Haarlem wacht op de Brinkmann Passage en de Brinkmann Passage wacht op u... de aktieve ondernemer in... Elektromonteur I I I JSSF Infformatiebon D D D passage BnnKmannl HOOGOVENS* Wij nodigen u uit apparatenbouwers apparatenlassers pijpfitters U kunt op vier manieren reageren en wel... ©U laat ons vrijblijvend uitgebreide dokumentatie toezenden •U laat ons komen om u persoonlijk te informeren •U komt zelf kijken in het Brinkmann Info Centrum •U Iaat uw kans voorbij gaan... u laat ons vrijblijvend uitgebreide dokumentatie toezenden Zowel de brochure "BRINKMANN PASSAGE HAARLEM" als de brochure "HAARLEM WACHT OP U!" be vatten onmisbare gegevens evenals verrassende cijfers voor iedereen die wil denken over vestiging in de Brinkmann Passage. U krijgt beide per omgaande vrijblijvend toegezon den als u ze aanvraagt met de onderstaande bon. u Iaat ons komen om u persoonlijk te informeren Ook wanneer u een persoonlijk gesprek wenst, waar mee u natuurlijk meteen de juist voor u interessante infor matie krijgt, kunt u dat met de bon laten blijken. Na ont vangst daarvan nemen wij kontakt met u op om een af spraak voor zo'n gesprek met u te maken. u komt zelf kijken in het Brinkmann Info Centrum Het Brinkmann Info Centrum is geopend op dinsdag, donderdag en vrijdag van 10.00 tot 14.00 uur en op zaterdag van 14.00 tot 16.00 uur. Maar ook op andere dagen en tij den kunt u het centrum bezoeken na telefonische afspraak. Bel hiervoor, tijdens de openingstijden, 023-317401 of BV Vastgoedbeheer ABC, Amstelveen, 020-451253. U vindt het Brinkmann Info Centrum op het adres: Groote Markt 9, Haarlem. u laat uw kans voorbij gaan Dat kan. Maar er is geen enkele reden om dat nu al te doen nog voor u goed geïnformeerd bent. Terwijl er diverse goede redenen zijn om u zonder enige verplichting op de hoogte te stellen van alle bijzonderheden van de Brinkmann Passage. In elk geval weet u dan welke kansen u laat liggen. Ik zou wat meer willen weten over de Brinkmann Passage. stuurt u mij uitgebreide informatie bezoekt u mij op ik kom naar het Info Centrum op naam adres postcodewoonplaats Bon uitknippen en in een gesloten envelop zonder postzegePzenden aan: Brinkmann Passage, 9 Antwoordnummer 410, 2000 WC Haarlem. Brinkmann Passage, Groote Markt 9, Haarlem. Tel. 023-317401. Inmiddels is de bouw zo ver gevorderd, dat het stadi um bereikt is om u ondernemer te interesseren voor de vestigingsmogelijkheden. In verband daarmee is natuurlijk ook onderzocht in hoeverre de hierboven geschetste opzet aanslaat bij het publiek in en rondom Haarlem. De uit komsten daarvan waren zódanig dat wij ze konden samen vatten in de slogan "HAARLEM WACHT OP U!" Dit is ook de titel van de brochure waarin wij de belangrijkste, zeer in teressante uitkomsten van het onderzoek hebben neergelegd. Er blijkt uit dat de opzet van de Brinkmann Passage volko men beantwoordt aan de eisen van het publiek. Dat wil zeg gen dat alle voorwaarden aanwezig zijn voor een voorspoedi ge toekomst van het projekt. Het wachten is alleen nog op u aktieve ondernemer... eksklusieve damesmodeeksklusieve herenmodemoderne kinderkleding betere moeder- en kindartikeleneksklusieve lingerieeksklusieve schoenen modieuze stoffenhorloges en juwelenbijouterieën eksklusieve lampenantiekbloemen en planten glas en porseleingeschenkenluxe lederwaren kaarsen, keramiek, kunstnijverheid grammofoonplaten en cassettes pizza'sen andere horeca luxe interieurverzorging betere vrijetijdskleding boeken en tijdschriften ijssnacks en koffie optiekdelikatessen betere sportartikelen chocolaterie, banket reizenparfumerie f ihifi spel en hobby J'1 drogisterij artikelen speelgoedkazen kruidenwijnen wol en handwerk foto en film en vult u maar in. in het hart van Haarlem, aan de Groote Markt, wordt gebouwd aan het ambitieuze winkel- en ontspanningscen trum Brinkmann Passage. Na de voltooiing, in het najaar van 1981, zal men hier op