PvdA laat eigen wethouder vallen Rioolbelasting nu noodzakelijk" Burgemeester W armond; bijna veertig kandidaten [Weidse agenda m Motie van wantrouwen tegen Van Belle PPR VVD WETHOUDER BEZEMER: r>r> CDA Bonnet gekozen VERDWENEN - Een 35-jarige Ne derlander, H.M., die gisteren in Athene is veroordeeld tot 18 maanden gevangenisstraf we gens "illegaal bezit van buiten landse deviezen", is verdwenen. Dit is van zijn advocaat verno men. De Nederlander werd zaterdag op het' internationale vliegveld van "de Griekse hoofdstad gearres teerd. Hij had op dat moment on geveer 180.000 gulden aan vreemde valuta bij zich. M. stond op het punt een vliegtuig naar Genève te nemen. Volgens zijn advocaat is hij later voorwaardelijk in vrijheid ge steld door de autoriteiten en ver volgens verdwenen. De advocaat zei zelf niet te weten waar M. zich bevindt. WARMOND - Voor de burgemeestersfunctie in Warmond hebben zich 36 kandidaten bij de com missaris van de koningin in Zuid-Holland, mr. Vro lijk gemeld. Deze laatste deelde dit gisteravond in een speciale raadsvergadering in Warmond mee. Door het grote aantal kandida- Warmond) vonden het be ten is het niet mogelijk via een langrijk dat in een kleine ge- vertrouwelijke commissie meente als Warmond de be trekkelijk belangrijke post Ruimtelijke Ordening door de burgemeester wordt be heerd, die daarvoor de meeste tijd beschikbaar heeft. Alle drie de partijen spraken hun voorkeur uit voor een eerste burger uit eigen poli tieke kring. De WD pleitte verder, gezien de reacties van de bevolking, voor een ka tholieke WD-er en het CDA zou graag zien dat er op de voorzittersstoel van de ge- alle kandidaten te horen om dat dit te tijdrovend zou zijn. De uiteindelijke profielschets verschilde weinig van de schets die de bevolking al eerder had mogen inzien. Dit was voor de raad geen reden haar standpunt ten aanzien van deze punten te verande ren. De fractievoorzitters vulden ieder vanuit hun eigen visie de profielschets nog wat aan. Zowel Heijl (CDA) als Slingerland (Prpgressief meenteraad iemand komt met een geloofsovertuiging van één van de drie grote christelijke stromingen. Bonjer (VVD) zei het meest te voelen voor een kandidaat die niet van CDA-huize komt "een progressief of een libe raal", aldus de WD-fractie- voorzitter. Dit met het oog op het evenwicht binnen de re gionale overlegorganen, waarin volgens hem al een grote meerderheid aan CDA- ers zit. PW-er Slingerland be nadrukte nog eens dat een burgemeester zonder dagen- vullende bijbaantjes bij de raad beslist de voorkeur heeft. Een burgemeester moet volgens hem vijf dagen per week beschikbaar zijn. Het maakt de raad weinig uit of er een man of een vrouw op de burgemeestersstoel komt, maar Slingerland zei hier over. "Bij gelijkwaardige kandidaten heeft een vrouw onze voorkeur." En Bonjer stelde: "Door de aard van de gemeente leent Warmond zich misschien meer voor een vrouwelijke burgemeester." OEGSTGEEST - Er wacht de Oegstgeester PvdA-wethou- der van financiën Van Belle in de eerstvolgende raads vergadering, komende donderdag, een motie van wan trouwen, tegen hem ingediend door de fractievoorzitter van zijn eigen partij in de raad: Anton Kohlbeck. Dit kondigde Kohlbeck gister avond tijdens de ledenvergade ring van zijn partij aan nog voor dat de leden over het opzeggen van het vertouwen van de fractie in de eigen wethouder hadden gestemd. De stemuitslag was echter duide lijk: 37 leden steunden de frac tieleden Kohlbeck en Bosman in hun mening dat er met wethou der Van Belle niet langer samen te werken viel, 11 leden stemden tegen. Fractrievoorman Kohlbeck had eerder zijn partijgenoten voorge houden het opzeggen van het ver