeft geschoten. Een klein, maar belangrijk onder deel van haar werk vormt ook de serie fotoportretten van beroem de mensen als Fidel Castro, Paul Newman, Indira Gandhi, Henry Kissinger en Salvador Dali. Het is aardig om dergelijke grootheden gefotografeerd te zien door de filmster, alleen is Lollobrigida er hier niet in geslaagd om de men selijkheid er uit te laten komen, want de portretten zijn zeer for meel. Techniek Als fotografe is Lollobrigida ten slotte de enige ter wereld die een speciale techniek heeft ontwik keld om haar fantasie uit te leven in door elkaar ge- en bewerkte beelden. Zij is dan ook zonder meer een vakvrouw met een ei gen kijk op de wereld. Een wereld die uiteraard vele deuren voor haar open houdt, omdat Gina nog graag met enig vertoon de rol van filmster speelt. Maar anderzijds is zij ook heel oprecht als zij vertelt over haar wens boven alles gezien te willen worden als een individu die een individuele prestatie wil leveren en niet als een boezem- en billen-object dat precies na moet doen wat anderen haar voorkau- Dat zij tot nu toe succes heeft gehad met haar exposities, vertelt zij zelf: „In Japan zijn er per dag 8000 mensen mijn werk komen bekijken. En in Moskou hebben ze in de rij gestaan voor mijn fo to's". Zij vindt het prettig om dit .„In Parijs", zegt ze DEN HAAG (GPD) - Het Humanis tisch Verbond heeft het geding verloren dat het heeft aangespan nen tegen de beslissing van mi nister Gardeniers van CRM waar bij de zondagochtendzendtijd van het verbond werd verplaatst van Hilversum I naar Hilversu- m II. Eerder had de minister de bezwa ren van het verbond afgewezen. De Raad van State heeft dat be sluit van de minister vernietigd. Ze had niet op de bezwaren van het verbond moeten ingaan. De zendtijdindeling geldt voor alle radiozenders en alle toegelaten omroepen en instellingen samen. De toewijzing aan een enkele om- roepgemachtigde kan daar niet uitgelicht worden. Alleen het he le zendtijdenbesluit kan worden aangevochten. Door de constatering dat de minis ter procedurefouten heeft ge maakt, was er voor de Raad van State geen aanleiding meer in te gaan op de door het Humanis tisch Verbond ingediende bezwa ren. Het verbond vindt dat de ker ken bevoordeeld zijn door al hun zendtijd op Hilversum I te krij gen. Mede op gezag van de Om- roepraad vindt de minister dat het verbond „in een andere posi tie verkeert". Na acties BKR voorlopig onaangetast DEN HAAG (GPD) - De Beel dende Kunstenaars Regeling blijft voorlopig voor een jaar onaangetast. De Beroepsver eniging van Beeldende Kun stenaars (BBK) heeft dit ver nomen van het ministerie van binnenlandse zaken. Daar mee is de regering tegemoet gekomen aan de eis van de kunstenaars dat de motie- Rienks (PvdA), die eerder in meerderheid door de Tweede Kamer werd aangenomen, zou worden uitgevoerd. Vorige week zette de BBK- vakbond kracht bij aan deze eis door op verschillende plaatsen in Den Haag demon stratieve acties te houden. Zo werden voor kortere of lange re tijd een gebouw van het mi nisterie van sociale zaken, het Mauritshuis en het Gemeen temuseum bezet. Als Hendriks aftreedt B.A. Schmitz voorzitter KRO HILVERSUM (ANP) - Mr. B.A. Schmitz is door het bestuur van de KRO aangewezen als opvolger van de huidige voor zitter J.P.M. Hendriks, indien deze zal aftreden. Hendriks is onlangs voorgedragen als voorzitter van de Centrale Raad voor de volksgezond heid. Medio januari wordt een beslis sing over deze voordracht ge nomen. Dit heeft de KRO gis teren meegedeeld. Schmitz werd op 30 augustus 1932 in Rotterdam geboren. In 1960 kwam hij in dienst van de KRO als secretaris van de programmaleiding televisie. Hij was achtereenvolgens plaatsvervangend hoofd en hoofd van de televisiedienst van deze omroep. Gina Lollobrigida bij een van haar foto's in de aardbevingsslachtoffers in Italië. i haar hand een postzegelenveloppe die verkocht wordt ten bate daarentegen, „was het