Verpleegkundige Algemene Heelki en unde Akzo assistent publiciteit m PERSONEEL person Controle-leider accountantsdienst* maatschappelijk werker m/v iemand (65 jr. of ouder) m/v ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDFN wnd. hoofd poliklinische oJcs (Lkverpleegkundigen o.k. assistenten soneel personeel .PERSONEEL**50** Akzo Nederland SintAntoniushove verpleegkundigen de rijksoverheid vraagt Algemene Heelkunde B Thorax Chirurgie Verpleegafdeling Thorax Chirurgie Intensive Care Polikliniek Traumatologie Part-time verpleegkundigen RODE KRUIS ZIEKENHUIS -■ P*son»«lpERSOEH. personeel De Interne Accountantsdienst van Akzo wordt geleid vanuit het hoofdkantoor te Arnhem. Zij heeft tot taak de financiële informatiestroom van de deelnemingen aan de holding te controleren. Deze controlewerkzaamheden monden uit in een verklaring bij de jaarrekening. Daarbij wordt ruime aandacht geschonken aan de opzet en de werking van de administratieve organisatie, alsmede aan de automatisering van de administratie van de verschillende werkmaatschappijen. De Interne Accountantsdienst heeft naast vestigingen in een aantal plaatsen in Nederland ook kantoren in de BRD, België en Frankrijk. Bij de vestiging te Sassenheim is de functie Controle-leider vacant. Vanuit kantoor Sassenheim worden controlewerkzaamheden verricht bij de bedrijven van Sikkens bv, behorende tot de Akzo Coatings-divisie, alsmede bij de bedrijven in Rotterdam Botlek/Europoort, behorende tot de Akzo ZoutChemie-divisie. Bij afwezigheid van de chef wordt in deze functie de dagelijkse leiding van het kantoor overgenomen. Bij de controlewerkzaamheden ligt een belangrijk accent op het beoordelen van de administratieve organisatie in een omgeving met systemen van geautomatiseerde gegevensverwerking.' ^Uiteraard worden zowel vrouwelijke als mannelijke belangstellenden uitgenodigd te solliciteren Aan kandidaten voor deze functie stellen wij als eisen dat zij: - beschikken over een ruime ervaring in de accountancy; - vergevorderd zijn met de NIvRA-studie, dan wel een vergelijkbaar opleidingsniveau hebben; - kennis hebben van en ervaring hebben met geautomatiseerde systemen; - leiding kunnen geven. Wenst u alvorens te solliciteren meer inlichtingen omtrent deze functie, dan kunt u contact opnemen met de heer drs. N. Wensveen.tel.: 085-651398 Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: Drs. T.A. Schouten, afdeling Personeelsbemiddeling en -ontwikkeling, Akzo Nederland B.V., Postbus 472,6800 AL ARNHEM, onder vermelding van nr. 8037. A Akzo bundelt de activiteiten van meer dan honderdzestig ondernemingen in de gehele wereld.Deze fabriceren garens en vezels van nylon, polyester acryl, rayon en glas, kunst stoffen, folies, zout, zware en lichte chemische produkten, verven, lakken en lijmen, far maceutische produkten, cosmetica, huishoudelijke pro dukten en levensmiddelen. Burgemeester en Wethouders van Leiden roepen kandidaten op voor het lidmaatschap van de Commissie ex art. 6j Wet op de bejaarden oorden. Deze wet verplicht het College een commissie in te stellen, die ad viezen uitbrengt met betrekking tot bejaarden die opgenomen willen worden in een bejaardentehuis. De commissie ex art. 6j, ook wel indicatiecommissie genoemd, be staat momenteel uit een 3-tal medewerkers van de G.G. 8- G.D. De directeur van de G.G. 8 G.D. zit de commissie voor. Burgemeester en Wethouders hebben besloten de samenstelling van de commissie met twee plaatsen uit te breiden. Derhalve wordt contact gezocht met respectievelijk een: met deskundigheid t.a.v. de problematiek van het ouder worden. die bereid zijn de tweewekelijkse commissievergaderingen bij te wonen. Tot de taak van de aan te trekken maatschappelijk werker behoort daarnaast onder meer: - het op basis van deskundigheid op het gebied van maatschappe lijk werk geven van inbreng tijdens de gevalsbesprekingen; - het verlenen