m^ri informatrice Elektromonteur r scholieren vanaf 18 jaar F® ilL gesticlttswachter PEI WEEL CHEF-SLAGER Mariëhhaven soneel ■PERSONEEU tens* Belangstelling? i i i i I II HOOGOVENS*." Belangstelling? ASSISTANT SERVICE MANAGER ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN een A-verpleegkundige praktijkkoördinatrice MS ■WVIIbbbl .PERSChE£6WMrW r #p«soo*lpERSO£a personeel personi :EL ^^^AHExü^^iderdorp^^1 AH Extra in Leiderdorp gaat woensdag 22 oktober a.s. open. En vraagt met spoed een Een zelfstandige, representatieve baan voor een jonge vrouw, vanaf 18 jaar. Als een goede gastvrouw gaat zij orlze klanten vanuit de informatiebalie voorzien van informatie en advies bij vragerv problemen,opmerkingen en klachten. Maak dan even een afspraak voor een gesprek met de bedrijfsleider, de heer H. Knoppert.tel.071 -413454 Werk aan de winkel bij AH Extra.de grote, gezellige winkel vol kwaliteitswinkeltjes. Bij de verschillende produktie-installaties bij het Staalbedrijf IJmuiden horen een groot aantal, vaak gecompliceerde toepassingen op het gebied van de moderne elektrotechniek. Dit is het werkterrein van de elektromonteur. Deze verricht reparatiewerkzaamheden en verhelpt storingen. (in 4-ploegendienst) Diploma MTS-E of VEV-SM De elektromonteur werkt meestal in een kleine ploeg van 3 a 5 man. Met zijn collega's beheert" hij een bepaalde fabriek of een aantal installaties. Kandidaten zijn in het bezit van een diploma VEV-sterkstroom- monteur of MTS-E. Binnen het bedrijf worden verdere en gespeciali seerde opleidingen gegeven. Het bruto startsalaris van een elektrotechnisch vakman bij ESTEL HOOGOVENS ligt, inclusief toeslagen, tussen de f 2.740 en f 3.025 per maand, afhankelijk van ervaring en plaatsing. In de loop van de tijd kan dit oplopen tot ca f 4.000 per maand Daar komt in mei 8% vakantietoeslag bij en tenminste nog eens 2% aan het eind van het jaar. Dit betekent een jaarinkomen van ruim f 52.250. (Deze bedragen gelden vanaf 21 jaar.) Daarnaast heeft ESTEL HOOGOVENS goede sociale voor zieningen, waaronder een uitstekende pensioenregeling. Verder is er een eigen busnet - met gratis vervoer - over een groot deel van Noord-Holland en in Zuid-Holland tot Den Haag. Wilt u meer weten over uw mogelijkheden? En niet ouder dan 45? Stuur dan de bon zonder postzegel naar: ESTEL HOOGOVENS. Werving Personeel, Antwoordnr. 94000, 1970 WB IJmuiden U kunt ook bellen: 02510-9 40 00 Of langskomen bij het Wervingscentrum, Wijckermolen 202, Beverwijk (150 meter van 't station). Op werkdagen van 9 tot 4 en maandagavond van 7 tot 9 uur. BON Ik wil vrijblijvend meer weten over de functie elektromonteur gehuwd/ongehuwd I B V»»./ ^^AHExtr^ AH Extra in leiderdorp gaat woensdag 22 oktober a.s. open. En vraagt nog enkele voor het bijvullen van diverse afdelingen, op maandag-, woensdag- en vrijdagavond. Meld je dan snel aan bij de heer A H Lariviére. tel. 071 -4134 54 Werk aan de winkel bij AH Extra.de grote, gezellige winkel vol kwaliteitswinkeltjes. De afdeling Radiologie van het St. Eli sabeth Ziekenhuis te Leiderdorp be schikt over 10 rontgenkamers, waar zo wel algemene als specialistische radio- diagnostische werkzaamheden worden verricht. Voor deze afdeling vragen wij: RADIODIAGNOSTISCH LABORANTEN in full-time of part-time dienst. Taak: Het verrichten van radiodiagnostische werkzaamheden in de diverse rontgen kamers (roulatiesysteem). Het deelnemen aan de beschikbaar heidsdiensten. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de C.A.O.