onroerendaoea 0 J A Tttmuia j\S* iAuJj, Ja MENS onroerendgoed ONROERENDGOED onroerendgoed onroerendgoed onroerendgoed 1 iflOERPggS. TE KOOP makelaardij o.g. QsSim isg jan bentveld interieurverzorging bv WINKELPAND ?iiïiïr HUIS VfyA TE KOOP makelaardij o.g. PROPER 7 PUNTEN WAAROM U NIET BIJ GOEDHART VASTGOED MOET KOPEN! GOEDHART is gevestigd aan de Steenschuur 3 te Leiden tel. 071-142850-146641. MAKELAARDIJ B.V. ONROERENDGOED onroerendgoed a onroerendgoed m Te koop aangeboden te Rijnsburg (Sandtlaan 76). VRIJSTAAND WOONHUIS c>p 350 m2 grond Ind. b.g.: hal. woonk. (38 m2). 2 mog. voor open haard, keuken, douche, toilet, kelderkast. 1e etag.: 3 ruime sl. kamers (v.v.. w.k.str.w.), balkon. 2e etag.: grote zolder (stahoogte). Met bedrijfsruimte (60 m2)met aparte bovenwoning met eigen entree best. uit: ruime woonk.. sl.l.. keuken. douche, toilet. Nieuwe bedrading en nieuwe C.V (gas). Prima staat van onderhoud. Zonnige voor- en achtertuin. Prijs n.o.t.k. (geen mak.k.) aanv. in overleg. Tel. 01718-23392. (na 18.00 uur) Marijkestraat 2 f215.000,- Flink uitgebouwd hoekhuis met garage, voor, zij, en afgesloten achtertuin, goed onderhouden. Ind.: Uitge bouwde woonkamer (L-vormig 43 m2) met parket, 4 slaapkamers, badkamer, 2 toiletten, bergruimte enz. CV. Vrije vestiging. De Vereen Ned Makelaarsbui VOORHOUT BEUKENRODE 386 Uitermate rustig gelegen, ruim hoekherenhuis met vrijst. garage en een blijvend vrij uitzicht over weilanden. Ind.: entree, hal. qarderobe-nis. toilet. Z-vorm. woonka mer met open haard, alum, schuifpui, open eikeh. keu ken met div. app. en eetbar. 1e verd.: 3 ruime slaapkamers, (2 met ingebouwde kas ten), badkamer met ligbad, douche en 2e toilet, portaal met diepe kast. 2e verd.: C.V.-ruimte, 'aparte wasruimte met aansl. wasm., wasdroger, vaste wastafel, 4e ruime slaapkamer met dakterras op het zuiden. De vensters op de begane grond zijn rondom v.v. ther mopane beglazing. Alle buitenmuren zijn geïsoleerd. Achtertuin op het zui den. Direkt te aanvaarden. KOOPSOM: 355.000,— k.k. (kopers betalen geen courtage!) Inl.: ROMEYN MAKELAARDIJ B.V. Heereweg 282 2161 BT Lisse Tel.: 02521-19120 b.g.g. 02522-14876. Oegstgeest, Schoutenburgstraat 12. Hoekhuis met garage, c.v.-gas. 3 zijden tuin, de achtertuin op het zui den. Beg. grond: woonkamer, keuken, hal, toilet, 1e eta ge: 3 kamers, badkamer, overloop, balkon. 2e etage: zolderberging. Geschikt voor het maken van een kamer. 249.000,- k.k. Oegstgeest, Emmalaan 52. Royale middenwoning met voor- en zonnige achtertuin, schuur. Beg. grond: 2 ka mers en suite, keuken, vestibule, gang, toilet en kelder kast, 1e etage: 3 kamers, badgelegenheid, overloop en balkon, 2e etage: 1 kamer, grote zolderruimte, geschikt voor het maken van extra kamers. Rustige ligging. 255.000,- k.k. Oegstgeest, Charlotte de Bourbonlaan 10, hoekwo ning met garage, voor-, zij- en royale achtertuin op Z.c.v. gas. Beg. gr.: woonkamer, luxe uitgebouwde keuken, aana. toilet, kelderkast. 1e et.: 3 kamers, badkamer met zitbad. 2e et.: kamer met grote dakkapel. Het pand ver keert in goede staat van onderhoud, zeer rustige ligging in oude gedeelte van Oegstgeest, in overleg spoedig te aanvaarden. Vraagprijs 255.000,- k.k. Oegstgeest, Prins Hendriklaan 20. Halfvrijstaand he renhuis met voor-, zij- en achtertuin op het zuid-westen, garage, c.v.-gas, achteruitgang. Het pand verkeert in prima staat van onderhoud. Gunstige ligging in het oude gedeelte van Oegstgeest. Beg. grond: L-vormige woon kamer met open haard, half-open keuken, hal, toilet. 