QEl n VOOR U VERDIENEN Huizen fides TEL. 071-130841 TEL.071-140745 1. Bedrijfsmakelaardij 2. Fiskale mogelijkheden en kansen 3. Vezzekezingen op maat Fides is een collectief van makelaars en assurantiedeskundigen. U hoort deze naam voor het eerst? Dat kan. Fides Collectief is onlangs ontstaan uit het samengaan van twee Leidse makelaarskantoren. De filosofie achter deze fusie: samen kunnen we elke zakenman, winkelier en belegger in de regio het meest komplete pakket diensten ahnbieden. De specialisten van Fides kennen de markt dóór en dóór. Ze weten waar de problemen van de moderne ondernemer liggen. En ze kunnen heel wat profijt voor u opleveren. Redenen genoeg om op z'n minst eens met de mensen van Fides te komen praten. Maar er is nog een reden. Zeker zo belangrijk: Fides kenmerkt zich, als elk jong bedrijf, door enthousiasme en élan. Want - eerlijk is eerlijk - we willen heel snel een nog sterkere positie in de bedrijfs- markt van Leiden en omgeving verwerven. En als je geen gevestigde naam hebt, moet je het hebben van enthousiaste klanten. Kleine opdrachtgevers zijn ons daarbij even dierbaar als hele grote. Schakel Fides maar eens in. Dan merkt u snel hoeveel profijt de kombinatie van ruime ervaring en jeugdige esprit voor uw bedrijf hebben. U zoekt een bedrijfspand? U heeft er een te koop of te huur? U denkt aan uitbreiding of aan bedrijfs beëindiging? Bij al deze zaken kan Fides u helpen. De makelaars van Fides Collectief zijn go'ed ingevoerd in de regionale markt. En ze gaan bijzonder ver in hun dienstverlening. Zo zoeken ze precies voor u uit hoe het zit met bestemmingsplannen, met hinderwetbepalingen, met de parkeergelegenheid en de bevolkings samenstelling. Ze voeren de onderhandelingen met de overheid en ze verzorgen alle vergunningen voor u. Ze stellen exakt de huurwaarde vast en zijn bevoegd tot het taxeren van bedrijfspanden. Of het nu gaat om het kleinste boetiekje of om een fabriekskomplex: de bedrijfsmakelaars van Fides kunnen alles van A tot Z voor u regelen. HERENSTRAAT 7 LEIDEN Aan elke bedrijfsvestiging, -sluiting of -uitbreiding zitten fiskale kanten. Die vaak heel aantrekkelijk kunnen zijn als je tenminste de weg weet. De fiskale experts van Fides weten de weg. Ze adviseren u t.a.v. de WIR en de SIR. Ze voeren fiskale taxaties voor u uit. En als (bijvoorbeeld t.g.v. uitbreiding) een andere bedrijfsvorm winst gevender voor u is, vertellen ze u dat. Fides adviseert bovendien over alle vormen van bedrijfs- kredieten en bemiddelt bij de aanvraag van deze kredieten. De voordelen van een nauwe samenwerking met onze financiële experts zijn duidelijk: u houdt uw handen vrij voor andere zaken, terwijl alle kansen op winst, die u misschien niet kent, worden benut. De onafhankelijke assurantie-experts van Fides adviseren en bemiddelen voor alle vormen van verzekeringen. Voor u als ondernemer zijn natuurlijk vooral de bedrijfsverzekeringen en ziektekosten verzekeringen van belang. Enniet te vergeten de pensioenverzekering. Een ondernemer heeft vaak de tijd niet om aan zijn pensioen te denken. Maar staat u er toch maar eens een keer bij stil: hoeveel kunt u na uw 65e verwachten aan inkomsten? Tien tegen één dat het minder is dan 50% van uw huidige inkomen! Met