Uitsluitend op de 'Leidato. |75 999,- 1699- 699,- 699,- 799,- wolboetiek 't gulden vlies fill dactylo Welke jongen of meisje Tussen plm. 100,- en 200,- per maand. Leidato-prijs Leidato-prijs Leidato-prijs Leidato-prijs Leidato-prijs HEMA Wolboetiek t Gulden Vlies organiseert op dinsdagavond 23 september om 20.00 uur wederom een grandioze breimodeshow in de Stadsgehoorzaal te Leiden. Dat mag u niet missen! Op deze gezellige show brengen wij u de laatste snufjes en de nieuwste modellen uit de interna tionale breimode (o.a. ook afgebeeld in het nieuwste Neveda Breiboek nr. 32). Ook de nieu we vlotte kindermode. En alles wat u ziet. kunt u ook gemakkelijk en voordelig zelf breien. Wij zullen u er graag alles over vertellen. Aan deze unieke show verlenen verder hun medewerking: Kapsalon Tom Westen, Bree- straat 45. Leiden. Van Dalen Schoenen BV. Bally. Donkersteeg 21. Leiden..Bloemenmaga- zijn C. Hosman, Breestraat 115, Leiden, Firma De Wit Mode, 5 meiplein 112-114, Leiden. Kaarten a f 3,50 (incl een gratis kopje heerlijke koffie) zijn verkrijgbaar bij bovenstaande adres sen en bij: BREESTRAAT 121 (t.o. het stadhuis) LEIDEN. Tel 071-131114 Bij Dactylo voel je je thuis in je tijdelijke baan. Dactylo is een uitzendorganisatie met een groot aantal relatief kleine vestigingen. Vestigingen waar aandacht voor de uitzendkracht voorop staat. Dat betekent dat je bij Dactylo werk vindt dat je ligt. Werk dat je prettig vindt om te doen. Kortom: een tijdelijke baan waarin je je thuis voelt. Zoek je administratief, technisch, (para)-medisch, geschoold of ongeschoold tijdelijk werk, bel dan op. data-typiste te Bodegraven magazijn medewerker met heftruck-ervaring te Alphen voor de baan die je past Alphen a/d Rijn.teiot 72oei «6 Is! uitzendburo Een krant bezorgen in je eigen woonwijk, het mooiste wat er is. Wij zoeken vaste bezorgers in OEGSTGEEST LEIDEN LEIDERDORP. Heb je een paar uurtjes per dag over en wil je wat verdienen? Wel. bel ons dan, 071-144941 en vraag naar de heer J. We^k Tl]' kunt u °P onze star,ds tijdens de Leidato verwachten? In alle rust, indien u niet op de drukste avonden komt, kennis maken met vele nieuwe artikelen. Koelkasten, ^wasautomaten, fornuizen in alle kleuren en maten. Speciale voorzieningen die het gebruik van water en elektriciteit ^binnen de perken houden. Kleuren televisie met Viditel module, een schat aan gegevens in uw huiskamer. Voor zover te leveren, het nieuwste op gebied van hi-fi. Diverse video's en niet te vergeten, de draagbare kleuren televisie camera en nog veel meer. Wij streven er naar in die 10 Leidato dagen veel te verkopen. Daarom zeer lage I J prijzen zonder onze service en dienstverlening te verminderen. Ons bedrijf is uniek omdat onze snelle service bij I reparatie mogelijk is door het enorme pakket onderdelen die wij altijd in ons speciale onderdelen-magazijn in voorraad hebben. Door vakbekwame Swaak medewerkers wordt iedere storing aan bijv. uw wasautomaat, koelkast I of televisie binnen de kortste keren gerepareerd. Wij leveren snel, altijd uit voorraad, binnen enkele dagen of zelfs I indien u dit wenst, de dag na uw bestelling en keurig aangesloten en gedemonstreerd. Na de fabrieksgarantie periode kan, indien u er prijs op stelt een service abonnement worden afgesloten die u behoedt voor' hoge reparatiej Tel. 071 - 12 Tissue toiletpapier, superzacht en oersterk. 800 Dubbele vellen per rol. En vooi 4 rollen betaalt u gewoonlijk ^°maarNÜ^ W.C.-fris heeft veel voordelen: het houdt uw toilet hygiënisch, het verfnst en het reinigt. De Hema zorgt voor nóg een voordeel: in plastic houdertje 1,- maar Hi-fi, low noise cassettes, met reinigingstape en anti-blokkeer- systeem. Pakje met 3 cassettes C60 of 2 cassettes C90. 6,75 NU 2 VOOR Klassiek wol len breigaren in 9 mode-kleuren, o.a. bordeaux, groen, grijs, manne. 100 Wol. En natuurlijk met de bekende 'bol over, geld terug' garantie. Bol van 100 gram normaal al geen geld voor 4,75 maar Lekker voor bij de koffie of de thee, overheerlijke madeleine cakes, bereid met 100 roomboter. 12 Stuks geen 3,- De allerlijnste gegnllde achter ham, vers van 't mes. Heerlijk op brood en als snack. De Hema staat bekend om z'n goede kwaliteit vleeswaren. En om z'n lage prijzen! Normaal 150 gram 2,25 nü||. '2s? ...I95 Aanbiedingen geldig t/m 23 september. 'DOE MEER MET MINDER0ELD.I H 80 122 18 9

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 20