moeilij ker, want daar ziet een museum weinig in fotografie. Men vindt dat het niets te maken heeft met kunst. En men beoordeelt het dan ook heel anders. Ik zelf', voegt ze eraan toe, „beschouw mijn fotografie als kunst. Vroe ger, toen ik nog aan een kunstaca demie studeerde, heb ik deze in teresse vanuit het tekenen ont wikkeld. Ik begon met het foto graferen van objecten en dit ging ik steeds belangrijker vinden. Nu schilder ik nog steeds, maar de fotografie komt op de eerste plaats". Gescheiden Terwijl ze een en ander heel rustig toelicht, wordt ze plotseling woe dend op fotografen die te dicht in haar buurt komen om foto's van haar gezicht te maken. Ze wuift ze met haar handen zover moge lijk van zich af. Eveneens geeft ze blijk van sterallures, wanneer een onschuldige vraag over trans portbeschadigingen aan haar werk haar in het verkeerde keel gat schiet: „Bemoeit u zich daar niet mee, dat is mijn probleem en stelt u alstublieft artistieke vrage- Een Italiaanse fan die in zijn moe dertaal om een zoete glimlach van haar bedelt, krijgt een zure opmerking toegevoegd. Maar zij is daarentegen zeer alert wanneer er over het onderwerp 'mannen' in haar leven wordt begonnen: ,,Ik ben gescheiden", verklaart ze, „daarom kan ik nu erg veel tijd besteden aan het reizen en door te reizen kom ik aan de thema's voor mijn fotokunst. Dat juist 'mannen' mijn grootste hobby zouden zijn, is pertinent onwaar, ondanks beweringen die hier over worden gedaan. Het zou", voegt ze er dan sarcastisch aan toe, „overigens een belediging zijn voor die 'mannen', om als mijn hobby gekwalificeerd te worden". Later, wanneer zij minder formeel kan praten, wijst zij het portret aan van een Indiër, die aan magie doet. Het is volgens een peper duur en zeer zeldzaam procédé ontwikkeld in een van de weinige laboratoria ter wereld, die de noodzakelijke apparatuur hier voor heeft. „Dit is mijn lievelings portret", vertelt ze, „omdat het doet denken aan een schilderij. Het is zo mooi van vorm en kleur, dat iedereen die het bij mij thuis ziet hangen gelooft dat het is ge schilderd". „Het is een werkstuk uit 1972. De mooiste foto naar mijn smaak daarentegen, is er een. genomen op de Filippijnen, van een jongen die met twee handen het gezicht van zijn aan kanker stervende grootmoeder vasthoudt". De ma nier waarop deze twee mensen el kaar aankijken is zo bijzonder en door Lollobrigida zo knap vastge legd, dat zij hiermee inderdaad een grote reputatie als fotografe bevestigt. Dat speciaal de Filippijnen hebben geboeid, blijkt uit enkele foto's op de expositie. Bovendien heeft zij er de afgelopen drie jaar ge werkt en legt zij nu de laatste hand aan een boek dat over deze eilanden zal verschijnen. Speelfilm En dan, zo vertelde zij ten slotte tot ieders verbazing, is zij van plan om weer mee te gaan spelen in een grote, internationale speel film. De producent is een Ita liaan, zij zal een serieus karakter rol krijgen en absoluut niet als sekssymbool worden opgevoerd, maar de verdere gegevens over een en ander moeten voorlopig echter nog geheim worden ge houden. MAGRIET HUNFELD LEIDEN - Het Rijnlands Christe lijk Mannenkoor gaf gisteravond onder aanvoering van Sander van Marion, in de volle Stadsgehoor zaal het eerste van drie kerstcon certen (de andere: straks en zater dag a.s.). Zes medewerkers, de Amerikaanse sopraan Dixie Cal vert, de bas Piet van Egmond, de organist, resp. pianist Addy de Jong, de hoboist Han Kapaan, de fluitist Dieks Visser en de harpis te Erika Waardenburg, maakten er te meer een rijk geschakeerd evenement van. Het programma had het vertrouw de en door het publiek op prijs gestelde model. In drie rijen schreden de honderddertig, met een brandende kaars in de hand. zingend de zaal binnen. Op het toneel vergaard, zongen ze "Stille Nacht". Na een toepasselijke de clamatie kwam het publiek met "Daar is uit 's werelds duistre wolken" aan de beurt. Ik zou in die trant