een goede pensioenverzekering hoeft u later geen stap terug te doen. En de fiskus betaalt er nu fors aan mee. Praat er eens over met onze assurantie deskundigen. Ze lichten gratis en vrijblijvend uw gehele verzekeringspakket door. Wacht er niet te lang mee, want elke vorm van onder- of oververzekering knabbelt aan uw winst. V/H ELBERS PISON collectief Is beleggen in woon- en bedrijfspanden nog wel aantrekkelijk? Veel investeerders ondervinden dagelijks het tegendeel: een hoop rompslomp en relatief lage opbrengsten. Fides Beheer kan u al deze rompslomp uit uw handen nemen. En het rendement van uw beleggingsobjekt(en) verhogen. Begin maar eens met de huurwaarde van uw bezit nauwkeurig te laten taxeren. Misschien ligt die wel aanmerkelijk hoger dan u gedacht had. Daarnaast kunt u Fides inschakelen voor alle aspekten van beheer: van het opmaken van huur- kontrakten tot en met het onderhoud en het huurinkasso. Hoe aantrekkelijk deze professionele begeleiding voor u kan zijn hoort u precies in een vrijblijvend gesprek. Wilt u meer weten over een van de diensten die Fides de ondernemer biedt? Belt u dan eens op voor een afspraak. Elk van onze experts neemt graag de tijd voor een oriënterend gesprek. Vanzelfsprekend zijn daar geen kosten aan verbonden. OUDE VEST 55 LEIDEN V/H V. D. VOORT V. BEEK Maredijk. Mooie bedrijfsruimte. Opp grond. 200 m2, op de étages 200 m2. Voor diverse doeleinden geschikt. Huurprijs n.o.t.k. Rijnstraat 4-4a. Bedrijfspand in centrum, nd parterre 80 m2, le en 2e tage eveneens 80 m2. Voor diverse doeleinden geschikt. Frondbreedte 9 m. Vraagprijs fl. 165.000, Zijlsingel 83. Woon/winkelpand. Ind.: winkel ca. 25 m2, magazijn- uimte, keuken, zeer diepe tuin (25m) op Z, met 2 schuren, le woonkamer met 2 erkers, meuken, douche, toilet, ruim dakterras, 2e et.: 3 slaapkamers dakterras. Vraagprijs fl. 179.000, - Hogewoerd 135. Winkel met achterliggende oods en mooi verbouwde bovenwoning met aparte op gang! Winkel van ca. 80 m2 loods van ca. 40 m2 ge schikt voor vele doeleinden Bovenwoning: L-vormige woonkamer van 10x6 ged. 4 met OPEN HAARD en groot balkon 5x6, moderne ruime keuken, toilet, 2e et.: grote ouderslaapkamer en 2 kinderslaapkamers, bad kamer met douche, vliering. Geheel CV verwarmd. Vraagprijs fl. 260.000,-- Dr. de Bruijnestraat 1. Goed gelegen winkelpand met kantoorruimte, winkel opper vlakte 120 m2, kantoorruimte 45 m2. Vraagprijs fl. 249.000,-- Genestetstraat 25. Tussenwoning in rustige straat. Ind.: gang met plavuizen, ruime woonkamer met houten plafond (9x4/3), mod. keuken, toilet en douche, le et.: 3 slaapkamers, 2e et.: ruime vliering met beschoten kap. Ruime plaats. Vraagprijs fl. 110.000,— Lange Scheistraat. Leuke stadswoning. Ind.: beg. gr. momenteel in gebruik als studeerkamer, grote nieuwe douche met toilet, open trap naar le et.: grote woonkamer, keuken, 2e et.: zeer grote slaapkamer, CV--CAS. Vraagprijs fl. 110.000, Herenstraat 116. Leuke tussenwoning met voor- en achtertuin (ZO), achterom, CV-GAS. Ind.: gang, hall, fraai toilet, mod. keuken, zeer grote woonkamer met OPEN HAARD en opensl. deuren naar tuin. le et overloop, 4 slaapkamers, badkamer met douche. Vraagprijs fl. 207.000, - Damloperwerf 15. Prachtig gelegen herenhuis met