trouwen in wethouder van Belle zelf ook een droeve zaak te vin den. "Het is ook een nederlaag voor de fractie," zo zei hij. Als kern van de gerezen problemen zag Kohlbeck de verhouding tus sen de wethouder en zijn raads fractie. "De laatste jaren bleek steeds meer dat Van Belle zijn eerste loyaliteit naar het college van B en W verlegde en de fractie werd door hem steeds vaker voor voldongen feiten gesteld." De socialistische leider haalde al lerlei politieke kwesties van de laatste tijd aan waarin duidelijk de wethouder en de rest van de fractie van mening verschilden. Bijvoorbeeld het verkeersplan waar de fractie en de afdeling van de partij een verdergaande in greep wilden dan de wethouder wenste te verdedigen. Maar ook de tegenwerking van Van Belle wat de bouw van de Springplank- school naar het ontwerp van Ver hoeven betreft was tegen de af spraken die in de fractie gemaakt waren in, zo hield Kohlbeck de ledenvergadering voor. Voor zijn fractiegenote Mijnke Bosman heeft Van Belle zich vooral niet waargemaakt als so ciaal-democratisch wethouder "Democratie gaat voor mij in alle gevallen samen met overleg en Van Belle denkt altijd dat ande ren niet goed wijs zijn. Dat is mijn bezwaar tegen hem! Want hij is daardoor geen prettigs gespreks partner en vanuit een socialisti sche bestuursvisie moet je juist uitgaan van het deelhebben van anderen in het bestuur',, aldus Bosman. Minder geld Van Belle verdedigde zijn houding in een aantal zaken vooral met de constatering dat er voor de ge meente steeds minder geld be schikbaar komt. "Onsympathie ke beslissingen zijn dan onver mijdelijk," zo zei hij, "want niet iedereen kan dan meer zijn zin krijgen." Volgens Van Belle is dat het knelpunt van de tegen hem gerezen bezwaren. "Ik heb wel eens moeten kwetsen als ik men sen hun zin niet kon geven, dat geef ik toe maar mijn raadsvoor stellen zijn altijd in grote meer derheid aangenomen," stelde hij. Van Belle verdedigde zijn stand punt voor een minder ingrijpend verkeersplan dan ook met het ar gument dat het goedkoper zou zijn dan de door de fractie voor gestelde ingrijpende wijzigingen. Ook wat betreft zijn tegenwer king waar het het dure Verhoe ven-ontwerp voor de Spring plank-school betreft was dit om financiële reden. "Jan Modaal moet het allemaal maar betalen," aldus de PvdA-wethouder. Maar Kohlbeck vond dit alles maar gelegenheidsargumenten. "De dure school moet ineens Jan Mo daal betalen maar een verbou wing van het gemeentehuis van 6 milioen gulden zeker niet!" Van de leden kwamen hierna voor stellen om nog een bemidde lingspoging te ondernemen of een afkoelingsperiode in acht te nemen. Maar partijvoorzitter Willem van Schendel oordeelde nóg een bemiddelingspoging in deze zaak onhaalbaar. De voorge stelde afkoelingsperiode van een half jaar vond deze ook minder wenselijk alhoewel Van Belle toegaf daèr wel wat in te zien zit ten. Een ander partijlid vreesde dat een eventueel door de raad weg te stemmen wethouder de PvdA haar wethouderszetel zou kosten. "Het CDA en de WD staan al te dringen om die zetel," waarschuwde hij. Doch Kohl beck stelde al eerder dat dat een beslissing van de gehele gemeen teraad is en dat hij bereid is de cosequenties van zijn stap onder ogen te zien en indien gewenst zelf het wethouderschap op zich te willen nemen. i a "niet tegen elke prijs." Verder VCl./m. stelt de PvdA duidelijk dat elke gemeente ook een eigen verte genwoordiger bij welke regeling dan ook moet hebben, invoering van het rioolrecht als Wat betreft de leegstand sprak de burgemeester en wethouders duidelijk kunnen maken dat zij echt geen andere mogelijkheden hebben om nog te bezuinigen. De socialisten betreurden