Uw toekomst bij vertegenwoordiger LB Energiebedrijf Rijnland m vs. werken bij het gevangeniswezen als bewaarder of bewaarster ziekenverzorgende (m/v) stichting centrum stbavo noordwijkerhout verkoper buitendienst verpleegkundige (m/v) m.b.o.-i.w. (m/v) stichting centrum st.bavo noordwijkerhout i het Huis van Bewaring te Rotterdam. Een baan In een gevangenis of huis van bewaring (penitentiaire inrichting) is een „job" waar je je nauwelijks een voorstelling van kunt maken. Het Is dan ook belangrijk dat je goed op de hoogte bent voordat je echt solliciteert. Er worden diverse INFORMATIE-DAGEN georganiseerd waar Je over dit weinig bekende beroep allerlei informatie kunt krijgen. Als bewaarder of bewaarster ga je om met Het aanvangssalaris is f 2118,- bruto per mensen die zich in een moeilijke situatie maand. Daar komt nog bij een eventuele bevinden; je moet hen mentaal opvangen en onregelmatigheidstoelage en 8% vakantie- begeleiden en je draagt zorg voor de goede uitkering. Na een voltooide opleiding is er gang van zaken binnen de inrichting. een uitloopmogelijkheid aanwezig tot Om dit zo goed mogelijk te kunnen doen, max. f 2666,- bruto per maand. Daarna zijn wordt er in diensttijd een opleiding gegeven. de mogelijkheden nog niet uitgeput. Een MAVO- of lagere beroepsopleiding biedt hiervoor een goede basis. De salarissen zijn exclusief een toeslag van Gezien de aard van het werk gaat onze max. f 26,- per maand, voorkeur uit naar mensen tussen 25 en 45 jaar. In de maand september worden INFORMATIE-DAGEN georganiseerd op: I-w-s. zaterdag 13 september te Den Haag I J L_ [1 zaterdag 27 september te Den Haag II l J (Reiskosten 2e kl. NS en/of buskosten naar en van de plaats van voorlichting worden vergoed.) Je kunt op verschillende manieren reageren: 1. onderstaande bon invullen en opsturen, waarna je een uitnodiging krijgt voor een informatiedag. 2. een briefkaart sturen met naam en adres, waarna je een informatiepakket thuis krijgt. 3. je telefonisch opgeven voor een informatie-dag of telefonisch het informatie-pakket aanvragen. Schrijf of bel naar het Centraal Wervings- en Opleidingsinstituut, Laan van Meerdervoort 84, 2517 AP Den Haag, tel. (070) - 46 93 81, tst. 217 of 210 (tijdens kantooruren). De heer/mevr./mej. geb.datum: adres: brilsterkte: woonplaats: vac. nr.: bewaarder 0-6280/1158 (s.v.p. postcode vermelden) vac. nr.: bewaarster 0-6281/1158 zou graag een uitnodiging ontvangen voor de informatiedag op Afdeling Sproklenburg is een vervolgafdeling psychogeriatrie van de sektor Geriatrie van de Stichting Centrum St. Bavo te Noordwijkerhout Op Sprokleyiburg wonen 18 mannelijke en vrouwelijke bejaarden met een hoge mate van zelfstandigheid. Voor sommige bewoners vormt Sproklenburg een blijvende leefsituatie Voor de anderen is het verblijf tijdelijk. Zij werken, met ons, naar een plaatsing buiten ons centrum. Op korte termijn vragen wij e Van de toekomstige collega verwachten wij dat hij o.a.: enkele bewoners individueel begeleidt bewoners stimuleert in zelfstandig handelen zorg draagt voor het behoud of het weer aanleren van levensfunkties van de bewoners kan werken in teamverband de afdeling verder mee helpt ontwikkelen kritisch is t.o.v. werk, collega's en zichzelf. Nadere informaties worden gegeven door de heer J. van Lokven, toestel 2144. Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel. 