UlïnUatlMjliUoiNRc CO' gil Rijnland beveelt aan fSTli fZi CZL ü2n flfTl Schelvis schilders 210673 axSedelaar Makelaars VRIJWILLIGE OPENBARE VERKOPING TE KOOP menno smitsloo bedrijfsmakelaardij bv LEIDEN TE KOOP PROPER onroerendgoed ton van hirtum RIJNSBURG WILGENLAAN 8 Moderne prima bungalow in rustige omgeving, vlakbij scholen en winkels. Ruime woonk. (45 m2) met open haard, 2 badkamers, luxe keuken, 3 slaapk. en uiter aard een garage. Prijsidee 475.000,- k.k. ton van hirtum BERKENPAO 22 In Rijnsburg aan plantsoen gelegen ruim modern woonhuis met div. extra's, Z-vorm. woonk. met parket en open haard, eiken keu ken met inbouwapp., 3 slaapk. Geheel afgetim merde zolder, C.V.-gas. Tuin op Z. Prijsidee nu 210.000,- k.k. ton van hirtum KATWIJK/ZEE Oerdegelijk hoekhuis a.d. R.v.Limburgstr. waar u zo in kunt. Natuurlijk is er ook een garage, c.v.-gas. open haard, luxe keuken etc. U kunt het vrijblijvend bezich tigen. Dus gewoon doen. Redelijke bod gevraagd. ton van hirtum ANNASTRAAT Stijlvol gerenoveerd heren huis met garage in Katwijk. Luxe afgewerkt. Grote woonkeuken, kamer, 4 slaapkamers, dakterras. C.V.-gas. Helemaal afge stemd op uw wooneisen. Kom maar eens kijken. Pr. n.o.t.k. r—- ton van hirtum BESTEVAERWEG 20 Net zo goed als nieuw woonhuis. Helemaal opge knapt. Leuke woonomge ving. Ruime woonkamer en keuken, etc. Het huis is groter dan u denkt. Kom maar eens kijken. Prijsidee 189.000,- k.k. ton van hirtum 5-KAMER MAISONNETTE met gradioos uitricht over de Oude Rijn en de Molen. Bijdorpstr. Katwijk/Rijn. Evt. met garage, leuke woonkamer, keuken, ruime hal, 4 slaapkamers, c.v.-gas. Vraagprijs nu 129.000,- k.k. ton van hirtum CENTRUM KATWIJK Gerenoveerd groot woon huis met garage/werk ruimte en kelder.. Pal naast de Voorstraat. C.V.-gas. Informeer eens naar de verdere indeling of beter nog, kom eens kijken. Prijsidee 189.000,- k.k. ton van hirtum KAMPERFOELIE PLEIN Goed onderhouden woning in Katwijk met o.a. door- zonwoonkamer, 3 slaap kamers, ruime zolder. Evt. is ruil met een flat mogelijk. De prijs is heel redelijk, vraag er gerust naar. ton van hirtum KOPEN OF VERKOPEN? In Katwijk of Rijnsburg. Dan moet u bij ons zijn. Wij be perken ons tot deze plaat sen om u vooral optimaal te kunnen adviseren en be geleiden. U ook misschien? specialisten in womngonderhoud aagt vrijblijvend prijsopgaaf TE KOOP TE NOORDWIJK Seehorst 3. Op de 1 e etage gelegen luxe 3-kamerap- partement met uitzicht op zee en voorzien van c.v. Inde ling: entree/hal, ruime woon/eetkamer met parket, open keuken met eetbar en inbouwapparatuur. Vanuit de ka mer komt men op een ruim zonnebalkon. Verder omvat het appartement 2 slaapkamers, zeer complete badka mer met toilet. Op eigen terrein bevindt zich eveneens een ruime garagebox; apart ter overname. Vraagprijs 278.000,- k.k. Aanvaarding: direkt Goohorstlaan 9. Aan plantsoen gelegen herenhuis met aangebouwde praktijkruimte. Deze woning die in zeer goede staat van onderhoud verkeert heeft de volgende indeling: doorzonwoonkamer, keuken, toilet, hal, kelder kast. 1e etage: 2 ruime tweepersoonsslaapkamers, 1 éénpersoonsslaapkamer, badkamer met ligbad, douche en 2e toilet. 2e etage: grote zolderkamer met dakkapel. Indeling praktijkruimte: aparte ingang, 2 kantoorruimten, toilet. Voor- en vrije achtertuin welke geheel aangelegd zijn. Woning en praktijkruimte zijn voorzien van c.v.-gas. Vraagprijs 285.000,- k.k. Aanvaarding: in overleg Beeklaan 256. Half vrijstaand woonhuis van 2 onder één kap, met grote garage, voor-, zij- en achtertuin en voor zien van c.v.