1e etage: 3 kamers, luxe badkamer, toilet, balkon. 2e etage: grote zolderruimte met vaste trap, geschikt voor het ma ken van extra kamers. 460.000,- k.k. Oegstgeest, Rhijngeesterstraatweg 83. Bijzonder fraaie vrijstaande villa met rondom tuin, de achterzijde ligt op het westen en is zeer besloten. Het pand is voorzien van cv met warmwatervoorziening, de staat van onder houd is perfect. Onderverdieping logeerkamer, studeer kamer. waskamer, toilet, garage voor twee auto's. Beg. grond: grote L-vormige woonkamer met open haard, eet- keuken, royale hall mef garderobe en toilet, leiste- nenvloer. 1 e etage: 4 kamers, badkamer, douchekamer, toilet, ruime overloop, balkon. 850.000,- k.k. Leiden, Leeuwerikstraat 20. Hoekwoning met voor- en achtertuin, zeer fraai uitzicht over weilanden. Begane grond: voorkamer, tussengang, achterkamer, keuken, hal. toilet. 1e etage: 3 kamers, keuken (voormalige dou che). toilet. 2e etage: zolder over het gehele huis. ge schikt voor het maken van kamers Het pand is spoedig te aanvaarden, redelijk van onderhoud en heeft een zij-in gang. 195.000,- k.k. Leiden, Burggravenlaan 44. Middenwoning met voor- en royale achtertuin, c.v. Beg. grond: woonkamer, mo derne keuken, bijkeuken, hal met garderobe en toilet. 1e etage: 2 grote kamers, badkamer met ligbad, toilet, over loop, 2e etage: zolder. In goede staat van onderhoud. Uitstekende ligging, nabij het centrum en uitvalswegen. 325.000,- k.k. OEGSTGEEST PASSAGE 12 liSSiJ TEL. 071-170741* KATWIJK - SCHEEPMAKERSTRAAT 27 In het industriegebied 't Heen te Katwijk gelegen bedrijfshal met kantoorruimten. Het geheel omvat o.a Parterre: Receptie, kantine, kantoren wasplaats, werkplaats. Verdieping: Kantoren Hoofdbouw: 18.30 x 29 Verwarming d.m.v. C.V.-vloerverwarming met thermostaatknoppen. Bouwjaar: 1978. Aanvaarding: in overleg VRAAGPRIJS: 725.000,- Makelaardij o.g. [gij van der Plas B.V. Aan- en verkoop Huur en verhuur Taxatie Hypotheken Verzekeringen Financieringen goed wonen zaak dealer van: besouw tapijt ploeg stoffen leiden gelderland nieuwe rijn 24 interlubke telefoon 071-134671' uniska parket TE KOOP aangeboden representatief met garage en bovenwoning in het hart van (oud) LEIDERDORP Vraagprijs 298.000,- k.k. Inlichtingen iedereen leest de krant altijd en overal. Elke zaterdag onroerendgoedrubriek sluit 2 dagen vóór verschijnen op donderdag 15.30 uur. Telefoon 071-144941 toestel 128 Ans de Bruin toestel 129 Cock Juffermans de krant helpt u op weg Van Vollenhovenplein 28 f 118.000,- 2 3-kamerappartement op de 2e etage met prachtig vrij uitzicht aan beide zijden. De flat verkeert in uitsteken de staat van onderhoud en heeft veel extra voorzieningen. Indeling: Woonkamer annex eetkamer, slaapkamer, ge moderniseerde keuken, toilet, nieuwe badkamer, balkon. Berging begane grond. Inclusief gasboiler (155 I.), vloerbedekkingen en zonweringen. Koper heeft voorrang bij de aankoop van een grote garage onder het gebouw. WOUBRUGGE BODDENS HOSANGWEG 58 Schitterende bungalow met grote voortuin, direct gelegen aan het water, met twee eigen insteekha- vens. Ind.: grote living met open haard, fraaie, moderne keuken, 4 slaapkamers en moderne badkamer. Garage. Eigen grond ca. 500 m2. Prijs n.o.t.k. Mak.kant. Nadorp B.V. Laan van Meerdervoort 123. Den Haag Tel. 070-655950. b.g.g. 071-152336. OEGSTGEEST REMBRANDT VAN RIJNLAAN NR 11 Halfvrijstaand herenhuis met voor-, zij- en diepe achtertuin, flinke garage, aparte schuur Dit perfect onderhouden huis is voorzien van cv gas en heeft ruime kamerafmetingen. Beg. grond: woonkamer met open haard, open verbinding naar trappen huis, eetkeuken, vestibule, hal. toilet. 