f J M personeel ensi A. bureauhoofd m/v B. adviseur ko/lo/buo/vo m/v Rosenberg kii<k;n V. soneel personi EEL muziektherapeuten (m/v) leiden DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: HEEREMA ENGINEERING SERVICE ADMINISTRATIEVE KRACHT adjunct-accountant 1e klasse leerling zieken verzorgenden Mariërihnven ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN PERSONEEL™30^ personeel pERSQhEEL personeel Het Psychiatrisch Ziekenhuis "Sancta Maria" te Noordwiik vraaqt twee Taak: Het in samenwerking met een kollega en een assistent verzorgen van de muziektherapie voor de diverse kategorieën van patiënten in het ziekenhuis (opname, lang verblijf, zwakzinnigen, bejaar den). De werkkring is afwisselend door de verschillende soorten groepen waarmee wordt gewerkt. Gevraagd wordt: - Opleiding Pedagogische Akademie met specialisatie muziek, of een opleiding muziektherapie, of conservatoriumopleiding (a.m.v. of schoolmuziek), of gelijkwaardige opleiding c.q. ervaring. - Persoonlijke eigenschappen, die de geschiktheid voor de funktie bepalen, zoals: goed kunnen luisteren en waarnemen, goed kontakt kunnen leggen, interesse voor het werk, zich duidelijk kunnen uitdrukken, enz. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer W. van Geldre, Hoofd van de Afd. Muziektherapie (toestel 316). Salaris nader overeen te komen, afhangende van opleiding en ervaring. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen aan Hoofd Personeelsdienst sancta maria Langevelderlaan 1 2204 BA Noordwijk (Z.H.) Tel 02523-8244 Bij het bureau onderwijskundige zaken van de Directie Onder wijs bestaan de navolgende vacatures: (vac.nr.80.120) (vac.nr.80.121) Tot het takenpakket van de onder A. genoemde functionaris behoort in ieder geval: - de dagelijkse leiding van'het bureau onderwijskundige zaken; - het ontwikkelen en coördineren van werkzaamheden in het ver lengde van het gemeentelijk onderwijsbeleid; - eventueel het plaatselijk toezicht; - de coördinatie van het onderhouden en bevorderen van contacten met de openbare scholen voor ko/lo/buo/vo; - de coördinatie van het onderhouden en bevorderen van contacten met de scholen waarin de gemeente participeert; - leiding geven aan door de gemeente geïnitieerde vergaderingen met het onderwijsveld; - advisering m.b.t. de werving en selectie van onderwijzend perso neel; - advisering m.b.t. het te voeren onderwijsbeleid; - de inhoudelijke voorbereiding van gemeentelijke beleids- en discus sienota's. Wij denken bij deze functie aan iemand met een brede ervaring in het onderwijs. Een academisch niveau of H.B.O.-niveau is vereist. Het vermogen om inzichten op anderen over te brengen, goede con- tactuelê eigenschappen en redactionele vaardigheden zijn tevens vereist. De taakomschrijving van de functionaris onder B. vermeld omvat in ieder geval: - regelmatig schoolbezoek om de relatie gemeente-onderwijsveld te onderhouden en te bevorderen; - advisering over onderwijskundige facetten van onderwijsvoorzie ningen; - een bijdrage leveren aan de ontwikkeling van beleids- en discussie nota's op het terrein van het onderwijs; - de begeleiding van de vakonderwijzers(essen); - de coördinatie van het onderwijs aan anderstaligen. De gedachten gaan uit naar een onderwijsgevende met ervaring in kleuter-, lager- en/of voortgezet onderwijs, die naast ruime praktijk ervaring door verdere studie bekend is met de ontwikkeling van het onderwijs. Goede contactuele eigenschappen en redactionele vaardigheid zijn vereist. Salaris en rang voor beide functies zullen nader worden overeenge komen. De gebruikelijke rechtspositieregelingen voor het gemeentepersoneel zijn van toepassing. Voor beide functies behoort een psychologisch onderzoek tot de se lectieprocedure. Inlichtingen over beide functies worden verstrekt door het hoofd van de Directie Onderwijs, de heer D. van As, Stadhuis te Leiden. Telefoon 071-145344 toestel 118. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen over opleiding en ervaring binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad, onder vermelding van het vacaturenummer, te richten aan Burgemeester en Wethou ders van Leiden, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. V°laeZde eisen voldoet. Rosenberg Import is een vooraanstaande, landelijk ope rerende groothandel en importeur van kwaliteitschocola de en suikerwerken. Voor het onderhouden en verder uitbouwen van onze relaties met brood- en banketbakkers, chocolaterieën,' levensmiddelen- en comestibleszaken, zoeken wij een dynamische ERVAREN VERTEGENWOORDIGER Rayon Zuid-Holland Goede ervaring in de verkoop van zoetwaren en/of le vensmiddelen strekt tot aanbeveling. Opleiding op minimaal MAVO-niveau. Kritisch en onder nemend. Woonachtig in het rayon. Het salaris en secundaire voorzieningen, waaronder een waardevast pensioen, zijn uitstekend. Als u meer wilt weten over deze aantrekkelijke funktie, kunt u telefonisch kontakt opnemen met onze heer G. Donker. Uw schriftelijke sollicitatie met volledige informatie over uw opleiding en ervaring kunt u richten aan de direktie van ons bedrijf. Expert in kwaliteitszoetwaren sinds 1897 Rosenberg's Import- en Handelsonderneming E Archangelkade 9, 1013 BE AMSTERDAM. Tel. 020-822555. In het St. Elisabeth Ziekenhuis te Leiderdorp kan binnenkort op de finan ciële administratie worden geplaatst een BOEKHOUDKUNDIG MEDEWERK(ST)ER Zijn/Haar voornaamste taak bestaat uit het voeren van de geautomatiseerde crediteurenadministratie. Kandidaten voor deze funktie dienen te beschikken over een MEAO-opleiding of MAVO en P.D.-opleiding. Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd en opl. max. f 2.750 - bruto per maand. Schriftelijke sollicitatie richten aan de afdeling Personeelszaken. St Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg-Postbus 4220. 2350 CC Leiderdorp Gorlaeus laboratoria administratief medewerker (m/v) vacaturenummer 0-30111158 Taak: verrichten van alle voorkomende type werkzaamheden (80%). en ander administratief werk, waaronder bijhouden van een archief (20%). Vereist: opleiding op MAVO-niveau; typediploma. Salaris maximaal 2.324,bruto per maand, excl. loontoeslag. Inlichtingen bij dr. S. J. Roorda, telefoon 071-148333. toestel 4712. Huygens laboratorium chef werkplaats technische dienst (m/v) vacaturenummer 0-34811158 Taak: uitvoeren en begeleiden van onderhouds- en constructiewerkzaamheden aan de eleclro- technische en werktuigkundige installaties van het laboratorium, alsmede het leiding geven aan de medewerkers van de technische werkplaats. Vereist: installateursdiploma electro; ervaring in en kennis van regelinstallaties voor air conditioning strekt tot aanbeveling. Salaris maximaal 3.084,bruto per maand, excl. loontoeslag. Inlichtingen bij J. v. d Berg, telefoon 071-148333. toestel 5713. De Leldse Universiteit streeft naar een vergroting van het aantal vrouwen in hogere functies. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit. Stationsweg 46, 2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. A Service Organisation for the Offshore Industry vraagt met spoed voor haar kantoor in Leiden een voor de Afdeling Administratie. Vereisten: - opleiding op MAVO-niveau - type-diploma - redelijke kennis van de Engelse taal - zorgvuldigheid en een hoge mate van accuratesse. Wij bieden: een prettige werkkring, een goed salaris en gunstige secundaire arbeidsvoorwaarden. Sollicitaties te richten aan: Heerema Engineering Service, Vondellaan 47, 2332 AA Leiden, Afdeling Personeelszaken Tel. 071-31.04.31. De opleiding tot bij de rijksaccountantsdienst studeren met een salaris Het Ministerie van Financiën biedt de mogelijk- heid