RW behoeft zié spannen Van Heugten:'Ik ben eerzuchtig' nj^ jn Philidor-Alphen: tumultueuze remise De doodgriezelige Zundertse allesweter HZC De Robben tuimelt in val Spandau ZATERDAG 15 NOVEMBER 1980 Hebt u in het NCRV-programma Showroom die meneer in Zundert gezien, die alles van sport weet, alles bijhoudt, en zonder manke ren de spelers kan noemen van Limburgia anno 1960? Nu zeg ik Limburgia anno 1960, maar mis schien was het wel een ander jaartal, misschien was het zelfs Limburgia niet maar Rapid JC (hoewel, nee, dat het Limburgia was staat geloof ik toch wel vast), ik begin nu te aarzelen, omdat de ze Zundertenaar met argusogen elk artikel over sport bekijkt en meteen de corrigerende vinger op de wonde plek legt. Doodgriezelig vind ik dat, als de sportjournalist buiten mededin ging die ik al een jaar of vijfen twintig probeer te zijn. Ter ver hoging van zijn levensvreugde kan ik de Zundertenaar van har te aanraden een abonnement te nemen op een van de GPD-kran- ten, waarin ik schrijf, want er zal menig foutje tussendoor sluipen. Vooral het geheugen is een verra derlijke machine, zoals ik af en toe merk. En zoals Jean Nelissen en Herman Kuiphof vanuit het actiecentrum Zundert te horen hebben gekregen, ik zal ze er niet hard om vallen. Het is natuurlijk de bedoeling dat alles wat je schrijft klopt met de feiten, daar heeft Zundert gelijk in, maar om nu te zeggen dat de lezers bedro gen worden door de gemiddelde sportjournalist is ook weer over dreven. Ja, men maakt fouten en vergissingen. Maar ik zie ze dan ook vaak met een klein plat schrijfmachientje met handbe diening al tijdens eén wedstrijd zitten tikken, met allemaal aflei dende collega's om zich heen, om nog maar te zwijgen van die grootste afleider, die hen het nauwkeurig werken bijna onmo gelijk maakt: de wedstrijd waar over zij bezig zijn te schrij ven! Nu kun je als consument van sport pagina's natuurlijk de eis stellen dat er niet op zo'n manier ge werkt moet worden, dat de sport journalist die voetbalwedstrijd (om het daar even op te houden) twee maal drie kwartier met gro te intensiteit moet volgen, alles noterend wat maar even de moei te waard is, corners turvend, in gestudeerde patronen ontrafe lend, en dat hij na de match eerst alle spelers van beide elftallen moet uithoren over hun gezond heidstoestand, hun gevoelens bij het maken c.q. incasseren van een doelpunt,en hun opdracht tijdens de wedstrijd, waarna hij de twee trainers dient te attaqueren over hun strijdwijze en hun huwe lijksleven, om vervolgens ver schillende bestuursleden te on dervragen over hun aankoopbe leid en hun standpunt inzake het spelen van Oranje in Uruguay om de Mini-Folter cup, waarna hij zich ijlings naar huis dient te begeven om zijn waarnemingen vanaf de tribune te controleren via de beelden op de televisie van Studio Sport. Dit allemaal gedaan zijnde, hoort de goede sportjournalist in zijn archief te duiken om uit te zoeken hoe vorige ontmoetingen tussen beide clubs zijn verlopen, welke spelers toen en toen ook al van de partij waren, en toen en toen ook al een been door hun ballen, nee, alweer fout, Zundert aan de lijn!, een bal door hun benen hadden laten glippen. Ook is het wel aar- Herman Kuiphof: geheugen dig even enkele bestuurderen van de KNVB te confronteren met die antwoorden van bestuursleden van beide clubs over de Uruguay- trip van Oranje, terwijl niet ver geten mag worden Leo van der Kroft te bellen met de vraag hoe lang