1e etage: 3 kamers, badkamer, 2 balkons. 2e etage: 2 kamers, berging, vliering. Rustige ligging in direkte omge ving van winkelcentrum, scholen en sportvelden. Aanvaarding in onderling overleg. 385.000,- k.k. OEGSTGEEST. PASSAGE 12 TEL. 071-170741* IbSïïüJ LEIDEN Spoorbloem 25. Fraai gelegen herenhuis met achtertuin pal op Z. en grenzend aan Singel. Gedeeltelijk thermopa ne beglazing, woonkamer met open haard en parket, 5 slaapkamers, badkamer met ligbad, zolderberging. 280.000,- De Laat de Kanterstraat 22. Mooi herenhuis met vrij uitzicht. Grote woonkamer met open haard, keuken, 4 slaapkamers, badkamer, zolder. Diepe tuin. 295.000,- k.k. Lemsteraakwerf 7. Modern woonhuis met tuin op Z., woonkamer, open keuken, 4 slaapkamers, badkamer met bad, berging. Deze woning heeft aan de voorkant een gezellig pleintje en aan de achterzijde vrij uitzicht. 189.000,- k.k. Franchimontlaan 18. Hoekhuis met tuin, c.v. en schuur, prettige ligging met vrij uitzicht. Het huis heeft woonkamer met parket, keuken, 5 slaapkamers, douche en zolder berging Vrije vestiging 210.000,- k.k. Ravelstraat 18. Leuk woonhuis met tuin en c.v Het huis heeft een zitkamer met open haard, woonkeuken, bijkeu ken. 4 slaapkamers, douche en balkon, thermopane beglazing. 170.000,- k.k. Libellenveld 17. Royaal herenhuis met tuin. c.v en ber ging. Entree: woonkamer met open haard, grote keuken, toilet. Verd.: 3/4 slaapkamers, badkamer met 2e toilet, douchekamer, 2e verd.: zeer grote zolderkamer en bergruimte. Vrije vestiging 290.000,- k.k. Kennewegsteeg 1. Voor liefhebbers voor een binnen stadshuisje een UNIEKE KANS. Het huisje bestaat uit L-woonkamer, keuken, douche, open trap naar verd. waar 3 kleine kamers zijn. 100.000,- k.k. Constantijn Huygenslaan 55. Sfeervol hoekhuis me» tuin, garage en c.v., gunstige ligging t.o. park, nabij sta tion en autoweg. Behalve de royale L-woonkamer met open haard, parket en erker, is er een prettige keuken, hardhouten trap naar verd., badkamer, totaal 5 slaapka mers en berging. 197.000,- k.k. LEIDERDORP Leeuwerikstraat 11Prettig woonhuis met vrije ligging in de nabijheid van scholen, winkels en park, woonkamer met open haard, keuken, 4 slaapkamers, badkamer met bad. Vrije vestiging 205.000,- k.k. Charl. de Bourbonstraat 12. In een fijne wijk gelegen tussenwoning met c.v. en een mooie tuin. Extra grote L-kamer met open haard, keuken, 4 slaapkamers, bad kamer. Vrije vestiging 225.000,- k.k. OEGSTGEEST Oude Rijnzichtweg 7. Leuk dorpshuisje met tuin. Kamer ensuite (9 m2), keuken, toilet. Verd.: 2 kamers. Vrije vestiging. 122.000,- k.k. Karei Doormanlaan 19. Gezellig gelegen woonhuis met tuin. schuur en c.v. gas. Scholen en winkelcentrum in de nabijheid. Woonkamer, keuken, 3 sik., badkamer. Grote zolder. Vrije vestiging 240.000,- k.k. Makelaardij Van Beukering Zonnebloem 72 (fPÏN Leiden LHJ Tel. 071-134311 Punt 3. Punt 4. Punt 6. Punt 7. Hij rekent de koper géén courtage, dus dat kunt u niet fiscaal aftrekken. Hij heeft een heel groot huizenbestand zodat het moeilijk beslissen is om wat te kopen. Hij is altijd op tijd voor zijn afspraken, zodat u niet lekker te laat kunt komen. Hij legt u precies alles uit over: hypotheken - financieringen - huisvesting terwijl u dat zelf allemaal al weet. Als u besloten heeft