149- Tapijt van Topkwaliteit Nu 10 tot 30% korting delègelhandel VERHUIZEN Brandt-Leiden VROOM DREESMANN WINKELPAND ADRIE DE M00Y top 40 altijd 4,95 YE/ BOEKEN-VOOKDEEL Dat leveren wij uit voorraad. Grote namen met enorme kortingen. Neem de maat op, kom kijken in onze reusachtige rollen- voorraad en profiteer de fantastische rtingen. We komen het nog gratis leggen ook! Laat u adviseren door de ver huizer van huis uit! Leiden Voorschoten Oude Varkenmarkt 5 Papelaan 27 Tel. 071 -120389 Tel. 01717-7542 Alphen a/d Rijn Van Dykstraat 4 01720-72368 Hazerswoude (d) Westeinde 37a Tel. 01728-9512 Adviseurs in kleine, grote en héél grote transportproblemen! Vraagt nu offerte met onze uitgebreide in formatie-folder. Te huur gevraagd annex magazijn. Liefst hoekpand. Op goede stand. Voor vesti ging kantoor. Tel. aanbiedingen: 071-892790. De plaat die ik zocht heb ik bij gekocht. Alle single's uit de De platen specialist Winkelcentrum In de Hoftuin 01718-21529, Rijnsburg iooQsosoooocoecoeoQoooooso Algemene Nederlandse Encyclopedie 5 Delen, 2600 bladzijden, 40.000 trefwoorden, totaal 2 miljoen woorden, 3000 funktionele afbeeldingen, gedrukt op kunstdrukpapier, gebonden in kunstlederen banden met kleurrijke stofomslagen. Een encyclopedie voor wie erde voorkeur aan geeft kort, snel en toch doeltreffend geïnformeerd te worden. Een aanwinst voor het hele gezin, een sieraad voor de boekenkast, een blijvende, onuit puttelijke bron van informatie Vergelijkbare winkelwaarde 385.-. Kompleet in 5 delen. Nu slechts ALGEMENE NEDERLANDSE ENCYCLOPEDIE Nog nooit was zulke wetenswaardige informatie en waardevolle kennis zó voordelig als nü bij Vroom Dreesmann! Deze fantastische aanbiedingen gelden slechts zolang de voorraad strekt. Dus weest u er snel bij De Wonderen van de Schepping Deze boeken geveo een fascinerend beeld van de wonderen van de schepping. Ze geven een rijk geschakeerd inzicht in onze levende natuur. Het zijn stuk voor stuk uitgaven die u leest als een roman en bekijkt als een beeldroman dankzij de talloze schitterende kleurenfoto's. Wonderen der Aarde, Wonderen van de Bloemen, Wonderen van de Dierentaal, Wonderen der Evolutie, Wonderen van de Groene Wereld, Wonderen van het Jonge Leven, Wonderen van de Kampioenen in de Dieren wereld, Wonderen der Natuur, Wonderen van het Natuurgeweld, Wonderen van de Reuzen- dieren, Wonderen van de Rivieren en Meren. Wonderen van de Roofdieren, Wonderen van de Vogels, Wonderen van de Voortplanting in de Dierenwereld, Wonderen van de Wildernis, Wonderen van de Witte Wereld, Wonderen van het Woud, Wonderen van de Zee Per deel 25^50 Nu slechts Groot Medisch Handboek Een vraagbaak voor het hele gezin. Informatie door prettig leesbare en toch wetenschappelijk verantwoorde tekst, met vele verhelderende illustraties. Alles staat erin funktie van het menselijk I, oorzaken en gevolgen van ziekten, wanneer naar de dokter, voorkomen en genezen van ziekten, medicijnen en hun werking Gebonden. f&r? Nu slechts De grote geïllustreerde Wereldatlas Moderne, kleurrijke wereldatlas met meer dan 380 kleurenafbeeldingen, met het kaartendeel van de bekende grote Bosatlas. Daarnaast vindt u in deze uitgave alles overnatuur-eigenschappen, kuituur, landschappen, steden en APQk volkeren van de gehele wereld 'JP jrüU Vergelijkbare winkelwaarde 69.50 Nu slechts Bloemistenlaan 51 (bij de Lammenschansweg) 2313 BB Leiden tel. 071-143246 Openingstijden ma t/m vr van 8.30-17.00 uur donderdagavond koopavond za van 9.00-12.00 uur Ook onze voorraad coupons is de moeite waard. Tegen bodemprijzen! Dus kom uitzoeken. De mooiste coupons zijn het eerste weg.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 18