van praktijkbegeleiding aan de commissieleden, die primair belast zijn met het doen van huisbezoek en onderzoek in het kader van de wet; - het in voorkomende gevallen zelf doen van huisbezoek en onder zoek. Van het aan te trekken andere commissielid wordt verwacht, dat deze in staat zal zijn: - een inbreng te leveren op basis van deskundigheid op het gebied van de problematiek van het ouder worden, waarbij de persoonlijke ervaring van aanzienlijk belang is. Functie-eisen: - de maatschappelijk werker moet een HBO-MW-opleiding hebben. Ervaring met het begeleiden van ouderen in probleemsituaties ver dient aanbeveling. - Van het andere commissielid wordt geen gerichte opleiding ver wacht. Belangrijk is het hebben van ervaring in en betrokkenheid bij de leefsituatie van ouderen. Deze ervaring kan opgedaan zijn in de periode voor het gepensio neerd worden maar ook daarna. Beide personen moeten voldoen aan het bepaalde in het besluit opneming in bejaardenoorden. Dat betekent dat zowel de maat schappelijk werker als de oudere deskundige onafhankelijk moeten zijn. Zij mogen geen bindingen hebben met personen, groeperingen én organisaties, die enig belang kunnen hebben bij de door de commissie te geven adviezen. Nadere informatie over de beide functies kan worden verkregen bij de voorzitter, mevr. M.C. Zwart-Feenstra, tel.: 071- 120645. Aan het bijwonen van de bijeenkomsten is een vergoeding verbonden. Belangstellenden wordt verzocht zich voor 1.12.1980 schriftelijk te melden bij Burgemeester en Wethouders, Postbus 9100, 2300 PC Leiden, onder vermelding van art. 6j W.B.O. \jëgschenaanis Sint Antoniushove te Leidschendam, een modern ziekenhuis met praktisch alle voor komende specialismen, heeft 350 bedden. Het ziekenhuis behoort tot de regio Den Haag en is gemakkelijk bereikbaar met openbaar V/ij vragen (full-time) voor de afdelingen CORONARY CARE (5 bedden en INTENSIVE CARE (5 bedden) die in het bezit zijn van de desbetreffende aantekening. Zij zullen worden aangesteld als verpleegkundige-A. Telefonische inlichtingen worden gaarne verstrekt door Drs. N.J. Caakeer, hoofd afdeling personeel en organisatie (tel. 070 - 209.360 toestel 463), aan wie u ook uw schriftelijke sollicitatie kunt richten, Burg. Banninglaan 12262 BA Leidschendam. typist/administratief medewerker (mni./vri.) Ministerie van Landbouw en Visserij Stichting Laboratorium voor Bloembollen- onderzoek Functie-informatie: typen van brieven, rapporten en overzichten: administratieve werkzaamheden; verzorgen van de uitgaande post; vervangen van de telefoniste/receptioniste. Vereist: diploma MAVO 4 of LHNO kantoor richting; diploma typen. Kennis van de Engelse taal strekt tot aanbeveling. Standplaats: Lisse. Salaris: max. f2187,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Sollicitaties inzenden vóór 15 november 1980. Bovengenoemd max. salaris Is In het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en Is exclusief 8% vakantie-uitkering en een toeslag van max. f 26,- per maand. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 0-8689/1158 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatie brief wordt u door het desbetreffende ministerie, de dienst of instelling toegezonden. Op de genoemde afdelingen kunnen verpleegkundigen worden geplaatst, die in het bezit zijn van het diploma A-^erpleegkundige. H.B.O -V of M.B.O.