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout Bij marktleider Desso vindt U volop mogelijkheden voor Uw toekomst. De N.V. H.Desseaux is immers één van Europa's grootste en suksesvolste tapijtfabrieken. Deze vooraanstaande plaats berust onder andere op de gedachte zoveel mogelijk in eigen hand te houden: ontwerpen, spinnen van garens, verven, weven of tuften van tapijt en expeditie van afgewerkt tapijt. De in 4 produktiebedrijven in Nederland en België vervaardigde kollektie vindt haar weg naar onze talrijke afnemers via eigen verkooporganisaties in Nederland, België, Duitsland en Frankrijk. Het aantal medewerkers bedraagt ca. 900, de omzet ongeveer 150 miljoen. Een goed voorbeeld van die mogelijkheden is deze vakature. Wij zoeken namelijk een (voor Zuid-Holland, midden/noord) Desso biedt u een baan als vertegenwoordiger van een merkartikel in de privaatmarkt. verkoop dus aan de detailhandel in genoemd rayon Vertegenwoordigers werken bij Desso zelfstandig, maar niet alleen. Zij maken deel uit van een hecht verlegenwoordigersteam, dat zich gesteund weet door een sterke organisatie. Uw achtergrond moet van middelbaar niveau zijn. U weet wat verkopen is, commerciële ervaring is een eis. De noodzakelijke kennis op het gebied van vloeren en vloerbedekking zal. indien nu nog niet aanwezig, via een uitgebreide interne opleiding worden bijgebracht. Vanzelfsprekend honoreert Desso een dergelijke medewerker goed Ook onze sekundaire arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend, zoals een dertiende maand, winstverdeling, 22 vakantiedagen en opname in het pensioenfonds. Heeft U belangstelling? Schrijf dan naar Tapijtfabriek H. Desseaux N V., t a v. het hoofd personeelszaken. Mr A W. van Moorsel, Molenweg 81. 5349 AC Oss Tel 04120-81151 biedt karrières met 'n stijgende lijn. Hel Energiebedri/f Rijnland Ie Leiden, verzorgt de dislributie van gas en elektriciteit in 22 Zuidhollandse gemeenten. Bij de stafafdeling Personeelszaken'ontstaat binnenkort een vacature als ADMINISTRATIEF ASSISTENT(E) die onder meer tot taak zal hebben: - het informeren van personeelsleden over rechtspositionele aangelegenheden; - het bewaken van de voortgang van procedures e.d.; - het verzendklaar maken van stukken; - het concipiëren van eenvoudige brieven; - het bijhouden van het afdelingsarchief; - het verrichten van typewerkzaamheden; - het notuleren van vergaderingen. Kandidaten voor deze functie moeten beschikken over - tenminste een MULO/MAVO-diploma, een typediploma en ervaring; - goede contactuele eigenschappen. Kennis van de rechtspositieregelingen bij de overheid strekt tot aan beveling. In verband met het notuleren wordt kennis van stenografie op prijs gesteld. Verder wordt van de kandidaten verwacht dat zij systematisch kunnen werken. Het salaris dat voor deze functie maximaal bereikbaar is, bedraagt thans f 2.800,- bruto per maand, exclusief f 26,- toeslag per maand. De gebruikelijke rechtspositieregelingen bij de overheid zijn van toe passing De mogelijkheid tot deeltijdarbeid is niet uitgesloten. Sollicitaties kunnen binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie gericht worden aan de stafafdeling Personeelszaken van het Energiebedrijf Rijnland, Langegracht 70, 2312 NV Leiden, onder vermelding van nummer ER/80014/01 Bouwmaterialen C. Goedhart en Zoon B.V. vraagt een: Taak: het uitbreiden en aanbrengen van nieuwe relaties voor onze spe cialiteiten groepen zoals: houten en aluminium kozijnen en deuren, plaatmateriaal, P.V.C. artikelen, isolatie. Vereisten: Zelfstandig kunnen werken Commerciële ervaring Goed contactuele eigenschappen Leeftijd: 25-35 jaar Geboden: Goede salariëring en secondaire voorzieningen Gebruik auto Sollicitaties te richten aan de direktie van Bouwmateria len C. Goedhart en Zoon B.V. Postbus 216, Alphen aan den Rijn. De afdeling Opname 1 van de sektor akute