hij zulke scheidsrechters nog zulke belangrijke wedstrijden denkt te geven, en of hij misschien weet of de grensrechters tevoren moeten kunnen aantonen dat zij wel eens van de buitenspelregel hebben gehoord, en of dat dan de zelfde buitenspelregel is die in hef betaalde voetbal wordt gehan teerd? Nu is er één vervelend ding. De goe de sportjournalist die ik bedoel (ik zal zijn naam niet noemen) heeft ondanks zijn nijvere bron nenonderzoek en speurwerk in zijn ordners een grote handicap vergeleken met het documentatie centrum in Zundert. Hij beschikt niet over twintig jaargangen van de Gazet van Antwerpen. En hij moet zijn stuk een uur na de wed strijd (uiterlijk!) hebben doorge beld. Ja, nee, hallo, dat moet nu juist niet, roept de ware sportle- zer nu vertwijfeld uit. Hij mag er van mij een halve dag over doen! Maar dan komt het een dag te laat in de krant. Beter een dag te laat maar goed, dan een dag op tijd met fouten!, roept de lezer nu dapper, dat dacht-ie! Zoiets kun je je eventueel met een toneelre censie veroorloven, zodat je als toneelrecensent niet meteen na de voorstelling in het tegenoverlig gende café je stuk met de hand hoeft te schrijven en staande de receptie hoeft door te bellen voor dat het te laat is, maar een voet balwedstrijd is na het laatste fluitsignaal voorgoed voorbij, terwijl het toneelstuk nog vele tientallen keren zal worden opge voerd. De ware sportjournalist beschrijft het doelpunt al als het nog gescoord moet worden. Ik heb dat wel eens letterlijk zien gebeu ren door een verslaggever van De Telegraaf, een ochtendblad dat zijn deadline nog èèn of twee uur vroeger heeft dan het ochtendblad de Volkskrant, om even een voor beeld te noemenHet was een Eu ropa-Cupwedstrijd, en Ajax was tn het geding. De verslaggever begon na een minuut of twintig (het was nog 0-0, maar Ajax was voortdurend in de aanval) zoiets te schrijven als: ,Pndanks de voortdurende druk die Ajax op het doel van de tegen partij uitoefende, duurde het tot de minuut voordat een van die snel uitgevoerde Ajax-aanvallen tot de lang verbeide openingstref fer leidde. Daarvoor had Dick van Dijk al een keer de lat ge raakt na een geraffineerde kop bal na een voorzet van Keizer, en twee maal wist doelman Sepp Maier door tijdig uitlopen te voorkomen dat eerst Gerrie Muh- ren, en daarna de doorgebroken Johan Neeskens kon scoren. Het was echter duidelijk dat een Ajax-doelpunt niet kon uitblij ven. In de was het dan zover". Toen hij zover gevorderd was, scoorde Bayern Munchen (of een andere club, ik ben het waratje vergeten, Zundert!) uit een uit val, en de ijverige sportjournalist kon zijn pakkende begin weer uit de machine halen en opnieuw be ginnen... NICO SCHEEPMAKER Motorcoureur heeft nu vier titels achter naam staan AMERSFOORT (GPD) - Bijna stilzwijgend is de Amersfoortse motorcoureur Ton van Heugten weer Nederlands kampioen geworden. Hij stond dit seizoen op eenzame hoog te. Nu geen opwindend gevecht met Wil van der Laan, en een uitgelokte botsing waar over maanden werd gesproken. En een protestcommissie, die ten slotte besliste in het voordeel van de Amersfoorter. „En toch", bekent Van Heugten, gezeten tussen veel zware motoren in zijn Amersfoortse zaak, „heb ik eigenlijk veel meer lol van die titel gehad. Ik heb me toen veel meer moeten inspannen dan dit jaar. Ja, ik ben eerzuchtig. Maar als je dat niet bent in de topsport, kan je het wel opgeven". Vier solo-titels (50 cc sen., 250 cc jun., 250 