PEi financieel medewerker (m/v) soneel medewerker m/tr aktiviteiten- begeleider m/v THERMO ELECTRIC m.t.s.'er w. produktie medewerker noorlander beheer nederland b.v. BI ADMINISTRATIEF MEDEWERKER Tv ELEKTR0NIKUS verpleeg kundige (m/v) psychiatrisch ziekenhuis "vogelenzang" ALL-ROUND CHEF SLAGER "PERSONEEl PERSCr€£P,Mn- per^^^..PER^ga'^r P««ointl PERSONEEL personeel Vandien is toonaangevend in deze regio en heeft een bijzonder grote ervaring in zeer vele soorten en typen verzekeringen. Grondig doordachte adviez,en zijn daarom vanzelfsprekend bij Vandien. Aangepaste verzekeringen tegen een zo laag mogelijke premie. Veel service verlenen en informatie verstrekken. Dat is een filosofie die aanspreekt. Daarom groeit Vandien Verzekeringen gestaag. Daarom ook moeten wij ons team van jonge enthousiaste mensen nu uitbreiden. Op dit moment zoekt Vandien kontakt met een: (administratief en kommercieel) voor onze afdeling Verkoop/Assurantiebemiddeling. Hij/zij zal werkzaam zijn op het terrein van schade- en levensverzekeringen, financieringen en hypotheken. Na een inwerkperiode zal zelfstandig kontakt worden onderhouden met kliënten en diverse maatschappijen. een MEAO-opleiding bij voorkeur assurantiediploma B of studerende voor A goede kontaktuele en kommerciële eigenschappen leeftijd van 22/23 jaar en wij bieden u een goed salaris 8% vakantietoeslag een premievrije pensioen- verzekering een tantièmeregeling 23 vakantie- en snipperdagen bijdrage in studiekosten reiskostenvergoeding U kunt uw sollicitatie richten aan onze afdeling Personeelszaken t.a.v. Mevrouw H G. Hillebrand. Wilt u eerst wat meer weten, bel dan met de Heer W, Koster. Ve tijd vooruitte terezekerheid, Vandien Verzekeringen bv Stationsstraat 21c, 2405 BL ALPHEN AAN DEN RIJN tel.: 01720-94444 Bij de Dienst van Gemeentewerken kan op de afdeling Kredietbewa king en Projectcalculaties van de hoofdafdeling Financiële Admi nistratie worden geplaatst een Taak: De financiële begeleiding van een aantal bij de dienst in voorberei ding of in uitvoering zijnde projecten. Hiertoe behoort het zorgdra gen voor de tijdige verst-rekking van financieel-budgettaire informatie met betrekking tot deze projecten. Het onderhouden van goede contacten met de technische afdelin gen is belangrijk. Vereist: - schoolopleiding op Havo-niveau - diploma MBA; studie voor SPD is wenselijk - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Salaris: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring vindt aanstelling plaats ten hoogste in de rang van Commies (maximumsalaris f 3.105,— bruto per maand). Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan de Directeur van Gemeentewerken, post bus 148, 2300 AC Leiden, met vermelding van het vacaturenummer GW 80026 op brief en envelop. van,wic verwacht wordt dat hij/zij: samen met collega's verantwoordelijk is voorde individuele begeleiding van bewoners bij hun aktiviteiten op genoemde afdelingen ruime ervaring he^ft met industrieel werk meedenkt over de toekomstige plaats en inhoud van industrieel werk binnen de dagaktiviteiten en meewerkt aan eventuele nieuwe ontwikkelingen bereid is om in de toekomst op onregelmatige werktijden te werken (avonduren, weekends) mochten •gewenste ontwikkelingen daartoe aanleiding geven een opleiding voor aktiviteiten begeleider heeft gevolgd, danwel daarmee bezig is. Ervaring in het werkeh met mensen die langdurig in instituten verblijven strekt tot aanbeveling. Salarisgrenzen: f2091.08 - f 2751,37 bruto per maand, excl. toeslag tijdelijke wet