om opgeleid te worden tot adjunct accountant 1e klasse bij de Rijksaccountants dienst. Deze dienst vormt een onderdeel van de Rijksbelastingdienst. De opleiding wordt mede verzorgd door het Nederlands Instituut van Registeraccountants (NIvRA). De studenten krijgen ook praktische vorming. Gedurende het eerste deel van hun studie (ongeveer 3 jaar) ontvangen zij een salaris dat thans f 1392,- per maand bedraagt. Voor 20-jarigen en ouderen gelden i.v.m. het minimum(jeugd)loon hogere bedragen. Bij de benoeming in ambtelijke dienst (aan het einde van het derde studiejaar) wordt dit salaris aanzienlijk verhoogd. Het normale carrière verloop leidt vervolgens via de rang van adjunct-accountant tot adjunct-accountant 1e klasse met een maximumsalaris van f 5277,- per maand. Aan de hogere rangen zijn thans de volgende maximumsalarissen verbonden: accountant f 6687,-; hoofdaccountant-titulair f 7286,-; hoofdaccountant f 7942,- per maand. De genoemde salarisbedragen zijn gebaseerd op de per 1 juli 1980 geldende salarisschalen. De bedragen zijn exclusief 8% vakantie uitkering en een toeslag van maximaal f 26.- per maand. Om voor de opleiding in aanmerking te komen dient u in het bezit te zijn - of in 1981 hopen te komen - van het einddiploma VWO, Gymnasium, Atheneum, HEAO of HBS (met enkele eisen voor het vakkenpakket). Voorts bent u bij voorkeur op 1 september 1981 niet ouder dan 24 jaar (in geval van reeds vervulde militaire dienst wordt deze grens op 26 jaar gesteld). Over de opleiding en de functie van adjunct accountant is een brochure verschenen. In dè brochure is een formulier opgenomen dat bij aanmelding moet worden gebruikt. Belangstellenden kunnen de brochure schrif telijk of telefonisch aanvragen bij het Ministerie van Financiën, Bureau Uitvoering Vorming en Opleiding van de Directie Personeel van de Belastingdienst, Postbus 20201, 2500 EE 's-Gravenhage; telefoon (070) - 76 67 60. Bij schriftelijke aanvragen wordt verzocht het vacature nummer 0-8542/1158 te vermelden (in linker bovenhoek van brief en enveloppe). Het zich in de brochure bevindende aanmeldings formulier moet uiterlijk op 14 november 1980 door het Ministerie van Financiën zijn ontvangen in verband met het op 8 of 15 de.cember te houden schriftelijke gedeelte van het toelatingsonderzoek. Op de cursus die in februari a.s. begint, hebben wij nog plaats voor enkele Het theoretische gedeelte wordt verzorgd door de gezamenlijke opleidingsschool, Hooglandsche Kerkgracht 20a te Leiden. De praktische opleiding vindt plaats in ons huis. De cursus duurt 26V2 maand, waarvan 2V2 maand preklinische periode. Toelatingseisen: leeftijd minimaal 17 jaar, diploma MAVO öf diploma lager beroepsonderwijs (tenminste 2 vakken op C- en 4 vakken op B-niveau). Nadere inlichtingen worden graag verstrekt door het hoofd verpleging, telefoon (01711) 1.93.00, oproeper 635. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktie, Postbus 6, 2360 aa Warmond. Oogheelkunde Deze afdeling telt 50 bedden. Er worden zowel kinderen als volwassenen ver pleegd. Voor het personeel is er een gunstige weekendregeling i.v.m. lagere patiën ten-bezetting gedurende de weeken den. Wij zoeken een verpleegkundige vac.nr. 673.F.53.42.LD die bereid moet zijn zowel dag-, avond en nachtdiensten als weekenddiensten te verrichten. Bij gebleken geschiktheid is er een mogelijkheid om de verpleegkundig oogheelkundige opleiding in Utrecht te volgen. Verlangd: diploma A verpleegkundige Salaris: max. f 2666 bruto per maand. ledereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds Vakantietoelage 8% U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL. Rijnsburgerweg 10. 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer ver melden. //Academisch ziekenhuis leiden

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 20