[F® westeinde ziekenhuis PERI WEE/} person soneei I personeel ■PERSCDNEEU a ™»rsoni EL VERPLEEGKUNDIGEN ASSISTENT MEDISCH ANALIST (m/v) de rijksoverheid vraagt serveerster huishoudelijke hulpen ACADEMISCH Zl financieel administratief medewerker m/v secretaresse CCD EKENHUIS LEIDEN archiefmedewerker m/v »W W lfcfcfcl PtfBONEEtP*'*®"**' PERSCTt£f*,aiM' 1 .PERSONEEL"^ J P**on»«1pER90f«a pwsoneel pet*si De Stichting Gemiva te Gouda houdt zich bezig met intra-, semi- en extra murale zorg voor geeste lijk gehandicapten in Zuid - Hol land. Zij beheert daartoe dagver blijven, gezinsvervangende tehui zen, internaten, een kort verblijf- tehuis alsmede een project geleide kamerbewoning. Voorgeest is een internaat voor geestelijk gehandicapten, gele gen in Oegstgeest. Binnen de twee paviljoens. Meisjes Voor geest en de Honingraat, wordt gewerkt in woongroepen. In opdracht van de Stichting Gemiva isthansteZoeterwoude in aan bouw een internaat alwaar na volledige realisering van de bouw 315 pupillen zullen wonen Hierbij wordt plaats geboden aan een groot aantal pupillen van Voor geest Het internaat Voorgeest zal na de overgang van alle pupillen worden opgeheven. Gezien de toekomstige wijzigingen vindt aan stelling van nieuwe medewerk(st)ers plaats door de Stichting Gemi va en zal, tot de nieuwbouw gereed is (vermoedelijk 2e helft van 1981), tijdelijke detachering in Voorgeest plaatsvinden Voor Meisjes Voorgeest en de Honingraat vragen wij: Z-VERPLEEGKUNDIGEN (M/V) Kandidaten dienen in het bezit te zijn van het diploma Z-verpleeg- kundige Inlichtingen over deze functies kunt u verkrijgen bij Voor salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden is de C.A.O zie kenhuiswezen van toepassing Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd van de afdeling per soneelszaken van het Psychiatrisch Ziekenhuis Endegeest Stichting Gemiva, van Limburg Stirumstraat 10, 2805 BD Gouda, tel. 01820-16433. Voorgeest, Endegeesterstraatweg 5, 2342 AJ Oegstgeest. tel. 071 -151840. eerste hulp Voor onze afdeling EERSTE HULP zoeken wij 0 0 die in het bezit zijn 1 Ziekenverpleging A. 0 het diploma Zij. die ervaring op een afdeling Eerste Hulp hebben opgedaan, genieten X de voorkeur. laboratorium Op het cytologisch laboratorium van ons ziekenhuis kunnen wij op korte termijn plaatsen een Op dit laboratorium, dat deel uitmaakt van de afdeling pathologische anatomie, zijn 7 medewerkers werkzaam. De werkzaamheden bestaan uit het ver werken van cytologisch materiaal en het screenen van. voornamelijk gynaecolo gische. preparaten. Om in aanmerking te komen voor deze funktie is het MBO-diploma histologie/ cytologie vereist. Enige ervaring met cytologisch onderzoek strekt tot aanbeveling. De arbeidsvoorwaarden zijn geregeld volgens de CAO voor het Ziekenhuis wezen. Het Ziekenhuis is opk per openbaar vervoer gemakkelijk.te bereiken. De ligging in het centrum van Den Haag maakt een gemakkelijk en snelkontakt met de binnenstad mogelijk. Voor nadere informaties en/of het aanvragen van een sollicitatieformulier kunt u telefonisch kontakt opnemen met de afdeling Personeelszaken, telefoon 070-889393. Schriftelijke sollicitaties kunt u rich ten aan de afdeling Personeelszaken, Lijnbaan 32, 2512 VA Den Haag. hoofd (mnl./vrl.) administratie Functie-informatie: beheren van de financien en het materieel; verantwoordelijk zijn voor de administra tie binnen de Verkeersschool en leiding geven aan 11 administratief medewerk(st)ers. Gevraagd: ten minste diploma MULO/MAVO 4 of een hiermee vergelijkbare opleiding; verdere stu die/diploma's op financieel administratief gebied en/of MBA en meerdere jaren praktijkervaring Leidinggevende ervaring strekt tot aanbeveling Standplaats: Noordwijkerhout. Salaris: max. f 3084,- per maand. Tel. inlichtingen worden verstrekt door de Directeur van de Verkeersschool voor de Gemeentepolitie on der nr. (02523J-49 73. Sollicitaties inzenden vóór 22 november 1980. Bovengenoemd max. salaris is in het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en is exclusief 8% vakantie-uitkering en een toeslag van max. f 26,- per maand. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 0-8744/1158 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatie brief wordt u door het desbetreffende ministerie, de dienst of instelling toegezonden. Gevraagd f.a. 18 jaar en Huize v.d. Ploeg Kerkstraat 37 - Hoogmade - Tel. 01712-8000. Ten behoeve van de nieuwbouw van het Academisch Ziekenhuis Leiden is op korte termijn plaats voor een vac.nr. 830.K.07.44.LD Taak: - bijhouden van de financiële admini stratie; - opstellen van crediet-aanvragen; - controleren van binnengekomen fac turen; - opstellen van maand- en kwartaalover zichten, - opstellen en beoordelen van finan cieringsschema s. Hij/zij zal, in afwachting van het nog te benoemen hoofd niet-technische za ken, onder de directe verantwoordelijk heid van de directeur van het Bouw bureau gaan werken. Vereist: middelbare schoolopleiding; ervaring op het gebied van de bouw- administratie. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, op leiding en ervaring en zal in nader over leg worden vastgesteld. Dienst Personeelszaken Binnen het secretariaat van de Dienst Personeelszaken, bestaande uit 3 mede werksters, is een vacature ontstaan voor een vac.nr. 032.E 07.44.LD Het secretariaat werkt t.b.v. de Adjunct directeur, het Hoofd Personeelszaken en een drietal Staffunctionarissen. De werkzaamheden bestaan o a uit - postbehandeling en typewerkzaam heden; - maken van afspraken, - telefoonbediening; - voorbereiden en notuleren van verga deringen; - verschillende administratieve taken, - documentatie; - ontvangen en te woord staan van be zoekers. Bij het Laboratorium voor Elektronische Ontwikkelingen voor de Krijgsmacht TNO te Oegstgeest wordt ge vraagd een BOEKHOUDER(STER) - het verwerken van financiële gegevens - periodieke analyse en verslaggeving - zelfstandig voeren van deeladministratie Opleiding: MAVO-niveau. in bezit van praktijkdiploma Boekhou den. Ervaring vereist; liefst met kennis van geautomati seerde administratie. Sollicitaties of nadere inlichtingen bij genoemd labora torium, Haarlemmerstraatweg 7, Postbus 1260, 2340 BG Oegstgeest (tel. 01711-19210. toestel 444). De afdeling Radiologie van het St. Eli sabeth Ziekenhuis te Leiderdorp be schikt over 10 röntgenkamers, waar zo wel algemene als specialistische radio- diagnostische werkzaamheden worden verricht. Voor deze afdeling vragen wij: RADIODIAGNOSTISCH LABORANTEN in full-time of part-time dienst. Taak: Het verrichten van radiodiagnostische werkzaamheden in de diverse röntgen kamers (roulatiesysteem). Het deelnemen aan de beschikbaar heidsdiensten. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de C.A.O.-ziekenhuiswezen. Nadere informatie wordt u gaarne ver strekt door Dr. G. Prager, radioloog of Zr. Benedicta, hoofd afd. radiologie. Tel 071-899250. Uw sollicitatie kunt u richten aan het hoofd van de afd. Personeelszaken. St Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg-Postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp. Verlangd: diploma HAVO en secreta resse-opleiding of MEAO secretariële richting. Ervaring met secretariele werkzaam heden en goede typevaardigheid. Salaris: het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en be draagt maximaal f2530 bruto per maand. Promotiemogelijkheden niet uitgesloten. Informatie: voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de Dienst Perso neelszaken (071-14 72 22 toestel 2721). Registratuur en Archief Op deze afdeling is de functie vacant van vac.nr. 111.M.07.44.LD Tot de taak behoort voornamelijk: - het vormen en ordenen van dossiers; - het bijhouden van het lopend archief en werken aan het oud archief; -verstrekken van informatie vanuit het archief; - zonodig assisteren bij het sorteren en registreren van de binnenkomende en uitgaande post en daarmee samen hangende werkzaamheden. Verlangd: naast middelbare schooloplei ding. het bezit van diploma S.O.D. 1 of het G O B. diploma. Salaris: afhankelijk van leeftijd en erva ring tot max f2800 bruto per maand. Bij indiensttreding wordt iedereen direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8% U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL. Rijnsburgerweg 10. 2333 AA Leiden Graag op de brief het vacaturenummer ver nielden VICADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 24