lllllllll Verpleegkundigen vrouwenkliniek PERSi WEEL person pe?*S( buitendienst ambtenaar (m/v) lllllllllllllliilll laborantte) RODE KRUIS ZIEKENHUIS ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN dordrecht analist m/v soneel "PERSONEEU nnrsoi psychiatrisch ziekenhuis "vogelenzang" v, leiden ^gemeente \y voorschoten full-time gediplomeerd administratief medewerker m/v gemeenteziekenhuis fpêrs5nêêFS™ 'P[RfflNE£lP*reoMrt .PERSONEEL^30^ J P«"on»#ipERSOEa. personeel 7-7 DUINOORD is een afdeling van het geronto-psychiatrisch blok, onderverdeeld in 3 units van elk 24 opnameplaat sen t.w. Unit A: voor opname/observatie verblijfsduur 6 weken; Unit B: voor verlengde observatie en kortdurende behandeling verblijfsduur maximaal 1 jaar; Unit C: voor verzorging/begeleiding van bejaarden naar definitieve vestiging o.a. in verzorgings-/verpleeg- huizen. Vraagt voor: Unit A: verpleegkundigen in bezil van B, A/B, MBO-V of HBO-V diploma op 100% of 80"% basis; verpleegkundige i.b.v. A/B of ZV-diploma voor vaste nachtdienst (7 nachten op, 7 nachten af). verpleegkundigen i.b.v. B. A/B of MBO-V of HBO-V op 100% of 80% basis; verpleegkundige i.b.v. A/B, MBO-V, ZV-diploma voor vaste nacht dienst (7 nachten op, 7 nachten af). verpleegkundigen i.b.v. B, A/B, MBO-V of HBO-V diploma op 100% of 80% basis. Aanstelling in een rang behoort tot de mogelijkheden, in dien aan een aantal voorwaarden wordt voldaan zoals opleiding en/of ervaring. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de paviljoens- koördinator Ben Berendsen, tel. 02502-2911 1st 390. Sollicitaties kunnen worden gericht aan de c Ideling perso neelszaken, Rijksstraatweg 113, 2121 AD Bennebroek. te Bennebroek (n.h.) Uitgaande van de vereniging tot christelijke verzorging van geestes- en zenuwzieken. De afdeling Rijksregelingen van de GEMEENTELIJKE SOCIALE DIENST telt totaal 25 medewerkers, waaronder 19 buitendienstme dewerkers. Deze zijn verdeeld over 5 groepen. De afdeling is belast met de toepassing van de wet werkloosheids voorziening, de algemene bijstandswet en de rijksgroepsregelingen. Bij de uitvoering van deze werkzaamheden zijn immateriële aspecten en de begeleiding van de cliënten nadrukkelijk betrokken. Er zijn bij deze afdeling enige vacatures voor de functie van: De voorkeur hebben kandidaten met een voortgezette vakgerichte opleiding en een aantoonbare belangstelling voor de werkloos- heidsproblematiek. Kennis van en ervaring met de uitvoering van sociale wetten en rege lingen strekt tot aanbeveling. Goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid en het vermogen om in teamverband te werken zijn vereist. De werkwijze van de afdeling maakt de bereidheid om actief te parti ciperen in de ontwikkelingen binnen de dienst in het algemeen en de afdeling in het bijzonder, noodzakelijk. Salaris maximaal f 3584,— per maand exclusief vakantietoeslag plus f 26,— toeslag (rang: commies A). Telefonisch kunt u inlichtingen inwinnen bij de chef van de afdeling Rijksregelingen, de heer W.M. van der Vlugt, telefoon 071 - 131941, toestel 52. Een aantal medewerkers van de afdeling is bij de selectie betrokken. Eon psychologisch onderzoek kan tot de selectieprocedure behoren. Schriftelijke sollicitaties, binnen 3 weken, met vermelding van num mer 80.091 te sturen aan Burgemeester en Wethouders, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. fl„ gemeente Letden^sn ties open voor lde e;sen voldoet. I 'wo'dt'ddotont nadtukkehtk ve.ocM te solliciteren Burgemeester en wethouders van Voorschoten roepen sollicitanten op voor de betrekking van HOOFDLEID(ST)ER aan de openbare kleuterschool "De Speeldoos", Antonle van Leeuwenhoekkade 37 te Voorschoten De kleuterschool heeft twee leidsters, inclusief de hoofdleidster. Van sollicitanten wordt verwacht dat zij, naast het voldoen aan de wettelijke eisen, over ruime ervaring bij het kleuteronderwijs beschikken en daadwerke lijk meewerken aan de verdere ontwikkeling van de toekomstige basisschool en de ouderparticipatie. Datum indiensttreding: zo spoedig mogelijk. De gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Voor huisvesting wordt zoveel mogelijk medewer king verleend. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de waarnemend hoofdleidster, mevrouw A. van Vliet- Dek, telefoon 01717 4047 (school) en/of bij de chef van de afdeling onderwijs, de heer C. Bonne- ma, telefoon 01717 2141, toestel 05. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen en referen ties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan burgemeester en wethouders van Voorschoten, Postbus 393,2250 AJ Voorschoten. Boven de brief s v p. vermelden: vac. no. 8030. A Het Rode Kruis Ziekenhuis is een middel groot ziekenhuis met 370 bedden. Op onze goed geoutilleerde afdeling röntgendiagnostiek, welke beschikking heeft over 7 kamers, kunnen wij op korte termijn plaatsen een Onze gedachten gaan uit naar een vrouw of man die zowel zelfstandig als goed in een team van 18 collega's en twee röntgenologen kan samenwerken; en op een prettige wijze kan omgaan met Werktijdenmaandag t/m vrijdag 8.00 tot 17.00 uur. Bereidheid in een roulerend schema aanwezigheidsdiensten te verrichten. Salaris afhankelijk van opleiding en ervaring tot maximaal f 2836,08 bruto per maand (niveau 01-01-1980); exclusief .aanwezigheidstoeslag. Overige arbeidsvoor waarden volgens C.A.O. Ziekenhuiswezen. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw A.L.H. Rijkers, hoofdlaborante, toestel 377. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van nummer PD/115 kunnen worden gericht aan de afdeling Personeelszaken. Op de volgende afdelingen kunnen ver pleegkundigen, in het bezit van het diploma A-verpleegkundige of H B.O.-V, worden geplaatst. Neonatologie vac.nr.. 644.L.53.35.LD De afdeling bestaat uit een eenheid in- tensive-care couveuse verpleging en een eenheid voor wiegenverpleging. Begeleiding bij deze gespecialiseerde vorm van verpleging geschiedt op de af deling d m v. klinische lessen. Een ruime inwerkperiode kan vooraf gaan aan het zelfstandig in teamverband functioneren. In de toekomst is de mogelijkheid aan wezig tot het volgen van de specialisti sche opleiding neonatologie voor ver pleegkundigen. De aantekening kinderverpleging en/öf ervaring op een intensive-care eenheid voor pasgeborenen is gewenst. Salaris: afhankelijk van opleiding en/of ervaring max. f 2666 bruto per maand. Gynaecologie vac.nr. 653.L.51.35.LD Op deze geheel gerenoveerde afdeling, bestaande uit 35 bedden, wordt in team verband verpleegd (2 teams). Naast de verpleging van algemeen gynaecologische patiënten-wordt veel aandacht besteed aan de opvang en be geleiding van oncologische en infertili- teits patiënten. Salaris: afhankelijk van opleiding en/of ervaring maximaal f 2666 bruto per maand. Vrouwenkliniek en Keel-, Neus- en Oorheelkundige kliniek vac.nr. 653 L.51.1.35.LD Binnenkort is er plaatsingsmogelijkheid voor een verantwoordelijke verpleeg kundige in de nachtdienst over beide kli nieken in de rang van 1e verpleegkun dige. Na een ruime inwerkperiode geldt een diensttijdregeling van één week nacht dienst, één week vrij. Salaris: max. f 2800 bruto per maand op full-time basis. De onregelmatigheids toelage bedraagt circa 40% van het bruto maandsalaris. Promotiekansen tot de rang van 1e ver- pleegkundige-A is aanwezig. Informatie: nadere inlichtingen over ge noemde functies wordt gaarne verstrekt door mevr, N A. Holtzappel, Coördine rend Hoofdverpleegkundige (071- 14 72 22, toestel 2860) of de heer J.C. van Riel, personeelsconsulent (toestel 2720). Bij indiensttreding wordt iedereen direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer ver melden. ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN SCHRAMA VEEVOEDERS B.V. vraagt voor spoedige indiensttreding voor haar afdeling boekhouding een enthousiaste De werkzaamheden zullen o.m. bestaan uit het verwer ken van gegevens t.b.v. de debiteuren- en crediteuren administratie en het zelfstandig voeren van deeladmini- stratie. Voor een goede uitoefening van bovengenoemde taak achten wij een Mavo-opleiding, aangevuld met Praktijk diploma Boekhouden, een minimum Geboden wordt: een prettige werkkring op een kleine afdeling en goede sociale voorzieningen. Sollicitaties of andere inlichtingen bij SCHRAMA VEEVOEDERS B.V. Postbus 1103, 2302 BC Leiden (tel. 071-769208) bankastraat 57 Het Gemeenteziekenhuis is een algemeen ziekenhuis met een kapaciteit van 574 bedden en met ca. 1000 medewerk(st)ers. Het ziekenhuis fungeert voor de specialismen Interne Geneeskunde, Algemene Chirurgie, Ziekenhuis Farmacie en Radiodiagnostiek als opleidingsziekenhuis. In de medische staf van het ziekenhuis zijn vrijwel alle disciplines vertegenwoordigd. Op het Klinisch Chemisch en Haematologisch Laboratorium ontstaat de vakature voor een Naast haematologische werkzaamheden bestaat de funktie voornamelijk uit cytomorphologisch onderzoek van beenmergpunktaten en ander cytologisch materiaal. Hierbij worden diverse kleurtechnieken routinematig toegepast, doch ook zullen nieuwe technieken ontwikkeld moeten worden. Voor deze funktie is een H.B.O.-A opleiding en ervaring met bovengenoemde werkzaamheden vereist. Het salaris zal afhankelijk van leeftijd en ervaring maximaal f 2.800,- (analist) of maximaal f 3.105,- (analist A) bruto per maand bedragen. (Exklusief maximaal f 26,- loontoelage.) De rechtspositieregelingen van de Gemeente Dordrecht zijn van toepassing. Informatie omtrent deze funktie kunt u verkrijgen bi) de heer S.T. Ilpma, Klinisch Chemicus. Teletoon: 078-132222, toestel 408. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, met vermelding van het vakaturenummer AP-43t.nnen 10 dagen richten aan het Hoofd van de afdeling Personeelsbeheer en -Organisatie van het Gemeenteziekenhuis, Postbus 306, 3300 AH Dordrecht. In het St. Elisabeth Ziekenhuis te Leiderdorp kan binnenkort op de finan ciële administratie worden geplaatst een BOEKHOUDKUNDIG MEDEWERK(ST)ER Zijn/Haar voornaamste taak bestaat uit het voeren van de geautomatiseerde crediteurenadministratie. Kandidaten voor deze funktie dienen te beschikken over een MEAO-opleiding of MAVO en P D.-opleiding. Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd en opl. max. f 2.750,- bruto per maand Schriftelijke sollicitatie richten aan de afdeling Personeelszaken. St Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg-Postbus 4220. ,2350 CC Leiderdorp. ZIEKENHUIS DIENSTEN GROEP Is een onderneming, die zich heeft gespeciali seerd in de dienstverlening binnen de civiele sector van gezondheidszorginstellingen. TELEFONISTE/ ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER Op MAVO-niveau Werktijd: 7.30-16.00 uur. Ziekenhuis Diensten Groep B.V Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden t.a.v. de heer J.G. Smeenge.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 22