i.c. verpleegkundigen [F® sonesl PI pe^soneeKs® .PERSa^ pepsi pergm Beginnende en gevorderde assistenten-accountant krijgen alle kans bij ons. Accountantskantoor ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN Op 17 november a.s. wordt de nieuwbouw van de afdeling Reanimatie van het Academisch Ziekenhuis Utrecht operationeel. Opleiding tot het diploma ziekenverzorging boechctaue Kaarleta psychiatrisch ziekenhuis "vogelenzang" de rijksoverheid vraagt PERSOhGL POWWlpERSOhtH. pertoneel Het Accountantskantoor van dc Vereniging van Nederlandse Gemeenten, kortweg Verificatie- bureau genoemd, verricht onder leiding van registeraccountants accountantswerkzaamheden voor de aangesloten gemeenten. In totaal contro leert ons Bureau circa 6.500 administraties van de lagere overheid en uiteenlopende gesubsidieerde instellingen. Het hoofdkantoor is gevestigd in Den Haag. Dc uitvoering van de werkzaamheden geschiedt bij de cliënten in de 31 over het land verspreide districten. Wegens uitbreiding van de werkzaamheden vragen wij beginnende en gevorderde assistenten-accoun tant voor de standplaatsen Den Haag, Gouda. Alphen aan de Riin, Leiden of naaste omgeving Capabele personen krijgen bij ons Bureau alle kans zich volledig te ontplooien. Door de districts indeling wordt o.a. bereikt dat de reistijden beperkt blijven. Zij kunnen rekenen op een boeien de en afwisselende werkkring, een goed salaris, moderne secundaire arbeidsvoorwaarden (o.a. welvaartsvast pensioen volgens de Algemene Burgerlijke Pensioenwet), ruime tegemoetkoming in studiekosten en gunstige perspectieven. De interne opleidingen, welke tijdens de werkdagen plaats vinden, krijgen veel aandacht. Beginners dienen over een HAVO-, VWO-, MEAO- of HEAO- diploma te beschikken. Het volgen van verdere vakstudies is een vereiste. Max. leeftijd: 25 jaar. Gevorderden hebben bovendien SPD I. Gemeente Financiën I of NIvRA-studie tenminste t/m propedeuse. Enige jaren ervaring bij een registeraccountantskantoor, in de overheids administratie of in een andere administratieve functie is een andere voorwaarde. Max. leeftijd 27 jaar. Spreekt u dit aan? Richt dan uw eigenhandig geschreven sollicitatie brief aan onze districtsaccountant, dc heer J. van Rijn, Nassaulaan 12, 2514 JS Den Haag. II (Cenlraa Vereniging van Nederlandse Gemeenten (Centraal Bureau voor Verificatie en Financiële Adviezen) Nassaulaan 12,2514 JS VGravenhage Stichting Eurotransplant Deze stichting is een organisatie waarin meer dan 200 ziekenhuizen in 5 West- Europese landen samenwerken op het gebied van de orgaantransplantatie. Op grond van verschillende criteria wordt door Eurotransplant de best pas sende patiënt geselecteerd, indien in een van deze ziekenhuizen een donor orgaan beschikbaar komt. De medewerkers van Eurotransplant zoeken op zo kort mogelijke termijn een administratief medewerker m/v vac.nr 074 R.07.46 LD die ook een gedeelte van de steeds toe nemende werkzaamheden op zich kan nemen. Taak: hij/zij zal o.a. de volgende werk zaamheden gaan uitvoeren: - het coördineren van binnenkomende donormeldingen; -verwerking van medisch-administra- tieve gegevens, veelal met behulp van de computer; - typewerkzaamheden. Verlangd: wij denken hierbij aan iemand met een MAVO-opleiding en type diploma. Goede kennis van de Engelse en de Duitse taal is onontbeerlijk. Maximum leeftijd zal 30 jaar zijn. Salaris: max. f2324 bruto per maand exclusief een toeslag van f26 bruto per maand. Aanstelling zal plaatsvinden bij het Acade misch Ziekenhuis Leiden. Schriftelijke solli citaties. onder vermelding van het vacature nummer, te richten aan het Hoofd van de Dienst Personeelszaken van het Acade misch Ziekenhuis Leiden, Rijnsburger- weg 10. 2333 AA Leiden. Academisch ziekenhuis leiden 0 Daarom vragen wij een aantal B# De afdeling Reanimatie van het A.Z.U. is niet alleen een nieuw- bouwprojekt, maar ook de technische voorzieningen zijn dermate geavan ceerd, dat er met recht sprake is van een uniek gebeuren. Met deze advertentie willen wij probe ren u een indruk te geven van uw eventuele nieuwe werkomgeving en alles wat daar mee te maken heeft. Grote diversiteit aan ziektebeelden Hoewel er een grote ver scheidenheid aan voorkomende ziek tebeelden bestaat, onderscheiden we toch twee duidelijke gebieden: Toxicologie-patiënten De zorg die deze patiënten nodig hebben is sterk afhankelijk van de diagnose. Sommige patiënten vra gen minder zorg, anderen een zeer intensieve verpleging. Beademingspatiënten In deze kategorie patiënten treffen we vaak een langdurige