bvkoithofah jm 2 medewerkers Controleleider bij HBG: een uitdaging vooreen ervaren assistent-accountant. per si tekenaar of tekenaar-constructeur mts werktuigbouw administratieve kracht m/v personi hoofd administratieve dienst DIACONESSENHUIS LEIDEN DATA PONS-TYPIST(E) hoofd personeelsadministratie 1 bejaardenverzorgende 1 ziekenverzorgende (gedipl.) PERSO££Pri°n"- Ss'lLI NjUl ™LH/pwsone«lp£Rsata personeel Wij fabriceren coders voor het aanbrengen van inhouds opgave, verzendadres, verschepingsmerk. charge nummer. prijs en datum op verpakkingen. Deze coders worden geplaatst in verpakkings- en transportlijnen, op sluitmachines. bandtransporteurs en rollenbanen als onderdeel van het verpakkingsproces of goederen transport. In verband met versterking van onze organisatie zoeken wij kontakt met een die belast zal worden met het ontwikkelen van nieuwe apparatuur. Tot de werkzaamheden worden o.a gerekend het uitwerken, tekenen, aanmaken en uit testen van prototypes. Vereisten: ervaring en inventiviteit. Wij bieden alle achtergrond voor uw werk, een goede werksfeer, een vastfsalaris met periodieke verhogingen en moderne sociale voorzieningen. Eigenhandig geschreven sollicitatie met korte ver melding van levensloop en vergezeld van een recente pasfoto te richten aan de direktie. Een psychotechnisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Lageweg 39. Postbus 14. 2220 AA Katwijk Tel. 01718-29201* Bij het bureau Salarisadministratie van de afdeling Personeelszaken kan tot 1 januari 1982 worden geplaatst een voor maximaal 25 uur per week. De werkzaamheden bestaan uit: - het typen van overzichten en formulieren; - het verzorgen van dossiers; - diverse andere administratieve werkzaamheden. Gevraagd wordt iemand met MAVO-4 of LEAO-opleiding en een typediploma. Het salaris zal, afhankelijk van leeftijd en ervaring maximaal f 1058,— bruto per maand bedragen bij 21 jaar voor 25 uur per week. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van vacaturenummer 80.127 binnen 14 dagen te richten aan Burgemeester en Wethouders van Leiden, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. De Christelijke Vereniging "Het Diaconessenhuis" te Leiden zoekt in verband met een functieverandering van de huidige functionaris een De rechtstreeks onder de directeur bedrijfsvoering ressorterende administratieve dienst bestaat uit ongeveer 15 medewerkers, die werkzaamheden uitvoeren op het gebied van o.a. de boekhouding, de patiëntenadministratie, de facturering en de salarisadministratie. Functie-Inhoud: de administratieve en financiële verslaglegging; het samenstellen van exploitatie-overzichten; het bewaken van kredieten, budgetten en kosten; het verrichten van interne controle; het onderhouden van contacten met o.a.: accountant; ziekenfondsen; centraal orgaan ziekenhuistarieven; het adviseren inzake administratieve en financiële aangelegenheden; het mede verder ontwikkelen van een reeds in gang gezette automatiseringssysteem. Functie-eisen: de gedachten gaan uit naar een kandidaat die een geëigende afgeronde studie heeft gevolgd (S.P.D. II of vergelijkbaar niveau), en die bij voorkeur vertrouwd is met geautomatiseerde gegevensverwerking en ervaring heeft in de gezondheidszorg. Daarnaast is leidinggevende ervaring vereist, alsmede goede contactuele eigenschappen. De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de C.A.O. Ziekenhuiswezen. Inlichtingen zijn te verkrijgen bij het huidig hoofd van de administratieve dienst, de heer M.J. Vreeken, of bij de directeur bedrijfsvoering, de heer drs. C.P. Leijte (telefoon 071-155960). Sollicitaties te richten aan het hoofd van de afdeling personeelszaken, postbus 9650, 2300 RD Leiden. DISTRIBUTION SERVICES INTERNATIONAL (D.S.I.)B.V. (3M Company) D.S.I. B V. is een snelgroeiend bedri|f dat de opslag en distributie verzorgt van 3M produkten voor Europa, het Midden-Oosten en Afrika. Voor onze afdeling Inventory Control en Order Service zoeken wij op korte termijn een full-time die ook in staat is de in- en output te verzorgen. Tot haar/zijn taak zal het bedienen van een IBM 3741 data entry system behoren, alsmede andere administratieve werkzaam heden. Vereisten zijn: - middelbare schoolopleiding - typediploma - een goede kennis van de Engelse taal. Ervaring spreekt in uw voordeel. Als u interesse heeft, bel dan Mevr. van