secretaresse ASSISTENTCE) logopedist(e), 3 stichting communicatie Inventief bedrijfeconomisch medewerk(st)er op HBO-niveau (tevens plaatsvervangend chef) voor de directie SWETS& ZEITLINGER, ziekenverzorgenden muziektherapeuten (m/w) I RIJNLANDS ZEEHOSPITIUM FOKKER BV - SCHIPHOL OOST is een van onze relaties Fokker heeft een automatiseringsafdeling OSA, die verantwoordelijk is voor een met de gebruikers afgestemd lange- en korte termijn beleid op het gebied van informatievoorziening binnen de haar toevertrouwde ondernemings- gebieden. Tevens is zij verantwoordelijk voor een passende organisatie die in staat is de aan haar automatiseringsafdeling toevertrouwde werkzaamheder op de juiste wijze (binnen Fokker/Osa normen en standards) te realiseren. Deze automatiseringsafdeling biedt JONGE MENSEN vwo'ers, hbo'ers en academici tot 28 iaar een funktie als programmeur met een daaraan verbonden PROFESSIONELE OPLEIDING TOT PROGRAMMEUR bij Volmac te Utrecht. Er zijn daarna doorgroeimogelijkheden naar systeembouwer, systeemontwikkelaar, projektontwikkelaar, projektleider en projektcoördinator systemen en na de nodige ervaring en geschiktheid funkties in het management. Wilt u uw sollicitatie richten aan de heer H. Kuhlemeier, direkteur van onderstaande Stichting, die na uw reaktie met u een afspraak zal maken voor een oriënterend onderhoud adviseurs voor personeel, organisatie en opleiding Tweede de Riemerstraat 172,2513 CZ 's-Gravenhage, 070-463676 Sikkens, een onderdeel van de AKZO Coatings Divisie, ontwikkelt, produceert en verkoopt verven en lakken. Vanuit zeven produktielokaties, waarvan één in België, bestrijken wij zowel de professionele als de doe-het-zelf markt. Ons bedrijf in Sassenheim heeft o.a. op zijn palet: bouwverven en industrie- en autorepa- ratielakken. Er werken hier ruim 1250 men sen, verdeeld over diverse sektoren. Binnen onze bedrijfssektor hebben wij op de Bedrijfseconomische Afdeling plaats voor een bedrijfseconomisch medewerk(st)er, tevens plaatsvervangend chef. Op deze afde ling werken momenteel 9 mensen Hij/zij krijgt als speciale taken: beheren en verder ontwikkelen van het kostprijssysteem, het maken c.q. bewaken van operationele planningen, analyseren van bestuursinformatie, samenstellen van investeringsaanvragen, leidinggeven aan een aantal medewerkers Funktie-eisen: een opleiding op HEAO-BE of gelijkwaar dig niveau, analytisch vermogen Enige jaren ervaring opgedaan in een indus triële onderneming strekt tot aanbeveling. Wat biedt Sikkens? Behalve promotiemogelijkheden binnen de afdeling kunnen kandidaten o.a. rekenen op een goed salaris, een 13e maand, tegemoet koming in de reiskosten en een gunstige pen sioenregeling. Voor nadere inlichtingen over deze funktie kunt u zich wenden tot de heer R. Tibboel chef Bedrijfseconomische Afdeling, telefoon (01711) 8 27 01 (tussen 09.00 en 17.00 uur). Belangstellenden worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitatie te richten aan de heer F.J.M. Bus van onze afdeling Personeels zaken, Rijksstraatweg 31, 2171 AJ Sassenheim Sikkens bv Postbus 3 2170 BA Sassenheim (01711)8 20 88 Het bestuur van de Leidse school voor M.E.A.O. roept sollicitanten op voor het vervullen van de volgende vacatures Duits 4 uur machineschrijven 16 uur (ter vervanging wegens ziekte t/m juli 1981) esthetische vorming 20 uur (ter vervanging wegens ziekte gedurende onbe paalde tijd) lichamelijke opvoeding 24 uur (ter vervanging gedurende enkele maanden) Informaties worden u verschaft door de directeur van de school Sollicitatiebrieven te richten aan de Leidse school voor MEAO, Lammenschanspark 4, Leiden, telefoon 071-769203. Aan de Prof. Vjiegenthartschool, samenwerkingsschool voor voortgezet buitengewoon onderwijs aan jonge mensen met leer- en opvoedingsmoeilijkheden, Zuidsingel 8, wordt zo spoedig mogelijk gevraagd een voor 20 klokuren per week die, bij alle voorkomende spreekproblemen, individueel of in kleine groepen hulp kan verlenen. Contactuele vaardigheid met leerlingen van 12 tot 20 jaar is vereist. Het genoemde aantal klokuren is het maximaal beschikbare aantal voor behandeling van de leerlingen en voor overige aan de functie verbonden werkzaamheden. De bezoldiging wordt op basis van de geldende rijksregeling bepaald naar 20/40 deel van een maandsalaris geldend voor een functionaris met een volledige weektaak. Inlichtingen over de inhoud van de functie worden gaarne verstrekt door het hoofd der school, de heer A.D.A. Blom, tel. 