JSZF FORD RIJNLAND leerling-tekenaar m/v Ipers k 4 leiden administratief medewerker m/v werkvoorbereider Cm/v) ASSISTENT(E) 't Camphu boekhoudkundig medewerker m/v L.T.S.-er ADMINISTRATIEF MEDEWERKER (M/V) personeel™^ PFRsm^FFi^60^ personeel W*SOr«a PfrsonMlpERSCNER personeel Bij de afdeling Voorbereiding Wegen en Rioleringen van de Dienst van Gemeentewerken kan worden geplaatst een die zal worden belast met eenvoudig tekenwerk en zal assisteren bij diverse op de afdeling voorkomende werkzaamheden. Voor een serieuze kracht die zich door middel van avondstudie in de weg- en waterbouwkundige richting wil bntwikkelen, zijn goedé vooruitzichten aanwezig. Vereist: Diploma LTS of gelijkwaardige opleiding. Salaris: Het aanvangssalaris bedraagt op 21-jarige leeftijd f 1.667,— bruto per maand, exclusief f 26, loontoeslag. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan de Directeur van de Dienst van Gemeente werken, Postbus 148, 2300 AC Leiden, onder vermelding van vaca turenummer GW 80029 op brief en envelop Bli de gemeente Le.denM» ties open voor isen voldoet. aCSSSS»""""" solliciteren. l,-r Ford Rijnland Dat is degelijk Ir Ford Rijnland Ford Rijnland, Ford-dealer voor Leiden en omstreken, zoekt op korte termijn een van ca. 22 jaar, die in het bezit is van een Praktijkdiploma Boekhouden en zelfstandig kan werken. Voor informatie kunt u zich wenden tot de heer van der Sanden (071 - 899301 Sollicitaties kunt u richten aan: Postbus 67 - Leiderdorp Ford■•Rijnland Dat is degelijk Ford Rijnland Hollandsche Beton Groep nv. gevestigd te Rijswijk, bundelt een groep ondernemingen in de utiliteits- en woningbouw, weg- en waterbouw, metaalindustrie, baggerwerkzaamheden, offshore-activiteiten, betonprefabricage, project ontwikkeling. installatietechniek en adviserend ingenieursschap. Voor al deze ondernemingen ontwikkelt en verzorgt ons Rekencentrum de informatie verwerking. Binnen het Rekencentrum werken op de afdelingen Operations, Systeemontwikke ling en Specialistische Technieken in totaal zo n 45 mensen. Voorde administratieve toepassingen beschikken wij over een IBM 370/138 onder OS/VS en DOS/VS met Shadow, Easy-trieve, Disk en tape-manager. Voor de technische toepassingen is een Harris 135 onder Vulcan ingezet. Ter ondersteuning van de afdelingen van ons Rekencentrum zoeken wij een De werkvoorbereider, die in een tweeploegen dienst zal gaan werken, vormt de schakel tussen de input/output en operationsafdeling en wordt belast met: - voorbereiding en begeleiding van de productieruns - onderhoud van de programma-bibliotheken. Kandidaten dienen te beschikken over: - een opleiding op HAVO-niveau, aangevuld met enkele AMBI-modules - een meerjarige ervaring als consoleoperator. Sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Sociale Zaken van HBG nv, Generaal Spoorlaan 489, 2285 TA Rijswijk. Wilt u vooraf telefonische informatie inwinnen, dan kunt u zich tijdens kantooruren wenden tot de heer ing A. Visser, telefoon 070-949340, toestel 410. Dependance van de Jelgersmakliniek te Oegstgeest. Het verpleegkundig team zoekt een collega in de funktie van wachtverpleegkundige (m/v) die bereid is om in dat team te functioneren ten be hoeve van de sociotherapeutische begeleiding van 15 personen. Werktijd: 1 week wachtdienst per 14 dagen (van 22.00 - 07.00 uur). Kandidaten dienen in het bezit te zijn van tenminste het B-diploma (of gelijkwaardig). Nadere informatie kan worden ingewonnen bij Hermie Ebbink (paviljoenshoofd). Telf. (071 148333. toestel 3968 of (071)- 151840, toestel 342 Sollicitaties te richten aan het hoofd personeelsza ken, Endegeesterstraatweg 5, 2342 AJ te Oegst- Voor ons restaurant en partycentrum zoeken wij een beschaafde 19-35 jaar voor bediening, buffetwerk e.d. met mavo of gelijkw. opleiding, ervaring niet vereist, wel inzet en interesse. Zondag en maandag vrij. I.v.m. late werktijden is eigen vervoer gewenst. Hoog loon en een prettige werksfeer. 