nog wel even door kunnen gaan, ware hetrniet, dat toch ten minste enkele vertol kingen een prijzende vermelding verdienen. De Rijnlanders vor men een vast gesloten ensemble met serieuze toewijding. Ik kan niet zeggen, twee Schubert stukken uit Die Deutsche Messe: "Zum Sanctus" en "Zum Gloria", zo bijzonder mooi te vinden, maar de uitvoering was vocaal en ook wat voordracht betreft heel goed. Dit laatste gold ook voor "God rest you merry gentlemen", waaraan ik zelf veel meer genoegen heb beleefd. Dat hierna Adams be kende "Cantique de Noel" (met sterk aansprekende soli van de bas) het publiek tot een daverend applaus bewoog, was te begrij pen. Het was een goede gedachte het ei genlijke concert met drie prachti ge koralen van Bach te beginnen ("Wohl mir dasz ich Jesum habe". "Wachet auf". "Herr Christ, der enig Gottes Sohn"). Ik moet hier al meteen de voortref felijke ol-geltegenstemmen van Addy de Jong en, in het eerste koraal, de wondermooie hobo solo van Han Kapaan releveren. Bekende liederen als "Nu zijt wellekome" en "Ere zij god" ont braken natuurlijk niet. Ook zong het publiek het blijde "Gloria in excelsis Deo". Dixie Calverts mooie, sympathieke stem flakkerde wat te veel voor dit soort liederen. Haar voor dracht was levendig genoeg, maar de toon niet rustig. De har piste bewees in een Noel van Tournier haar begaafdheid. De drie instrumentalisten (harp. fluit en hobo) speelden een Tarantella van Gobet Zoals gezegd het was een rijk geva- rieerd concert, waarvan de toehoorders volop hebben geno ten. JOHAN VAN WOLFSWINKEL NEDERLAND I 18.25 - Nieuws doven en slechthorenden (NOS) 18.30 - Sesamstraat (NOS) 18.45 - Paspoort - informatie voor Joegoslaven en Italianen (NOS) 18.55 - Journaal (NOS) 18.59 - Het geheim van het kreupelbos, jeugdserie (EO) 19.30 - Het kleine huis, tv-serie (EO) 20.20 - Kan het anders? Totaalprogramma over levensstijl (EO) 21.00 - God wil wonen bij de mensen (EO) 21.25 - EO-Aktief (EO) 21.37 - Journaal (NOS) 21.55 - Den Haag Vandaag (NOS) 22.10 - Op zicht kunstrubriek (NOS) 22.40 - Gelet op Europa (NOS) 23.10 - Vrijwillige euthanasie is een mensenrecht (DE VRIJE GEDACHTE) 23.30 - Journaal (NOS) 23.35 - Nieuws voor doven en slechthorenden (NOS) NEDERLAND II - 18.25 - Microprocessors 1 en 2, les 11 (TELEAC) 18.55 - Journaal (NOS) 18.59 - Het geheim van de Vuurberg, jeugdserie (NCRV) 19.25 - Kerkbuurt, maandelijks programma (NCRV) 20.00 - Journaal (NOS) 20.27 - De kleine waarheid (NCRV) 21.25 - Minivoetbalshow (NCRV) 22.15 - Hier en nu (NCRV) 22.55 - Liturgie (NCRV) 23.10 - Journaal (NOS) 23.15 - Nieuws voor doven en slechthorenden (NOS) WOENSDAG 17 DECEMBER NEDERLAND I - 15.30 - AVRO's kinderbios (AVRO) tv-buitenland DUITSE TV DUITSLAND I (Region, progr.: NDR 18.00 Die Da me von Monsoreau. tv-serie. 19.25 Region magaz 19.59 Progr -nverz. WDR. 18.00 Sprookje. 18 30 Film- portret. 18.40 Lachen auf Rezept. serie. 19.15 Akti progr.). 20.00 Journ 21.00 Aktueel magaz. 21 45 Die Sehnuffler. tv-serie. 22.30 Aktual. 23.00 Licht muziekprogr. 23.45 Jour- DUITSLAND II 18 20 Tekenfilmserie 19 00 Journ. 19.30 Tv-spelsene. 21 00 Aktual. 21.20 Inform, progr. 22 00 Violanta. speelfilm., aansl.: Filmtip. 23.2,. DUITSLAND III WDR 18 00 Kleuterprogr 18.30 Cursuï wiskunde. 19.00 Komische serie 19.45 Journal 3. 20 00 Journ. 20 15 Cultureel magaz. 21.00 Filmportret 21.15 Documentair progr. 21.45 Filmrcportage. 22.30 Informatieve serie. 23.00 Journ. BELGISCHE TV BELGIË VLAAMS 18.00 Poppenfilmserie. 18.05 Kleu terserie 18 35 Inform progr 19.05 Jongerenprogr. 19.38 Lottouitsla gen. mededoen Morgen. 19 45 'Journ., aansl Serie. 20.10 Show- progr. 21.00 Inform, progr. 21 50 Spelprogr 22.20 Klassiek concert. NET II 18 00-20 10 Zie NET 1.20.10 De Olijf boom. documentaire. 