jNDB' [F® 0 \pensé SintAntoniushove pijSSSSsO^gi^l, l* ««rson ^EL medewerkers m/v £W Hoger Gezondheidszorg Onderwijs Leiden verpleegkundige Studeren met een salaris Kleine zoekt een medewerker/ster met type- en boekhoudkundige ervaring. Interesse? «•II VERKOPER ziekenverzorgende elektromonteurs en eerste elektromonteurs verkoopster hulpverkoopsters ra WIERINCA •peneneerpersotéEL pereoneel I pysoneef «RSOf«a Het bureau Verkeer van de afdeling Stadsontwikkeling, Verkeer en Grondzaken is verantwoordelijk voor het juridisch en administra tief voorbereiden en uitwerken van verkeers- en openbaar vervoer- projecten. Deze taak wordt uitgevoerd in nauwe samenwerking met de afdeling Verkeerszaken van de dienst Gemeentewerken, waar men zich onder meer bezighoudt met het opstellen van verkeerskundige en tech nische adviezen en het doen van verkeersonderzoek ten behoeve van de beleidsbepaling. Voor het bureau Verkeer vragen wij twee die na een inwerkperiode op zelfstandige wijze deelnemen aan een aantal werkzaamheden op het gebied van verkeer en openbaar ver voer. Functie-inhoud medewerker A: In deze functie zal het accent liggen op het ontwerpen van brieven, nota's en raadsvoorstellen, die voornamelijk betrekking hebben op voorzieningen ten behoeve van fietsers en voetgangers, projecten met betrekking tot de doorstroming van het openbaar vervoer en op financiële- en beleidsaspecten van dat vervoer. Ook zal betrokkene participeren in enkele werkgroepen, waarin on derwerpen als hiervoor genoemd worden behandeld. Het secreta riaat van één of meer van deze groepen behoort eveneens tot de functie. Functie-inhoud medewerker B: Een belangrijk deel van de functie zal bestaan uit het ontwerpen van brieven en nota's over verkeers- en vervoersaangelegenheden van eenvoudiger aard, zoals verkeersmaatregelen voorzieningen in woonstraten, geringe wegaanpassingen enz. - het voorbereiden en de verslaglegging ten behoeve van de ver- keerscommissie; - in voorkomende gevallen waarnemen van het secretariaat van één of meer werkgroepen. Functie-eisen medewerker A: Voor deze functie komen in aanmerking zij die aan één van de vol gende opleidingseisen voldoen: de akte BA (of GAI) en gevorderde studie voor de akte HBA - het diploma HEAO (economisch-juridische richting) - kandidaats rechtenstudie. Ervaring in een soortgelijke functie is een aanbeveling. Functie-eisen medewerker B: - de akte BA of studerend hiervoor - MEAO-diploma (bestuurlijke richting). Arbeidsvoorwaarden: Voor functie A geldt een bruto salaris, dat afhankelijk van leeftijd, en ervaring voorlopig is vastgesteld op maximaal f 3.584,— (com mies A). Voor functie B geldt een bruto salaris dat afhankelijk van leeftijd en ervaring maximaal f 2.800,— bedraagt. Voor beide fucties geldt een loontoeslag van f 26,— bruto. Voor nadere inlichtingen over de functies kunt u contact opnemen met de heer C.F.v.d. Weijden, chef van het bureau Verkeer en Bin nenstad, tel. 071-769241 toestel 343 of met de heer M. Kuzee, mede werker van het bureau,toestel 345. Belangstellenden nodigen wij uit binnen 14 dagen een sollicitatiebrief te schrijven aan het College van Burgemeester en Wethouders van Leiden, postbus 9100, 2300 PC Leiden onder vermelding van vacatu renummer 80.122 voor functie A, 80.123 voor functie B. NDB Leiden is een toonaan gevend modern grafisch bedrijf waar voorna melijk tijd schriften in vel len- en rotatie offset worden vervaardigd. Onze nieuwe vestiging op het Industrie terrein te Zoe- terwoude biedt alle voordelen van een modern bedrijfsgebouw. NEDERLANDS DRUKKERIJ BEDRIJF B V. Produktieweg 5 2382 AP Zoeterwoude Tel. 071-410114 Ons huidige Technische Dienst-team van 2 man sterk willen wij op korte termijn uitbreiden met een: ELEKTROTECHNISCH ONDERHOUDSMONTEUR die bereid is in een hecht teamverband te werken teneinde het totale onderhoudsgebeuren mee te helpen optimaliseren. Wij bieden naast een goed salaris o.m.: Winstdelingsregeling Studiekostenregeling ook voor gezinsleden Uitstekende bedrijfskantine Gratis maaltijden bij overwerk Reiskostenvergoeding