ziekteduur aan. Wij noemen bijvoorbeeld ver- stikkingsgevallen, bijna- verdrinkingen en aandoeningen aan het zenuwstelsel. Sterk wisselende pa tiën ten bezet ting De afdeling heeft in principe een capaciteit van rond de acht bed den. Toch is er sprake van een sterk wisselende bezetting. Soms zijn er zelfs - voor korre duur - 20 patiënten, hetgeen te maken heeft met de regio nale funktie van het ziekenhuis. Bovendien bestaat er een vaste acco modate voor twee chronische beademingspatiënten. Apparatuur De apparatuur is zeer gea vanceerd en is de resultante van de nieuwste technologische ontwikkelin gen. Summier gesteld gaat het om een bewakingssyteem met uitlezing door middel van blokdiagrammen, zichtbaar gemaakt op een beeld scherm. Deze diagrammen geven pa rameters voor de toestand van de patiënten. Ook is speciale apparatuur aanwezig voor onderzoek en behan deling van shock. Wat verlangen wij van u? U begrijpt dat de samenstel ling van het patiënten-bestand heel wat eisen stelt aan het personeel. De psychische belasting waaronder u moet werken, is vaak bijzonder zwaar. Daarom vragen wij duidelijk ervaren I.C.-verpleegkundigen. Komt u in opleiding voor het I.C.- certificaat, dan bent u eveneens wel kom, in eerste instantie als stagiair(e). U wordt begeleid door een speciale instruktie-verpleegkundige, waardoor de overige verpleegkundigen de han den vrij kunnen houden voor hun fei telijke werk. Aangezien het verpleegkundige beleid van de afdeling Reanimatie zich nog aan het ontwikkelen is, vragen wij van u de bereidheid hieraan mee te wer ken. Toekomstige verwachtingen De afdeling staat op de drempel van een enorme technologi sche ontwikkeling. Het A.Z.U. is in de gelukkige omstandigheid in deze ont wikkeling mee te kunnen gaan, ja zelfs voorop te lopen! Uiteraard is dit van positieve invloed op de carrières van de verpleegkundi gen, die op dergelijke afdelingen wer ken of gewerkt hebben. Wat kunt u verder van ons verwachten? Afhankelijk van uw opleiding en erva ring, kunt^j aangesteld worden in de rang van eerste verpleegkundige. Uw salaris kan maximaal f 2.826,- bru to per maand bedragen. Dat hangt nauw samen met uw leeftijd en erva ring. De arbeidsvoorwaarden zijn ge lijk aan die van het Personeel van de Rijksoverheid. vacaturenummer 5920/346 Academisch Ziekenhuis Utrecht Sollicitaties - U kunt uw schriftelijke sollicitaties sturen naar de afdeling Personeelszaken van het Academisch Ziekenhuis Utrecht, Catharijnesingel 101, Postbus 16250, 3500 CG Utrecht. Voor eventuele inlichtingen of telefonische afspraak voor een gesprek kunt u bellen: de heerT.W.M. van Schaik, (hoofd van de verpleegafdeling Reanimatie) telefoon: 030 - 372743, oproepnummer: 1153; uitsluitend op werkdagen tus sen 08.00 en 16.00 uur. In ons nieuwe verpleeghuis begint in maart a.s. voor jongens en meisjes weer een opleiding tot het diploma ziekenhuisverzorging Minimale vooropleiding: diploma MAVO 3 of 4 of 4 jaar lager beroepsonderwijs, waarvan ten minste 3 vakken op C-niveau, waaronder Neder lands. Leeftijd: Vanaf 17 jaar en 6 maanden. Salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden: volgens de CAO voor het Ziekenhuiswezen: geen salaris tijdens de pré-klinische periode van tien weken, daarna salariëring als leerling zieken verzorgende. Opleiding: duur 2QY2 maand, waarvan het theore- thische deel wordt gegeven aan de Centrale Opleidingsschool te Haarlem. Diploma: wettelijk erkend. Schriftelijke sollicitaties: richten aan mevr C H Kruimer-Koolhaas. hoofd Opleiding, Louis Pasteurstraat 9, 2035 RJ Haarlem In de brief je geboortedatum vermelden en welke diploma's zijn behaald. Op de enveloppe vermelden: Afd.L VERPLEEGHUIS EN REAKTIVERINGSCENTRUM LEIDSCH DAGBLAD B.V. zoekt contact met gegadigden voor de positie van staffunc tionaris op het niveau van ALGEMEEN TECHNISCH BEDRIJFSLEIDER De gezochte functionaris zal tot zijn taken dienen te reke- De coördinatie van werkzaamheden van de productie afdelingen; Het instandhouden van het productieapparaat; Het toezicht op onderhoud van gebouwen en bedrijfs middelen; Het begeleiden van bouw- en investeringsprogramma's; De controle op technische inkopen. De uitvoering van deze taken zal geschieden bij delegatie door de directie of door de stafdiensten van Damiate Hol ding B.V. waartoe Leidsch Dagblad B.V. als werkmaat schappij behoort. De gezochte functionaris dient te beschikken over: Technische kennis op HTS-niveau (electrotechniek of werktuigbouw); Leidinggevende - aan ruime ervaring getoetste - capa citeiten; Organisatorisch inzicht. Onze voorkeur gaat uit naar reflectanten van omstreeks 40 jaar oud met ervaring in het dagbladbedrijf dan wel met ervaring in een coördinerende functie. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Belangstellenden worden uitgenodigd zich met vermel ding van gegevens die een duidelijk beeld verschaffen omtrent ervaring en sollicitatiemotief schriftelijk te richten tot de directie Leidsch Dagblad B. V., Witte Singel 1, 2311 BG Leiden. Het St. Elisabeth Ziekenhuis te Leider-N dorp is een algemeen ziekenhuis met 440 bedden, waar leerling- verpleegkundigen de inservice-A- opleiding volgen. Wegens uitbreiding van het oplei dingsteam ontstaat plaats voor 2 part-time praktijk begeleiders (M/V) (van maandag t/m vrijdag 4 uur per ochtend) In samenwerking met de reeds aanwe zige praktijkbegeleiders zullen zij zich gaan richten op het ondersteunen, be geleiden en instrueren van ongeveer 120 leerling-verpleegkundigen in hun leer-werksituatie. Gevraagd wordt: A-verpleegkundigen met minimaal 2 jaar praktijkervaring die de cursus praktijkbegeleiding en/of docenten opleiding hebben gevolgd. Geboden wordt: een zelfstandige functie; aanstelling, afhankelijk van oplei ding en ervaring, max. in de rang van 1e verpleegkundige; arbeidsvoorwaarden conform de CAO-ziekenhuiswezen. Nadere informatie wordt u gaarne ver strekt door mevrouw C.Th. Laarho ven, toestel 584, van de opleiding of door de directie. Tel.: 071-899250. Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan het hoofd van de afd. Personeelsza ken. St Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg-Postbus 4220. 2350 CC Leiderdorp YN Op korte termijn kunnen wij op paviljoen RUSTOORD, een afde ling voor voortgezette behande ling, plaatsen een verpleegkundige m/v Vereisten: het diploma ziekenverpleging B; een afgeronde opleiding: H.B.O.-I.W.; enige jaren ervaring in een dui delijke struktuur biedende be- handelsetting; leeftijd: 30 a 35 jaar Salariëring volgens de rang: le verpleegkundige. Inlichtingen kunnen worden ver kregen bij Henny Belt, paviljoens- koördinator tel. 02502-2381 Sollicitaties kunnen worden ge richt aan de afdeling personeels zaken, Rijksstraatweg 113, 2121 AD Bennebroek. te Bennebroek (n.h.) Uitgaandè van de vereniging tot christelijke verzorging van geestes- c zenuwzieken. administratief medewerker '(mnl./vrl.) vac. nr. 0-6120/1158 I Ministerie van Justitie 'Coördinatiecommissie Wetenschappelijk Onder zoek Kinderbescherming iDe Coördinatiecommissie, waarin het Ministerie van /justitie en het Werkverband Integratie Jeugdwel- izijnswerk Nederland paritair zijn, vertegenwoordigt jen adviseert de Minister van Justitie inzake weten schappelijk onderzoek op het gebied van de j kinderbescherming. Zij heeft tot taak het genoemd j onderzoek te stimuleren en te coördineren, samen- I werking ter zake met andere velden van welzijns- zorg te zoeken en daadwerkelijk te bevorderen dat de onderzoekresultaten hun neerslag vinden in het beleid en de praktijk van de kinderbescher ming. Het secretariaat omvat een secretaris, een adjunct-secretaris en een administratief mede werker. Functie-informatie: bijhouden van het archief; administratief voorbereiden van vergaderingen: verzorgen van de verslaglegging van de maande lijkse vergaderingen van de Coördinatiecommissie; documentatie- en administratieve werkzaamheden; onderhouden van contacten naar buiten. Vereist: ten minste HAVO of een hiermee vergelijk bare opleiding; redactionele ervaring; steno- en type-ervaring. B.v.k. ervaring in een soortgelijke functie. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 2800,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 6 december 1980. voertuigtechnisch medewerker (mni./vri.) vac. nr. 0-8971/1158 Functie-informatie: zorg dragen voor het in goede staat houden van het voertuigenpark en verrichten van administratieve werkzaamheden. Standplaats: Noordwijkerhout. Salaris: max. f 2324,- per maand, met een uitloop- mogelijkheid op grond van diensttijd. Sollicitaties inzenden vóór 6 december 1980. Bovengenoemde max. salarissen zijn in het alge meen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 8% vakantie-uitkering en een toe slag van max. f 26,- per maand. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerboven hoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw huisadres met post code, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatie brief wordt u door het desbetreffende ministerie, de dienst ol instelling toegezonden.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 24