CARPORT en ruime tuin met zitkuil op ZO. Beg. grond: THERMOPANE. Ind hall met toilet, L-kamer met open keu ken, le et.: 3 slaapkamers, bad kamer met ligbad en 2e toilet, 2e et.: 1 slaapkamer. Veel hou ten plafonds en plavuizen vloe- Vraagprijs fl. 199.000,- Utrechts Jaagpad 48. Aan VAARWATER gelegen HOEK woning met voortuin en zonnige plaats. Ind.: fraaie entree, ruime woonkamer, nieuwe keuken, douche en toi let, le et.: 1 grote en 2 kleinere slaapkamers, groot balkon, zol der met stahoogte. Diverse extra's. Vraagprijs fl. 139.000,- Constantijn Huijgenslaan 23. Fraai hoekhuis met zij- en ach tertuin op Z, achterom en ste nen schuur. Vrij uitzicht over plantsoen. Ind.: gang, kamer en suite, uitgebouwde keuken, toi let, le et.: 3 slaapkamers, douche, 2e et.: zeer grote zol der met mogelijkheid voor dak kapel. Vraagprijs fl. 165.000,-- Lage Rijndijk 23/23a. Dubbel woonhuis met verhuur de benedenwoning. Ind.: zeer ruime woonkamer, met o.a. open haard, ingeb. aquarium, spiegelwand etc. etc., fraaie woonkeuken, mooie badkamer, 2e et.: 3 slaapkamers. CV-GAS. Lage vraagprijs fl. 119.000,-- Catharinastraat 11. Leuke hoekwoning met groot dakterras. Ind.: gang, grote woonkamer (8m lang), ruime moderne eetkeuken, geheel betegeld, douche en toilet, le et.: 3 slaapkamers (waarvan 1 met deur naar dakterras, vliering). Vraagprijs fl. 110.000,-- I Corantijnstraat 18. I 4 kamerflat met CV-GAS, 2 I balkons en berging. Ind.. gang, I ruime woonkamer met douche, toilet, 2/3 slaapkamers, moderne keuken, servicekosten f80,- p.m. Vraagprijs fl. 119.000,- Van 't Hoffstraat 15a. Prof. wijk. Ruime goed onder houden bovenwoning met CV. Ind.: grote woonkamer met deur naar balkon, ged. open keuken, toilet en kast, 2e et.: 2 slaapkamers met dakkapel en badkamer met douche, 3e et.: ruime vliering waarop C.V. en grote badgeiser. Aparte stenen schuur. Vraagprijs fl. 125.000,-- Oude Vest 237. Geheel nieuw verbouwde bene denwoning, CV-GAS met leuk uitzicht. Ind.: L-vormige woon kamer van 7,5 bij 5,5 ged. 3,2 met open keuken, opkamer 5x3, toilet, ruime douche, grote kelder op stahoogte. Vraagprijs fl. 125.000,-- v.o.n. Aloëlaan 26. Goed onderhouden woonhuis met plaats, in gezellige straat gelegen. Ind.: gang, L-vormige woonkamer, moderne keuken, douche en toilet, le et.: 2 ruime slaapkamers (1 met dak kapel over gehele breedte) 2e et.: grote zolder. Buiten pas geschilderd. GOEDE ISOLA TIE. Vraagprijs fl. 130.000,-- I Rijdijkstraat 109. I Goed onderhouden woonhuis Imet achtertuin, CV-GAS, I stenen schuur en achterom Ind.: gang, ruime woonkamer met schoonmetselwerk, moder ne keuken, toilet, le etage: ouderslaapkarner 4x3 en 2 kinderkamers, mooie douche ruimte, vliering. Vraagprijs fl. 129.000,- Heemskerkstraat 55. Goed onderhouden tussenwo ning in leuke woonwijk, met FLINKE ZONNIGE achtertuin met schuur. Ind.: gang, moder ne douche, toilet, ruime woon kamer (9m diep), moderne keuken, le et.: 1 grote en 2 kleinere slaapkamers, royale bergruimte, 2e et.: zolder, CV-GAS. Vraagprijs fl. 147.500, - Hoge Rijndijk 160a. Fraai verbouwde en goed on derhouden bovenwoning met groot balkon. CV-GAS. Ind.: grote L-vormige woonkamer met OPEN HAARD, mooie hardhouten vloer, ruime mo derne keuken met div. app., et.: met 3 slaapkamers