II Mode van Ufjelen 'is anders... KOM BIJ ONS KIJKEN NAAR SFEER WIERINGA ra Uwboekenspecialist: 'tbest bekend met kennis. d! Xr -w - f MS» Het Nieuwe Boekhuis Uvindt't indeBwestmat: Dat beetje extra maakt een zitmeubel zo onmiskenbaar LEOLUX.Uw sfeer. Uw stijl van zitten. Bij ons te vinden in de LEOLUX-kollektie. Zoals dit model YPSILON 482. Een komfortabel aanbouwstel dat u door de variabele zitbreedte precies aan de maten van uw kamer kunt aanpassen. En,belangrijk voor uw sfeer: in de keuze van de bekleding bent u helemaal vrij, waarbij wij u graag deskundig zullen adviseren. Kijken naar LEOLUX is een genot. Maar nog fijner is het zitten erin! Sta dan uw urine af aan Moeders'. Dat kan vanaf het dat u veertien dagen over tijd bent tot in de vierde maand van uw zwangerschap. Snel meedoen is belangrijk. Want alleen uit die urine kar Organon een preparaat maken dat in bepaalde gevallen on vruchtbaarheid kan verhelpen bij zowel vrouwen als mannen. En meedoen is makkelijk. Voor het ophalen zorgen wij. En als u blijft werken, zijn er regelingen te treffen Voor Hillegom, Lisse, Noordwijk, De Zilk, Noordwijkcrhout, Sassen- heim, Voorhout: Mevr. C.F. Bekkers- Borghouts, Kagerdreef 67, 2172 HJ Sassenheim, 02522-13247 Voor Leiden, Leiderdorp, Oegstgeest, Katwijk, Rijnsburg, Warmond, Valkenburg, Voorschoten, Zocter- woude H.R.: Mevr. Zr. E. Janssen- Nicmeijcr, Hofdijck 32, 2341 NC Oegstgeest, 071-153652, of: Moeders voor Moeders Boxtel 04116-73256. 59N Meedoen of meer inlichtingen? Het adres in uw omgeving is: o c O EÈ CO I S 05 N co PW CD CT3 O) ai a> -Ü CD;^ a>-0 .55. co CD 3 -*o E CD Breestraat 155, Leiden Lrwu De nieuwe, 7-delige Medische Winkler Prins Gezond leven staat terecht volop in de belangstelling. Want gezondheid is het belang rijkste bezit Daarom hoort deze veelzijdige nieuwe Medische Winkler Prins thuis in elk gezin. Dit sublieme naslagwerk informeert u over alles wat metgeestelijken lichamelijk wel zijn te maken heeft. Eén van de zeven delen is volledig gewijd aan moderne gezondheidsleer en alternatieve geneeswijzen. De nieuwe 7-delige Medische Winkler Prins isdan ook een méérdan verantwoorde investe ring. 'Kennis is macht', zeiden we vroeger. 'Kennis is noodzaak', zeggen we nu. Want in steeds sneller tempo veranderen waarden, begrippen en feiten. Kennis van van daag schiet morgen tekort. Encyclopedieën zijn dan ook onmisbaar geworden. Uw Boekenspecialist is kundig in kennis. Bij hem vindt U de juiste encyclopedieën. Alge meen, of gericht. Voor studie. Voor hobby. Als aanvulling op Uw algemene ontwikkeling. Kennis is immers een recht voor ieder. Kom eens praten over encyclopedieën bij Uw Boekenspecialist: ook voor kennis het beste adres. De nieuwe, Grote Winkler Prins 80 Met deze 25-delige, fantastisch uitge voerde Winkler Prins 80 bent u in het bezit van de meest perfekte encyclopedie. De Grote Winkler Prins 80 heeft een volledig nieuwe rubricering en indeling, die het opzoe ken sterk vereenvoudigen. Kom hem eens rustig bestuderen, die Grote Winkler Prins 80. WtólPlTS. te* UKydoptdi Een ""N Winkler Prins jeugd-encyclopedie waar je óók naar kunt luisteren. De Audioclopedie. Ideale kombinatie van boek en geluids-cassettes. Het boek is een echte jeugd-encyclopedie van Winkler Prins, vierhonderd pagina's dik en voorzien van vele kleurrijke illustraties. Geluids-cassettes kompleteren de. ency clopedie. Cassettes die vogelgeluiden, dialek- ten, muziek en nog véél meer laten horen. Een beter kado is nauwelijks denkbaar. Bovendien is de Audioclopedie prettig voorde lig: tot 1 januari 1981: f 79,50 Natuurlijk heeft Uw Boekenspecialist méér keus in encyclopedieën en naslagwerken. Bijvoorbeeld: De Algemene Winkler Prins (14 delen) De Winkler Prins Encyclopedie van het dierenrijk (6 delen)- De Winkler Prins Grote Wereld geschiedenis (6 delen) De Winkler Prins Technische Encyclopedie (6 delen) De Winkler Prins van de Aardrijkskunde (4 delen) en vele andere. BOEKHANDEL "V" Deze boekhandels zijn aangesloten bij de Kring Van Boekspecialisten Boxmeer, Boekhandel Schoth Eindhoven, Boekhandel Hugo Jonkers Emmeloord, Boekhandel Marsman Enschede, Boekhandel Van den Broek Adolfs. 's-Gravenhage, Boekhandel W P van Stockum Groningen, Boekhandel Scholtens Haarlem, Boekhandel H Coebcrgh 's-Hertogenbosch, Boekhandel Mosmans Leiden, Boekhandel Het Nieuwe Boekhuis Maastricht, Boekhandel Bergmans Roosendaal, Boekhandel Van Leeuwen Rotterdam, Boekhandel Voorhoeve Dietrich, Boekhandel Voorhoeve Dietrich/Kramers Boymans. Zoetermeer, Boekhandel W.P. van Stockum. En onder mode verstaan wij College Look voor mannen. Dat is het modebeeld. Wij adviseren u graag. Per slot is het ons vak Deze blazer bijvoorbeeld. Van een uitstekende kwaliteit velours. Modieus detail is de iets bredere revers met een kleine kraag. Uitstekende kombinatiemogelijkheden. 249,- Alphen a/d Rijn, Pieter Doelmanstraat 20 Delft, Jacob Gerritpromenade Burgwal Gouda, Wijdstraat 35-37, Hoogstraat 16-18 Leiden, Breestraat 103-105 Rijswijk, koopcentrum 'In de Bogaard' Vlaardingen, Veerplein 12

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 8