cc sen. en 500 cc sen.) en vier zijspantitels (1975, tevens Europees kampioen, 1976, 1979 en 1980) heeft Ton van Heugten nu achter zijn naam staan. „Dit jaar ging het veel te gemakke lijk", blikt Van Heugten terug op negen manche-overwinningen, twee tweede plaatsen en een ze vende plaats, „alle wedstrijden won ik, behalve in Amsterdam. Toen was ik wat te speels. Ik wil de Rein van Gastel opjagen. We begonnen zo ongeveer vanaf de veertiende positie. Van Gastel won. Doordat ik een te hete mo tor kreeg werd ik toen slechts ze vende". Voor Van Heugten is het eigenlijk wat onbegrijpelijk, dat hij zo ge makkelijk van de ene zege naar de andere kon rijden. „Vorig jaar was het allemaal veel spannen der. Toen moest ik op een gege ven moment de laatste vijf man ches winnen om alsnog kam- Wil van der Laan: blessure pioen te worden. Ik won er vier en toen kwam die botsing, na een alles-of-niets-poging van Van der Laan. Ik had daarom voor dit sei zoen op een enorme fevanche van hem gerekend. Als ik in zijn schoenen had gestaan, had ik toch wel willen laten zien dat ik de allerbeste was. In de eerste manche won hij nog, maar daarna heb ik weinig last van hem gehad. Van der Laan is een paar maal bij een kleine valpartij betrokken geweest. Hij liep wat blessures op, dan ben je gauw je wedstrij dritme kwijt". „Zijn we beiden in vorm, dan doen we niet veel voor elkaar onder. Dan krijg je de mooiste wedstrij den. Ook Den Biggelaar leed wat aan vormverlies. Laten we het er op houden, dat ik dit jaar wat uit gekookter dan de rest reed". Ton van Heugten, zelf 35 jaar, ziet Van der Laan en Den Biggelaar nog als zijn voornaamste rivalen. Toch ook twee coureurs van rond de dertig. Waar blijft de jeugd? „Ja", zegt Ton van Heugten, „dat vraag ik me ook wel eens af. Als je 35 jaar bent, moet je in de sport eigenlijk al ruimte voor de jeugd maken. Maar met hetzelfde team, met dezelfde bakkenist, zie ik volgend seizoen nog geen con currentie van de jeugd. Het i^ in de cross-sport zo, dat je niet al leen gas open doet en gaat rijden, maar ook veel aan techniek en tactiek moet doen. Je moet jezelf in de eerste ronden wat inhou den, niet meteen alles geven. Een race duurt dertig minuten en is knap vermoeiend. Op het eind van de race versla ik dan door mijn goede conditie de concur rentie eigenlijk het beste". „Er zijn jongere coureurs, die met hetzelfde materiaal als wij rijden. Maar die missen nog de brutali teit. Die durf moet nog komen, de ervaring ook. In de verschillende motorsportbonden zijn thans veel juniorenrijders, maar die blijven bij ons hooguit op een vijfde, zesde plaats steken. Mis schien dat die jongens van Jan sen uit het Brabantse Schaick het straks gaan maken. Voorlopig is de afstand van de jeugd tot de top-drie erg groot. Wij rijden door onze grote ervaring veel gemak kelijker. als ik op mijn grens rijd, dan heb ik alles nog volledig on dercontrole. Een jongere coureur moet dan risico's nemen en iets gaan forceren en dan gaat-ie op een gegeven moment in de fout. De jeugd moet van ons le- „In de trainingen gaan de wat oner varen coureurs vaak achter me aan rijden. Dan zie ze mijn spoor, mijn openingen. Ik doe het zelf ook wel eens in het buitenland, tijdens de wereldkampioen schappen. Daar heb je een ver plichte training om een tijd neer te zetten. Die bepaalt de startpo sitie. Ik probeer dan een ronde te rijden met zo min mogelijk con currentie in de baan. En dan volg ik het liefst een snelle