lferpteegkundigen Interne Geneeskunde medewerker gall gall IonIoii Ervaren Material Controllers directiesecretaresse personeel er& :,ma)NEEiP*r»>"*« 'PERSONFFI PERSOWEELPEreoNEa r^- TECHNISCHE UNIE B.V. verpleegkundige h.b.o./m.b.o.-i.w.-er (m/v) of h.b.o./m.b.o.-v-er (m/v) stichting centrum stbavo noorclwijkerhout de rijksoverheid vraagt DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN FLUOR NEDERLAND B.V. pwsonMl PERSONEEL personeel persor 1EEL Voor ons verkoopkantoor Leiderdorp zoeken wij op korte termi|n een financieel medewerker. Zijn taak zal onder meer bestaan uit het beheren van de uitstaande kredieten bij de afnemers. Voor deze interessante en zelfstandige funktie denken wij aan een enthousiast, akkuraat en betrouwbaar iemand die over boekhoudkundige ervaring beschikt. In verband met de vele kontakten welke hij zal gaan hebben zijn goede kontaktuele eigenschappen en een grote mate van takt beslist noodzakelijk. Opleiding: minimaal Mavo-niveau. Belangstellenden wordt verzocht schriftelijke sollicitaties te richten aan de manager van het verkoopkantoor, de heer P. L. A. M.Krijnen, Weversbaan 1-3 Leiderdorp. Telefoon: (071) 899377. Technische Unie Technische Unie B.V. Landeh/ke elektro- en sanitairtechnische groothandel met 24 Verkoopkantoren en 6 Regionale Technische Afdelingen. Het hoofdkantoor is ge vestigd te Amstelveen. De afdeling Opname 1 van de sektor akute psychiatrie heeft e (ni/v) Taken: begeleiding van zowel groepen als de individuele patiënt participatie in behandelingsaspekten op multidisciplinair niveau participatie in de beleidsaspecten van de afdeling begeleiding van leerlingen in het kader van hun opleiding. Opname 1 is een afdeling in ontwikkeling. Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel. 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout Wij zijn een dochteronderneming van Bols Nederland B.V. en exploiteren een keten van moderne detailzaken in gedistilleerd, wijnen en tabac. Deze eigentijdse speciaal zaken zijn over het gehele land verspreid. Voor ons Directiesecretariaat in Nieuw-Vennep zoeken wf op korte termijn een Zij vormt een belangrijke schakel tussen de bedrijfs directeur en de stafafdelingen en zal daardoor een belang rijke bijdrage leveren aan het functioneren van het managementteam. Haar werkzaamheden bestaan uit o.a - het verzorgen van de correspondentie en het in steno (Nederlands) opnemen van brieven. - het verrichten van typewerkzaamheden in het Nederlands en de moderne talen; - het notuleren van vergaderingen, - het bijhouden van de agenda; -> het bijhouden van het directie-archief. Voor deze afwisselende en zelfstandige baan vragen wij iemand met een opleiding op minimaal H AVO.-niveau, aangevuld met een secretaresse-opleiding (directie secretaresse). Leeftijd vanaf 23 jaar Wij bieden, naast een uitstekend salaris, goede secundaire arbeidsvoorwaarden, wo. 8'vakantietoeslag, winst deling. 24 vakantiedagen en variabele werktijden Geïnteresseerden kunnen telefonisch of schriftelijk contact opnemen met ons Hoofd Arbeidszaken. Lucas Bolsstraat 7, 2152 CZ Nieuw-Vennep, tel 02526-73946, toestel 120 WIJNHANDEL jonge mensen die. binnen de normale diensturen deel kühnen r men aan de van rijkswege te geven kosteloze opleiding tot adjunct-commies waarna een maximum salaris'van f 2530,- per maand kan worden bereikt, met promotiemogelijk heid tot max. f 2800,- per maand, te verhogen met een toeslag van max. f 26,- per maand. Na toelating tot een voortgezette opleiding of na een geschiktheidsonderzoek kan verder carrière worden gemaakt. Vereist: MAVO 4, HAVO. MEAO Standplaats: Leiden. Het salaris na indiensttreding is afhankelijk van leef tijd en bedraagt per maand voor personen met MAVO 4 of een hiermee vergelijkbare opleiding 17-jarigen f 1227,- te verhogen met een toeslag van f 18,20 per maand; 18-jarigen f 1359,- te verhogen met een toeslag van f 20,15 per maand; 19-jarigen f 1490.- te verhogen met een toeslag van f 22,10 per maand; 20-jarigen f 1622.- te verhogen met een toeslag Van f 24,05 per maand en vervolgens oplopend tot max. f 2187,- te verhogen met een toeslag van max. f 26,- per maand. Met HAVO, MEAO of een hiermee vergelijkbare op leiding is verhoging van de salarissen mogelijk met ten hoogste f 132,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 8 november 1980. Bovengenoemd max. salaris is in het algemeen af hankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en is ex clusief 8% vakantie-uitkering en een toeslag van max. f 26,- per maand. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van va caturenummer 0-8543/1158 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) en uw huisadres met post code, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatie brief wordt u door het desbetreffende ministerie, de dienst of instelling toegezonden. CENTRUM '45 Centrum voor medisch-psychologische begeleiding van verzets- en oorlogsslachtoffers. Wegens een vacature zoeken wij zo spoedig mogelijk typiste/telefoniste (mnl./vrl.) 