het gister avond tijdens de algemene be schouwingen in Leiderdorp ech ter dat wanneer dit rioolrecht zou worden ingevoerd de sterkste schouders nog niet de zwaarste lasten te dragen krijgen. Evenals de VVD heeft de PvdA moeite met de "financiële explo sie" van de gemeenschappelijke regelingen. Zij zien beide wel het belang van een gemeenschappe lijke zaakbehartiging in, maar PvdA haar behoefte aan doeltref fende vorderingsbepalingen voor leegstaande panden uit. De PvdA wilde evenals de WD dat het college meer gaat proberen be drijven naar Leiderdorp te halen die de braakliggende industrie terreinen kunnen gebruiken. Met op de achtergrond de 600 wo ningzoekenden die bij de Alge mene Woningbouwvereniging Leiderdorp zijn ingeschreven drong de PvdA aan op woning bouw. De PvdA drong verder aan op toe passing van stadsverwarming en zonne-energie in nieuwe wijken. Een tweede motie van de PvdA vroeg om op stappen van B en W om het mogelijk te maken dat energiebesparende maatregelen worden voorgefinancierd door het elektriciteitsbedrijf. Via een derde motie wilde de PvdA de verbetering van de verkeerssi tuatie op de Voorhoflaan, volgens de planning pas in 1985, naar 1981-1982 halen. LEIDERDORP - De PPR keerde zich gisteravond tijdens de alge mene beschouwingen in de Lei- derdorpse gemeenteraad ook fel tegen de voorgestelde rioolbelas ting, die neer zou moeten komen op een bijdrage van ruim 60 gul den per gezin. De PPR atten deerde B en W er gisteravond nog eens op dat bij het invoeren van de onroerend-goed belasting aan de burgers is meegedeeld dat een aantal tot dan toe geheven belas tingen (waaronder de rioolbelas ting) met de invoering van deze nieuwe, vervielen. "Men zal het invoeren van een nieuwe riool belasting licht kunnen beschou wen als onbehoorlijk beleid", al dus de PPR gisteravond. Volgens de radicalen moet de ge meente zelf "nog meer veren la ten". De partij vond het ongepast dat B en W zelf niet met alterna tieven zijn komen aandragen voor de rioolbelasting. De PPR stipte bij bezuinigingen in eigen huis voor de gemeente het onderhoud, onder meer in par ken en plantsoenen aan. In ver houding met andere gemeenten ligt dit volgens deze partij one venredig hoog, iets wat overigens door wethouder Meerburg werd bestreden. "Laat vooralsnog de natuur zijn gang maar gaan", zo luidde gisteravond de PPR-op- lossing. De raadsfractie stelde zich "huive rig" op tegenover een mogelijke vuilstort bij de Does. Zij vroegen zich af welke maatregelen de ge meente durft te nemen om het dumpen van verontreinigd afval op zo'n stort tegen te gaan. Zij herinnerden daarbij aan de bo demverontreiniging door afval- stort bij de Kleine Zandput. Moeilijk te verteren vindt de PPR het dat het tegengaan van de ge luidsoverlast van de Rijksweg A4 zo lang moet duren. een vierde punt. Het besparen op de architectkosten en het een voudiger bouwen in de vrije sec tor zijn verder voorgestelde maatregelen. Ook vraagt het CDA om de bouw van kleine hui zen voor één- en tweepersoons huishoudens. Als laatste stelt men voor om aantrekkelijke stukken grond voor de bouw van luxe huizen te scheppen, die dan een forse opbrengst moeten op leveren. LEIDERDORP - Burgemeester en wethouders van Lei derdorp blijven bij hun plan om een rioolbelasting in te voeren. Daarmee moet het begrotingsgat van 225.000 gul den worden opgeheven en daarnaast nog een kleine fi nanciële reserve worden geschapen. Inwoners van de gemeente maak ten eerder deze week bezwaren tegen deze heffing, omdat dezelf de belastingvorm twee jaar gele den samen met enkele andere werd vervangen door de onroe- WARMÓND - Het CDA-raadslid Bonnet is gisteren door de War- mondse raad met