jongen als een Bohler of een Grogg. Daar win je soms èèn, twee seconden mee". De wereldkampioenschappen. Ton van Heugten maakt er geen ge heim van, dat die hem veel meer zeggen dan de Nederlandse titel. „Ik was liever derde op de WK geworden dan Nederlands kam pioen", stelt hij. „Afgelopen jaar beschikte ik niet over het snelste materiaal. Met mijn Norton kwam ik snelheid tegen de Ya maha's te kort Ik hou nu hetzelf de frame, maar ga wel van motor veranderen. Die laat ik door Den Biggelaar opvoeren, die is daar een specialist in. Ik voel dat ik nu nog een kans heb op de wereldti tel. Even snel materiaal als de concurrentie is dan een eerste vereiste". „In het afgelopen seizoen ben ik di verse malen op ereplaatsen geëindigd. In Frankrijk viel ik in de derde positie uit, in Joegosla vië in de tweede positie. Dat kost te me enorm veel punten. Anders was ik misschien wel op de derde plaats geëindigd. Ook komend jaar reken ik mezelf bij de beste vijf van de wereld. Dan moet je wat geluk hebben, veel zelfver trouwen en natuurlijk een snelle wat motorjongens in de omge- motor om eerste te worden". ving van Amersfoort". Voor Van «Heugten breken nu een paar maanden van rust aan. „Daarna ga ik vrij veel aan condi tietraining doen. Twee avonden intervaltraining in de week. De motortraining doe ik met mijn bakkenist Frits Kigge in Brabant Dat kost wel enorm veel tijd, an derhalf uur heen rijden, ander half uur terug. En als je wat pech met de motor hebt, ben je soms uren in touw om maar een kwar tiertje te rijden. Daar in Brabant heeft bijna elk dorp wel een cir cuit, de medewerking van de ge meente is erg groot. Ik ben blij dat er hier in Amersfoort nu ook een trainingscircuit is. Ik heb er wel eens gekeken. Ik kan overi gens niet begrijpen, dat er nu al weer mensen zijn met. klachten. Dat circuit ligt in een uithoek. De motorcrossers hier zijn er hart stikke blij mee. En er zijn nogal Ton van Heugten vindt op zijn 35- jarige leeftijd nog geen redenen om een punt achter zijn twintig jarige carrière te zetten. „Ik heb nu acht Nederlandse titels. Ik wil de tiende ook wel pakken, tien nationale titels, dat zullen ze me niet snel nadoen. En dan? Ik ben momenteel met sportmassage bezig. Ik zie het als een ideaal om later de jeugd te begeleiden. Ik zie talenten genoeg, maar er wordt nu door de bond niets aan begeleiding gedaan. Dat zie ik als een minpunt. Neem nou iemand als Wolsink. Dat is toch een steunpilaar, die mag de bond niet laten gaan. Zoiets zie je in de wielrennerij toch ook, kijk maar wat een Peter Post, allemaal doet en presteert. Een functie bij de bond op het gebied van jeugdbe- geleiding zie ik best wel zit ten". LEIDEN - Wat er op de borden tij dens de match Philidor III-A1- phen I in de promotieklasse van de Leidse Schaakbond gebeurde, was soms zo verbijsterend, dat. het veel erop leek, alsof alle go den van de Olympus waren afge daald om zich persoonlijk met el ke partij te bemoeien. Het staat vast dat in ieder geval schaakgo din Caissa en Vrouwe Fortuna hun stempel op de wedstrijd hebben gedrukt. Caissa stond wat meer aan de kant van Phili dor III, terwijl Vrouwe Fortuna, zeker in de slotfase, de Alphena- ren begunstigde. Beide godinnen verdeelden hun gunsten echter evenredig over de twee strijden de partijen, zodat er uiteindelijk een gelijkspel (5-5) uit de bus kwam. Na anderhalfuur schaken probeer de Freeke een fraai ogend schij- noffer. Schijn bedroog echter ook hier, want het