nnmpmnnnnf*a Cll i 0NR0ERE illl tl CDNRC SM0 MENS Premie-koopappartementen met 8,5% hypotheek in hartje Leiden exclusief voor wie er woont of werkt. BOTH+ PARTNERS Leiden: Vanaf f137.500,- v.o.n. Max Sedelaar 'ONROERENDGOED onroerendgoed g onroerendgoed g onroerendgoed ONROERENDGOED onroerendgoed 1 m TE KOOP makelaardij o.g. PROPER menno smitsloo bedrijfsmakelaardij bv hu«m«vi Schelvis mchilders JF 210673 Wat doet MENS voor het bedrijf dat groter wordt dan z'n bedrijfspand? BEDRIJFSMAKELAARDIJ B.V. j Deze bon versturen naar: Max Sedelaar - Makelaars, I Antwoordnummer 24. <2200 VB Noordwijk. OPEN HUIS (HEDENMIDDAG 18 oktober 1980 van 16.00 tot 17.00 uur) Hierbij geven wij U vrijblijvend de gelegenheid om onder staande woningen eens van binnen te bezichtigen. LAAT DEZE KANS NIET VOORBIJGAAN LEIDEN, Donsvlinder 13, patiobungalow met c.v., garage, patio (50 m2). Bevat: entree, hal, royale living 4 8 bij 6.8 mtrmet plavuizenvloer, moderne keuken, 3 slaapkamers, bergkast, badk. m. ligbad, ap. ruimte voor c.v.-ketel en boiler, wasmachineaansl. Tevens is er een mogelijkheid voor twee extra garages Vraagprijs incl.: één garage 1 280.000,- k.k. LEIDEN (WAARDEILAND), Alleta Jacobslaan 18. riante NIEUWBOUWWONING, gelegen aan het water met tuin. inpandige grote garage en berging. Bevat: entree, ruime hal, beteg. toilet, open keuken met div. app eethoek, living met open haard en fraai uitzicht, 1 e et overloop, 3 slaapkamers, ap. douchegelegenheid, 2e toilet, badkamer met ligbad, 3e toilet, 2e et.: overloop, gr. kamer met betegeld dakterras (incl.. div. luxe extra's). Vraagprijs: 1419.000,- k.k. INL: Zoeterwoudsesingel 7 2313 AX Leiden. Tel.: 071-149147 b.gg. 124691 123183 Oegstgeest, Laan van Arenstein 35. Leuk gelegen middenwoning in zeer rustige straat, doch in direkte om geving van scholen, sportvelden en winkels. Het pand moet worden opgeknapt. Beg. grond: voor- en achtertuin, achteruitgang, schuur, 2 kamers en suite 9.40x3.55, keu ken, vestibule, gang, toilet en kelderkast, 1e etage: 3 kamers, badkamer, toilet, overloop en balkon, 2e etage: 1 kamer, grote zolder, waar eventueel nog een kamer is te maken. Spoedig leeg te aanvaarden. f 255.000,- k.k. Oegstgeest, Rembrandt van Rijnlaan 11. Halfvrij- staand herenhuis met garage en schuur, voor-, zij- en achtertuin op het noord-oosten, c.v.-gas. Beg. grond; woonkamer met open haard, eetkeuken. hal, vestibule met toilet en garderobe, 1e etage: 3 kamers, badkamer met ligbad, wastafel en toilet, overloop twee balkons, 2e etage: 2 kamers, c.v.-ruimte, zolderberging. In uitsteken de staat van onderhoud. f 385.000,- k.k. Oegstgeest, Louise de Colignystraat 3. Zeer fraai ge legen hoekhuis, met voor-, zij- en achtertuin op het wes ten. zijtuin met terras op het zuiden, c.v.-gas. Garage. Aan voor- en achterzijde blijvend vrij uitzicht. Beg. grond: 2 kamers en suite met open haard en parketvloer, vesti bule. hal, toilet, keuken. 1e etage: 3 kamers, badkamer, apart toilet, zonnig balkon, 2e etage: 2 kamers, grote zolderruimte, geschikt voor meerdere kamers. f 498.000,- k.k. Leiden, Rijnstraat 15. Leuk gelegen hoekhuisje nabij het centrum. Beg. grond: gang. toilet met douche, ruime woonkamer, keuken, plaats, 1e etage: 2 kamers, flinke overloop. In goede staat van onderhoud. f 95.000,- k.k. Lelden, Hogewoerd 114. Leuk verbouwde bovenwo ning, voorzien van c.v. Centrale ligging, event, spoedig te aanvaarden, 1 e etage: woonkamer met parketvloer, keu ken. hal, toilet, 2e etage: 3 kamers, badkamer met bad en douche, 3e beschoten vliering. f140.000,- k.k. Leiden, Vreewijkstraat 26. Middenwoning met schuur, zonnige achtertuin, rustige ligging nabij Singels. Beg. grond: voorkamer, tussenkamer. achterkamer met serre, keuken, gang, toilet en kelderkast, 1e etage: 3 kamers, douchekamer, balkon, 2e etage: 1 kamer, grote zolder ruimte. f 175.000,- k.k. Leiden, Bachstraat 704. 