acht stemmen vóór en twee onthoudingen ge kozen als derde wethouder om het college te versterken nu bur gemeester De Vreeze binnenkort vertrekt. De onthoudingen kwamen van de twee VVD -raadsleden Bonjer en Van Cleef die het onjuist vonden dat er een tweede CDA-er in het college zit en niet, zoals zij willen, een VVD-er. "Op deze manier wordt er in de overgangstijd geen afspiegeling van de raad in de samenstelling van het college be reikt". aldus Bonjer. Bonnet zal onder meer wethouder van financien worden. Op de door deze verkiezing opengeval len plaats in de commissie finan ciën werd de fractievoorzitter van het CDA, Heijl, gekozen. rend-goedbelasting. Ook van de zijde van de PPR en de WD kwam gisteravond tijdens de al gemene beschouwingen kritiek f op de plannen van B en W. Wethouder Bezemer gaf aan dat naast de onroerend-goedbelas- ting de mogelijkheid voor de ge meente is open gebleven om an dere belastingen (zogenaamde profijtheffingen zoals bijvoor beeld marktrechten, reinigings rechten en leges) in te voeren. Ook het rioolrecht kan daartoe worden gerekend. Volgens de wethouder heeft de gemeente zolang dat niet nodig was geen gebruik gemaakt van de moge lijkheid tot het invoeren van rioolrecht. "Nu is een situatie ontstaan waarin dat niet langer meer kan. Trou wens, in heel Nederland, hebben van de 810 gemeenten 583 ge meenten een rioolbelasting", al dus Bezemer, die daarmee aan toonde dat de Leiderdorper zeker niet alleen wordt belast. Hij probeerde ook het misverstand uit de wereld te helpen dat er sprake zou zijn van een dubbele betaling wanneer de rioolbelas ting wordt ingevoerd. Hij wees erop dat niet voor de aanleg in het algemeen maar voor de afvoer via het riool wordt betaald. Wat al eerder betaald is voor inwoners door aanleg van riolen, zit niet in de rioolbelasting. Ook is volgens Bezemer de milieu heffing duidelijk een aparte be lasting. "Daar wordt verder niets voor geheven in het rioolrecht." Bezemer maakte duidelijk dat an dere bezuinigingsmaatregelen dan de al gedane er niet in zitten. "Het afstoten van bepaalde taken van de gemeente zou nog wel een mogelijkheid zijn tot bezuini gen", zo zei Bezemer, maar hij te kende daar gelijk bij aan dat hij daar niet aan wilde beginnen. "Kijk maar naar de Houtkamp vijver. Daar hebben we toen be zuinigd. Door taakafstoting werd het gebied onbemand, het toe zicht en onderhoud vielen weg waardoor de vijver nu niet meer aan de hygiënische eisen vol doet", zo zei hij in de richting van de WD die met allerlei andere bezuinigingen (dan de rioolbelas ting) waren gekomen, maar toch ook hadden gewezen op de slech te toestand bij de Houtkampvij ver. Bezemer verduidelijkte voor het CDA, die invoering van het riool recht wel zien zitten, maar daar tegenover geen verdere verho ging van de onroerend-goedbe- lasting bepleiten, dat er geen sprake is van een verhoging. "De aanpassing dient alleen als prijs compensatie." Lei- Bezemer: geen sprake van verho ging onroerend-goedbelasting LEIDERDORP - Het CDA derdorp vindt verhoging van de reinigingsrechten en het invoe ren van de rioolbelasting redelijk en rechtvaardig. Dit bleek gister avond tijdens de algemene be schouwingen in Leiderdorp.Het CDA was verder van mening dat de sportbeoefenaren een grotere persoonlijke financiële bijdrage moeten leveren, waardoor van gemeentewege meer bezuinigin gen op sportuitgaven mogelijk worden. De christen-democraten vinden een bedrag van 1 miljoen gulden dat jaarlijks in Leider dorp wordt uitgegeven aan de sport op een totale begroting van 48 miljoen gulden een "opmer kelijk bedrag". Wethouder me vrouw Gehner was het met deze stellingname niet eens. Zij gaf aan dat de