assistent bedrijfsarchivaris (m/v) J GROENOORD- HALLEN administrateur m/v DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: ïoMlttll X AFDELINGSHOOFD L:ZnTn menno smitsloo bedrijfsmakelaardij bv ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN verpleegkundige eerste verpleegkundige eerste verpleegkundige part-time verpleegkundigen in de nachtdienst verpleegkundige/ eerste verpleegkundige medewerker huishoudelijke dienst (m/v) secretaresse (m/v) medewerker centrale medische bibliotheek (m/v) 1 f Het archief van Samsom Uitgeverij bv te Alphen aan den Rijn verzorgt de archivering e de bedrijfsdocumentatie voor een aantal uitgeverij-fondsen Wij zoeken voor deze afdeling een assistent bedrijfsarchivaris Taakstelling De gezochte functionaris zal belast worden met de zorg voor o m. - het doelmatig functioneren van de documentaire informatiestroom - het actueel en toegankelijk houden van de gevormde dossier- en andere bestanden - het (in de ruimste zin) beheren van alles wat aan de zorg van de betreffende afdeling is/wordt toevertrouwd. Functie-eisen: Voor deze functie is een HAVO-niveau vereist. Het bezit van het diploma GO-B I of eventueel SOD I strekt tot aanbeveling De kandidaat dient te beschikken over goede contactuele eigenschappen, een op dienstverlening ingestelde gerichtheid Van hem/haar wordt verwacht dat hij/zij met een ruime mate van zelfstandigheid zal kunnen werken Belangstellenden voor deze functie worden verzocht hun schriftelijke sollicitaties te richten aan Mevrouw P.J van der Zon, afdeling Personeelszaken van Samsom Uitgeverij bv, Stadhoudersplein 1, Postbus 4, 2400 MA Alphen aan den Rijn Nadere informaties kunt u telefonisch inwinnen bij de heer J.D. Venema, (01720) 6 22 16. Samsom Uitgeverij INTERKERKELIJK VERPLEEGHUIS- en REAKTIVERINGSCENTRUM „LEYTHENRODE", Hoogmadeseweg 55, LEIDERDORP. Telefoon 071-899242 Op één van onze vijf verpleegafdelingen met elk 32 bedden is plaats voor een Verpleegkundigen die: - in het bezit van het diploma A of A en B - beschikken over verpleeghuiservaring of belangstelling hebben voor een verpleeghuis - ervaring hebben in het leiding geven worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitatie te richten aan de directrice, mevr. M. Hoek-Nugteren. Voor tijdelijke huisvesting kunnen we een flat in het internaat aanbieden Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO voor het Ziekenhuiswezen. - een dynamisch bedrijf - In de Groenoordhallen (en Stadsgehoorzaal) in Leiden worden vee markten, beurzen, tentoonstellingen, evenementen, grote concer ten, sportwedstrijden enz. gehouden. Voor het team dat het bedrijf organisatorisch en administratief laat draaien is dringend behoefte aan een Hij of zij moet na een inwerkperiode in staat zijn om grotendeels zelfstandig te kunnen werken. De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit: - de dagelijkse boekhouding, debiteurenadministratie en facturering; - het maken van kostencalculaties; - het opmaken van contracten voor evenementen, sport en reclame; - het maken van overzichten zoals bv. jaarstukken, begrotingen en jaarverslagen. Naast bovengenoemde taken zal ook ondersteuning van de directeur bij diens commerciële werk, zoals acquisitie e.d., een deel van de functie zijn. Wij zoeken kandidaten met een opleiding op tenminste MBA- of ge lijkwaardig niveau met ervaring in een vergelijkbare functie Goede contactuele eigenschappen zijn van belang, terwijl de aard van het bedrijf een flexibele en commerciële instelling vraagt. Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring en kan bij aanstel ling variëren van f 2.048, tot maximaal f 3.084, per maand (voor 21 jarigen of ouder), exclusief f 26, loontoeslag. Rechtspositie van de gemeente Leiden is van toepassing. De directeur, de heer A.A.F.M. de Jong, is graag bereid om geïnte resseerden nader te informeren: 071 - 120045. Sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad gericht worden aan Burgemeester en Wethouders van Leiden, Post bus 9100, 2300 PC Leiden, onder vermelding van het vacaturenum mer 80.090. ties open "°°'Z"e!dee,sen voldoet. 1 solliciteren zoekt voor het jonge en zich snel ontwikkelende bedrijf een MEDEWERKER BEDRIJFSMAKELAARDIJ met ruime ervaring. In het bezit van het N.F M.-diploma. Met een middelbare of hogere beroepsopleiding. Gewend zelfstandig te werken. breestraat 106 2311 cw leiden telex 39302 majsb-nl tel.071-125041 Het St Elisabeth ziekenhuis te^ Leiderdorp is een modern geoutilleerd algemeen ziekenhuis met 440 bedden Het ziekenhuis verzorgt voor ongeveer 120 leerlingen de opleiding tot A-ver- pleegkundige. HOOFD OPLEIDING (M/V) - de dagelijkse leiding van de oplei ding, - het vertegenwoordigen van de oplei ding in verschillende overlegsitua ties; - het meewerken aan de voorberei ding. vaststelling, uitvoering en eva luatie van het opleidingsbeleid: - het adviseren van de directie inzake dit opleidingsbeleid. Van de kandidaten wordt het diploma A-verpleegkundige verwacht Zij die de docenten-, de kader- en/of hogere opleiding hebben gevolgd of er varing hebben in een opleidingsfunctie genieten de voorkeur De aanstelling zal. afhankelijk van oplei ding en ervaring, maximaal kunnen geschieden in de rang van hoofdver pleegkundige Nadere informatie wordt u gaarne ver strekt door Zr A.J M, Vollebregt. ad junct directrice/hoofd verpleegkundige dienst of mevr H Witmans. docente verpik Tel 071-899250 tst.nr. resp 443 en 584 Uw sollicitatie kunt u richten aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken Een gesprek met een personeelsselec- tieteam en een psychologische test maken deel uit van de selectieproce dure St Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg-Postbus 4220 2350 CC Le defdorp Oogheelkunde Deze afdeling telt 50 bedden Er worden zowel kinderen als volwassenen ver pleegd Voor het personeel is er een gunstige weekendregeling i.vm lagere patien- ten-bezetting gedurende de weeken den Wij zoeken een vac nr. 673.F.53.35 LD die bereid moet zijn zowel dag-, avond en nachtdiensten als weekenddiensten te verrichten. Bij gebleken geschiktheid is er een mogelijkheid om de verpleegkundig oogheelkundige opleiding in Utrecht te volgen. Verlangd: diploma A verpleegkundige. Salaris: max. f 2666 bruto per maand. Dermatologie Op de dermatologische kliniek is een vacature ontstaan voor een vac nr. 564 F 53 35 LD Deze verpleegafdeling omvat 26 bed den Vijf bedden worden bezet door patiënten die behandeld worden door de "pijngroepï De anderen door patiën ten met dermatologische ziekten. Wij verwachten van deze leidinggeven de eerste verpleegkundige - verpleegkundige aandacht voor pa tiënt en familie; - inwerken en begeleiden van leerlin gen en stagiaires; - samenwerken in een team met ver pleegkundigen en ziekenverzorgen den. Verlangd: diploma-A verpleegkundige, eventueel aangevuld met staf- of kader opleiding of de interesse om in de toe komst een dergelijke opleiding te vol gen. Salaris: het max salaris bedraagt voor deze functie f 2800 bruto per maand Neurologie Op de neurologische afdeling voor dames en kinderen (14 dames en 10 kin deren) ontstaat een vacature voor een vac.nr. 503.F.51.35.LD Verlangd: diploma-A verpleegkundige eventueel aangevuld met kinderaante kening Deze verpleegkundige moet behalve het bewaken van kwaliteit van goede verpleegkundige zorg, meewerken aan de goede organisatie van de afdeling, leiding geven aan inservice-leerling- verpleegkundigen, M.B.O.V. stagiaires. H.B.O.V. stagiaires en (leerling)zieken- verzorgenden. De mogelijkheid bestaat om bij geble ken geschiktheid en interesse de spe cialistische opleiding neurologische verpleegkunde in ons ziekenhuis te vol gen Salaris: het max. salaris bedraagt voor deze functie f 2800 bruto per maand. Neurologie Intensive Care en Neuro-Chirurgie Intensive Care Op deze afdelingen krijgen wij plaats voor vac.nr. 503 F.53.35 LD De mogelijkheden zijn 1 week nachtdienst, 1 week vrij of 1 week nachtdienst, 2 weken vrij of 1 week nachtdienst. 