-gas. Indeling: entree, hal, toilet, bergkast, ruime L-vormige woon/eetkamer met open haard, keu ken. 1e etage: 2 grote 2-persoonsslaapkamers, 1 kleine 1-persoonsslaapkamer (alle kamers voorz. van warm koud str. water), douche, 2e toilet. Daarboven grote zol der, waar eventueel nog kamers gemaakt kunnen wor den. Vanuit het huis heeft men een vrij uitzicht. Het geheel verkeert in goede staat van onderhoud. Vraagprijs 295.000,- k.k. Aanvaarding: in overleg Mare Vista 34. Zeer luxe appartement in het Huis ter Duin-complex, met wijds uitzicht over Noordwijk en om geving. Het appartement is centraal verwarmd en heeft de volgende indeling: entree met video-signaleringssys teem met de centrale hal, woon/eetkamer met schuifpui naar groot balkon over de gehele breedte van de flat, open luxe keuken met alle inbouw-apparatuur, 3 slaap kamers alle met balkon, toilet, badkamer met ligbad, voorzien van thermostatische mengkranen, 2e toilet, douche-ruimte met wastafel. Tevens is er een aparte inpandige berging voorzien van elektriciteit. Het appar tement is zeer goed gestoffeerd en verkeert in een uitste kende staat van onderhoud. Vraagprijs 335.000,- k.k. Aanvaarding: binnen een maand Breloftpark 13. In exclusief villaparkje gelegen, vrij staande villa op 500 m2 grond, met garage en voorzien van c.v. gas. Indeling: entree, hal, toilet, open keuken annex eetkamer en L-vormige woonkamer met open haard, en openslaande deuren naar de tuin. 1e etage: 3 slaapkamers, luxe badkamer met ligbad en douche, apart 2e toilet. Daarboven zolderberging. De villa is goed on derhouden en is gedeeltelijk gestoffeerd. Vraagprijs 425.000,- k.k. Aanvaarding: direkt Hogeweg 65. Landelijk gelegen en toch op een steen worp afstand van het centrum van Noordwijk Binnen, vrijstaande villa op 1000 m2 grond, met dubbele gara ge, waarin alle voorzieningen aanwezig zijn voor zomer huis (o.a. c.v.), vrijstaande schuur, hobbykas (met c.v.) Indeling: entree, hal. grote woon/eetkamer, eetkeuken, toilet, berging. 1e etage: 3 slaapkamers, douche. Het geheel ligt bijzonder aantrekkelijk en is goed onderhou den. Vraagprijs 485.000,- k.k. Aanvaarding: In overleg Van Struykstraat 11. Half vrijstaande villa met blijvend vrij uitzicht over bollenvelden met vrijstaande stenen ga rage voor 2 auto's en berging, voor-, zij- en achtertuin. Indeling: L-vormige woonkamer van 60 m2 met open haard en parketvloer, toilet, hal. 1e etage: ouderslaap kamer annex douche en met balkon op het zuiden. 2 tweepersoons slaapkamers, badkamer met ligbad, apart 2e toilet. 2e etage: 2 tweepersoons slaapkamers met dakkapel en zolderberging. De woning verkeert in zeer goede staat van onderhoud en is voorzien van c.v.-gas. Vraagprijs 489.000,- k.k. iagprijs 489.000,- k.k. Oplevering in overleg TE HUUR In Noordwijk bieden wij verschillende 3-kamerapparte- menten te huur aan met uitzicht op zee. De appartemen ten zijn voorzien van luxe sanitair en luxe keuken met inbouwapparatuur. In de parkeerkelder heeft men een eigen parkeerplaats. Tevens kan men gebruik maken van zwembad, sauna etc. Huurperiode langer dan 1 jaar. Huurprijs 1.250,- per maand excl. service- en energiekosten VOORHOUT Beukenrode 19. Rustig gelegen woonhuis met voor- en achtertuin en stenen schuur en voorzien van c.v.