T&mmmasmBffiBüBBSê/Mm ÜD >9 J A looninspekteur secretaresse VERTEGENWOORDIGER Bevolux 2 praktijk begeleiders (m/v) Andries Plu heren- en dameskapper/ster Ziiijritwijel; ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN medewerkster stageplanning/ secretaresse medewerker medewerker personeelsrestaurant Bedrijfsvereniging voor de Gezondheid/Geestelijke en Maatschappelijke Belangen Voor het hoofd van de produktgroep Documentaire Uitgaven, tevens Adjunct- Directeur, zoeken wij een secretaresse De baan Zij zal algemene secretariaatswerkzaamheden verrichten en contacten met auteurs onderhouden. Regelmatig zal zij met haar baas onderweg zijn om redactievergaderingen te verslaan Ter assistentie van het secretariaat is een ervaren stenotypiste aanwezig Het gaat om een veelzijdige en verantwoordelijke baan, waarbij veelvuldige contacten, zowel intern (met uitgevers en stafafdelingen) als extern (met auteurs, adviseurs en andere relaties) een belangrijk element vormen. Profielschets Wij denken aan iemand van ca. 25 jaar die snel, accuraat en collegiaal kan werken en vooral goed kan notuleren. Zij is in staat haar baas in samenwerking voldoende tegenspel te geven Zij heeft een HAVO/VWO-diploma, aangevuld met een vakopleiding en enkele jaren ervaring. Sollicitatie Bent u geïnteresseerd en wilt u meer informatie, dan kunt u telefonisch contact opnemen met Jeanette Verhoef, (01720) 6 24 61 Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan mevrouw P J van der Zon, afdeling Personeelszaken van Samsom Uitgeverij bv Stadhoudersplein 1. Postbus 4, 2400 MA Alphen aan den Rijn Samsom Uitgeverij De automaten en dispensers van Bevolux mogen zich in een voortdurend stijgende belangstelling van onze afnemers verheugen. De afdeling verkoop breidt zich voortdurend uit en zoekt daartoe kontakt met een die beschikt over een pioniersmentaliteit, waaronder wij verstaan: goede nieuwe kontakten leggen. Hij moet in staat zijn op diverse niveaus te onderhandelen en zelfstandig beslissingen te nemen. Hij dient korrekt en verzorgd op te kunnen treden, representatief te zijn, over goede commerciële kwaliteiten te beschikken en dit ook met reeds geleverde prestaties kunnen aantonen. Gezien de ervaring die wij van hem verwachten denken wij dat onze vertegenwoordiger zo tussen de 25 en 40 jaar zal zijn. Bevolux stelt nogal wat eisen. Logisch dus dat wij de juiste man ook wel iets te bieden hebben. Naast het vaste basis-salaris hebben wij een uitstekende provisieregeling evenals een aantal andere prettige voorzieningen. In een persoonlijk gesprek zullen wij u daar graag over inlichten. Als u meent aan de functie- eisen te kunnen voldoen moet u direkt reageren U kunt bij voorkeur a s. maandag bellen met de heer Van Huygevoort, (toestel 11) of een bondige brief schrijven t.a.v de direktie. Postbus 5129, 5004 EC Tilburg. Tel. 013 674915 Psychiatrisch Ziekenhuis Endegeest Bij de afdeling opleiding diploma B- verpleegkun dige van genoemd gemeenteziekenhuis, gelegen in Oegstgeest, bestaat plaatsingsmogelijkheid in de sector revalidatie/resocialisatie. Zij zullen samen met de reeds aanwezige praktijk begeleiders de verantwoordelijkheid moeten dragen voor de begeleiding van de leerlingverpleegkundigen tijdens hun praktijkleerperiode in bovengenoemde sector. De taken zijn o.a.: samen met de leerling praktijkleerdoelen vaststellen; deze regelmatig evalueren met de leerling, het afdelingsteam en het oplei dingsteam; voorwaarden scheppen waardoor het voor de leerling mogelijk wordt om te voldoen aan de ei sen van de praktische opleiding; samenwerken met de leden van afde lingsteams, die zich inzetten voor de begelei ding van leerlingen in de direkte werksituatie; verder ontwikkelen van verschillende aspecten van de opleiding B-verpleegkundige op verschil lende nivo's binnen het ziekenhuis. Vereisten: het bezit van het diploma B-verpleegkundige, dan wel M.B.O.-V. of H.B O.-V.; tenminste de opleiding stagebegeleiding of do centeopleiding afgesloten hebben, dan wel de bereidheid hebben één van die opleidingen te gaan volgen; bij voorkeur ervaring als gediplomeerd B- verpleegkundige. Salariëring Afhankelijk ^an opleiding en ervaring tot maximaal de rang van 1e verpleegkundige. Informatie Nadere inlichtingen zijn te verkrijgen bij Jan Van- denbussche, hoofd van de opleiding. Sollicitatie te richten aan het hoofd personeelza- ken tot 23 december a.s. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 15 18 40* Herenkapsalon coiffures, De Kempenaerstraat 65, Oegstgeest vraagt 20 spoedig mogelijk een ervaren bekend met modern salonwerk. Sollicitaties na tel. afspraak na 7 uur 's avonds: 071-210044. fè Het verpleeghuis en reaktiveringscentrum "Zuydtwijck" Aaltje Noorderwierlaan 50, Leiden, vraagt voor vervanging van een zieke collega (tijdelijk): een bezigheidstherapeut(e) Naast een haast vanzelfsprekend en thousiasme voor het werk wordt erva ring op prijs gesteld. Voor de funktie is een diploma bezig heidstherapie of een gelijkwaardige opleiding vereist. Salariëring nader overeen te komen. Van toepassing is de C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen. Te zijner tijd zal worden overwogen of de tijdelijke aanstelling in een vaste kan worden omgezet. Nadere informaties over de inhoud van de funktie kunnen worden verstrekt door het waarnemend hoofd van de af deling bezigheidstherapie. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Administrateur van het verpleeghuis, postbus 1212, 2302 BE Leiden. In het Diaconessenhuis te Leiden is bij de administratieve dienst plaatsings- mogelijkheid voor een administratief medewerker (m/v) voor de patiëntenadministratie. Voor deze functie zoeken wij iemand met een M.A.V.O.- of M.E.A.O-opleiding, die tevens in het bezit is van een typediploma. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de C.A.O. ziekenhuiswezen. Sollicitaties te richten aan de afdeling personeelszaken, Houtlaan 55, 2334 CK Leiden. k, DIACONESSENHUIS LEIDEN Verplegingsdienst Op het secretariaat van deze dienst, be staande uit 4 medewerksters, is een vacature ontstaan voor de functie van vac nr. 040 L 07 48 LD Het secretariaat werkt t b v de Directeur Verpleging, de Waarnemend Directeur Verpleging en een Staffunctionaris. De werkzaamheden zullen o.a. bestaan uit: - verlenen van assistentie t b v. de stage planning van leerling-verpleegkundigen; -voorbereiden en notuleren van ver gaderingen; - beheer van documentatie; - ontvangen en te woord staan van be zoekers; - verschillende administratieve taken w o postbehandeling en typewerkzaam heden. Verlangd: diploma HAVO en secretares se opleiding, of MEAO (secretariële rich ting). Ervaring met secretariële werk zaamheden en een goede typevaardig heid. Salaris: het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en be draagt max. f 2530 bruto per maand Informatie: nadere informatie wordt u gaarne verstrekt onder tel 071 -14 7222, toestel 2720. Commerciële Dienst Bij de Huisdrukkerij kan op korte termijn geplaats worden een vac nr. 909.S 97 48.LD Taak: afwerken van binnen de Huisdruk kerij vervaardigde drukwerken, zoals snijden, binden, ponsen, lijmen, etc. Els: opleiding drukkerijbinder. Leeftijd: tot 30 jaar. Salaris: max f 2187 bruto per maand excl. toeslag. Informatie: indien u nadere inlichtingen wenst kunt u contact opnemen met de heer R. Paling (071-14 72 22, toestel 2792). Hoteldienst vac.nr. 020 D.14 48.LD Werkzaamheden: - voorbereiding en bereiding van diver se snacks; - uitgifte van maaltijden en componen ten daarvan; - bijhouden van de automaten, koelvitri nes en afruimsectie; - alle voorkomende werkzaamheden zo als het onderhoud van vloeren e.d. Horeca-ervaring strekt tot aanbeveling. Diensturen: 8 00-16.30 uur plm 4 x per week, 11.30-20.00 uur plm 1 x per week. Weekenddiensten van 10.30-20.00 uur 1 x in de 6 weken. Salaris: max f 1986 bruto per maand excl. onregelmatigheidstoeslag. Bij indiensttreding wordt iedereen direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8% U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL. Rijnsburgerweg 10. 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer ver melden. uitvoeringsorgaan sociale verzekering) Utrechtseweg 30-32, 3704 HD Zeist Ons bedrijf verzorgt voor werknemers in dienst van de aangesloten groeperingen en instellingen de uitkeringen en voorzieningen ingevolge de AA W/WAO, WW en ZW. Naast het modern ingerichte hoofdkantoor te Zeist, heeft onze bedrijfsvereni ging 11 over het land verspreide rayonkantoren (totaal circa 1450 medewerkers). Bij onze bedrijfsvereniging zijn ongeveer 40.000 werkgevers aangesloten. Het aantal verzekerde werknemers bedraagt ca. 700.000. In onze buitendienst is er voor de regio's Den Haag/Rotterdam en Leiden een vakature voor de funktie van Funktie-informatie: De looninspekteur bezoekt werkgevers ten behoeve van de vaststelling van het premieplichtig loon. Tevens verstrekt hij informatie over de sociale verzeke ringen. Funktie-eisen: bekendheid met verschillende syste men van loonadministratie; opleiding op havo-niveau en mba- diploma of hiervoor studerend; goede kontaktuele eigenschappen; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; het bezit van rijbewijs B/E; kennis van en ervaring met de uit voering van de sociale verzekerings wetten strekt tot aanbeveling; aan het diploma Sociale Verzekering wordt veel waarde gehecht. Kandidaten dienen in de betreffende regio woonachtig te zijn. Wij bieden: Naast goede sekundaire arbeidsvoor waarden, een salaris - afhankelijk van leeftijd en ervaring - tot maximaal f 3.545, bruto per maand (exkl. toeslag f 26, bruto i.v.m. loon maatregel). Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selektie-procedure. Wij maken geen onderscheid tussen mannelijke en vrouwelijke kandidaten. Interesse? Belangstellenden voor deze funktie verzoeken wij hun schriftelijke sollici tatie te richten aan de personeelsdienst BVG, postbus 276, 3700 EA Zeist.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 24