-ziekenhuiswezen. Nadere informatie wordt u gaarne ver strekt door Dr. G Prager, radioloog of Zr. Benedicta, hoofd afd radiologie Tel 071-899250. Uw sollicitatie kunt u richten aan het hoofd van de afd. Personeelszaken St Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg-Postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp 4ÉE 4ÉE B.V. SPERWER NATIONAAL Orgahisatie van zelfstandige ondernemers in levensmiddelenbedrijven. Slager, 'n echt vak, 'n goed vak. Voor onze moderne "4 6 "Smit's Zelfbedie ning" Prins Bernhardstraat 1 te Koudekerk aan de Rijn, waarin uitsluitend kwaliteitsvlees ver werkt en verkocht wordt, zoeken wij een vol leerd en ervaren Slagers in onze 4 6 supermarkten kunnen re kenen op een bij de tijdse begeleiding, vanuit de centrale organisatie. In de praktijk betekent dit-. minder zorgen preventieve informatie beter samenspel met de supermarkt ondernemer. In het kort: een prettige zelfstandige werkkring. Wij kunnen snel beslissen. U ook? Zo ja, belt u dan even met onze vers vlees adviseur de heer A.G. Dirks in Barendrecht. Graag tussen 19.00 en 21.00 uur. Tel.nr. 01806-6669. U kunt ook bellen met B.V. Sperwer Nationaal, Bilthovenseweg 33 te De Bilt, tel. 030-763011, toestel 42. 4IE 4IE TOKHEIM B.V. LEIDERDORP is een onderdeel van een Amerikaanse onderne ming met produktie van benzinepompen en meet apparatuur in U.K. en U.S.A., die via het verkoop kantoor in Leiderdorp de markt in Europa, Afrika, Nabije en Verre Oosten bedient. Ter versterking van de technische afdeling zoeken het installeren en repareren van elektronisch en mecha nisch equipment, alsmede het verlenen van assistentie aan wederverkopers, onderhoudsbedrijven of installatie firma's, zowel in binnen- als buitenland Vereist: - tenminste M T S. of gelijkwaardig niveau, met ervaring op elektronisch gebied - bereidheid tot reizen en zich volledig in te zetten, zo nodig incidenteel ook buiten de normale kantooruren. - beheersing van de Engelse taal is noodzakelijk. Sollicitaties schriftelijk re richten aan: Tokheim B.V. Splinterlaan 152, Postbus 143, 2350 AC Leidei dorp. Tel 071-899345 Het Ministerie van Justitie vraagt t.b.v. het Korps Gestichtswacht medewerkers/ sters van 20 t/m 24 jaar, die opgeleid willen worden voor een functie bij het Gevangen Zij beginnen hun loopbaan als (mnl./vrl.) Tijdens de opleiding te Veenhuizen, die geheel in diensttijd wordt gegeven, wordt veel aandacht besteed aan sport en geniet je het volle salaris. Na de opleiding doe je de eerste jaren dienst bij één der detachementen in Nederland. Gedurende deze jaren worden beveiligingstaken verricht in en om Huizen van Bewaring en Gevangenissen. Daarna kun je in de functie van bewaarder of bewaarster worden benoemd. Bij de selectie wordt hiermee al rekening gehouden. Een MAVO- of lagere beroepsopleiding biedt hier voor een goede basis. Het aanvangssalaris is f 1931,- bruto per maand. Daar komt nog bij een eventuele onregelmatig heidstoelage en 8% vakantie-uitkering. Na een voltooide opleiding is er een uitloop mogelijkheid aanwezig tot max. f2530,- bruto per maand. Daarna zijn de mogelijkheden nog niet uitgeput. De salarissen zijn exclusief een toeslag van max. f 26,- per maand. Wil je alles weten over dit beroep, kom dan op de informatiedag op zaterdag 1 november te Den Haag Reiskosten 2e klas NS en/of buskosten naar en van de plaats van voorlichting worden vergoed Om in het bezit te komen van een uitnodiging voor bovengenoemde informatiedag, behoef je slechts onderstaande bon in te vullen en op te sturen naar het Centraal Wervings- en Opleidingsinstituut, Laan van Meerdervoort 84, 2517 AP Den Haag. De heer/mevr./mej. Straat: geb.datum: brilsterkte: (s.v.p. postcode invullen) Wil graag een uitnodiging ontvangen voor de informatiedag op zaterdag 1 november te Den Haag. Serviceflat "Schouwenhove" te Leiden (Morskwartier) vraagt voor spoedige in diensttreding een ervaren hulpkok die na een korte inwerkperiode kan worden gepromo veerd tot eerste kok en hulpkok die het team van koks komt versterken. 