-gas. Indeling: entree/hal, toilet, ruime woon/eetka mer met deur naar een vrije achtertuin (Z), open keuken, open trap naar 1 e etage: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e etage: grote slaapkamer met dak raam, zolderberging. Het huis verkeert in zeer goede staat van onderhoud. Vraagprijs 215.000,- k.k. Oplevering: In overleg Vestigingsvergunning wordt verstrekt ^ïax^Sedel Notaris S. Pasma te Noordwijk is voornemens op de woensdagen 12 en 19 november a s. telkens te 11.00 uur v.m. in Hotel-Restaurant "Het Hof van Holland", Voorstraat 79 te Noordwijk, resp. bij inzet en afslag publiek te verkopen: De vrijstaande villa "White Lodge" voorzien van C.V. (gas), met dubbele garage, berging, tuinhuisje, serre en barbecue aan de Emmalaan 41 te Noordwijk aan Zee, kad. bek. Gem Noordwijk, sectie A, nr. 3516, groot 7,39 aren; De villa verkeert in uitstekende staat van onderhoud en is geschikt zowel voor woon/ praktijk-ruimte als voor dubbele bewoning. Bezichtiging, dinsdags en donderdags van 2.00 tot 4.00 uur n.m., m.Lv. 4 november a.s. Aanvaarding en betaling der kooppeningen voor of op 30 december 1980. Koper dient bij de afslag 10% van de koopsom te voldoen, dan wel voldoende andere zekerheid te stellen (zoals bankgarantie). Nadere Inlichtingen en veilingcondities bij Notaris S. Pasma. Lindenplein 8, Noordwijk (tel. 01710-19304). jan bentveld en de sfeer van fijne binnenhuiskunst Goed Wonen met o.a. Tapijt van Besouw, gordijnstoffen uit de nieuwste Ploegkollektie, topklasse meubelen van o.m. Gelder land, Interlübke, Artifort en Cassina. jan bentveld (ei„,;n interieurverzorging SEXvmwi Een uniek gelegen,uiterst luxe hoekvilla inWoubrugge.Vrouwgeestweg. De ligging Deze subliem gebouwde en luxueus afgewerkte hoekvilla is werkelijk uniek gelegen. Woubrugge kenmerkt zich door een schitterende ligging in Hollands Groene Hart. Deze landelijke gemeente ligt dichtbij Leiden en Alphen a/d Rijn, terwijl de verbin dingen met Amsterdam, Den Haag en Rotterdam goed zijn. De woning is gelegen aan de rustieke Woudwetering, heeft een aanlegplaats en be schikt over een fraai aangelegde tuin van maar liefst 620 m2. Het water staat in direk- te verbinding met de Braasemermcer en de Westeindcrplassen. Liefhebbers van watersport zullen dit zeker weten te waarderen De bouw De woning, die is voorzien van c.v., is werkelijk uiterst dege lijk gebouwd en afgewerkt. Enkele bijzonderheden: alle buitenkozijnen zijn uitgevoerd in donkerrode meranti; in de pui is veel duurzaam hardhout verwerkt; de woningschciden- de muren bestaan uit een an- kerloze spouwmuur van 48,5 cm breed! Vanzelfsprekend is de woning volledig voorzien van dak-en spouwmuurisolatie. Het interieur Laten we beginnen met de hal. Ruim, met toilet en grote trap naar de verdiepingen. Dc L-vormige living heeft een oppervlakte van 56 m2, in het verlaagde zitgedeelte be vindt zich een fraaie open haard. Dc keuken is groot, modern en volledig uitgerust. Kerkdriel plavuizen liggen op de vloer van de hal, keuken ep cethoek. Eethoek en hal zijn voorzien van eiken balken. Vanuit de hal bereikt men de garage met vliering en de aparte berging die als wasruim te is ingericht. Op het terras, vanuit de zitkamer via een schuifpui bereikbaar, eveneens een open haard. De verdiepingen Het eerste wat opvalt op de eerste verdieping is de ruime hal. Wc treffen 4 forse slaapkamers aan (twee van circa 3.00 x 3.40 m en twee van circa 3.40 x 5.50 m), voorts een aparte douchekamer met wastafel en 2c toilet, een grote badkamer met 3e toilet en een kleedkamer met kasten. Aan de ouderslaapkamcr bevindt zich tevens een groot balkon. Op de tweede verdieping een grote hal/speelruimte met aangrenzend 2 wel zeer ruime slaapkamers (écn van 6.50 x 5.50 m, de ander 6.50 x 3.00 m). Op deze etage bevindt zich ook de CV ruimte/berging. Oplevering kan op korte termijn, in overleg,geschieden. De vraagprijs bedraagt f 720.000,- k.k. Wilt u meer informatie of een afspraak maken voor vrijblijvende bezichtiging? Neemt u dan even kontakt op met ons kantoor ^n vraag naar de heer W. C. Post. Kontoor Leiderdorp Loevestein 37, tel. 071-890300 Door bijzondere omstandigheden te koop ons prachtige Rijnhuis. De inhoud is 1000 m3. De vloeropp. 