2- 3-kamerflat in serviceflat "Statenhof". Riante ligging op de 1e etage met blijvend vrij uitzicht. Berging op de beg. grond. Indeling: ruime woonkamer met studeerhoek. slaapkamer, keuken, bad kamer, toilet, hal en balkon. Inclusief stoffering. In goede staat van onderhoud. 1195.000,- k.k. Leiden, Vondellaan 70. Royale middenwoning, voor- en achtertuin op W.. achteruitgang, schuur, c.v.-gas Beg grond: flinke woonkamer met open haard, keuken, hal met toilet en garderobe, kelderkast, 1e etage: 3 kamers, badkamer met ligbad, toilet, overloop met balkon, 2e etage: 2 grote kamers, 2 bergruimten, overloop, 3e etage: vliering. Prima staat van onderh. in nabijheid van winkel- centr., scholen en sportvelden. f 325.000,- k.k. Leiden, Burggravenlaan 7. Bijzonder, onder architec tuur verbouwd herenhuis met garage, voortuin en grote aangelegde T-vormige achtertuin, achteruitgang. Totale grondoppervlakte 922 m2. Uitstekende staat van onder houd, voorzien van c.v., dubbele beglazing en dakisola tie. Onderverdieping: wijn/provisiekelder. Beg. grond: ruime entree met garderobe en toilet, woonkamer met zitkuil, open haard, plavuizenvloer, compleet ingerichte open keuken. Trap naar entresol met vide op de 1 e etage, thans studeerkamer, 1e etage: ouderslaapkamer met douchecel, werkkamer, badkamer, toilet, 2e etage: 4 ka mers, douchekamer, toilet, 3e etage; ruime zolderkamer, hobbyzolder met droogruimte, bergvliering f 540.000,- k.k. Leiden, Rijnsburgerweg 80. Vrijstaande villa mét rond om tuin, dubbele garage, c.v. Het pand verkeert in uitste kende staat van onderhoud. In overleg spoedig te aan vaarden. Beg. grond: hal, garderobe, toilet, woonkamer met open haard, eetkamer, moderne open keuken, bij keuken, 1 e etage: 2 kamers, douchekamer, zolderruimte, berging, 3e etage: vliering. 1710.000,- k.k. Voorschoten, Tsjaikovskylaan 34. Leuk gelegen mid denwoning met vrij uitzicht voor- en zonnige achtertuin op het Z.O., schuur, achteruitgang, c v -gas. Het pand heeft veel hardh. kozijnen, is gedeeltelijk geïsoleerd en heeft een geïsoleerde kap Beg grond woonkamer, keuken met veel betimmeringen, toilet, gang met garderobe, 1e etage: 3 kamers, douchekamer, ruime overloop, 2e eta ge: 2 kamers, zolderberging. Het pand verkeert in goede staat van onderhoud. Gunstig gelegen t.o.v. scholen, winkelcentrum e.d. f 255.000,- k.k. OEGSTGEEST. PASSAGE 12 CV3 TEL. 071-170741* 850 m2 VOOR VELE DOELEINDEN GESCHIKT LEIDEN, LEVENDAAL 150 In het "Koopcentrum", waarin o.a. Codi, Hubo en het Laktheater zijn gevestigd, is deze ruimte op de 1e etage (middels lift en trappen bereik baar) gesitueerd. Geheel voorzien van gladde betonvloeren. Geschikt voor zowel detailhan del als kantoor- of showroomruimte. Huurprijs per jaar f 65.000,-. breestraat 106 2311 c 39302 majsb-nl tel.071-125041 Marijkestraat 6 f 228.000,- en op het Z.O.-gelegen achtert achterom en schuur. Volkomen vri| uitzicht over plantsoen. Ind.. hal, L-vormige woonkamer met parket vloer, open haard, houten plafond met ingebouwd licht, gegranolde wonden, schuifpui naar zonneterras, grote, uitgebouwde, moderne keuken, Ie etage: 3 slaapkamers, dakterras, badkamer met ligbad. 2e etage: grote kamer met dakkapel, bergingen. CV gas. Vrije v 1 ieverss,raa'630e9s,9ees' 071 15 254 I Weversbaan 25 2352 BZ Leiderdorp Tel.: 071-410845 b.g.g. tel.: 079-218624. ZOETERWOUDE Schenkelweg Nieuwbouw herenhuis met garage. Zéér luxe afwer king. Open haard in grote living Open keuken. 4 a 5 slaapkamers. Juweel van een badkamer. C.V. gas. Prijs 297.500,- v.o.n. V. Swietenstraat 36 Vrije vestiging Uniek hoekherenhuis met garage in prachtige groene wijk, mooie voor- en achtertuin, ruime living van 30 m2 open haard en parketvloer, luxe keuken (inbou- wapp.) 3 slaapkamers, en een juweel van een bad kamer op de 1 e verd. grote 4e slaapk. op de 2e verd. met wasruimte en berging. Vele extra's, perfecte staat! Vraagprijs 238.500,- k.k. Stompwijkseweg 9 Vrijstaand woonhuisje met fraai uitzicht op weilanden. 