Belangstellenden worden verzocht hun telefonische ot schrihelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken. Voor spoedige indiensttreding vragen wij een bibliothecaris m/v vac nr 047 R 36 42 LD Voor de gemeenschappelijke biblio theekvoorzieningen van de Opleiding en Fysiotherapie en LogopecJie/Akoe- pedie in het Opleidingscentrum Nieu- weroord. Rijnsburgerweg 124. Leiden. Voor deze full-time functie is het diplo ma van een hogere beroepsopleiding tot bibliothecaris/documentalist een vereiste. Salaris: van f 1838 tot f 2530, met een uitloopmogelijkheid naarf 2800. Informatie: nadere inlichtingen kunnen worden verstrekt door de heer H van Beers, directeur opleiding fysiotherapie (071-147222. toestel 6864/5237). Bij indiensttreding wordt iedereen direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds Vakantietoelage 8% U kunt solliciteren door een brief te zenden aanhethoofd vandedienstpersoneelszaken AZL. Rijnsburgerweg 10. 2333 AA Leiden Graag op de brief het vacaturenummer ver melden Academisch ziekenhuis leiden De Lagere Agrarische School Lange Voort 70, Oegstgeest vraagt per 1 december 1980: leraar mnl./vrl. Wegens vertrek van de huidige leerkracht voor 20 uur in de vakken Biologie en Schei kunde. Sollicitaties te richten aan: de direkteur van de school, de heer A. G. Klumpers, Lange Voort 70, Oegstgeest, tel. 071-153216, privé 01714-4872. Alwaar ook verdere inlichtingen verkregen kunnen wor den. [leidschendam Sint Antoniushove te Leidschendam, een modern ziekenhuis met praktisch alle voor komende specialismen, heeft 350 bedden. Het ziekenhuis is gemakkelijk bereikbaar met openbaar vervoer. Wij vragen een full-time voor de EHBO Telefonische inlichtingen worden gaarne ver strekt door zr. P. van Leeuwen, hoofd poli klinieken, telefoon 070 - 209.360, toestel 344. Schriftelijke sollicitaties te richten aan Drs. N.J. Caakeer, hoofd afdeling Personeel e Organisatie. Eurq 2262 BA Leidsch voor een functie bij de rijksbelastingdienst De Rijksbelastingdienst biedt de mogelijkheid om te worden opgeleid tot controleuY van 's Rijks belastingen. De taak van de controleur bestaat uit het vaststellen van de belastingschuld en uit het controleren van administraties van ondernemers. Gedurende de opleiding, die omstreeks 1 september 1981 aanvangt en ongeveer 3 jaar in beslag neemt, wordt het vólgende maandsalaris toegekend: 17-jarigen: f 1024,60; 18-jarigen: f 1164,30; 19-jarigen: f 1304.-; 20-jarigen: f 1443.70; 21-jarigen: f 1583.50; 22-jarigen: f 1723,20 en 23-jarigen en ouderen: f 1862.90. Na het met gunstig gevolg voltooien van de studio volgt benoeming tot controleur.A. Het salaris bedraagt dan f 2734,- per maand voor 21-jarigen en ouderenvoor jongeren geldt een aftrek van f 201 ,- per maand voor ieder jaar dat zij jonger zijn. Aan de hogere rangen zijn de volgende maximum salarissen verbonden: hoofdcontroleur f4033,- per maand; hoofdcontroleur A f4497,- per maand; referendaris f 5277,- per maand. De genoemde salarisbedragen gelden per 1 juli 1980 en zijn exclusief 8%> vakantieuitkering en een toeslag van f 26,- per maand (de toeslag wordt verminderd met f 1,95 voor ieder jaar dat men jonger is dan 21 jaar). Om voor de opleiding in aanmerking te komen dient u in het bezit te zijn van ten minste het diploma MEAO. HAVO of een hiermee vergelijkbare of hogere opleiding. Indien u in 1981 in het bezit hoopt te komen van één van de bedoelde diploma's kunt u zich thans ook aanmelden. Om tot de opleiding te worden toegelaten dient u op 1 september 1981 niet ouder te zijn dan 40 jaar. Over de opleiding voor en de functie van controleur is een brochure verschenen. In de brochure is een formulier opgenomen dat bij aanmelding moet worden gebruikt. Belangstellenden kunnen de brochure aanvragen bij het Ministerie van Financiën, Directie Personeel van de Belastingdienst, Postbus 20201, 2500 EE 's-Gravenhage, onder duidelijke vermelding van vacaturenummer 0-8541/1158. Telefonische aanvragen (070) - 76 67 60. Het zich in de brochure bevindende aanmeldings formulier dient