-V (met praktijkervaring). vac.nr. 214.L.54.43.LD Deze afdeling, onderverdeeld in twee units van 18 bedden, heeft de zorg voor zowel vaatchirurgische als oncologi sche patiënten. De twee units werken geheel zelfstandig met eigen teams. vac.nr. 223.L.53.43.LD Na een aanvankelijk post-operatief ver blijf op de Intensive Care afdeling vindt de verdere bewaking/verzorging van maximaal 28 patiënten op deze nieuwe afdeling plaats. Het bezit van de Coronary Care aante kening strekt tot aanbeveling. vac.nr. 224.L.53.43 LD Hier vindt de postoperatieve bewaking en verzorging plaats van volwassenen en kinderen die aan hart of longen zijn geopereerd. Verlangd wordt bij voor keur de Intensive Care opleiding. Tevens bestaat de mogelijkheid de In tensive Care opleiding per 1982 te vol gen. Voor alle vermelde afdelingen geldt een werktijd van 40 uur per week. alle dien sten. vac.nr. 211.L.53.43.LD Op deze polikliniek vindt de opvang en behandeling van traumatologische patiënten plaats. Tevens wordt er ge assisteerd bij kleine chirurgische ingre pen en onderzoeken. vac.nr. 700.L.53.43.LD Voor de vaste nachtdienst, in een dienst rooster van 1 week op, 1 week af of 1 week op 2 weken af t.b.v. diverse afde lingen. Salaris: max. f 2666 bruto per maand. Informatie: wordt gaarne verstrekt door mevr. A. Mol-v.d. Luyt, coördinerend hoofdverpleegkundige (071-14 7222, toestel 2337) of dóór de heer J.C. v. Riel personeelsconsulent (toestel 2720). Bij indiensttreding wordt iedereen direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer ver melden. ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN Het Rode Kruis Ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis met 370 bedden en telt ruim 700 medewerk(st)ers. Begin 1981 wordt ons operatiekamer complex uitgebreid met 2 POLIKLINISCHE OPERATIEKAMERS en de daarbij behorende akkomodatie. De staf van het O.K.-personeel moet hiervoor worden verzwaard. Graag zoeken wij kontakt met belang stellenden voor de funktie van (M/V) Hij/zij heeft in nauwe samenwerking met het hoofd O.K.-complex de dagelijkse leiding en organisatie van de poliklinische O.K.'s. Vereist zijn de diploma's A-verpleeg- kundige, instrumenterend O.K.-assistent(e) Bij voorkeur in het bezit van een staf opleiding. Naast een min. 5-jarige gerichte ervaring is het beschikken over leidinggevende en organisatorische kwaliteiten van zeer groot belang. Ook kunnen wij plaatsen enkele (INSTRUMENTEREND) (INSTRUMENTEREND) Bij voorkeur met enige ervaring na diplomering. Het personeel van de poliklinische en klinische operatiekamers zal gaan werken in een roulerend verband. Het salaris is afhankelijk van opleidinq en ervaring. De overige arbeidsvoorwaarden zijn volgens CAO Ziekenhuiswezen. Sollicitaties kunnen onder vermelding van funktie en nummer VD/124 worden gericht aan de afdeling Personeelszaken Sportlaan 600, 2566 MJ Den Haag, 2 telefoon (070) -614761. r De Leidse Onderwijsinstellingen, erkend de minister van onderwijs en wetenschap verzorgen ruim 400 schriftelijke en schrift' mondelinge opleidingen. Informatie over al deze opleidingen word gegeven door middel van advertenties, mailings, folders en studiegidsen die op c afdeling Publiciteit worden vervaardigd. Voor deze afdeling zoeken wij een (leeftijd tot 22 jaar) die meehelpt met de verwerking van het groeiende pakket opdrachten. Hij of zij zal worden ingeschakeld bij het opzetten en begeleiden van produktieschema's, het verwerken van responscijfers en bij de bewaking en verantwoording van het produktiebudget Van de man of vrouw die voor deze funct aanmerking wil komen, verwachten wij: - een opleiding op middelbaar niveau (b middelbare detailhandelsschool, h.a.v.o m.e.a.o.) - interesse in reclame en marketing - bereidheid om zich te verdiepen in zake mediagegevens, tarieven en kostprijzer - plezier in de samenwerking met medewerkers uit uiteenlopende vakgebieden: vormgevers, tekstschrijvers, publiciteit: medewerkers. De LOI biedt de juiste man of vrouw een gevarieerde job binnen een klein team. Bij gebleken geschiktheid bestaat de mogelijkheid uit te groeien tot een interm contactfunctionaris voor publicitaire projecten. Uw schriftelijke sollicitatie met gegevens opleiding en eventuele ervaring kunt u riet aan de afdeling Personeelszaken yC leidse onderwijs j§^ instellingen Leidsedreef 2 2352 BA Leiderdorp Telefoon: (071) 89 92 55*

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 16