PEl WEEL' persont HTS-ingenieur weg- en waterbouwkunde m/v I Energiebedrijf Rijnland r ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN soneel personeel per!^- PERSOfNEEU .PERSONEEL™30^ perst norsom EL leide# ALL-ROUND AUTOMONTEUR SEKRETARESSE SEKRETARIS rijnlands zeehospitium MBA'er voor administratieve organisatie PART-TIME (20 uur) MEDE- WERK(ST)ER voorde ADMINISTRATIE PEfiONKlP^on^ PERSC>££P^ai",< 1 J ptrsonMl PERSONEEL pereoneel Bij de Hoofdafdeling Civiele Werken van de Dienst van Gemeente werken kan worden geplaatst een jonge t.b.v. de afdeling Voorbereiding wegen en rioleringen. Functie-informatie: a. het in teamverband meewerken aan het vervaardigen van - kostenramingen - ontwerptekeningen - berekeningen voor betonconstructies en rioleringen - bestektekeningen b. het concipiëren van brieven en rapporten c. het schrijven van bestekken. Vereist: Het diploma HTS weg- en waterbouwkunde Salaris: Afhankelijk van leeftijd en ervaring maximaal f 3 584,— per maand, exclusief/' 26,— loontoeslag. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan de Directeur van de Dienst van Gemeente werken, Postbus 148, 2300 AC Leiden, onder vermelding van vacatu renummer GW 80027 op brief en envelop. Het Energiebedriif Ri/nland te Leiden, verzorgt de distributie van gas en elektriciteit in 22 Zuidhollandse gemeenten. Het Energiebedrijf Rijnland vraagt voor de Hoofdafdeling Gas op korte termijn EEN GASINSTALLATIE CONTROLEUR M/V Takenpakket: het controleren en keuren van bestaande installaties, waaraan veranderingen zijn aangebracht; het controleren en keuren van leidingen en installaties in nieuw bouw en renovatiewoningen; het begeleiden bij de aanleg van gastechnische werken; het geven van adviezen. Functie-eisen: Naast contactuele eigenschappen is het diploma Gasinstallatiecon troleur vereist. Zij die voor dit diploma studeren kunnen eveneens reflecteren. Het salaris dat voor deze functie maximaal bereikbaar is, bedraagt thans f 2.800, bruto per maand, exclusief een toeslag van f 26, bruto per maand. de gebruikelijke rechtspositieregelingen bij de overheid zijn van toe passing. Sollicitaties kunnen binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie gericht worden aan de afdeling Personeelszaken van het Energiebedrijf Rijnland, Langegracht 70,2312 NV Leiden, onder ver melding van nummer ER/80018/O1 de bever Fijnmechanische konstrukties en bodegraven prototype-bouw Wij vragen op korte termijn een met vaardigheid in metaalbewerking van 23 jaar of ouder Zijn taak zal zijn het zelfstandig aanmaken/realiseren van een verscheidenheid aan technische hulpmiddelen in automobielen t.b.v. minder validen. De werkzaamheden zijn erg afwisselend van aard en geschieden piet een kleine groep collega's. Sollicitaties te richten aan bovengenoemd adres. Bij de poli Dermatologie van het St Eli sabeth Ziekenhuis te Leiderdorp ont staat binnenkort een vacature voor een tweede DOKTERS ASSISTENTE Taak: spreekuurbegeleiding assisteren bij medische ingrepen het verbinden van patiënten type- en administratieve werkzaam heden. Wij vragen: MAVO/HAVO en het dipl. doktersas sistente. Enige ervaring in een soortge lijke functie. Wij bieden: Een salaris, afhankelijk van opleiding en leeftijd van max. f2.500,— bruto per maand. Uw sollicitatie kunt u richten aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken. St Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg-Postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp. KATWIJK AAN ZEE Chr. School voor Lager en Middelbaar Beroepsonderwijs "Pr. Margrietschool" Meeuweniaan 67Tel. 01718-15448 Bevoegde docenten gevraagd voor: 21 lestijden huishoudkunde m.i.v. 9 november 1980 (wegens zwangerschapsverlof) 28 lestijden tekenen m.i.v. 1 januari 1981 óf zo mogelijk eerder. Prot. Chr. levensovertuiging. Sollicitaties te richten aan de direktrice mw. A. S. Bakker. De Stichting Rijnlands Zeehospitium te Katwijk aan Zee beheert een revalidatiecentrum voor volwassenen en kinderen, met een afdeling voor poliklinische hart revalidatie. Tevens een voor zieningencentrum voor 100 motorisch gehandicapte kinderen en jongeren. Aan de instelling is een mythylschool verbonden. Voor het sekretariaat van de afdeling Poliklinische Kinderrevalidatie vragen wij met spoed een Vereisten voor deze funktie: middelbare opleiding, aangevuld met een sekretaris (esse)-diploma moet zelfstandig kunnen werken, o.a. met een dictafoon enige kennis van medische terminologie Wij bieden een prettige afwisselende werkkring met een aan opleiding en ervaring aangepast salaris. Sekundaire arbeidsvoorwaarden volgens de C.A.O. Ziekenhuiswezen. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktie van het Rijnlands Zeehospitium, afd. Personeelszaken, Drieplassenweg 17,222S J] Katwijk Z-H. Sikkens ontwikkelt, produceert en verkoopt een grote verscheidenheid aan lakken voor partikulier, ambachtelijk en industrieel gebruik. De financiële besturing van onze onderneming wordt mogelijk ge maakt door het werk van de sekto ren Accounting en Automatisering. Hier worden de gegevens over o.a. inkoop, verkoop, produktie en in vesteringen gerangschikt en geëva lueerd. De verwerking van deze enorme hoeveelheid gegevens ge schiedt d.m.v. vaste procedures en m.b.v. computersystemen. Binnen de sektor Automatisering is de afdeling Administratieve Organisatie momenteel met 3 mede werkers belast met het ontwerpen, beschrijven en invoeren van admini stratieve systemen en procedures. De afdeling geeft tevens adviezen en ondersteuning aan andere disciplines m.b.t. procedures, administratieve hulpmiddelen en formulieren. Ook toetst zij de werking van bestaande systemen. Voor deze interessante aktiviteiten zoeken wij nog een MBA'er die stu deert voor SPD of HEAO-BE. Ervaring met het genoemde werk veld strekt tot aanbeveling. Leeftijd 25 - 35 jaar. Voor meer informatie kunt u kon- takt opnemen met de heer J.P.G. Muller, (01711)8 22 59. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Sikkens bv, afdeling Personeelszaken, Postbus 3, 2170 BA Sassenheim. ._J z_. Stichting Samenwerking Beroepsonderwijs Zoetermeer .i.v. 1 januari 1981 of zo mogelijk eerder een leraar voor konstruktie bankwerken en lassen voor een ervaren leraar is benoeming in een v.b. mogelijk en verder in part-time betrekking een leerkracht machineschrijven voor 10 lesuren per week Sollicitatiebrieven gelieve u zo spoedig mogelijk te zen den aan het bovenstaande adres. Inlichtingen bij de direkteur, de heer W. Zwikker, tel. 079-310300 (school). De Stichting Centraal Bureau t.b.v. de Jeugdwelzijnszorg te Leiden e/o die ovei ruime kantoorervaring beschikt, een goed orga nisatievermogen heeft en bereid is alle voorkomende werkzaamheden te verrichten. Na een inwerkperiode door zijn/haar voorgangster moet hij/zij in staat zijn ge heel zelfstandig te kunnen werken. Kennis van boekhouden strekt tot aanbeveling, alsmede goede uitdrukkingsvaardigheid, terwijl typevaardigheid vereist is. Hij of zij moet bereid zijn zich in te werken op een minicomputer. Zij die het aandurven kunnen hun sollicitaties richten aan de coördinator van het Bureau de heer C. A. Landwier, Herengracht 33, 2312 LA Leiden, telefoon Deze afdeling omvat 48 bedden en is onderverdeeld in 4 verpleegunits. Op de verpleegunit omgekeerde iso latie van kinderen is plaatsingsmogelijk heid ontstaan voor een verpleegkundige vac.nr. 613.F.53.38.LD Deze verpleegunit, waar met teamver- pleging wordt gewerkt, bestaat uit 2 zalen met elk 3 bedden. Er worden kinderen verpleegd in de leeftijd tot 14 jaar met de volgende ziekte-beelden: - immuundeficientie - aplastische anaemie - leukemie. Voor de verpleging van de opgenomen kinderen is naast de grootst mogelijke accuratesse een, goed contact met de patiëntjes en hun ouders van groot belang. Gedacht wordt aan een A-verpleeg kundige of HBO-V verpleegkundige die graag in een klein team wil werken. Salaris: max. f2682 bruto per maand. Informatie: wordt gaarne verstrekt door mevr. N de Jong. waarnemend direc trice (071-14 72 22. toestel 2702) of mevr. J. A Wiersma-Traag. personeels consulent (toestel 2720). Er is natuurlijk een mogelijkheid om de Kinderafdeling te bezoeken. Operatiekamer-complex Heelkunde Binnen het Operatiekamer-complex Heelkunde bestaat wegens uitbreiding van het team. de vacature van perfusionist m/v vac.nr. 202.L.70.38.LD Werkzaamheden worden verricht in een klein team. zowel pre-, per- als post-ope- ratief binnen de operatiekamers. Middels een beschikbaarheidsrooster is de perfusionist inzetbaar in avond-, nacht- en weekenddiensten. Onze gedachten gaan uit naar een medewerker die zo mogelijk ervaring heeft op het terrein van perfusiemetho- den. Hij/zij zal zich o.a. bezig houden met de bediening van de hart-long- machine tijdens de open hart operaties. Salaris: afhankelijk van opleiding en/of ervaring. Tevens bestaat de mogelijkheid d m v. een training on the job-programma op geleid te worden tot de functie van per fusionist. Tevens kunnen belangstellen den solliciteren die in het bezit zijn van het M.T.S.-E, verpleegkundige A-diplo ma of een N.Z.R.-certificaat. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr. Th. M. M. Berlemon-de Best, coördinerend hoofd verpleegkundige (071-14 72 22 toestel 4318 of de heer J.C.van Riel. perso neelsconsulent (toestel 2720). iedereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10. 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer ver melden. M w Academisch ziekenhuis leiden

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 18