arbeidsvoorwaarden collectieve sektor en excl. onregelmatigheidstoeslag, voor gediplomeerde aktiviteiten begeleider. Kandidaten dienen t houden dal St. Bav Inlichtingen vragen aan Jaap van Weeghel, beleidsmedewerker dagakt Schriftelijke sollicitaties kunt u richten, aan de afdeling Pe: met vermelding van vakaturenummer 80.51.84 stichting centrum st.bavo noondwijkerhout Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout De bewoners van Beschut Wonen verblijven vanwege hun chronische, psychiatrische problematiek al lang tot zeer lang in het Centrum. Voor het merendeel wonen zij nu nog in grote paviljoens. Er zijn vergevorderde plannen om deze bewoners definitieve huisvesting dan te bieden in de vorm van een woonwijk met zogenaamde eengezinswoningen, waar gestreefd zal worden naar een prettigsociaal leefklimaat. De dagaktiviteiten bestaan momenteel uit 14 verschillende afdelingen met ongeveer 25 aktiviteitenbegeleiders. De aangeboden aktiviteiten dienen zoveel mogelijk aan te sluiten bij de individuele behoef ten, wensen en capaciteiten van de bewoners. REPGO tiED Bij het Instituut voor Experimentele Gerontologie TNO, waar onderzoek wordt verricht naar de medisch-biologi- sche oorzaken van verouderingsprocessen, is plaats voor een afdelingssecretaresse De werkzaamheden zullen worden uitgevoerd voor de plaatsvervangend directeur alsmede voor een aantal le den van de wetenschappelijke staf en zullen o.m. bestaan uit: - het verwerken van nationale en internationale corres pondentie. - het voorbereiden van vergaderingen. - het typen van wetenschappelijke manuscripten in de engelse taal. - het medewerken aan de organisatie van congressen, Geavanceerde tekstverwerkende apparatuur is aanwe- Funktie-niveau: MAVO gevolgd door een Schoevers af delingssecretaresse opleiding. Leeftijd niet ouder dan 25 jaar. Mocht U interesse hebben in deze funktie, dan kunt U Uw sollicitatie schriftelijk richten aan de afdeling Personeels zaken. REPGO-TNO, Lange Kleiweg 151, 2288 GJ Rijs wijk, onder vermelding van de letters S/Br/33 op brief en enveloppe. Thermo Electric Interna tionaal B.V, specialisten in het meten en regelen van temperatuur. Voor toekomstige vaka- tures in de technische afdeling zoeken wij een jonge M.T S.'er W die na een opleidingsperiode van 1 jaar in onze produktie, kwaliteits- kontrole en tekenkamer in een funktie geplaatst zal worden, die het meest overeenkomt met zijn kapaciteiten en interesse. Kennis van de engelse taal strekt tot aanbeveling. Voor eventuele telefonische inlichtingen Sollicitaties uitsluitend schriftelijk, gemerkt "vertrouwelijk" aan de Direkteur van Thermo Electric Internationaal B.V., Postbus 515, 2300 AM Leiden. Voor de uitbreiding van de produktie-afdeling zoeken wij jonge mensen met een technische interesse. Daar wij hoogwaardige kwaliteits- produkten vervaardigen, dienen sollicitanten aan de volgende normen te voldoen: - opgeleid willen woraen tot goede vakmensen - veel interesse in het werk - leeftijd tot 25 jaar. THERMO ELECTRIC Voor telefonische inlichtingen kunt u bellen: 071-142045 - toestel 39. Ook kunt u langskomen voor nadere inlichtingen. Dan vragen naar de heer Kromhout. Onze snelgroeiende, internationale onder neming biedt een inte ressante, zelfstandige werkkring en een goed salaris. Noorlander Beheer Nederland B.V. is de beheers- maatschappij van een groep dynamische en expansieve bedrijven, die zich o.a. bewegen op het gebied van ontwikkeling en bouw van utiliteits- en woningbouw- projekten. Ml Voor haar hoofdkantoor te Leiderdorp zoekt zij voor haar afdeling boekhouding een enthousiaste De werkzaamheden zullen o.m. bestaan uit het voeren van de financiële werkenadministratie en de bewaking hierover. Voor een goede uitoefening van bovengenoemde taak achten wij een MAVO-1 opleiding, aangevuld met Praktijkdiploma Boekhouden of studerend hiervoor, een minimum. Geboden wordt: een prima salaris en goede secundaire arbeids voorwaarden. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de direktie van Noorlander Beheer Nederland B.V. Inlichtingen over deze vakature worden u gaarne verstrekt door de heer J.P. Kokxhoom, telefonisch bereikbaar onder nummer 071-899321 noorlander beheer nederland b.v. v/d Valk Boumanweg 178, postbus 81, 2530 AB Leiderdorp, tel. 071-899321. Gevraagd voor bedrijf in revalidatietechniek op HTS-niveau - Ruime praktijkervaring op het gebied van elektronische ontwikkelingen, - Ervaring voor het maken en wijzigen van microprocessor programma's Voor inlichtingen telefoon 02522-11509 of 15485. f Wij hebben direct volop werk voor: PRODUCTIEMEDEWERKERS in dagdienst. Bij een betonindustrie in Leiden. U kunt zowel korte als lange periodes c ken. Zin in een tijdelijke baan? Neem dan snel contact met ons op. Multiplan I Uitzendorganisatie Op korte termijn komt er in ons verpleeghuis een vacature voor een in de funktie van afdelingshoofd, op een afdeling voor het begeleiden en verplegen van 23 psycho geriatrische, gedeeltelijk ambulante bewoners. Vereiste opleiding: diploma Verpleegkundige A of A B. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn volgens d& CAO-Ziekenhuiswezen. Nadere inlichtingen worden graag verstrekt door het hoofd van de verpleging, telefoon (01711) 1.93.00, oproeper 635. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktie, Postbus 6, 2360 AA Warmond. Murtënhaven Voor de huishoudelijke- /schoonmaakdienst kunnen wij een tweetal assistenten (m/v) plaatsen. Geen weekend-dienst. Sollicitaties of verzoeken om na dere inlichtingen kunnen worden gericht aan de afdeling perso neelszaken, Rijksstraatweg 113, 2121 AD Bennebroek, tel. 02502- 2911 1st. 234. te Bennebroek (n.h.) Uitgaande van de vereniging tot christelijke verzorging van geestes- en zenuwzieken. In het St. Elisabeth Ziekenhuis te Lei- derdorp is plaats voor een MEDEWERK(ST)ER SCHOONMAAKDIENST voor het dagelijks in de avonduren (maandag t/m vrijdag van 17.00 tot 20.00 uur) tesamen met een collega schoonmaken van de operatiekamers. Op telefonisch verzoek sturen wij u gaarne een sollicitatieformulier (tel.: 899250 tst. 529). U kunt ook een briefje schrijven naar de afd. Personeelszaken op onderstaand adres: St Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg-Postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp. CENTRA SUPERMARKT "TER MORS B.V." heeft op korte termijn een vakature voor een Onze gedachten gaan uit naar een 1e klas-vak man met een ruime ervaring, in staat zijn leiding te geven aan de onder zijn verantwoordelijkheid vallende, medewerkers en met deskundigheid zijn vlees in te kopen om aan de wensen van onze kritische klantenkring te voldoen. Een vrije zaterdag en variabele werktijden zijn de prettige bijkomstigheden van deze afdeling. De honorering is vanzelfsprekend in overeen stemming met de verantwoordelijkheid van de funktie. Bent u geïnteresseerd neem dan kontakt op met de heer Juffermans van Centra Supermarkt "Ter Mors BV". Diamantplein 55-56, Morskwartier Leiden. Te lefoon 071-764714, 's avonds 154147.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 20