3 weken vrrj Verlangd: diploma A-verpleegkundige (of A en B) eventueel aangevuld met in tensive care opleiding Intensive Care Neuro-Chirurgie Op deze goed geoutilleerde afdeling (9 bedden) die de I C U en Verkoever- kamer voor neuro-chirurgische patiën ten omvat, is plaatsingsmogelijkheid voor een vac.nr. 513 F 53 35 LD De verpleegkundige op de I C U. is be last met de bewaking en post-operatie- ve verzorging van high-risk patiënten, zoals bijvoorbeeld de verpleging na - fossa posterior chirurgie; - aneurysma chirurgie - hypofyse chirurgie Tevens heeft de I C U als taak de opna me en pre-operatieve zorg voor patiën ten met schedel- en werveltraumata Van onze toekomstige collega verwach ten wij een diploma A-verpleegkundige (of A en B) eventueel aangevuld met intensive care opleiding Het max salaris bedraagt voor deze functie f 2800 bruto per maand Nadere informatie over de genoemde verpleegkundige functies wordt gaarne verstrekt door mevr J Ples-v.d. Hoeven, Coördinerend Hoofdverpleegkundige, tel. 071-147222, toestel 4351 of door mw. J A. Wiersma-Traag, personeels consulent. toestel 2720 Bij indiensttreding wordt iedereen direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds Vakantietoelage 8% U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL. Rijnsburgerweg 10. 2333 AA Leiden Graag op de brief het vacaturenummer ver melden Academisch ziekenhuis leiden Sylvius Laboratoria vacaijrenummer 0-24511158 Taak: verrichten van diverse schoonmaakwerk- zaamheden .waaronder het schoonhouden van laboratoriumruimtes en ruimtes waar onderwijs wordt gegeven. Vereist: het kunnen werken in teamverband; volledig lager onderwijs; opleiding L.N O. strekt tot aanbeveling. Salaris maximaal 1.838.bruto per maand. Inlichtingen bij H. J. de Vlaming, telefoon 071-148333. toestel 6013. Bureau i de Universiteit vacaturenummer 0-28011158 Taak: verrichten van secretariaatswerkzaam heden voor de diensten Bestuurlijke en Juridische Zaken en Interne en Externe Voorlichting. De werkzaamheden bestaan onder andere urf het bijhouden van agenda's, bedienen van de tele foon. voortgangsbewaking van de postbehande- ling, het inrichten en bijhouden van werkdossiers en het persklaar maken van universitaire berichten. Vereist :secretaresse-opleiding; grote nauw keurigheid; vermogen om zelfstandig te werken. S3laris maximaal 2.324,— bruto per maand. Inlichtingen bij mw. I. Curiël, telefoon 071-148333, toestel 4146. Universiteitsbibliotheek vacaturenummer 0-287Hl58 Taak: het transport van boeken en tijdschriften op het ziekenhuisterrein (AZL) met bromcarrier t b.v. het interbibliothecaire leenverkeer, zomede het voeren van de desbetreffende administratie, het verrichten van magazijnwerkzaamheden; het verrichten van postkamerwerk7aamh#»dpn Vereist: MAVO- of gelijkwaardig diploma, een nauwkeurige en ordelijke werkwijze uewenst: ervaring in een vergelijkbare funktie. Salaris maximaal 2.530,bruto per maand,. De Leldse Universiteit streeft naar een vergroting van het aantal vrouwen In hogere functies. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep Ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit. Stationsweg 46. 2312 AV Lelden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 19