DONDERDAG 4 SEPTEMBER HEROPENT MANFIELD IN LEIDEN MET MODESCHOENEN EN TASSEN exclusieve schoenen I en tassen F postgiro en rïïkspostspaarbaiik postgiro en rijkspostspaarbank L .J Na een ingrijpende verbou wing staan wij weer klaar om u van dienst te zijn. Met een nog uitge breider assortiment in een geheel vernieuwd interieur, waar de col lectie overzichtelijk en modern ge presenteerd wordt. Waar we u in een sfeervolle omgeving optimaal kunnen bedie nen en u de laatste schoenenmode tonen. Mode, zonder concessies te doen aan kwaliteit. Onze deskundige verkoop- staf staat u gaarne met raad en daad terzijde. Uiterst geduldig, zo als het behoort. Kwaliteit, mode en service, daar gaat het ons om. toch ook? Vanaf 4 september kunt u weer bij Manfield terecht. Ons adres: Breestraat 77. Kom gerust eens langs, al was het alleen maar om even een kijkje te nemen en te zien wat Manfield onder mode verstaat. lijsten voor optisch leze" postgiro rijkspostsp aarbanh postbus 90170 5000 LZ TilBURG Niet alleen grote bedrijven en instellingen, maar ook kleinere bedrijven en verenigingen kunnen onder bepaalde voorwaarden vergunning krijgen voor automatische incasso. Dit betekent dat ook al üw vaste debiteuren (klanten, leden, enzovoort) u kunnen machtigen om de aan u verschuldigde bedragen (premies, fakturen, abonnementen, contributies) voortaan automatisch van hun postrekening of bankrekening te laten afschrijven. Natuurlijk moeten zij daar eerst tpestemming voorgeven. Om u daarbij te helpen, stellen wij gratis folders met antwoordkaarten ter beschikking, die wijzen op het wederzijdse gemak. Wat dat gemak voor uw bedrijf of vereniging is, lijkt duidelijk. Uw administratie wordt danig vereenvou digd en de betaling wordt versneld (waardoor u tijd en dus kosten bespaart). Indien ook uw voordeel met deze service denkt te kunnen doen, kunt u via de coupon hiernaast verdere informatie krijgen. Ik wil graag informatie over uw kosteloze systeem van automatische incasso. H Naam: Naam Bedr./Ver.: Arlresl II I I Postcode/Plaats: I I I Postrek.nr. bedr./ver. I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I II I I IIII I I I I I I II J_LJ In ongefrankeerde envelop versturen naar: Hoofdkantoor postgiro en rijkspostspaarbank, Afd. Distributiezaken/ Distriktskantoren, Postbus 21009,1000 EX Amsterdam.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 26