een bepaald huis te kopen, verzorgt hij verder alles voor u, terwijl u dat veel liever zelf zou willen doen. Hij heeft een goede service, terwijl dat al lang uit de tijd is. Als u een bepaald huis wilt kopen, terwijl dat financieel niet verantwoord is, probeert hij u dat huis niet "aan te smeren", maar zegt hij dat eerlijk. U moet toch zelf weten of u uw nek wilt breken. Waar bemoeit hij zich eigenlijk mee! Nee. dat is niks die Goedhari. Hij maakt het u veel te gemakkelijk. Dat kan toch niet goed zijn. Dus als u het graag moeilijk en onoverzichtelijk wilt hebben zijn er gelukkig nog anderen die het u lekker ingewikkeld kunnen maken. Grachtweg 73 Lisse, Telefoon 02521-10050 KAAG-EILAND - Irenelaan 1 Bungalow met groot sousterram, tuin aan 3 zijden, inpandige garage, aanleg- en jollensteiger Indeling grote hal. garderobe, toilet en badkamer, luxe keuken met moderne apparatuur en aparte eethoek. voorts slaapkamer en ruime woonkamer met open haard In het sousterrain 3 slaapkamers. Geheel c v hete lucht verwarming, hardhouten kozijnen en gedeeltelijk thermopane Pand is goed onderhouden Vraagprijs 560.000.- k.k. SASSENHEIM - Nachtegaallaan 25 Halfvrijstaande woning met c.v.-gas en open haard, alsmede vrijstaande garage en vrije tuin. Indeling entree, toilet, leuke woonkamer en keuken 1e etage 4 slaapkamers, douche 2e etage: grote zolderkamer en berging. Vraagprijs 235.000,- k.k. SASSENHEIM - Kagerdreef 118 Uitstekend onderhouden dnve-in woning voorzien van c.v.-gas. Indeling: entree, hal. garage, berging, hobbykamer. 1e etage: L-vormige woonkamer met balkon, toilet, luxe keuken met deur naar balkon 2e etage: 3 slaapkamers, luxe badkamer met bad, dub bele wastafels, toilet en bidet. Verdef tuin op het zui den. Vrije vestiging. Vraagprijs 235.000,- k.k. SASSENHEIM - Jachtlustkade 1 Vrijstaand woonhuis met kantoorruimte voorzien van c.v.-gas op ca. 900 m2 grond Deze woning heeft de volgende indeling: entree, woonkamer, woonkeuken, toilet, luxe badkamer met bad, aparte douche, dubb. wastafel en 2e toilet. 1e etage: 4 slaapkamers Aan gebouwd aan het huis ca. 100 m2 kantoorruimte c q. hobbyruimte. Het geheel moet opgeknapt worden Vraagprijs 310.000,- k.k. SASSENHEIM - Hoofdstraat Groot woonhuis met mooie vrije tuin op het zuiden, ca. 600 m2, met park op de achtergrond Indeling: entree, hal. keuken, eet-kamer. salon met open haard en studeer/hobbykamer 1e etage: badkamer met ligbad erf 4 slaapkamers, 2e etage: zolderberging Geheel ligt in hartje Sassenheim, is in goede staat van onder houd en biedt optimale privacy in huis en tuin. Vraagprijs 400.000,- k.k. SASSENHEIM - Apollostraat 30 Zeer goed onderhouden tussenwoning, voorzien van c v -gas. berging en tuin op het zuiden Indeling: en tree. hal, toilet, woonkamer met open haard en par ketvloer, luxe open keuken. 1 e etage. 2 ruime slaap kamers, badkamer met ligbad, dubb. wastafel en 2e toilet. 2e etage: slaapkamer met vaste wastafel en zolderbering. Extra's: gedeeltelijk thermopane begla zing, hardhouten kozijnen Vraagprijs 215.000,- kJc. VOORHOUT - Nachtegalenlaan 1 Zeer rustig gelegen piekfijn onderhouden hoekwoning met garage (type 2 onder 1 kap) grondopp. 270 m2 en zeer vrije achtertuin op het zuiden. Indeling: entree, toilet, grote woonkamer, keuken, 1e etage: 3 ruime slaapkamers en badkamer, 2e toilet, 2e etage: grote zolderkamer met dakkapel en veel bergruimte. Vraagprijs 322.000,- k.k. VOORHOUT - Linneauslaan 8 Hoekwoning met garage, geheel c.v.