psychiatrie heeft een vakature voor een Taken: begeleiding van zowel groepen als de individuele patiënt participatie in behandelingsaspekten op multidisciplinair niveau participatie in de beleidsaspecten van de afdeling begeleiding van leerlingen in het kader van hun opleiding. Opngme-1 is een afdeling in ontwikkeling en start binnenkort met een reorganisatie. In het kader daarvan wordt van de kandidaat verwacht dat deze daarin een bijdrage zal leveren. Salarisgrenzen: f2091.08 - f2751,37 bruto per maand, exclusief onregelmatigheids toeslag en toeslag tijdelijke wet arbeidsvoorwaarden. Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel. 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout hoofdbedrijfschap detailhandel Het Hoofdbedrijfschap Detailhandel zoekt voor zijn wekelijks ver schijnende Detailhandelsbulletin een ervaren bureau redacteur(trice) De aan te stellen man of vrouw komt te werken in een klein redactie team en moet in staat zijn zelfstandig artikelen en berichten samen te stellen aan de hand van rapporten, persmededelingen en vaklitera tuur uit binnen- en buitenland. Tot het werkterrein behoort eveneens het beantwoorden van vragen van lezers. Van de medewerk(st)er wordt verwacht dat hij/zij in voorkomende situaties eindredactionele werkzaamheden verricht. De functie vergt: - journalistieke ervaring - kennis van de detailhandelsproblemen of de wil zich die kennis eigen te maken - kennis op het gebied van lay-out. De genoten opleiding dient teminste van middelbaar niveau te zijn nische vakken. Het Detailhandelsbulletin geeft aan een groeiende lezerskring infor matie over de bedrijfsvoering in detailhandelsondernemingen. Het hoofdbedrijfschap is een samenwerkingsorgaan van werkgevers èn werknemers voor de gehele detailhandel. Het salaris is goed; de hoogte is afhankelijk van leeftijd en ervaring. De secundaire arbeidsvoorwaarden zijn op bepaalde onderdelen vergelijkbaar met die van de overheid. Bovendien wordt in december 1 procent gratificatie uitgekeerd. Sollicitaties kunt u richten aan het Hoofdbedrijfschap Detailhandel, Nieuwe Parklaan 74, 2597 LE Den Haag. Nadere inlichtingen: de heer R. Lutz, tel. 070-514261. INGENIEURSBUREAU VOOR GEOTECHNIEK EN GEODESIE B.V. HOOFDKANTOOR: FUGRO B.V. Achterweg 10, Postbus 63, 2260 AB KANTOREN TE: VESTIGINGEN IN: De afdeling Automatisering van de divisie Geodesie beschikt over een Interactief Grafisch Systeem, welke gestuurd wordt door een PDP 11/70. De konfiguratie bestaat voornamelijk uit een intern geheugen van 384 KW, een extern geheugen van 900 Mb, tape faciliteiten, een vijftal grafische werkstations en een tiental alfa-numerieke terminals. Deze konfigu ratie wordt ondermeer gebruikt voor het opbouwen van topografische bestanden, het vervaardigen van thematische kaarten en grondmechanica doeleinden. Voor deze afdeling vragen wij een opmtor/programmeur (m/v) Na een inwerkperiode zal tot het takenpakket behoren: algemene bedrijfsvoering van het systeem (starten/ stoppen, verzorgen en bedienen van randapparatuur, kopiëren discs enz.) invoeren van bestanden en programma's testen, wijzigen en draaien van programma's opstellen van eenvoudige programma's assisteren in bijhouding programma-documentatic. Funktie-eisen: HAVO met wiskunde of gelijkwaardig niveau ervaring met FORTRAN Praktische ervaring met het PDP RSX-11 operating systeem strekt tot aanbeveling. Inlichtingen worden gaarne gegeven door de heer J. Veerman, toestel 127. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling ^Personeelszaken. i FCI (Fugro Consult

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 22