Kijk maar! Kies maar! De prijs blijf! Iiruyodrink, de frisse doretlesser die lekkerderi per zitgroep van s. vijf plaatsen! Woensdag t/m vrijdag open v tot's avonds V 9uur! Nier 0€ Magere yoghurt met aardbeien I VanderMeer's Spedale Najaars-Aanbiedingen! Lekker-brede bonkengroep met losjes- overbloezende ormkussens en groppige lende kussentjes met stiknaad overdwars (waardoor 't lijkt of het er twee keer zo veel zijn!). De maten: driezitter 220, tweezitter 162 cm breed. En: het royale effekt wordt nog eens versterkt door het over de gehele breedte doorlopende zitkussen. In beige, blauwe en ivoorkleurige rib met 'n héél fijn wit streepje en in velours met vaag slreep- effekt in o.a. bruin en nègre. Kom naar de Woonvierdaagse bij VanderMeer! Sjieke zitgroep met grote ronde hoek in een jute-achtige stof met een sportief kabeltje overdwars in ivoor, beige en blauw. Brede, glooiende armleggers en 'n massa losse lende kussentjes. Ook leverbaar in o.a. 'n extra-brede rib en in velours met vaag streepeffekt. En.- deze vorstelijke zitgroep beslaat maarliefst een hoek van 256x256 cm. Modieuze zitgroep met vaste ormkussens en komfortabele hoofdsteun. Doet door de fraaie stand van de armen denken aan 'n kuip model-italiaanse-stijl. De maten: driezitter 214, tweezitter 158 cm. De stofjes: 'n jute-achtige stof in naturel, beige en blauw, 'n velours met streepeffekt in ivoor, nègre, bruin en (tegen meerprijs) 'n mooie weefstof in allerlei kleuren. Fruyodrink is er in de smaken sinaasappel perzik framboos naturel MENKEN LANDBOUW (Actie-aanbiedingen geldig 22 sept lang houdbare, magere drinkyoghurt, met echt vruchtesap tijdelijk een hele liter Fruyodrink werd door het maandblad Koopkracht, als beste gewaardeerd op kwaliteit en smaak. Tijdens de 60-jarige Damesbeurs komen 140 000 bezoekers Fruyo drink proeven in de stand van Menken-Landbouw Komt u ook? tijdelijk een hele liter

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 26