sport elk jaar al een hogere eigen bijdrage moet leve ren, omdat subsidies niet meer stijgen. "Zelfs de normale stij ging als gevolg van prijsstijgin gen wordt hen onthouden", aldus Gehner. Wat de woningbouw betreft heeft het CDA een aantal maatregelen in petto. Zo moet volgens hen 5 procent van de vrije sector (dure huizen) naar de premie- of wo ningwetsector (goedkopere hui zen). Besparingen moeten wor den ingevoerd door minder artis tieke bouw. Minder kostbare be stratingen groenvoorzieningen is LEIDERDORP - De Leiderdorpse WD is van mening dat het invoe ren van een rioolbelasting in de gemeente niet gewenst en ook niet noodzakelijk is.' Volgens de WD moeten de lasten niet van het Rijk naar de gemeente en van de gemeente naar de inwoners worden doorgeschoven. De WD ziet allerlei andere moge lijkheden om te bezuinigen, zoals bij het afstoten van leegkomende gebouwen of vrijkomende gron den die eigendom zijn van de ge meente. In dit verband onder steunt de partij het gemeentelijke beleid om leegstaande schoollo kalen zoveel mogelijk af te stoten. Andere leegkomende ruimten, zoals de bibliotheek moeten vol gens de WD bij voorkeur ook worden verkocht. Het pand Bruggestraat mag van de WD eveneens worden verkocht, mits het zijn culturele bestemming behoudt. Verder merkte de WD op dat de rente die moet worden betaald voor afgesloten leningen extreem hoog i$. "De enige manier om die last te verminderen is snelle grondverkoop", zo werd gister avond voorgesteld. De WD drong opnieuw op het be lang van een sporthal aan. De li beralen zijn van mening dat "he laas" voorlopig alleen voor eigen inwoners moet worden gebouwd, iets wat wethouder Meerburg in zijn antwoorden onderschreef. Wat het bouwen betreft moet volgens de WD-ers de stroom weer op gang worden gebracht. De animo voor de koopsector moet "herleven" door een ver soepeling van de toewijzingscri teria, zo stelde de WD. VRIJDAG 14 NOVEMBER 1980 VRIJDAG *T Parlement, Nieuwe Rijn 52, club v alleenstaanden, 20 uur. Rapenburg 48, NVSH-trefcentrum, open soos, 22 uur, tel. 149987. Dierenbescherming Leiden, melding zwerf- en gevonden dieren, tel. 122847, b.g.g. 124925. Caeciliastraat 18, open-huisavond L.V.L., 21 uur, tel. 764236. Kijkhuis, Vrouwenkerkkoorstraat 17, Japanse film Harakiro van Msaki Ko- bayashi. 20 uur. Leids Vrijetijdscentrum Breestraat 66, Spannende thriller van Roman Polanski "Chinatown", 23 uur. Micro-theater Imperium, Oude Vest 33E, "Hij heette Ted", 20.30 uur. LAK theater - Levendaal 150, Bewe- gingsgroep Bart Stuyf "Grey", 20.30 uur. Schouwburg, voorstelling "Hoofdstuk Twee", 20.15 uur. 't Parlement, Nieuwe Rijn 52, jaarver gadering PvdA afdeling Leiden, 20 uur. Leiderdorp, Gemeentehuis, 2e ronde begrotingsvergadering, 20 uur. Voorschoten, Winston Chuchillweg, Poppenkast voor volwassenen over werkloosheid, 20.30 uur. Noordwijk, Prestatieloop Warmondse korfbalver. Vanaf vuurtoren, zat, 10.30 ZATERDAG Kohlbeck, met rechts achter hem Bosman. Beiden zeiden hun vertrouwen op in hun eigen 'wethouder Van Belle. Zij werden daarin gisteravond gesteund door een grote meerderheid in een speciale PvdA-vergadering over deze kwestie Sanders, Levendaal/hoek St. Jorissteeg Antiekmarkt, 9.30-17 uur. NVSH praatcafé, Rapenburg 48, vanaf 22 uur. Micro theater Imperium, Oude Vest 33E, "Hij heette Ted", 20.30 uur. Kijkhuis, Vrouwenkerkkoorstraat 17, Japanse film "Harakiri" van Msaki Ko- bayashi, 20 uur. Warmond, Trefpunt, afscheidsbijeen komst burgemeester D. Vreeze, 15 uur. Schouwburg, Voorstelling "Hoofdstuk Twee", 20.15 uur. LA K-theater, Levendaal 150, Bewe- gingsgroep Bart Stuyf, "Grey", 20.30 Aula scholengemeenschap St. Agnes, Eymerspoelstraat 3, clubtentoonstelling Vn de Leidse Pluimvee- en Konijnen- sportver. LPKV 20-22 uur. Het Vogelnest, Nachtegaallaan, soos- avond Leidse Captain's Club, 19.15 uur. SaLon O, Herengracht 45, performance Anneke Barger, 15-16 uur. KWJ-gebouw, Noordeinde, feestavond Stichting Surinamers Leiden, 21 uur. Dansen op muziek van de Selection 22-3 Augustinus, Rapenburg, muziekavond m.m.v. Leidse straatzangers, 21 uur. Groenoordhallen, zaalhandbaltoernooi voor leerlingen van het voortgezet on derwijs. 