Verpleegkundigen Algemene Heelkunde MBA-er of MEAO-er medewerkers Loonadministratie uiü Het MotorhuSs MTS'er weg- en waterbouwkunde m/v O Zelfstandige baan vooreen ondernemende 40-er (m/v) Uweigen winkel beheren bij Het Motorhuis vondellaan 80, Leiden,Tel. 071-76 9313. n-ERMO ELECTRIC sekretaresse van Kempen ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN Het Motorhuis zoekt mannen en vrouwen van rond de 40 jaar voor de Shell-shop van het zelftankstation. Deze baan houdt heel wat meer in dan 't afrekenen van benzine. U gaat de gehele Shell-shop verzorgen, houdt de voorraad op peil, adviseert uw klanten enz. Het lijkt ons een prima funktie voor iemand die vroeger zelf een winkel heeft gehad. Maar ook als u uit een andere hoek komt willen we graag met u praten. Aan diploma's tillen we niet zo zwaar. We vinden het veel belangrijker dat u gemakkelijk met mensen om kunt gaan en een ondernemende instelling hebt. Hebt u interesse in deze zelfstandige baan?. Bel dan (071) 769313 en vraag naar de heer A. Hoogduin. Hij geeft u graag alle informatie. bOjatAde.faoobte tr°/ wat noot doen.! Bij de Hoofdafdeling Civiele Werken van de Dienst van Gemeente werken kan worden geplaatst een t.b.v. de afdeling Voorbereiding wegen en rioleringen. Taak: - verrichten van alle voorkomende tekenwerk - de mogelijkheid is niet uitgesloten dat de aan te trekken medewer ker in de toekomst ingeschakeld wordt bij het toezicht op de uit voering van de werken. Vereist: - tenminste diploma MTS weg- en waterbouwkunde of gelijkwaardi ge opleiding - ervaring in de gemeentedienst is wenselijk. Salaris: Afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal f 3.084,— bruto per maand, exclusief f 26,— loontoeslag. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan de Directeur van de Dienst van Gemeente werken, Postbus 148, 2300 AC Leiden, onder vermelding van vacatu renummer GW 80028 op brief en envelop. /rr?A leiden staan alle func- Bh de gemeente Le „,ouwen ties open voor eWe e/sen voldoet. ^oltdeZmnedtu^^ocM te solliciteren Thermo Electric Internationaal B V. specialisten in het meten en regelen van Voor onze Technical Manager zoeken wij een ervaren sekretaresse. die alle voorkomende sekretaresse-werkzaam- heden kan behandelen. In verband met het internationale karakter van ons bedrijf is voor deze funktie een goede kennis van de moderne talen, speciaal de Engelse taal. gewenst. TVERMO ELECTRIC Wij bieden een goed salaris voor iemand, die vlot kan typen en een MAVO-opleiding heeft voltooid. Leeftijd: niet jonger dan 22 jaar. Sollicitaties, gemerkt "vertrouwelijk" te richten aan de direktie. Voor eventuele telefo nische inlichtingen kunt U bellen: 071-142045- toestel 26. Willem Barentszstraat 47 Postbus 515, 2300 AM Leiden Het accountantskantoor van Kempen is een economisch administratief advies- en dien stencentrum voor het midden- en klein bedrijf. Ons kantoor verzorgt o.a. de gehele admini stratie van zeer uiteenlopende bedrijven. Op korte termijn hebben wij plaats voor een jonge MBA-er of MEAO-er die studeert voor het MBA- of SPD diploma. Deze medewerker(ster) zal na een gedegen inwerkperiode belast worden met het samenstellen van JAARREKENINGEN van onze cliënten. Wij bieden een werkkring waar jonge mensen zich in de praktijk kunnen ontwikke len, terwijl onze studiekosten vergoedings regeling hen eventueel financieel tegemoet komt in de kosten van een theoretische op leiding. Kandidaten die belangstelling hebben voor dit werk kunnen telefonisch of schriftelijk solliciteren aan Accountantskantoor van Kempen, Verdistraat 16, 2555 VD Den Haag, Ntel. 070-252627 t.a.v. de heer A. Verstraaten. De door onze onderneming aangeboden funkties zijn in principe zowel door mannen als vrouwen vervulbaar. Accountantskantoor Het Dr. Neher Laboratorium (DNL) is het centrale technische speur- en ontwikkelingsinstituut van de PTT, gevestigd aan de St. Paulusstraat 4 te Leidschendam. Voor de Loonadministratie, een onderdeel van de Personeelsdienst van het Laboratorium, zoeken wij 2 medewerk(st)ers. Het werkterrein De groep Loonadministratie houdt zich bezig met de nettoloon- en emolumentenadministratie. Verder vindt hier