bleek een echt offer te zijn. Drie zetten later volgde er gedwongen nog één. Joziasse in casseerde de giften en won op de bekende sloffen: 0-1 voor Alphen Na nog eens anderhalf uur spelen dreigde Gort met een pion naar 'dame' te rennen. Moon trok ech ter op tijd aan de noodrem: eeu wig schaak, remise en Va-l*/*. jos van der Tol trok tegen de koning van Vergeer ten aanval. Deze at taque leek gedoemd te zijn te mislukken, want de dame van Vergeer snelde haar gemaal te hulp. Met een paar verbluffende L-vormige sprongen strikten de beide paarden van de Alphenaar echter de verdedigende lady in hun netten: '/2-21/.. pas heel laat slaagde Groot er in de druk tegen de stellingen van Donker zo op te voeren, dat er beslissende gaten vielen: 1 Va-2V2 voor Alphen. Dat was tevens de ruststand, want de resterende partijen werden afge broken. Twee van de zes hangpartijen be leefden geen tweede zitting. De koning van Peter Neufeglise/ bleek na een pionnenstorm van Gerritsen zodanig op de tocht te staan, dat het duel al na een vier tal zetten uit zou zijn: 21/2-21/2. bij analyse bleek ook de konings stelling van Stakenburg zonder een 'pionnenscherm' niet meer houdbaar, zodat ook Van Ofwe- gen zonder verder te spelen een punt kon incasseren, zodat voor het eerst Philidor III voorstond: 3%-2*/a. teun Stelling had op de eerste speelavond de winst laten liggen. In de 'hangstand' zat hij nu met een op hl ingesloten loper. Van den Bosch kon dan ook in tweede zitting gemakkelijk winnen: 4'/2- 2%. de Boer bewees tijdens het uitspelen van zijn afgebroken partij tegen Pim Braggaar nog eens overduidelijk, dat de aan valler in een dame-toren-eind spel meestal in het voordeel is: eerst de koning met de nodige schaakjes uit zijn veilige hoek ja gen en dan die monarch dood leuk mat zetten: 4'/2-3'/2. nu had Philidor III de wedstrijd in handen, want Prinsen stond te gen Raumann wel verloren, maar Overeem had de winst tegen De Wit immers voor het oprapen. Het liep allemaal heel anders. Raumann bleek een slordige zet in de enveloppe gedaan te heb ben, zodat Prinsen in het tore neindspel met remise zeer goed wegkwam: 5-4. De Wit had dui delijk Vrouwe Fortuna aan zijn zijde. Eerst verzuimde Overeem te verhinderen, dat de koning van De Wit veilig kwam te staan, zo dat er een remisestelling ont stond. Vervolgens zag Overeem niet dat een simpel tussen- schaakje een toren en de partij zou kosten. De Wit zag het wel en de remise (5-5) tussen Philidor III en Alphen I was een feit. WEST-BERLIJN (GPD) - Met open ogen liepen de spelers van HZC de Robben gister avond in de tactische val van de Westduitse kampioen Spandau 04. De coach van de gastheren, Alfred Balen, had voor dit eerste treffen in de halve finale van het Europa- CuR-l-toernooi een even sim pele als succesvolle forinule bedacht. En hoewel zijn te genstrever Harry Vriend de Hilversumse waterpoloërs voor zo'n concept had ge waarschuwd, konden de Westberlijners zonder noe menswaardige moeite hun overtuigende stap naar de eindstreep van dit Europese bekertoernooi zetten: 9-6. Voor HZC de Robben is het uit zicht op de finale door deze nederlaag weliswaar enigzins vertroebeld, maar Nico Lan- deweerd en de zijnen hebben in de resterende wedstrijden tegen het Griekse Ethnikos en het Zweedse SKK de kans nog wel in eigen hand. En coach Vriend ziet het nog wel zitten. Vreemd genoeg ba seert hij zijn optimisme voor een niet onbelangrijk deel op de verrichtingen van zijn spelers