en nieuwe badkamer met lig bad. Gas en elektra nieuw. Vraagprijs fl. 138.000,-- Julianastraat 57. Praktisch geheel nieuw ver bouwd woonhuis met achter tuin, CV. Ind.: ruime woon kamer, open haard, moderne keuken, douche en toilet, le et.: 3 slaapkamers, nieuw dak, gas en licht. Alle ramen van hardhout, goede isolatie. Vraagprijs fl. 149.000,-- Herenstraat 7 2313 AD Leiden. TEL.071-1 30841 v/h Eibers Pison Oude Vest 55 2312 XS Leiden. TEL.071-140745 v/hv.d vooa/v. b Staversejolwerf. Zeer leuke gelegen eensgezins woning hal, woonkamer met verlaagd houten plafond, keuken met plavuizen, le et. 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e toilet, 2e et.: grote zolderkamer met wastafel en berging. Gestoffeerd. Vraagprijs fl. 210.000,-- Cobetstraat 31. Perfect onderhouden op goede stand gelegen herenhuis. Ind.: ruime entree, grote woonkamer met excl. vloer, luxe keuken, diepe achtertuin op Z.W., le et.: 3 slaapkamers, zeer luxe badkamer met ligbad en douche, 2e et.: grote zolder over gehele pand. Vraagprijs fl. 245.000,- Herengracht 23. Groot grachtenpand (monu ment) met voor- en achter huis. Ind.: lange gang, woon kamer van 12M, modern toi let, achterhuis met moderne grote eetkeuken met div. app. badkamer met douche, vliering boven keuken, le et 2 grote slaapkamers 5x4 met een tus sen kamer, 2e et.3 slaapka mers en 2e toilet, 3e et.: ruime zolder. Vraagprijs fl. 250.000,- Oudplein 3. Nieuw herenhuis op het Waard- eiland met voor- en achtertuin, garage, c.v. Ind.: hal met na tuursteen, grote woonkamer met open haard en verhoogd zitgedeelte met daarnaast een semi-open keuken, le et.: 3 slaapkamers, dakterras. Een badkamer met ligbad en een badkamer met douche en aparte 2e toilet. Vraagprijs fl. 350.000,- kons. Ind.: hal, moderne keu ken, woonkamer, 2 slaapka mers, badkamer met douche en toilet, et. met zolder (moge lijkheid dakkapel). Aparte ber ging. Vraagprijs fl. 139.000,- Van Wassenaerlaan 36. Goed onderhouden 3-kamer- flat op le woonlaag met 2 bal Mau ritsstraat 10. Zeer groot en solide gebouwd, 2,5 jr. oud hoekherenhuis met voor-, zij- en achtertuin, grote garage, CV, stenen schuur. Ind. ruime hall, toilet, grote woon kamer met parket, open haard, schuifpui naar terras, half open keuken, (massief eiken) met eetbar, le et.: grote ouderslaap kamer en 2 kinderkamers, mooie badkamer met ligbad. 2e et.: slaapkamers en studeerver trek, zeer groot dakterras. Riante achtertuin 9,5x10, ge hele huis thermopane, alles hardhout. Vraagprijs fl. 325.000, - ZOETERWOUDE- DORP Burg. v. Gilsstraat 20. Rustig gelegen woonhuis met voor- en achtertuin, CV, schuur en achterom. Ind.: hal, ruime woonkamer met half open keuken, parketvloer, le et.: 3 slaapkamers en een mooie badkamer met LIGBAD en 2e toilet, 2e et.: overloop met berging en zolderkamer met dakkapel. Vraagprijs fl. 189.000,- Or. de Bruijnestraat. Goed onderhouden herenhuis in rustige straat. Ind.: entree, nieuw toilet, woonkamer met erker, open haard, bahama bei ge plavuizen, open keuken met eiken eetbar, le et.: 3 royale slaapkamers, balkon, complete badkamer, 2e et. overloop met aansl. WA. gro te zolderkamer, veel berging. Zeer scherpe prijs fl. 175.000, -

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 40