071-121712 (school). Sollicitaties gericht aan Burgemeester en Wethouders, onder ver melding van vacaturenummer OND 686, omgaand te zenden aan de Directie Onderwijs, Postbus 9100, 2300 PC Leiden (tel. 071-145344, toestel 452). ties open vooilde eisen voldoet, solliciteren ■"*r Swets Zeitlinger B.V. is gespecialiseerd in: - service-verlening aan wetenschappelijke bibliotheken over de gehele wereld; - uitgave van boeken, tijdschriften en psychologische tests; - COM-service (computer output op microfilm). Vraagt voor haar vestiging in Lisse een Onze toekomstige medewerkster zal onder meer tot taak krijgen: - corresponderen in de moderne talen - notuleren van vergaderingen - bijhouden van de agenda's en het directie-archief - bespreken van zakenreizen Wij vragen de volgende opleiding en ervaring: - een voltooide middelbare schoolopleiding - secretaresse opleiding - enige jaren ervaring Wij bieden een prettige, afwisselende werkkring, met uitstekende honorering en goede secundaire arbeids voorwaarden. Gelieve uw schriftelijke sollicitatie te richten aan de heer K. A. van Unen, die ook als u eerst meer wilt weten telefonisch inlichtingen verstrekt. Heereweg 347-b 2161 CA Lisse telefoon 02521 - 1 91 13 Bij de reorganisatie van het Centrum St. Bavo is de sektor Beschut Wonen gevormd. De bewoners ervan zijn de personen, die langer dan 2 jaar in ons Centrum verblijven. De sektor omvat 190 personeelsleden en 350 bewoners. Aan 180 van hen wordt definitieve huisvesting geboden in de vorm van een wijkje met 36 ééngezinswoningenwaarvan inmiddels het schetsplan is goedgekeurd. In deze toekomstige woonsituatie zullen de bewoners begeleid worden door de huidige medewerkers, grotendeels met een sociale opleiding. i elk 20 bewoners, die op enigerlei wijze De afdeling bestaat uit twee units, i verzorgingsbehoeftig zijn. Van de nieuw aan te trekken medewerker verwachten wij dat hij/zij i samenwerking met de andere personeelsleden meewerkt a prettig en aanvaardbaar leefmilieu voorde bewoners. Het verzorgingsaspect zal hierin een belangrijke plaats innemen. Informatie wordt u verstrekt door de heer B.W.v.d.Berg, koördinator, toestel 2064. St. Bavo kan niet voor huisvesting zorgdragen. Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken met vermelding van vakaturenummer 80.07.91. stichting centrum st.bavo noord wijkerhout Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout Het Psychiatrisch Ziekenhuis "Sancta Maria" te Noordwijk vraagt twee Taak: Het in samenwerking met een kollega en een assistent verzorgen van de muziektherapie voor de diverse kategorieën van patiënten in het ziekenhuis (opname, lang verblijf, zwakzinnigen, bejaar den). De werkkring is afwisselend door de verschillende soorten groepen waarmee wordt gewerkt. Gevraagd wordt: -Opleiding Pedagogische Akademie met specialisatie muziek, of een opleiding muziektherapie, of conservatoriumopleiding (a.m.v. of schoolmuziek), of gelijkwaardige opleiding c.q. ervaring. - Persoonlijke eigenschappen, die de geschiktheid voor de funktie bepalen, zoals: goed kunnen luisteren en waarnemen goed kontakt kunnen leggen, interesse voor het werk, zich duidelijk kunnen uitdrukken, enz. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer W. van Geldre, Hoofd van de Afd. Muziektherapie (toestel 316). Salaris nader overeen te komen, afhangende van opleiding en ervaring. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen aan Hoofd Personeelsdienst psychiatrisch ziekenhi sancta maria Tel 02523-8244 De Stichting Rijnlands Zeehospitium te Katwijk aan Zee beheert een revalidatie-centrum voor kinderen en volwassenen (capaciteit: 40 beddeneen voorzieningencentrum voor lichamelijk gehandicapte kinderen en jongeren (capaciteit: 100 bedden), een afdeling voor poliklinische hartrevalidatie en een mytylschool voor ca. 100 kinderen. Voor de afdeling volwassenen van het revalidatie-centrum zoei<en wij een voor de ergotherapie en bezigheidstherapie. Haar/zijn taak bestaat o.a. uit het helpen van patiënten bij creatieve handvaardigheden en liet assisteren van de therapeuten bij het maken van aanpassingen etc. Salaris en sekundaire arbeidsvi lorwaarden volgens de C.A.O.- Ziekenhuiswezen. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktie van het Rijnlands Zeehospilium, Drieplassenweg 17, 2225 JJ Katwijk Z.I I. Voor nadere informatie kunt u kontakt opnemen met Mej. v.d. Wal, hoofd ergotherapie, tel. 01718-16941.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 18