in het duel met Span dau. „Het was over het geheel geno men natuurlijk een zeer zwakke vertoning van onze kant, maar toch geloof ik er nog wel in. Bij vlagen speel den wij toch erg gemakkelijk, creëerden ook goede kansen, maar alleen het afmaken van die kansen liet te vaak veel te wensen over. Daardoor heb ben wij verloren. Niet doordat die Duitsers zo geweldig speelden. Dat was zeker niet het geval. Zij hebben alleen liggen wachten op onze fou ten en die simpel, beheerst afgestraft", aldus Vriend. Score Het scoreverloop: eerste perio de: 0-1 Aantjes (man meer), 1-1 Freund, 2-1 Fernandez (man minder!); tweede perio de: 3-1 Stamm (man meer), 4-1 Otto (strafworp); derde pe riode 4-2 Varkevisser (man meer), 4-3 Hoepelman, 5-3 Gassmann (man meer), 6-3 Stamm (man meer); vierde periode: 7-3 Otto (man meer), 7-4 Hoepelman (man meer), 8-4 Stamm, 9-4 Freund (straf worp), 9-5 Nieuwenhuizen (strafworp), 9-6 Blanken- stijn. De uitslag van de tweede wed strijd: Ethnikos-SKK: 4-12. LEIDEN - In de eerste klas van dc volleybalkompetitie had bij de heren koploper RW een makke lijke avond. Tegen Gemini ging het allemaal zo simpel en glad jes dat na 15-7 en 15-0 men maar wat ging experimenteren. De aanvallers gingen spelverdelen en de spelverdelers gingen aan vallen. Evengoed werd het toch nog 15-6. De conclusie was dat dit Gemini te zwak is voor deze klas. Medekoploper DAC 1 had het tegen het eigen tweede team aanzienlijk moeilijker. In een krampachtige wedstrijd, waar in geen van beide ploegen wilde verliezen won DAC 1 met pijn en moeite met 3-1. DAC 1 kende in Harry Lussche en Hans Schimmel zijn beste spe lers (15-10, 15-9, 12-15 en 15-11). NOVO 2 en SKC speelden een vrij bewogen wedstrijd. Bij de stand 2-1 voor NOVO (15-18,15-7, 7-15) stuurde de scheidsrechter coach Frans Knots van SKC naar de tribune, omdat hij na het einde van een time-out bleef doorpraten met zijn mensen SKC raakte toen zodanig de kluts kwijt, dat het de laatste set kansloos met 15-6 verloor en de wedstrijd met 1-3. Direkt na af loop diende men een protest in, maar of dit wat zal opleveren is zeer de vraag. WVC overtuigde tegen het zwakke LUSV 3 allerminst. Vooral de pass was slecht verzorgd. LUSV miste echter voldoende vecht lust om hiervan te profiteren, ondanks het goede spel van Paul Kuyt. Daardoor won WVC toch met 0-3 via 8-15, 8-15 en 11-15. Leython 2 had al 2 oefenwedstrij den achter de rug tegen LUSV 2, die in erg gemakkelijke zeges eindigden. Waarschijnlijk daardoor had men nu de tegen stander schromelijk onder schat. Anders is het niet te ver klaren dat men met na twee sets met 0-2 achterstond 3-15, 7-15. Een omzetting in de ploeg, ge combineerd met meer inzet re sulteerde pas in de derde set tot het gewenste effekt. In de vierde set ging het toch weer erg moei zaam en moest zelfs een 9-13 weggewerkt worden, voordat men met 16-14 alsnog een 2-2 be vocht. Donar 2 en Orion hielden elkaar goed in evenwicht (13-15, 15-11, 15-1). In de derde set sloeg Orion een bres door goed hetgeen niet meer ingelopen kan worden door donar (9-15). Vooral Arthur v.d. Ploeg acteerde zeer sterk in die fase. In de vierde set was het weer net andersom en kon de nog niet voldoende inge speelde Orion aanval niet terug komen (15-8). De 2-2 was hier de juiste uitslag. Bij de dames speelde S'70 dermate traag, dat InUpGo weliswaar de eerste set nog won (8-15) maar daarna volledig uit het ritme werd gehaald en de volgende sets verloor (15-8, 15-7 en 