de behandeling plaats van declaraties betreffende dienstreizen, gemaakt door laboratoriummedewerkers. Wat wij vragen Voor deze functie is ten minste het MULO of MAVO-4 diploma met handelsvakken gewenst. Verder vragen wij enige administratieve erva ring. Nauwkeurig kunnen werken is belangrijk in deze functie. Daarnaast dient u goed in teamverband te kun nen werken. Wat wij bieden Het salaris is afhankelijk van opleiding, ervaring en leeftijd en bedraagt minimaal f 1 753.,- (21 jaar) en maximaal f 2530,- bruto per maand Het salaris is exclusief de toeslag loonmaatregel van f 26,- bruto per maand. Jaarlijks heeft u recht op 8% vakantietoeslag en minimaal 22 vakantiedagen. De sollicitatie Indien u nadere inlichtingen wenst, kunt u con tact opnemen met mevrouw A.M. Wilkinson van de Personeelsdienst, telefoon (070) 75 62 23, of met de heer J.W. Tetteroo, chef Personeelszaken, telefoon (070) 75 54 1 7 of 75 50 57. Uw schriftelijke sollicitatie met vermelding van opleiding, ervaring en andere van belang zijnde gegevens, zien wij gaarne binnen 10 dagen na verschijningsdatum van dit blad tegemoet. In de linkerbovenhoek van de brief vacaturenummer 80/124 vermelden. Richt deze ongefrankeerd aan: Personeelsdienst Dr. Neher Laboratorium Postbus 421 2260 AK Leidschendam DR. NEHER LABORATORIUM Op een aantal afdelingen kunnen ver pleegkundigen worden geplaatst, die in het bezit zijn van het diploma A-ver- pleegkundige of H.B.O.-V. Thorax Chirurgie intensive Care vac.nr. 224.L 53.38.LD Op deze geheel vernieuwde afdeling (11 bedden) vindt de postoperatieve be waking en verzorging plaats van volwas senen en kinderen, die aan hart of longen zijn geopereerd. Er wordt in vaste teams gewerkt. Binnen elk team heeft de verpleeg kundige zijn of haar eigen patiënten waarvoor men verantwoordelijk is. Een ruime inwerkperiode gaat vooraf aan het zelfstandig in teamverband functioneren. Verlangd: - Intensive Care of Coronary Care aan tekening - of belangstelling voor het specialisme, met de mogelijkheid de Intensive Care opleiding te volgen per 1-9-1981. Salaris: max. f2666 bruto per maand. Thorax Chirurgie Verpleegafdeiing vac.nr. 223 L.53.38.LD Na een aanvankelijk post-operatief ver blijf op de Intensive Care afdeling vindt de verdere bewaking/verzorging van maximaal 28 patiënten op deze nieuwe afdeling plaats. De begeleiding van familieleden van de patiënten vormt een belangrijk onder deel van de verpleegkundige taken. Het bezit van de Coronary Care aan tekening strekt tot aanbeveling. Salaris: max. f2666 bruto per maand. Algemene Heelkunde A vac nr. 213.L.53.38.LD Op deze afdeling worden algemeen chirurgische patiënten verpleegd. De afdeling omvat 26 bedden en is in twee units verdeeld. Candidaten dienen na een inwerkperiode in staat te zijn leiding te geven over één der units Verlangd: ruime chirurgische ervaring. Salaris: max. f2666 bruto per maand. Polikliniek Traumatologie vac.nr. 211.L.53.38.LD Deze polikliniek maakt deel uit van de polikliniek heelkunde en omvat meer dere units, waar alle heelkundige spe cialismen worden beoefend. De werkzaamheden zullen bestaan uit: - de opvang en behandeling van pa tiënten - het assisteren bij kleine operatieve ingrepen én onderzoeken. Salaris: max. f2666 bruto per maand. Heelkunde Klasse vac.nr. 203.L.53.38.LD Op deze afdeling (24 bedden) worden de patiënten van alle heelkundige spe cialismen verpleegd. Er wordt in teamverband gewerkt (2 teams). Gezien de samenstelling van de teams wordt de voorkeur gegeven aan een candidaat met: - ruime chirurgische ervaring, - leidinggevende capaciteiten, - leeftijd tot 30 jaar. Aanstelling kan, afhankelijk van oplei ding en ervaring, geschieden in de rang van 1e verpleegkundige (max. salaris f2800 bruto per maand). Informatie: nadere inlichtingen over deze functies wordt gaarne verstrekt door mevr. A. Mol-v.d. Luyt, Coördine rend Hoofdverpleegkundige, tel. 071 - 14 72 22. toestel 2337 of de heer J.C. van Riel, personeelsconsulent, toestel 2720. ledereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10. 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer ver melden. ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 24