3 x 100 m2 en een grote vliering, indeling beg.gr.: ruime hal, woon kamer-keuken, toilet. 1e verd.: 4 ruime sl.kamers, royale overloop, toilet, grote badkamer en aparte douche. Souterrain: garage voor 2 auto's. Wijnkelder, hobby ruimte en C.V.-ruimte. Het geheel is zeer luxueus afgewerkt. Lokatie 5 min. van Leiden en Rijksweg A4. Elk redelijk bod boven 700.000,- wordt overwogen. Belangstellenden gelieve onder nr. 47179 van dit blad te schrijven. 1100 m2 BEDRIJFSHAL/ 200 m2 KANTOOR LEIDEN - OVERRUN 19 (nieuwbouw) Nabij het centrum gelegen op industrie- han delsterrein. Voorzien van 2 transportingangen heaters, verlichting e.d. Parkeergelegenheic op eigen terrein. Huurprijs per jaar 98.000,- excl. BTW breestraat 106 2311 cw leiden telex 39302 majsb-nl tel.071-125041 TE KOOP/ TE HUUR ALPHEN AAN DEN RIJN KANTOORRUIMTE - In hel hartje van ALPHEN AAN DEN RIJN LIGT DIT COMPLEX. Thans in gebruik door de onderlinge waarborgmij Algemeen Ziekenfonds "AL PHEN EN OMSTREKEN" U.A. en daardoor dienst doen de als Gemeentehuis van Aarlanderveen. Door ruimte gebrek komt dit uit drie gedeelten bestaande object vrij. Raadhuisstraat 102. Zeer representatief pand. Bruto, vloeropp. 900 m2, alsmede parkeerterrein van 239 m2. Vr.pr. 950.000,- k.k. Huurpr. 95.000,- p.j. btw. Raadhuisstraat 98. Prachtig verbouwd pand. Bruto vloeropp. 180 m2. Vr.pr. 300.000,- k.k. Huurpr. 30.000 p.j. btw. Raadhuisstraat 90.' Eenvoudig kantoorpand. Bruto vloeropp. 120 m2. Vr.pr. ƒ100.000,- k.k. Huurpr. /*10.000,- p.j. btw. Bij een totaal-Koop bedraagt de vraagprijs 1.250.000,- k.k. Inl. Makelaarskantoor O.G. Deerenberg van Leeuwen Van Boetzelaerstraat 87 te Alphen aan den Rijn Tel.: 01720-94041, lid NBM. Apothekersdijk 26-26a f 120.000.- Grachtenpand in het centrum van de stad met verhuurde bedrijfsruimte op parterre en leeg te aanvaarden boven woning bestaande uit: parterre: hal, toilet, bordestrap, 1e et.: L-vormige woonkamer, keuken met vernieuwd aan- rechtblok, 2e etage: toilet, douchecel, achterkamer, r me voorkamer, bergkamertje. Vliering. Oegstgeest, Pres. Kennedylaan 601. 2-kamerilat in serviceflat "Haeswijck" op de 6e etage met uitzicht over het Oegstgeesterkanaal, voorzien van c.v.-gas, in goede staat van onderhoud. Ind.: woonkamer, slaapkamer, keuken, hal, badkamer, toilet en balkon. Inpandige ber ging op de' beg. grond. f 195.000,- k.k. Oegstgeest, Emmalaan 52. Royale middenwoning met voor- en zonnige achtertuin, schuur. Beg. grond: 2 ka mers en suite, keuken, vestibule, gang, toilet en kelder kast, 1e etage: 3 kamers, badgelegenheid, overloop en balkon, 2e etage: 1 kamer, grote zolderruimte, geschikt voor het maken van extra kamers. Rustige ligging. f 229.000,- k.k. Oegstgeest, Jan Steenlaan 22. Perfect onderhouden middenwoning, rustige ligging, vrij uitzicht, met voor- en zonnige achtertuin, achteruitgang, c.v. Beg. grond: woonkamer, keuken, vestibule, gang, toilet en trapkast, 1e et.: 3 kamers, douchekamer, toilet, overloop, balkon, 2e et.: grote zolderkamer, berging, c.v.