markim mini-dub de allerkleinste elektrische trein ter wereld! Bel (071)769303. En ontmoet de nieuwe S-klasse van Mercedes-Benz. BVL.I.A.M. Een stad is een stad en dat willen we graag zo houden ook. Dat betekent dat we altijd bezig zullen blijven, want een stad is nooit af. Mensen veranderen, de stad moet mee. Tegen de tijd dat de ene buurt is opgeknapt, is de andere weer aan vernieuwing toe. Wat er bereikt wordt met stadsvernieuwing is altijd maar een heel klein beetje. Terwijl er nog zoveel moet gebeuren, want zowat in elke stad is er wel wat: Gemeente Haarlemmermeer bjjons kunt u kennis maken met markim mini-dub Welke jongen of meisje Voor de sectie dynamisch archief van de afdeling Interne Zaken van de secretarie wordt een medewerk(st)er gevraagd die in hoofdzaak zal worden belast met de dossiervorming. Aanstelling zal, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring kunnen plaatsvinden in de rang van adjunct-commies A dan wel in de rang van commies of commies A. Voor eerstgenoemde rang is het bezit van het diploma SOD I vereist en studie voor SOD II gewenst; voor aanstelling in de rang van commies/commies A geldt het bezit van het diploma SOD II als eis. Salaris maxima voor adjunct-commies A f 2.800,- per maand commies f3.084,—per maand; commies A f3.512,-per maand. Deze bedragen zijn exclusief de toeslag van f 26,-. Sollicitaties binnen 10 dagen na het ver schijnen van dit blad aan burgemeester en wethouders, Raadhuis, Postbus 250, 2130 AG Hoofddorp, onder vermelding van codenr .LP..-.3.. Marklin mini-club is een volwaardig Met mini-club kan overal gereden Marklin mini-club bezit alles wat 't hart Geef een origineel kado. Vraag uw modeltreinsysteem met veel toebe- worden. Op de huiskamertafel kunt u begeert: loepzuivere details, robuuste Marklin mini-club-dealer het gratis mini- horen en uitbreidingsmogelijkheden, gemakkelijk een uitgebreid spoorweg- kracht, echte bovenleiding, veel club boekje. Reeds voor f99.50 een dus een eindeloze reeks kado-ideeën. complex aanleggen! toebehoren en de superieure Marklin complete treinset met transformator! kwaliteit. ALPHEINI A. D. RIJN van der Panne Hoofdstraat 88-92, van Wieringen Julianastraat 67 LEIDEN Spel Hobby Vijf Meiplein 162 De nieuwe S-klasse van Mercedes-Benz wacht op u in onze showroom. We zullen daarom graag een af spraak metu maken om u te laten kennismaken met de unieke eigen schappen van deze auto mobielen, die technisch en economisch de tijd vooruit zijn. Overtuig u van de strakke, aërodynamische lijn. die samen met een aanzienlijke gewichts vermindering zorgt voor een brandstofbesparing van ca. 10 tot 12%. Vondellaan 45,2332 AA Leiden. Telefoon (071) 769303. Verbaas u over het verhoogde comfort en de wederom overtroffen veiligheid. En maak meteen kennis met ons bedrijf, dat er volledig op is ingesteld om deze geavanceerde auto mobielen in topconditie te houden. U bent welkom. Mercedes-Benz laat niets te wensen over. vanaf 15 jaar wil er iets bijverdienen? Tussen plm. 100,- en 200,- per maand. Een krant bezorgen in je eigen woonwijk, het mooiste wat er is. Wij zoeken vaste bezorgers in Leiden Leiderdorp Heb je een paar uurtjes per dag over en wil je wat verdienen? Wel. bel ons dan. 071-144941 en vraag naar de heer J. We*

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 32