drie niveaus zorgvuldig op elkaar afgestemde gerenommeerde en modieuze winkels aantreffen. Afgewisseld met voor het gezellig winkelen onontbeerlijke etablissementen voor het hapje en het drankje. In het souter rain zijn bovendien vijf bioscopen geprojekteerd en boven de winkelniveau's een viertal kantoorlagen. Straks zal de Brink mann Passage dan ook tot op zekere hoogte vergelijkbaar zijn met een zeer bijzonder en alleszins eksklusief waren huis. Zowel onder de buitenlandse als onder de Nederlandse winkelcentra zal het een toonaangevende plaats innemen. Bij de verschillende produktie-installaties bij het Staalbedrijf IJmuiden horen een groot aantal, vaak gecompliceerde toepassingen op het gebied van de moderne elektrotechniek. Dit is het werkterrein van de elektromonteur. Deze verricht reparatiewerkzaamheden en verhelpt storingen. (in 4-ploegendienst) Diploma MTS-E of VEV-SM De elektromonteur werkt meestal in een kleine ploeg van 3 a 5 man. Met zijn collega's „beheert" hij een bepaalde fabriek of een aantal installaties. Kandidaten zijn in het bezit van een diploma VEV-sterkstroom- monteur of MTS-E. Binnen het bedrijf worden verdere en gespeciali seerde opleidingen gegeven. Het bruto startsalaris van een elektrotechnisch vakman bij ESTEL HOOGOVENS ligt, inclusief toeslagen, tussen de f 2.740 en f 3.025 per maand, afhankelijk van ervaring en plaatsing. In de loop van de tijd kan dit oplopen tot ca f 4.000 per maand. Daar komt in mei 8% vakantietoeslag bij en tenminste nog eens 2% aan het eind van het jaar. Dit betekent een jaarinkomen van ruim f 52.250. (Deze bedragen gelden vanaf 21 jaar.) Daarnaast heeft ESTEL HOOGOVENS goede sociale voor zieningen, waaronder een uitstekende pensioenregeling. Verder is er een eigen busnet - met gratis vervoer - over een groot deel van Noord-Holland en in Zuid-Holland tot Den Haag. Wilt u meer weten over uw mogelijkheden? En niet ouder dan 45? Stuur dan de bon zonder postzegel naar. ESTEL HOOGOVENS, Werving Personeel, Antwoordnr. 94000, 1970 WB IJmuiden. U kunt ook bellen: 02510-9 40 00. Of langskomen bij het Wervingscentrum, Wijckermolen 202, Beverwijk (150 meter van 't station). Op werkdagen van 9 tot 4 en maandagavond van 7 tot 9 uur. BON Ik wil vrijblijvend meer weten over de functie elektromonteur gehuwd/ongehuwd I i -1 1 S 3 dagen prijsvoordeel kiltrok diverse schotse ruit dessins, maten 38 t/m 44 Voordeelprijs bouclé pullover in bordo, petrol, zwart bruin, grijs en écru, maten S-M-L-EL Voordeelprijs voor het bezoeken van onze wekelijkse zittings avond op onze fabriek aan de Zoeterwoudseweg te Leiden. Wie zijn wij? Hollandse Constructie Groep bv (HCG) fabriceert staalkonstrukties, stoomketels, apparaten, otfshore-konstrukties en pijpleidingen. Daarnaast worden over de gehele wereld montagewerken van komplëte fabrieksinstallaties uitgevoerd. Wie zoeken wij? Binnen onze sektor NEM Ketels en Apparaten bouw hebben wij plaatsingsmogelijkheden voor: Opleidingsmogelijkheid Kandidaten, die nog niet helemaal het vaktech nisch niveau bereikt hebben, dat noodzakelijk is voor het werken aan onze projekten, zijn wij gaarne bereid verder op te leiden. Wat kunnen wij u bieden? - Een vast dienstverband bij een financieel gezond bedrijf, - Goede arbeidsvoorwaarden binnen de CAO-metaalindustrie, - Vaste winstuitkering van minimaal 5%. - Goede sekundaire arbeidsvoorwaarden, zoals: - studiefinanciering - gratis ongevallenverzekering - goedkope autoverzekering etc. Heeft u belangstelling? U bent van harte welkom op elke donderdag avond in onze fabriek aan de Zoeterwoudseweg van 18.30-20.30 uur. Daar kunt u een indruk krijgen van onze werkzaamheden en u kunt een gesprek hebben met een personeelsfunktionaris van ons bedrijf. Bij hem kunt u in ieder geval uw gemaakte reiskosten deklareren, werkmaatschappij van de Hollandsche Beton Groep nv (HBG)

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 10