9-18 uur. Leids Vrijetijdscentrum, Breestraat 66, Hot House, groep Columbus, 21.30 uur ARTSEN terdag o - De weekenddienst begint z n 24 Leeuwen, Verhage, Meijer, Reinders, Tan en Van Tol hebben een afzonderlij ke regeling. WIJK I - Boerhaavedistrict, Binnenstad- Noord, Groenoord, Kooi, Merenwyk: S. Kooijman, Noordeindsplein 2a, tel. 122268 (zaterdag); H. J. Klaassen, Witte Singel 69, tel. 123089 (zondag). WIJK II - Binnenstad-Zuid, Tuinstad- wijk, Professorenwijk, De Waard: J. van Gent, Zoeterwoudsesingel 28, tel. 122538 (zaterdag); J. de Bruijne, Kernstraat 11, tel. 141225 (zondag). WIJK III - Mors, Haagwegkwartier, Zuidwest: A. Boer, Kennedylaan 46, tel. 110420 (zaterdag); W. Schellekens, Pa- Zwijr i Til, de Sitterlaan 1 142427; spreekuur zat. en zon. van 11 - 11.30 uur in Gezondheidscentrum Me- renwijk, Rosmolen 2. Leiderdorp - P van 't Woud en L. Mid dendorp, Hoofdstraat 40, tel. 410070. Zat. 152255. Voorschoten - A. Tromp, Leidseweg 328, tel. 071-762159 (zaterdag); B. Scho tanus, Leidseweg 302, tel. 071-766462 (zondag). Warmond Voorhout - F. Walenkamp, 45, Warmond, tel APOTHEKEN De avond-, nacht-, en zondagsdienst der apotheken in de regio Leiden, wordt waargenomen van 14 november - 21 no vember door Apotheek Herdingh en Blanken, Hogewoerd 171, tel. 120502 en door Apotheek Linnaeus, de Kempe- naerstraat lb, Oegstgeest. Voorschoten - Voorschotense apotheek, Leidseweg 66, tel. 2525. DIERENARTSEN der 36, tel. 146686. Voorschoten - C. G. Westgeest, Leidse weg 560, tel. 071-768616. WIJKVERPLEGING Leiden - Interkruis, Middelweg 38, tel. tén noorden van de Rijn: 134604; tel. ten zuiden van de Rijn: 121753. Leiderdorp Zoeterwoude-Rijndijk - Gezondheidscentrum, berkenkade, Leiderdorp, tel. 410131, spreekuur ma. t/m vrijd. van 14-15 uur. Oegstgeest - Interkruis, Lijtweg 7, tel. 154500. Voorschoten - Gezondheidscentrum, v.d. Waalslaan, tel. 4641. Warmond - Zr. Posthuma, Kagerplein 308, Sassenheim, tel. 02522-11463. lEIDSCH DAGBLAD Voor betaling van abonnementsgelden uitsluitend giro 28884 DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN LEIDEN Postbus 54 2300 AB LEIDEN Teletoon 071 -144941 146.30 per post 66.40 Jaarabonnement I 173.70 per post r 254.10 Losse nummers 1 0.65. Abonnementsgelden bu vooruitbetaling te voldoen Bij automatische overschri|ving geen Alp. redactiechef: A. van Leeuwen Plv Alq. redactiechef' J. M J. Post Rubriekchefs J Kroon (stad) JPM van der Meer (regio) B Paauw (binnenland) J Ruygrok-Hoogeveen (buitenland) A A van Brussel (sociale economie) P J de Tombe (sport) P C Rosier (radio en televisie, kunst) S.J de Groot (geestelijk leven) Aangesloten bij de Gemeenschappelijke Persdienst met eigen correspondenten o a in: Bonn, Brussel. Londen. Parijs, Washington, Cairo. Rome. Madrid. Stockholm en Djakarta Redactie Randgemeenten: Telefoon 071-144941 toestel 219 Prrvó M. Kool Cobetstraat 77 Leiden, tel 071-131183. Ch Lennartz, Maredijk 33a, Leiden, tel 071-133202 Correspondenten R Zaadnoordijk. Tel 155854 Voorschoten: J. Peters 071-769935 Warmond: K Prins 01711-11266 Zoeterwoude R. Stevens 071-890847 Zoeterwoude Olaf Hoenson 01715-1896 Leiderdorp F Snijders

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 2