16-14) al met al bleef het een zwakke partij van beide kanten. Blok zorgde voor een stuntje door Ley ton 4 in 4 sets te verslaan. Na 15-7 en 15-10 kwam Leython even terug (8-15) maar na 1-8 in de laatste set maakte men weer teveel fouten. Leython 2 en DAC 2, beiden onge slagen moesten uitmaken wie de tweede plaats ging innemen achter koploper Gemini 3. Ley thon 2 was door het late aan- vangsuur (10.50) suffig gewor den en dit gekombineerd met de slechts 5 min. inspeeltijd waren de oorzaak van de uiteindelijke 2-2. Ook een 4-9 voorsprong in de laatste set bleek niet voldoende. Set uitslag 9-15, 15-9, 8-15 en 15-10. Koploper Gemini 3 vatte de zaken tegen VCL ook te licht op. Daar door kwam het in de tweede set (14-16) nog dik in de problemen, want toen moest er eventjes een 14-2 achterstand weggewerkt worden. In de overige sets bleek Gemini toch teveel capaciteiten te bezitten (9-15, 6-15) om tot de 6-3 winst te komen. Leython 3 miste speelsters tegen Orion, waardoor het spel vrese lijk rommelig werd. Men liep een 10-3 achterstand op die nog kon worden ingelopen (14-16) maar daarna ging het fout. Toen bovendien hoofdaanvalster Ca- rolien v. Pieteron nog uitviel (hyperventilatie) betekende dit 15-7 en 15-9 verlies. Door sterk serveren en de harde smashes van Anneke Don werd toen nog via 11-15 een verdiend 2-2 ge haald. Ridderveld verraste aangenaam door uit in Noordwijk het van slag zijnde NOVO 3 met 1-3 te verslaan. GER RENES Uitsla^e: BBL dinsdag vijf mans: rProveste-Tettero 3 3-1, Disco-Edosas 1-3, Tettero 2- Birds 3-1, Les Imbattables- Y^llow Tigers 4-0. BBL trio's vroeg: Spinners- Duke 0-4, Parelmoer-Mode boys 1-3, WH-Lions 1-3, AZL- Pasties 1-3, Rabbits-Boonteam 4-6. BBL trio's laat Tettero 5-Tette- ro 4 3-1, YNCT-Tettero 9 3-1, Globetrotters-Martin 4-0, Tet tero 6-Tettero 7 0-4, Tettero 8- Driftkikkers 2-2. BBLZW maandag trio's: Splits- Tracks 1-3, HR-team-Pinners 2-2, Sportschool-HM-team 1-3. BBLZW dinsdag vijfmans: BC Sport-Scarabee 1 3-1, BvM- BLF-team 4-0, Rooie Rakkers- HVS 2-2. BBLZW dinsdag trio's: Pin-set- Florentijn 3-1, Velejo-Calama- res 3-1, LBV-BC Sport 1-3. BBLZW woensdag trio's: vlie gende Schilders-Joy 1-3, Jaws- BLF-team 1-3, Tramps-HM- kwartet 0-4. BBLZW woensdag vijfmans! Pintrotters-Sam-sam 4-0, Tij- gers-Sky divers 1-3, Strike- kwintet-Scarabee 2 4-0. Standen BBL dinsdag vijf mans: Pro veste 11-36 Edosas 12-28 Tettero 2 2-23*/a Disco 11-21 Birds 11-21 Les Imbattables 11-21 Yellow Tigers 11-15 74 el Tette ro 3 11-14 BBL trio's vroeg: Lions 12-29 Modeboys 12-29 Pasties 12-28 Duke 12-27 Rabbits 12-26 12-25 12-24 12-20 12-17 12-15 12-36 12-30 12-30 12-28 12-27 12-26 12-25 12-17»/» 12-17»/» 12-10 Parelmoer WH Boonteam AZL Spinners BBL trio's laat YNCT Tettero 8 Tettero 5 Tettero 7 Driftkikkers Tettero 4 Globetrotters Tettero 6 Tettero 9 Martin BBLZW maandag trio's: hm-team 11-32 Pinners 11-27 Splits 11-21'/. Tracks 11-21'/. Sportschool 11-19 HR-team 11-11 BBLZW dinsdag trio's: BC Sport 11-35 Calamares 11-29". Pin-set 11-20 Florentijn 11-18 Velejo 11-17 LBV 11-12'/. BBLZW woensdag vijfmans: Strike-kwintet 11-39 Pintrotters 11-32 Tijgers 11-19 Scarabee 2 11-17 Sam-sam 11-15 Skydivers 11-10 BBLZW dinsdag vijftnans: BvM 11-37 BC Spert 11-27 HVS 1-24'/. Scarabee 1 11-21 R» Rakkers 11-15 BLF-team ll-l'/a BBLZW woensdag trio's: Joy 11-27 Tramps 11-26 HM-kwartet 11-22 Jaws >1-19 VI. Schilders 11-19 BLF-team 11-19

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 13