uiterlijk op 14 november 1980 door het Ministerie van Financiën te zijn ontvangen in verband met het in december te houden schriftelijke gedeelte van het toelatingsonderzoek. Kleine's Chemische Fabrieken - fabrikant en importeur van onderhouds-, reinigings- en meubel reparatie- artikelen - zoekt met spoed een adm. medewerker/ster, die prima met een schrijfmachine overweg kan en beschikt over wat boekhoudkundige ervaring. In ons gezellige team zal hij/zij na een korte inwerkperiode o.a. onze office-computer gaan bedienen. Hij/zij moet eventueel bereid zijn in de toekomst de cursus praktijk diploma boekhouden te gaan volgen om zich verder in de materie te bekwamen. Een afwisselende baan met een aantrekkelijk salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Stuur uw schriftelijke sollicitaties t.a.v. de heer J. Meeuwis. U wordt dan snel uitgenodigd voor een persoonlijk onderhoud. Kleine's Chemische Fabrieken B.V. Lammermarkt 63, Leiden. Tel. 071-12.32.89. Nieuwe Beestenmarkt 20-22 bi] molen "de Valk" LEIDEN. Tel. 149345* 's Maandags gesloten ONDERDELENSPECI AALZAAK Vraagt met spoed met kennis van elektronika-onderdelen. Prettige werkkring, bij gebleken geschiktheid goed salaris. U kunt telefonisch kontakt opnemen met de heer Kok of de heer Eijck Van W'.ckersiooth te Oegst geest is een modem R k verpleeghuis voor soma tisch zieken met een capa citeit van 108 bedden ver deeld over vier afdeimgen en beschikt ais reactive- ringscentrum over een uit stekend ingerichte revahda- tie-atdeimg Langdurige zieken en revaiidatie- patienten vinden hier een prettig woon- behandel en leefklimaat Hel verpleeg huis is gemakkeli|k mei openbaar vervoer te berei ken en beschikt bovendien over een personeelstlat met 32 appartementen verph®i URN LÜJOCËR 5L-UUTM Voor ons verpleeghuis vragen wij een ter aanvulling van één van onze afdelings teams; met voorkeur voor patiëntgerichte ver pleging. Zij die ervaring hebben genieten de voor keur. Ook pas-gediplomeerden echter kun nen reflekteren. Interne huisvesting behoort tot de moge lijkheden. Voor nadere inlichtingen en sollicitaties kan men zich wenden tot Mevrouw A.M. van Berkom, (tel. 071 - 171234), postbus 34. 2340 AA OEGSTGEEST. J Zoeterwoude en Groningen levert en installeert. - elektrotechnische installa- systemen v intern transport, zoals buispost en dokumenten- ELEKTROMONTEURS EN EERSTE ELEKTRO MONTEURS Voor deze funkties zijn vereist - het diploma LTS-E en een afgesloten opleiding leerlingstelsel - of het MTS-E diploma. voorwaarden. U kunt Uw sollicitaties richten Ergon Electric B.V t a v. Afdeling Personeelszaken Postbus 119 2300 AC Zoeterwoude Telefonische inlichtingen kunt U vragen a ling personeelszaken, telefoon 055-335200. Ergon Electric b.V. Voor ons filiaal te Leiden zoeken wij een Zij heeft goede kontakteigenschappen en vindt het plezierig om onze klanten te adviseren. Voor deze zelfstandige funktie wordt ervaring op prijs gesteld. Tevens zoeken wij enige De wisselende werktijden zijn in overleg te regelen. Onze bedrijfsleidster mw. L. Everhout zal u gaarne alle gewenste inlichtingen geven. 000 1 V I Breestraat 155, Leiden LfWLJ Tel. 071-134868. verpleeghuis prinsenhof leidschendam Aan de Gravin Juliana van Stolberglaan 1 te Leidschendam is gevestigd een zeer modern geoutilleerd verpleeghuis, waar 260 patiënten worden verpleegd en behandeld. T.b.v. de afdeling Opleiding zoeken wij een Wij denken aan een verpleegkundige in het bezit van diploma A of A+B of HBO-V of MBO-V. Bij voorkeur in het bezit van een docenten opleiding of opleiding Praktijkbegeleiding. Ervaring op dit terrein strekt tot aanbeveling. De verpleegkundig-direkteur, de heer M. v.d. Bent, is voor het verstrekken van inlichtingen bereikbaar onder no. 070 - 209.201. Salaris afhankelijk van opleiding en ervaring volgens de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Schriftelijke sollicitaties aan de afdeling Personeelszaken van Verpleeghuis Prinsenhof, Gravin Juliana van Stolberglaar 2263 AA Leidschendam.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 22