'Bel voor een afspraak 071 -154513 of 153191 (mevr. Overdevest). Partycentrum Rhijngeesterstraatweg 43, Oegstgeest. De Stichting Gemiva te Gouda houdt zich bezig met intra-, semi- en extra-murale zorg voor geeste lijk gehandicapten in Zuid-Hol land Zij beheert daartoe dagver blijven, gezinsvervangende tehui zen, internaten, een kort verblijfte- huis alsmede een project geleide kamerbewoning. Voorgeest is een internaat voor geestelijk gehandicapten, gele gen in Oegstgeest. Binnen de twee paviljoens. Meisjes- en Jon gens Voorgeest, wordt gewerkt in woongroepen. In opdracht van de Stichting Gemiva is thans te Zoeterwoude in aan bouw een internaat alwaar na volledige realisering van de bouw 315 pupillen zullen wonen. Hierbij wordt plaats geboden aan een groot aantal pupillen van Voor geest. Het internaat Voorgeest zal na de overgang van alle pupillen worden opgehesen. Gezien de toekomstige wijzigingen vindt aan stelling van nieuwe medewerk(st)ers plaats door de Stichting Gemi va en zal, tot de nieuwbouw gereed is (vermoedelijk 2e helft van 1981), tijdelijke detachering in Voorgeest plaatsvindeh. Voor Meisjes- en Jongens Voorgeest zoeken wij: Z-VERPLEEGKUNDIGEN Kandidaten dienen in het bezit te zijn van het diploma Z-verpleeg- kundige. Inlichtingen over deze functies kunt u verkrijgen bij Gonneke Timmer, Meisjes Voorgeest, telefoon 071 151840 toestel 314. Marjanne Meyer, Jongens Voorgeest, telefoon 071 - 151840 toestel 312. Voor salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden is de C.A.O. zie kenhuiswezen van toepassing Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd van de afdeling per soneelszaken van het Psychiatrisch Ziekenhuis Endegeest. Stichting Gemiva, van Limburg Stirumstraat 10, 2805 BD Gouda, tel. 01820-16433. Voorgeest, Endegeesterstraatweg 5, 2342 AJ Oegstgeest. tel. 071-151840. hoofdbedrijfschap detailhandel Het HOOFDBEDRIJFSCHAP DETAILHANDEL een publiekrechtelijke instelling, ter behartiging van de belangen van de detailhandel zoekt contact met gegadigden voor de functie van voor de afdeling Centrale Comptabiliteit van het hoofdbedrijfschap. Taakomschrijving: het voeren van de financiële administratie voor diverse instellingen, waaronder het Hoofdbedrijfschap Detailhandel; het medewerken aan de opstelling van begrotingen en jaarrekeningen; werkzaamheden terzake van de administratie van salarissen, pensioenen en sociale wetten. Een klein team van medewerksters is hierbij behulpzaam. Functie-eisen: tenminste MEAO/MAVO-opleiding, Praktijkdiploma Boekhouden, diploma MBA; ruime ervaring op boekhoudkundig gebied, zelfstandig functioneren en leiding kunnen geven zijn noodzakelijke vereisten voor deze functie; leeftijd tussen 30 en 35 jaar. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectie-prdcedure. Het salaris ligt, afhankelijk van leeftijd en ervaring, in be ginsel tussen f 2850,- en f 3460,- bruto per maand. Bij ge bleken geschiktheid is een salaris bereikbaar van f 4180,- bruto per maand. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de secretaris van het Hoofdbedrijfschap detailhandel. Nieuwe Parklaan 74, 2597 LE 's-Gravenhage. Bols Nederland B.V. vraagt voor de afdeling .Technische Dienst een praktisch ingestelde (metaalbewerking eventueel aangevuld met Bemetel Hij zal, in de functie van onderhoudsmonteur, assisteren bij het omstellen en het verhelpen van storingen aan bottelarijmachines, zodat het produktieproces optimaal kan plaatsvinden. Het team waarin hij werkzaam zal zijn bestaat uit 8 personen. Onze onderneming kent uitstekende arbeidsvoorwaarden, zoals 24 vakantiedagen, 8,5% vakantietoeslag, winstdeling en een gunstige studiekostenregeling. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan Personeels zaken van Bols Nederland B.V. Lucas Bolsstraat 7, 2152 CZ Nieuw-Vennep. Op telefonisch verzoek, 02526-88141, toestel 315, sturen wij u graag een sollicitatieformulier. HET LIDWINAHUIS TE LEIDEN internaat voor 60 jongeren met leer- en opvoedingsmoeilijk heden. In verband met aanstaande pensionering van hel hoofd van de administratie zoeken wij een: Zijn/haar taak zal o.a. zijn: - samen met de directie verantwoordelijk zijn voor het financieel beheer; - het verzorgen van de salaris- en personeelsadministratie; - de algehele verzorging van de boekhouding; - het opstellen van de jaarlijkse begroting; - het voorbereidende werk verrichten voor het opstellen van de jaarrekening. Voor deze verantwoordelijke funktie zoeken wij iemand die: - beschikt over goede kontaktuele eigenschappen; - in het bezit is van een middelbare schoolopleiding en een administratieve opleiding heeft (niveau HEAO. evt. MEAO of SPD-1); - ervaring heeft, bij voorkeur in de gezondheidszorg. Salariëring en arbeidsvoorwaarden volgens de C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen. Sollicitaties te richten aan: de directeur van het Lidwinahuis, Zoeterwoudse- singel 34, 2313 EJ Leiden.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 22