-ruimte. f 245.000,- k.k. Oegstgeest, Juffermanstraat 76. Middenwoning met schuur, voor- en achtertuin, c.v. Rustige ligging, in goede staat van onderhoud. Beg. grond: woonkamer met hou ten vloer, gemoderniseerde keuken, vestibule, gang, toi let, 1 e et.: 3 kamers, luxe badkamer, toilet, balkon, 2e et.: L-vormige kamer, zolderberging. f 295.000,- k.k. Oegstgeest, Pr. Beatrixlaan 22. Hoekhuis met garage, schuur, voor-, zij- en achtertuin, c.v.-gas. Begane grond: L-vormige woonkamer met open haard en parketvloer, keuken, hal, toilet en kelderkast, 1e et.: 3 kamers, bad kamer, toilet, balkon, 2e et.: 2 kamers, zolderberging. Goede staat van onderhoud. f 339.000,- k.k. Oegstgeest, Nassaulaan 21. Leuk gelegen vrijstaand huis met rondom tuin, achteruitgang, garage, schuur. Zeer charmant pand in het oudere gedeelte van Oegst geest, voorzien van c.v.-gas en ingoede staat van onder houd. Beg. grond: woonkamer met serre, parketvloer en open haard, keuken, vestibule, hal met toilet en gardero be, zijkamer, provisiekelder, 1e et.: 3 kamers, badkamer met ligbad, douche, toilet en wastafel, 2 balkons, ruime overloop, 2e et.: grote vliering, eventueel geschikt voor het maken van een extra kamer. f 360.000,- k.k. Oegstgeest, Koninginnelaan 16. Vrijstaande villa, rondom tuin. c.v -gas, garage en schuur. Beg. grond: L-vormige woonkamer, ruime eetkamer, hal met eiken lambrizering en verwarmde garderobekast, eetkeuken, bijkeuken, toilet, 1e et.: 4 grote kamers, badkamer met ligbad, douche en toilet, 2e et.: 3 ruime zolderkamers met veel bergruimte. Spoedig leeg te aanvaarden. f 595.000,- k.k. Oegstgeest, Rhijngeesterstraatweg 83. Bijzonder fraaie vrijstaande villa met rondom tuin, de achterzijde ligt op het westen en is zeer besloten. Het pand is voorzien van c.v. met warmwatervoorziening. De staat van onder houd is perfect. Onderverdieping logeerkamer, studeer kamer, waskamer, toilet, garage voor twee auto's. Beg. grond: grote L-vormige woonkamer met open haard, eet keuken, royale hal met garderobe en toilet, leistenen vloer, 1e et.: 4 kamers, badkamer, douchekamer, toilet, ruime overloop, balkon. f850.000,-k.k. Oegstgeest, Van Brouchovenlaan 13. Uniek gelegen vrijstaande semi-bungalow met bijzonder mooi aange legde tuin rondom, garage, berging. Het pand is voorzien van c.v.-gas, diverse extra voorzieningen en verkeert in uitstekende staat van onderhoud. Beg. grond: grote woon/zitkamer met plavuizenvloer en open haard, vesti bule, hal, toilet, woonkeuken, bijkeuken, studeerkamer, groot terras op het zuiden, 1e et.: 4 kamers, luxe badka mer, douchekamer, c.v.-ruimte, veel kastruimte, ruime overloop. Prijs op aanvraag Leiden, Hogewoerd 110. Grote middenwoning in het centrum van Leiden. Het pand is voorzien van c.v.-gas en spoedig te aanvaarden. Beg. grond: 2 kamers, keuken, gang, toilet en douchekamer, 1e et.: 2 kamers, keuken, toilet, overloop, 2e et.: grote afgetimmerde zolder met vaste trap, 3e et.: vliering. f 180.000,- k.k. Leiden, Carneoolstraat 15. Middenhuis met voor- en achtertuin, achteruitgang, schuur, vrij uitzicht. Voorzien van c.v. Beg. grond: L*vormige woonkamer, open keu ken, entree, hal met toilet, 1e et.: 3 kamers, badkamer, berging, 2e et.: 1 kamer, hobbyruimte, berging. In goede staat van onderhoud. f 225.000,- k.k. Leiderdorp, Dotterbloemkreek 14. Moderne nieuwe splitlevel-woning met vaste parkeerplaats in parkeerga rage en bergkast, voortuin op de zon, c.v. Beg. grond: hal, toilet, slaapkamer, betegelde douchecel, berging, 1e et.: woonkamer, 2e et.: moderne woon/eetkeuken, incl. nieuwe stoffering, diverse extra's. Prijs 157.000,- makeiaaraij o.g. OEGSTGEEST, PASSAGE 12 TEL. 071-170741*

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 34