Steenbergen tussen 09.00 en 12.00 uur, teletoon 071 - 76 93 51, voor nadere inlichtingen of schrijf naar de afdeling Personeelszaken van D.S.I. BV, Zoeteiwoudseweg 5-7,2321GL Leiden. Bols Nederland B.V. vraagt voor haar afdeling Personeelszaken een Deze functie ressorteert onder het plaatsvervangend hoofd personeelszaken Betrokkene zal deel uitmaken van het team personeels functionarissen, dat bestaat uit het hoofd en plaatsvervangend hoofd personeelszaken en drie hoofden arbeidszaken. Het voornaamste doel van de functie is het beheren en rapporteren van de personeelsadministratieve gegevens, zoals: - het ontwikkelen, onderhouden en beheren van een personeelsadministratiesysteem, - het registreren en rapporteren van ziekteverzuim; - de behandeling van de tewerkstelling van uitzendkrachten; - het beheer van diverse regelingen zoals studiekosten- en reiskostenregeling; - het verzorgen van personeelsadvertenties. Onze voorkeur gaat uit naar een medewerker(ster), die een ruime administratieve ervaring heeft. Kennis van sociale wetgeving is eveneens gewenst. Sollicitaties kunnen worden gericht aan Personeelszaken van Bols Nederland B.V., Lucas Bolsstraat 7, 2152 CZ Nieuw-Vennep. STICHTING BEJAARDENCENTRUM "LORENTZHOF" te Leiden vraagt per 1 januari 1981 voor 20 uur per week in wisseldienst 's morgens of 's middags De werkzaamheden zuljen bestaaan uit: - informatie verstrekken aan bewoners en bezoekers; - bedienen van de telefooncentrale; - registratie en organisatie van de receptie; - administratief werk. Voor deze zelfstandige functie denken wij aan medewerkers - van 25 jaar en ouder - met een MAVO opleiding en type-diploma - met belangstelling in de omgang met oudere mensen - die mede zorg willen dragen voor een goed woon-, leef- en werkklimaat. Tevens is plaats in ons modern tehuis voor Salaris volgens richtlijnen C.A.O. Bejaardentehuizen. Belangstellenden voor deze functies verzoeken wij, na lelefonische afspraak, mondeling öf schriftelijk te solliciteren bij de directie van Bejaardencentrum "Lorentzhof", Lorentzhof 1, 2313 GA LEIDEN, tel. 071-149545. De Hollandsche Beton Groep nv te Rijswijk is een grote internationale bouwonder neming (ca. 20.000 medewerkers) met werkmaatschappijen op het gebied van utiliteits- en woningbouw, weg- en water bouw. metaalindustrie, baggerwerkzaam- heden. offshore-activiteiten, beton- prefabricage, projectontwikkeling, installatie techniek en adviserend ingenieursschap De Interne Accountantsdienst van de Hollandsche Beton Groep nv is belast met de controle van de jaarrekeningen in binnen- en buitenland, de budgettering, automati sering en de interne verslaggeving. Ook heeft de Interne Accountantsdienst een duidelijke beleidsadviserende inbreng bij tal van bedrijfseconomische en administratief- organisatorische vraagstukken van de tot het concern behorende ondernemingen. In totaal werken er bij deze afdeling 20 mensen, waaronder 4 register accountants Er zijn controle-groepen van wisselende samenstelling, die onder verantwoordelijk heid van een register-accountant de controles verrichten U wordt bij ons controleleider. In grote lijnen is dit uw taak: u zult worden ingedeeld in enkele controleteams en u zult zelfstandig ondernemingen, binnen en buiten Nederland, controleren Daarnaast zult u te maken krijgen met advies werkzaamheden Een zelfstandige baan, met goede perspectieven. Als u een ervaren assistent-accountant bent en een functie als controleleider bij een internationale onderneming ambieert, dan is dit een prima kans voor u Studiemogelijkheden zijn bij ons ruim aanwezig, want wij vinden bijblijven een must. De functie biedt voldoende mogelijk heden om op iangere termijn door te groeien naar een andere functie bij HBG of een van de werkmaatschappijen. Wat vragen wij in concreto van u? Voor een succesvolle uitoefening van de functie is controle-ervaring vereist Daarnaast bent u gevorderd tot en met het algemeen gedeelte van de Nivra-studie. Informatie/sollicitatie Nadere informatie kunt u telefonisch inwinnen bij de heer H.J. 'tLam, hoofd I nterne Accountantsdienst, tel070-94 93 40, toestel 475, tijdens kantooruren en 01736-5408 na kantooruren. Wij verzoeken u uw sollicitatie te richten aan de afdeling Sociale Zaken van HBG nv. Generaal Spoorlaan 489, 2285 TA Rijswijk.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 18