40-urige werkweek, weekenden vrij. 8% vakantie-toeslag. Arbeidsvoorwaarden en salaris volgens CAO bejaar dentehuizen. Inlichtingen: chefkok hr. Van Os, tel. 071-312021. Q V, VORMNGSCENTRUM OUD-POELGEEST 8'te 0EGSTGEEST Oud-Poelgeest is een vormingscentrum dat beschikt over 3 kursusgebouwen met akko- modatie voor ca. 100 personen. Gedurende het gehele jaar worden er meer daagse kursussen gehouden. In verband met vertrek van één van onze me- dewerk(st)ers, zoeken wij per 1 januari 1981 een: ASSISTENT(E) Tot de taak zal behoren: Het verzorgen van onze gasten en de gebrui kelijke huishoudelijke werkzaamheden. We doen dit in teamverband in wisselende diensten, tussen 8.00 - 19.30 uur, waarbij ook weekenddiensten zijn. We denken aan iemand vanaf ca. 20 jaar. Heb je belangstelling en wil je informatie? Bel dan: 071 - 15 24 45 ;deheer J. van Taten- hove geeft je alle inlichtingen. Schriftelijke sollicitaties aan: Vormingscentrum Oud-Poelgeest, Poelgeester- weg 1. 2341 NM OEGSTGEEST. Kindergeneeskunde pedagogisch medewerker m/v vac.nr. 614.D.80.41.LD Taak: - begeleiding van zieke kinderen in leef tijd variërend van 0-14 jaar; - observatie en rapportage van de ge dragsuitingen en ontwikkelingsniveau van het kind; - samenwerking in teamverband in de kliniek; - deelname aan verschillende multi disciplinaire besprekingen; - geven van onderwijs aan verpleeg kundigen en studenten geneeskunde; - leveren van een actieve bijdrage aan de organisatie en het beleid van de groep pedagogisch medewerkers. Daarom verwachten wij van de sollici tant dat hij/zij: - enige jaren ervaring met kinderen in de ziekenhuissituatie heeft; - in staat is goed contact te leggen met kinderen en volwassenen; -zowel schriftelijk als mondeling over een goede uitdrukkingsvaardigheid beschikt. Salaris: max. f2800-bruto per maand. Informatie: voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot Wiepje Dijk, (071 -14 72 22, toestel 2820/2806) Bij indiensttreding wordt idereen direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8% U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer ver melden /Academisch ziekenhuis leiden die in het bezit is van de docentenopleiding of daarvoor studeert, willen wij graag aan ons verpleeghuis verbinden in de (full-time) funktie van Geboden wordt een verantwoordelijke en zelfstandige werkkring, met een salaris volgens de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Woonruimte is desgewenst beschikbaar. Nadere inlichtingen kunt u verkrijgen onder no. (01711) 1.93.00, toestel 635. Sollicitatiebrieven te richten aan de direktie, Postbus 6, 2360 AA Warmond Het gaat daarbij enerzijds om het begeleiden van instruktie-verzorgenden en leerling-ziekenverzorgenden (zowel theoretisch als praktisch), anderzijds om de zorg voor de integratie van theorie en praktijk in ons huis en het voorbereiden en geven van klinische lessen. Ook het bijwonen van verschillende vergaderingen behoort tot de taak.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 22