-gas verwarmd en electrische boiler, luxe houten keuken en schuifpui naar de tuin. Indeling: entree, toilet, ruime woonkamer met parketvloer en open haard alsmede open keuken. 1 e etage: 3 slaapkamers, badkamer met douche en apart 2e toilet. 2e etage: slaapkamer en berging. Ge deeltelijk dubbele beglazing, leuke ligging met vrij uit zicht over vijver. Vraagprijs 292.000,- k.k. BURGERVEEN - Leimuiderdijk 281 Zeer ruime verbouwde hoekwoning op ca. 260 m2 grond, met uitzicht over de Westeinderplassen. In de woning c.v.-gas, voorts berging en mogelijkheid voor aanlegsteiger, indeling: entree, hal, kamer van ca. 55 m2 met daarin een luxe open keuken met inbouwap- paratuur, toilet en wasruimte 1e etage: 3 slaapka mers. badkamer met douche en vaste wastafel, toilet en berging. 2e etage: vliering, c.v - en boilerruimte Vraagprijs 240.000.- k.k. RIJNSATERWOUDE - Herenweg 2 Unieke aanbieding: Te koop - in de nabijheid van het Braassemermeer in een lieflijk dorpje, met uitstekende verbindingen naar de steden in de Randstad Een geheel gemoderni seerd ruim landhuis (kompleet gemeubileerd en ge stoffeerd) met 2 garage's, paardenstal en diverse bij gebouwen. Kadastrale oopervlakte 7942 m2 Het landhuis voorzien van c.v.-gas bevat o m huiskamer van 65 m2 met open haard en bar, 3 slaapkamers, studeerkamer, saunakamer met douches en sola rium. moderne keuken en bijkeuken. Eventueel een hypotheek beschikbaar op gunstige voorwaarden Vraagprijs 750.Ó00,- k.k. NOORDWIJKERHOUT - Solassi 83 Dichtbij zee, duinen, en aan recreatiemeer gelegen, een geheel gestoffeerd en gemeubileerde semi-bun- galow, c.v.-gas verwarmd en berging Indeling: hal, U-vormige woonkamer met open haard, schoonmet- selwand en plavuizenvloer, open keuken met in- bouwapparatuur. gezellige bar, luxe badkamer met ligbad, toilet. 1e etage: 2 slaapkamers, entresol. Zon nige tuin met zeer veel privacy Vraagprijs 158.000,- k.k. HILLEGOM - Prinses Marijkestraat 46 Een zeer rustig gelegen goed onderhouden uitge bouwde hoekwoning, voorzien van c.v.-gas, garage en uitzicht op waterpartij. Indeling: entree, tollet, L- vormige woonkamer, 45 m2, uitgebouwde luxe woonkeuken 20 m2 met diverse inbouwapp., ver warmde plavuizen vloer, schuifpui naar tuin 1 e etage: 3 slaapkamers, waarvan 1 met balkon en 1 met vaste wastafel, badkamer met bad en 2e toilet, vaste trap, 4e slaapkamer, zolderberging, vrije vestiging Vraagprijs 250.000,- k.k. HILLEGOM - Ockenburg 8 In bungalowpark 'gelegen een riante vrijstaande bun- qalow voorzien van c.v -gas en prachtig vnje achter- ttuin (Z-O). Indeling ruime entree, hal. toilet. Z-vorrm- ge woonkamer 50 m2 met open haard en schoonmet- selwerkwand, luxe ruime keuken, 4 slaapkamers, luxe badkamer met bad 2e toilet en douche, inpandige berging en c v -ruimte Extra s o m thermopane, schrootjes granol en schoonmetselwerk, prima staat van onderhoud. Spoedig te aanvaarden Vraagprijs 415.000,- k.k. DE ZIIJC - Zilkerduinweg 154 Prachtige uitgebouwde tussenwoning voorzien van c.v. gas en berging Indeling entree, toilet luxe keu ken met inbouwapp grote L-vormige woonkamer van ca 50 m2 met open haard en schuifpui naar zonnige tuin, 1 e etage: 2 slaapkamers waarvan een met bal kon. badkamer met douche en vaste wastafel, 2e etage vaste open trap. slaapkamer, c v ruimte en berging. Extra s gedeeltelijk thermopane en veel schrootjes verwerkt. Tuin op het zuiden Vrije vestiging Vraagprijs 205.000,- k.k.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 39