l s 6AO leerling- verpleegkundige Sekretaresse automatisering? RU5T5N BQRCM Een solide carrière inde accountancy tv*; Typiste Hoogheemraadschap van Rijnland E3 Accountantskantoor juridisch medewerker (m/v) witje graag met en vooral voor mensen werken? STICHTING 0RONOKO-NEÏ3O psychiatrisch ziekenhuis "vogelenzang" 2 bedrijfsleiders 4 assistent-bedrijfsleiders GROTE WINKLER PRINS-80 agenten/adviseurs GEVRAAGD bejaardencentrum In ons R.K. verzorgingshuis "Rustenborch" met 152 bewoners, is op korte termijn plaats a. gediplomeerd bejaardenhelpster b. gediplomeerd verzorgingsassistente Salaris en overige arbeidsvoorwaarden overeenkomstig de C.A.O.-Bejaardentehuizen. Informatie over deze funkties wordt u gaarne verstrekt door mevrouw W.C.P.M. Geenen, telefoon 071 - 171234 Uw schriftelijke sollicitatie - met bijvoeging van pasfoto - richten aan de direktie, postbus 34, 2340 AA Oegstgeest. Bij de administratie van de technische dienst is plaats voor een Vereist: een goede type-vaardigheid. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, minimaal f 1.624- en maximaal f 1.986,- bruto per maand (excl. jeugdaftrek). De bij de overheid gebruikelijke secundaire arbeidsvoorwaarden zijn van toepassing. Sollicitaties binnen veertien dagen na het verschijnen van dit blad richten aan de ingenieur-directeur van de technische dienst van Rijnland, Breestraat 59,2311 CJ te Leiden met vermelding van vakaturenummer 80-21. Het Accountantskantoor van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten, kortweg Verificatie bureau genoemd, verricht onder leiding van registeraccountants accountantswerkzaamheden voor de aangesloten gemeenten. In totaal contro leert ons Bureau circa 6.500 administraties van de lagere overheid en uiteenlopende gesubsidieerde instellingen. Het hoofdkantoor is gevestigd in Den Haag. De uitvoering van de werkzaamheden geschiedt bij de cliënten in de 31 over het land verspreide districten. Voor indiensttreding op korte termijn wensen wij in contact te komen voor de standplaatsen Leiden, Alphen a/d Rijn, Woerden, Capelle a/d IJssel, Gouda of naaste omgeving met: beginnen de of gevorderde assistenten-accountant. Jonge ambitieuze mensen die een solide carrière in de accountancy willen opbouwen en daartoe bij onze grote organisatie alle gelegenheid krijgen. Onnodig te zeggen, dat verdere vakstudies daarbij onmisbaar zijn. De interne opleidingen, welke tijdens de werkdagen plaats vinden, krijgen veel aandacht. Door de districtsindeling wordt o.a. bereikt dat de reistijden beperkt blijven. Vereisten voor beginners: - HAVO-, VWO-, MEAO of HEAO-diploma - bereidheid tot het volgen van verdere vakstudies - leeftijd tot 25 jaar Vereisten voor gevorderden: - middelbare schoolopleiding - SPD I, Gemeente Financiën 1 of NIvRA-studie tenminste t/m Propedeuse - enige jaren ervaring bij een registeraccountants- kantoorjin de overheidsadministratie of in een andere administratieve functie - leeftijd tot 27 jaar Geboden wordt: - een afwisselende en interessante werkkring - een aan de capaciteiten aangepast salaris en moderne secundaire arbeidsvoorwaarden (o.a. welvaartsvast pensioen volgens de Algemene Burgerlijke Pensioenwet) - royale tegemoetkoming in vakstudiekosten - bij gebleken geschiktheid reële doorgroei mogelijkheden. Bent u geïnteresseerd? Richt uw eigenhandig geschreven sollicitatiebrief dan aan onze districtsaccountant, de heer D. van der Kwaak, Postbus I lü, 2350 AC Leiderdorp. van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten II (Centraal Bureau voor Verificatie en Financiële Adviezen BOND VAN TECHNISCHE AMBTENAREN 2405 BN Alphen a/d Rijn Stationsstraat 36 Telefoon 01720-92055 op deeltijd basis 20 uren per week) FUNCTIE-EISEN: STANDPLAATS: SALARIËRING EN SECUNDAIRE ARBEIDS VOORWAARDEN: het behartigen van de persoonlijke belangen van de leden bij beroepscommissies bij het rijk en de lagere organen op het terrein van de rechtspositie. Tot de taak zal eveneens behoren het begeleiden van de leden, die beroep hebben aangetekend bij de Ambtènarenrechter en de Centrale Raad van Beroep. Diverse werkzaamheden, die geacht kunnen worden raakvlakken te hebben met de persoonlijke belangenbe hartiging. De voorkeur gaat uit naar een jurist (m/v) of iemand die in het bezit is van een H.B.O.-diploma op het gebied van arbeidsrechtelijke vraagstukken. Alphen aan den Rijn De bezoldiging zal geschieden op nader overeen te komen basis. j zal geschieden op arbeidsovereenkomst. INDIENSTTREDING: Zo spoedig mogelijk. Sollicitaties te richten aan het Bondssecretariaat, Stationsstraat 36, 2405 BN te Alphen aan den Rijn. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij het Bondsbureau. Ben je 17 jaar en 7 maanden of ouder? Ben je in het bezit van een Mavo-4 of een Havo-diploma of een overgangsbewijs naar 5 Atheneum? Heb je biologie en scheikunde in je vakkenpakket Dan kun je bij ons solliciteren voor In de opleiding, die in december begint, zijn nog enkele plaatsen vrij. De Diakonesseninrichting Bronovo beschikt over ruim 400 bedden. Groot genoeg om het interessant te maken, klein genoeg om het gezellig te houden. Wil je solliciteren? Bel ons dan even. Telefoon 070 - 264141 vragen naar de afdeling Personeelszaken toestel 129 (tot 12.30 uur). Of schrijf naar Diakonesseninrichting Bronovo Postbus 96900, 2509 JH Den Haag. Bronovolaan 5, Den Haag, tel. 070 - 26 41 41 ~T Binnen "Vogelenzang" funktioneert het INTRAMURALE RESOCIALISATIE-BLOK, die sektor die opvang biedt aan mensen, die aangewezen zijn op langdurig verblijf binnen het ziekenhuis. Binnen dit blok bestaat een KRISIS INTERVENTIE-UNIT Deze stelt zich ten doel om tijdelijke opvang te bieden aan die bewo(o)n(st)ers van het intramurale-resocialisatie- blok, die in een krisissituatie verkeren en het niet meer redden op de eigen woonafdeling. Er wordt gewerkt aan een zo snel mogelijke terugkeer naar de eigen woonafdeling middels een individuele, ge dragsmatige aanpak, al of niet ondersteund met medika- tie. Dit alles in goed overleg met de betreffende woonaf deling. Het aantal bewoners op de unit wisselt; maximaal kunnen er 6 bewoners opgenomen worden. Het huidige team van deze unit draait vanaf juni 1980, en is nog steeds bezig vorm te geven aan het geheel. Dit team zoekt versterking met verpleegkundigen met diploma B-verpleegkunde, HBO-V of MBO-V. Het gaat om 3 plaatsen voor full-timers en 1 part-time funktie (voor de weekends, diensten in overleg). Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de koördina- tor uan deze unit, Mieke Worm, tel. 02502-2911 tst. 324. Sollicitaties kunnen worden gericht aan de afdeling personeelszaken, Rijksstraatweg 113, 2121 AD Ben nebroek. te Bennebroek (n.h.) Uitgaande van de vereniging lot christelijke verzorging van geestes- en zenuwzieken. Xenos b.v. is een groeiende, kerngezonde onderneming en bedrijft in filiaalvorm detailhandel in non food De winkels zijn 600/1200 m2 groot In de komende 6 maanden worden er 6 filialen geopend. Dank zij deze expansie zoeken wij in de regio Eindhoven, Utrecht, Almelo, Rotterdam, Leiden en Alkmaar Functie inhoud B/L.: het leiden van een filiaal en het realiseren van de gestelde budgetten, dit alles binnen de. ondernemingsfilosofie. Functie inhoud Ass. B/L.. Hij i$ de rechterhand van een B/L. en moet op redelijk termijn kunnen doorgroeien naar Bedrijfsleider. Functie-eisen; - actieve- creatieve persoonlijkheid; - goede mentaliteit en klantengerichte m'stelling - ervaring in de detailhandel gewenst mobiliteit is in ons voortdurend expanderend bedrijf een vereiste. Na een ruime inwerkperiode volgt plaatsing in overleg. Eigenhandig geschreven sollicitaties te richten aan Directie Xenos b.v. Postbus 624. 5201 AP Den Bosch. De interesse van het Nederlandse publiek voor de Grote Winkler Prins - 80 •s dermate overweldigend, dat wij niet in staat zijn allen die daarover informatie aanvragen, deze snel te verschaffen. Wij doen daarom een dringend beroep op hen die menen ons als agent/ adviseur terzijde te kunnen staan. Wij geven de voorkeur aan hen die ervaring hebben Bezit van auto en telefoon is noodzakelijk. Wilt u, als u interesse heeft om als agent/adviseur voor ons te gaan werken telefonisch contact opnemen met mevrouw G. Hilkman of dhr. M. an Bergen (telefoon 020 - 100781) of schrijven naar: LITERAIR BOEKHUIS B.V. (werkmaatschappij van ELSEVIER) Ingelandenweg 1, 1069 WE AMSTERDAM. Sikkens, een onderdeel van de AKZO Coatings Divisie, ontwik kelt, produceert en verkoopt een grote verscheidenheid aan lakken. Vanuit zeven produktielokaties, waarvan één in België, bestrijken wij zowel de industriële, de pro fessionele als de doe-het-zelf- markt. Als grote èn moderne onder neming speelt Sikkens aktief in op de laatste ontwikkelingen op het gebied van automatisering. Binnen onze automatiserings- sektor werken de afdelingen Administratieve Organisatie, Systeemontwikkelingen Infor matieverwerking nauw samen aan de uitvoering van een groot aantal projekten. Deze aktiviteiten vormen een boeiend werkterrein voor een ervaren sekretaresse die ih staat is haar taken zelfstandig in te vullen. Als rechterhand van de manager en de afdelingshoofden gaat zij zich o.a. bezighouden met het verrichten van sekreta- riaatswerkzaamheden, het orga niseren van besprekingen en ver gaderingen en het assisteren bij het samenstellen van rapporten. Zelf hoeft zij geen computer deskundige te zijn, maar mag zij ook niet terugschrikken van het soms moeilijke vakjargon. Als u belangstelling hebt, wordt u uitgenodigd kontakt op te nemen met de heer J.P.G. Muller Postbus 3, 2170 BA Sassenheim. Telefocn (01711) 8 22 59. Sikkens bv Postbus 3 2170 BA Sassenheim (01711)8 20 88

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 24