Aanbiedingen jeans Aanbiedingen Kinder Jeans Miele Keuze uit alle merken jeans Lois, Tripper, Brittania, Sloopy, BOL's etc. Keuze uit meer dan 20 modellen spijkerbroeken en corduroy tegen gereduceerde prijzen geeft één broek voortwee billen er is geen betere ■BBanBOBnBnHBBBnBHHKSBaBBHaB GO-ONE jeans timmermansbroek 29,75 GO-ON jeans strak model 39,75 BOL's strak model met ritsen, groen 29,75 Brittania diverse modellen 39,75 49,75 59,50 GO-ON halfwijd bordeaux en grijs 59,50 Alle ruitbroeken halfwijd NU 49,75 Noorse truien met nieuwe motieven vanaf 39,75 Echte Amerikaanse pilot-jacks 98,00 <5@oii; Jan Vossensteeg 60 Leiden Telefoon 132485 GO-ON strakke jeans 116 t/m 164 29,75 Brittannia strakke jeans 116 t/m 164 39,75 GO-ON corduroy cyclaam 116 t/m 164 19,90 GO-ON cowboy halfwijd 6 kleuren 49,75 JET-STAR met lange zijrits 116 t/m 170 65,00 Junior College jacks 2-kleurig 50,00 Junior Noorse truien V-hals 104-164 19,90 Jan Vossensteeg 56 Leiden Telefoon 132485 De meeste stof zuigers hebben maar al te vaak last van maag klachten. Meestal raakt de stofzak snel verstopt en moet deze vaak worden ver wisseld. Gelukkig is dat bij een Miele stof zuiger niet het geval. Gewoonweg omdat een Miele een ijzersterke en ekonomische maag heeft, die met geen enkele andere is te vergelijken. Want gaat u maar na: een Miele stofzuiger van de nieuwe generatie heeft een stofcassette die, in tegenstelling tot de meeste andere, een inhoud van bijna acht liter heeft. Dat betekent'dat u pas na zeer lange tijd hoeft te verwisselen. Bovendien is dc Miele stofcassette van dubbelwandig, zwaar papier en de houder van hard kunststof. Dus extra stevig. Als hij dan eindelijk toch vol is, is het verwis selen net zo makkelijk als het in- en uitnemen van de cassette bij een cassette-recorder. Dus komfortabel en zonder „morsen" En wat trouwens ook nog een voordeel is: bij elke set Miele stof- cassettes krijgt u filters bijgeleverd voor motorkompartiment en uit- blaasopening. Deze zorgen ervoor dat er geen stofdeeltjes in de motorruimte of in de atmosfeer worden teruggeblazen, en dat i liefst 99,4% van alle stofdeeltjes wordt opgevangen. Er is maar één betere stofzuiger en dat is een Miele stof zuiger met de originele Miele stofcassette. En om dat te bewijzen krijgt u nu die ijzersterke Miele maag drie jaar lang gratis!* Dat betekent 18 stofcassettes ter waarde van f35,-. 'n Miele stofzuiger verdient de echte Miele garantie. De voordelen van deze gratis Miele stofcassettes ontdekt u na tuurlijk pas wanneer u hem daad.wer- kelijk gebruikt. Zo zal het u ook opvallen dat de zuigkracht konstant en hoog blijft. Maar had u van Miele anders verwacht? Tenslotte heeft Miele een naam hoog te houden. En dat is ook de reden waarom u van Miele niet één jaar garantie krijgt, doch maar liefst drie jaar volledige garantie** op de motor van uw Miele stofzuiger, mits u de originele Miele stofcassettes gebruikt. Met andere woorden het hart dne jaar gegarandeerd en de maag drie jaar gratis. 'n Miele maag zit in talloze modellen. Miele heeft een uitgekiende modellenreeks. Wat voor stofzuiger u ook zoekt, bij Miele zult u hem vast en zeker vinden. Van klein tot groot, Miele heeft 'm. Een goede reden om dus eerst even bij uw Miele hande laar binnen te stappen. Ook al met het oog op die ijzersterke maag die u nu drie jaar lang gratis krijgt*

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 14