20.35 The En forcer. Amerikaanse speelfilm 2.10-22.40 Inform progr. Op 25 december van het vorig jaar viel de Sowjct-Unie het buur land Afghanistan binnen. De rode legers trokken het land binnen omdat de Afghaanse president Kamal daarom gevraagd zou heb ben. Voornaamste taak van de Russische soldaten was om de revolu tie te beschermen die werd ondermijnd door contra revolutionairen. De hele wereld was in rep en roer vanwege de Russische interventie. Er is in de media ruim aandacht aan besteed. Vooral in Nederland was het op televisie vooral de actualiteitenru briek Hier en Nu van de NCRV die een aantal afleveringen aan Afghanistan wijdde. Vanavond doet deze omroep dat wederom, maar op een speciale manier. De NCRV zendt namelijk een voorlichtingsfilm van de Russische overheid uit waarin dit land de interventie in Afghanis tan uitlegt. De oorspronkelijke Russische commentaarstem is ver vangen door een Nederlandse, maar de tekst is nagenoeg letterlijk hetzelfde. Vooral de Verenigde Staten krijgen er in de film van langs. Zo weet de Russische commentator te melden dat met geld van de CIA in Pakistan trainingskampen voor huurlingen zijn opgericht. Vol gens de documentaire leren buitenlandse instructeurs de 'huurlin gen' de fijnste kneepjes van het moorden. .Amerikaanse. Chinese en Egyptische instructeurs hebben 35.000 moordenaars opgeleid De VS voorzien de bandieten van wapens. We kunnen bewijzen dat het Witte Huis een volkerenmoord voorbereidt Die bewijzen bestaan dan uit het laten zien van Amerikaanse wapens die op gevangen vrijheidsstrijders zouden zijn buitgemaakt. De Russische documentaire geeft de Amerikanen ook de schuld van de opstand in Afghanistan meer dan een half jaar geleden. De film laat vervolgens beelden van huiszoekingen zien. waarbij grote hoe veelheden wapens en propagandamateriaal worden gevonden. Maoïstische literatuur is net zo gevaarlijk als wapenszegt de commentator. De documentaire was oorspronkelijk vijftig minuten. De twintig minuten die er uitgeknipt zijn, bevatten volgens de NCRV hoofdza kelijk overbodigheden. Zoals een zeer uitgebreide historie van Af ghanistan en zeer veel beelden van huiszoekingen. De film werd in april van dit jaar in de Sowjet-Unie uitgezonden (Ned. 2, 22.15 uur). [fWA&QQrarnma DINSDAG 16 DECEMBER HILVERSUM I (NOS Ieder heel uur nws 18.11 AVRO's Radiojourn 18 25 Toppers van toen. 19.02 (S) Natafelen 19.30 (S) Fragmenten uit Die Schoen. Galathee, operette van Suppe. 20 03 (S) Mon vieux, ma vieille. 20 30 <S) Folk live. 21.02 Was de kat getuige?, hoorspelserie naar Jackie-Laurens- Koop. 21.39 (Si Lichte grammofoon- muz. 22.02 AVRO's Sportpanorama. NOS: 23 00-24 00 - Si Met het oog op morgen 0 02 (Si Elpee-tuin. 1.02 (S) Groot licht. 5.02 (S) Truck. HILVERSUM II van D'66. KRO 19 00 Wachter. h..e- tatiès. 19.25 Kruispunt 20 00 (S) Mo derne kamermuz 21.15 Spektakel. 22.20 Overweging 22.30 Nws 22 40 (S) Zin in muz 23.30 (Sl Muz. op hCt spel. 23.55 Nws. HILVERSUM III (NOS: Ieder heel uur nws NOS: 18.03 (S) De Avond- pil m. i de Na- tionale Hitparade VARA 19.02 iS) Pupdonderplu 21 02(S» Nashville 22 02 (S) And all that jazz. 23 02 24 00 (S) Elpee-tuin. WOENSDAG 17 DECEMBER HILVERSUM I Ieder heel uur nieuws VOO 7 03 (Si Ook Goeie Morsen 9 03 «S» Muziek terwijl u werkt 10 02 «Si Kletskop. VPRO 10 45 «Si Villa-VPRO- NCRV 17.45 (Si Theaterorgelbes line. HILVERSUM II VARA 7 00 Nw3. 7 10 Ochte gymnastiek 7.20 Wekkerradio. 7 8 00 en 8.30 Nws 9 00 Gymnast voor de vrouw 9 10 Wat. rstanr NOS 9 15 Werkbank VARA 9 25 De vooruitgang, consumenlemnforma tie 9 50 Hoor Haar 11 05 Schoolra dto 11 35 Idem 11 35 Eeldc Centraal OVERHEIDSVOOR LICHTING 12 16 Nederland en d« Derde Wereld. Een programma var de voorlichtingsdienst untwikkc lings samen werking VARA 12 2( Mededelingen t bv land en tuin bouw 12 30 Nws 12 36 Dingen var 13 11 Eelde Scl 13 5 olg! 13 iel. 16 20 Lie 17 00 (S) Ec 1 7 24 Med 17 36 Dinger HILVERSUM III leder heel uur nieuws V Des Engels 9 03 (Sl Va twaall 12 03 (Sl De N i De Theo Stol 17(1 St.n HILVERSUM IV NCRV 7 00 Nws"}

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 5