'voor een part-time functie van maandag t/m donderdag van 9.30-13.30 uur, doch in geval van ziekte en vakantie van collega's van 8.30-17.00 uur. Leeftijd minimaal 25 jaar. Men dient in het bezit te zijn van een fyiAVO- en typediploma. Salaris volgens de N.Z R. Schriftelijke sollicitaties te richten aan K. M. J. Ceha, directeur Centrum '45, Rijnzichtweg 35 te Oegst- geest. secretaresse (m/v) (0,5 dagtaak) in principe tot 1 december 1981 vacaturenummer 0-361/1158 Taak: het voeren van de correspondentie van de beheerder. Het bijhouden van overzichten ten behoeve van de personele, f-inanciële, ruim telijke en materiële middelen, het onder houden van contacten, het beheren van het archief en het voorbereiden van beleids beslissingen op het beheersvlak. Vereist: HAVO-diploma. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor maximaal de duur van het lidmaatschap van de Universiteitsraad van de betrokken beheerder zonder uitzicht op een vast dienstverband. Salaris: maximaal f 1162,bruto per maand (exclusief loontoeslag). Informatie bij: W. E. Penning, tel. 071-148333, toestel 7117, of Mw. M. E. Driessen-Hemerik, toestel 7107. De Leldse Universiteit streeft naar een vergroting van het aantal vrouwen in hogere functies. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46. 2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. Voor de genoemde afdelingen kunnen verpleegkundigen worden geplaatst, die in het bezit zijn van het diploma A-verpleegkundige, H.B.O.-V of M B.O.-V. Infectieziekten vac.nr. 393.F.53.42.LD Naast gewoon zaalverpleging wordt op deze afdeling gewerkt met geïsoleerde en omgekeerd geïsoleerde verpleging. Endocrinologie Balanspaviljoen vac.nr. 334.F.53.42.LD Op deze afdeling worden gemiddeld 9 patiënten behandeld o.a. om het effect van nieuwe geneeskundige therapieën na te gaan en vooronderzoek naar stof wisselingsziekten waarvan de oorzaak nog onbekend is. Longziekten vac.nr. 383.F.53 42.LD Voornamelijk patiënten die lijden aan ziekten van de ademhalingsorganen worden op deze afdeling verpleegd en begeleid. Haematologie/ Nefrologie vac.nr. 313.F.53.42.LD Deze afdeling bestaat uit twee units met elk 17 bedden. Er wordt gewerkt vol gens de teamverpleging. Part-time verpleegkundigen voor de nachtdienst Voor de volgende afdelingen; Niertransplantatie vac.nr. 404 F.53.42.LD 1 week nachtdienst/3 weken vrij. Longziekten vac.nr. 383.F.531.42.LD 1 week nachtdienst/1 week vrij. Haematologie/ Nefrologie vac.nr. 313.F.531.42.LD 1 week nachtdienst/1 week vrij. Algemene Heelkunde A vac.nr. 213.L.53.42.LD 1 week nachtdienst/1 week vrij. Salaris: bij volle werktijd (40 uur per week) max. f 2666 bruto per maand. Informatie: wordt gaarne verstrekt door de heer S P. Edwards, coördinerend hoofdverpleegkundige (071 -147222, toestel 2249) of mevr. J.A. Wiersma- Traag, personeelsconsulent (toestel 2720). Bij indiensttreding wordt iedereen direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren dooreen briefte zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL. Rijnsburgerweg 10. 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer ver melden. ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN Binnen de afdeling Piping Engineering Design opereert de sektie Material Control die voor een belangrijk deel verantwoordelijk is voor de goede voortgang van de projekten. Daartoe wordt geanticipeerd op de gegevens van de afdeling Design, welke worden doorgespeeld naar de afdeling Inkoop en zo nodig weer worden teruggekop peld. Deze sektie vervult een sterk koördinerende funktie die ertoe moet bijdragen dat de projektvoort- gang volgens schema verloopt of ade- kwaat wordt aangepast en dat de materialen in de juiste kwaliteit en kwantiteit de bouwplaats bereiken. Voor deze groep zijn wij op zoek naar administratief ingestelde MTS-ers. bijvoorkeur Werktuigbouwkunde. Ook kandidaten met een gelijkwaar dige opleiding komen in aanmerking. Wij vragen van hen enige jaren erva ring als material controller, een rede lijke beheersing van de Engelse taal en goede kontaktuele eigenschappen. Voorts: het vermogen om initiatief te nemen en problemen op hun juiste waarde te schatten. Verantwoordelijkheidsgevoel met be trekking tot schema's en kontrakten is een vereiste. Bekendheid met de petro-chemische industrie strekt tot aanbeveling, maar is niet vereist. Heeft u belangstelling? Voor meer informatie kunt u kontakt opnemen met de heer H. Fidder, Chief Piping Engineering, telefoon (023) 33 90 20 toestel 2190. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u onder vermelding van kode 843/LD richten aan de afdeling Personeels zaken van Fluor B.V., Europaweg, Postbus 634, 2003 PD Haarlem. Ingenieursbureau HAARLEM Fluor Nederland B. V. is een dochteronderneming van de Fluor Corporation in de USA, een wereldomspannend concern met a/s belangrijkste aktiviteiten het ontwerpen en bouwen van fabrieken en installaties voor de aardolie-, chemische en petrochemische industrie. Bij Fluor Nederland werken thans ruim 1.000 mensen in verschillende disciplines in ons kantoor te Haarlem.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 24