V Service-monteurs operatrice ponstypiste HRNSVlNK- meta-pro die brood zien inwateren ijs. auknecht cutti ALB. B. TIMMERMAN 7,5% korting op alle artikelen. IC ICOflTHIBÜ K0ELM0NTEUR WERELDWIJDE VERHUIZINGEN BiVERKROOST&ZRI BV Hevea kinderlaarzen 'n stevig verschil tekenaar/konstrukteur en tekenaar xxieta-pro bv Op 20 oktober a.s. bereikt onze zaak de leeftijd der sterken. 75 jaar mode in het hartje van Leiden. De dagen rond onze verjaardag geven wij een feestelijk tintje. Onze zaak en etalages zien er feestelijk uit en wij trakteren u van 11 t/m 31 oktober a.s. op: Wij zullen u graag in onze zaak begroeten. Breestraat 90, Leiden ."naasl het stadhuis" - tel 120536 Voor onze vaste klanten geven wij op maandag 20 oktober a.s. een receptie in gebouw "De Waag" aan de Aalmarkt 21. Tussen 16.00 en 21.00 uur bent u van harte welkom. Ze lijken sprekend op elkaar.. Ico/Athibu bv, toonaangevend als leveranciet van huishoud- en groot keukens,sanitair en loodgietersartikelen, zoekt voor spoedige indiensttreding op de computerafdeling een Het gaat hierbij om een afwisselende funktie in een klein team enthousiaste kollega's, die ook als een part-time baan vervuld kan worden. Voor deze werkzaamheden - enerzijds het bedienen van de computer en anderzijds het typen van ponskaarten - denken wij met name aan een jonge vrouw die beschikt over een flinke dosis akkuratesse. Hierbij betekent enige ervaring een pré, maar is niet noodzakelijk. Naast een goede salariëring, kan de juiste kandidate rekenen op goede sekundaire arbeidsvoorwaarden. Uw schriftelijke sollicitatie zien wij met belangstelling tegemoet. Tijdens kantoor uren kunt u tevens telefonisch inlichtingen inwinnen bij de heer C. van Schagen. Ico/Athibu bv Hoge Rijndijk 25, 2313 KG Leiden. Tel. 071-141741. Koeltechniek Verhoog B.V. vraagt een voor service- en storingsdienst. Sollicitaties te richten aan: Koeltechniek Verhoog B.V. Oude Singel 4 - 2312 RA Leiden tel. 071-132004 - na 18.00 uur 071-211678. OPEN HUIS Zaterdag 11 oktober a.s. van 12.00 tot 14.00 uur nodigen wij u uit om, geheel vrijblijvend te komen bezichtigen het in uitstekende staat verkerende tussenherenhuis met voor- en achtertuin met berging gelegen aan de BRUNITA J. GEMMEKELAAN 3 te VOORSCHOTEN De indeling luidt als volgt: entree met toilet, gangkast, living met open haard en parket, ruime keuken met inge bouwde Miele vaatwasser. 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, toilet. 2e etage: grote slaapkamer met dakkapel en.vaste wastafel, hobbykamer. C.v. gas. De vraagprijs is gesteld op 249.000,- k.k. verschil meubelbewaringen overzeeverpakkingen |pianovervoer |rijks-en kantoorverhuizingen Marjolein en Caroline uit Uithoorn zijn een tweeling. Je houdt ze pas uit elkaar als je ze langer kent. Toch is er wel degelijk verschil. Zo is het ook met kinderlaarzen. In de winkel lijken ze op het eerste gezicht sprekend op elkaar. Totdat u ze van nabij bekijkt - of uw kind ze langer draagt. Bij een Hevea-kinderlaars merkt u dan pas wat betrouwbaarheid, stevigheid en pasvorm voor een heel wezenlijk verschil uitmaken. Ja, er is verschil. Net als tussen tweelingen. 7o Stadhuis SCH00L-SCH00NMAKER (mnl. of vrl.) voor plm. 12 uur per week. Brieven en inlichtingen 071-150815 (school) of tf an C. J. P van Driel, tel. 071-151768 (privé). vraagt voor zo spoedig mogelijke indiensttreding Om in ons snel groeiend bedrijf met een enthousiaste groep medewerkers, geheel zelfstandig het tekenwerk te verrichten en materiaalstaten te maken voor de door ons aangenomen werken in stalen dak-, wand- en vloerkonstrukties en scheidingswanden. Gevraagd wordt diploma MTS-bouwkunde, werktuigbouwkunde of weg- en wa terbouwkunde of een gevorderde studie in die richtingen. Leeftijd 20-30 jaar. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen gelieve u te richten aan de direktie van STALEN DAK-, WAND-, VLOERKONSTRUKTIES EN SCHEIDINGSWANDEN Postbus 169. 2350 AD. Leiderdorp Tel. 071-899371' Dit is een advertentie van Bauknecht- importeur van grote naam en faam op het gebied van elektrotechnische huishoudelijke apparaten. Zo "doen" wij in koelkasten en in was- en afwasmachines. Die leveren we niet alleen, we verlenen ook service aan de (vele) kopers. Daarvoor zijn monteurs nodig - mannen met een goede opleiding als LTS elektro techniek VEV en LTS Elektrotechniek/Koel techniek. Het rijbewijs BE is vereist. We hebben ze nodig in Haarlem, Rotterdam, Leiden, Apeldoorn en Utrecht. Hun leeftijd: rond de 22 jaar. We bieden: een uitstekend inkomen, moderne sociale voorzieningen en vergoeding van onkosten. En het aardigste is wel: als servicemonteur bij Bauknecht zit je nooit de hele dag op dezelfde stek. Wie belangstelling heeft voor zo'n vrije baan bij Bauknecht's Technische Dienst, schrijft een briefje met gegevens over: opleiding, mogelijke ervaring en de plaats waar u wilt of kunt beginnen. Binnen 10 dagen hoort u van ons. Dit is het adres: Bauknecht Nederland bv, de heer P.J. Belt, Karolusstraat 14, 4903 RJ Oosterhout.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 26