3 a 4 slaapkamers. C.V. olie. Prijs 129.000,- 2 onder 1 kap villa aan waterpartij Vraagprijs 379.000,- k.k. LEIDERDORP Kamperfoeliezoom 13 2 jaar oude eengezinswoning boven waterpartij. Vraagprijs 187.500,- k.k. BOSKOOP Noordeinde 3 te bouwen vrijstaande villa's op 550 m2 eigen grond. Prijzen vanaf 498.500,- v.o.n. Onder architectuur gebouwde halfvrijstaande villa in bungalowpark. Vraagprijs 535.000,- k.k. RIJPWETERING Nog te bouwen vrijstaande villa op 750 m2 grond met eigen haven. Prijsindicatie 750.000,- v.o.n. ROELOFARENDSVEEN Langeweg 76 Vrijstaande villa op steenworp afstand van de Braas- semermeer. Vraagprijs 635.000,- k.k. TE HUUR LEIDERDORP Weversbaan (de Baanderij) Representatieve kantoorruimte, bedrijfshal, opslag terreinen, prijzen en afmetingen op aanvraag. Bel voor diverse andere objecten en verdere inlichtingen: specialisten in woningonderhoud ^vraagt vrijblijvend prijsopgaaf- Er zijn nog bedrijven in Nederland waar het goed gaat. Zelfs zó goed, dat de expansie niet meer binnen de bestaande bedrijfsoppervlakte te realiseren is., Dan is het wenselijk kontakt te zoeken met deskundigen, die u niet alleen van dienst kunnen zijn bij het vinden van een grotere ruimte, maar die ook een goed advies kunnen geven ten aanzien van alle belangrijke bijkomende zaken. Zoals W.I.R.- en S.I.R.-regelingen, vergunningen, juridische en fiskale aspekten, financiering enz. Experts die u adviseren en de mogelijkheid bieden voor fiskale taxatie, bank-technische taxatie en going concern basis taxatie, als onderdeel van het service-pakket. Wij weten er alles van. Het is ons vak: adviseren en begeleiden bij koop of huur van bedrijfspanden, van de kleinste winkel tot en met het grootste fabriekskomplex. In de gehele randstad. Ook voor tijdige verhuur of verkoop van uw huidige pand dragen wij zorg. En ook daarbij vervullen wij een advies- funktie die u voor financiële schade helpt behoeden. Neem kontakt op met de heer van Berkel van Mens Bedrijfs makelaardij, voor een vrijblijvend oriënterend gesprek. Liefst in een zo vroeg mogelijk stadium, omdat niet voor elke bedrijfstak de expansieplannen even gemakkelijk te realiseren zijn. Grachtweg 73, 2161 HM Lisse, Telefoon 02521 - 10050, Lid N.B.M. Wie het Galgewater kent. en welke Leidenaar kent het niet, weet dat het daar goed toeven is. Alle voordelen van het hartje stad en de rust van een pittoresk buurtje worden er aangenaam ver enigd. Dat maakt het wonen in één van de twee-kamer appartementen, die daar nu gebouwd worden, wel heel aantrekkelijk. Het bewijs daarvoor werd overigens nog eens geleverd door de brede belangstelling voor het projekt. 3 van de 18 appartementen zijn in middels verkocht. En 15 appar tementen staan nog open voor een toekomstige eigenaar. Een Leidenaar. Iemand, die dus in Leiden woont of werkt.want het betreft hier premie-appartementen. Wat inhoudt, dat de overheid aan de koper van /.o'n appartement een in teressante subsidie verleent. In het projekt Galgewater, koopt u meer dan twee kamers. De koper van een tweekamer appartement in het projekt Galge water, koopt meer dan slechts twee kamers. Ze delen mee in een zeer riante binnentuin.en een onder grondse parkeergarage is aanwezig. Ook kopen ze uitstekend sani tair. een keuze-mogelijkheid uit 7 keukens, een badkamer en een eigen gestookte c.v. Kortom u koopt een comfor tabele stijl van leven. Voor een zeer comfortabele prijs. Comfortabel wonen in een 2 kamerappartement van de Westland/Utrecht Projektont- wikkeling.Hoe komt u daar meer over te weten? Alle verdere informatie over deze appartementen en hun finan cieringsmogelijkheden, kunt u in winnen bij Max Sedelaar Makelaars, Parallelboulevard 214,Noordwijk. Tel.: 01719-19316. U kunt ook de bon opsturen. Jlk ben geïnteresseerd in alle infor"1 j matieomtrentwonenindebinnen- stad van Leiden. I Naam: I Adres: Postcode Telefoon Plaatse leen postzegel plakken is niet nodig) LD1°I 214 NOORDWIJK

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 28