tsssbbsl fü Het Motorhuis brandweer leiden hoofd administratieve dienst m/v KREATIEVE ONDERHOUDS MONTEUR personeelfunktionaris (m/v) ■PEFBOiXEBE stichting bijzondere cursussen EEN ADMINISTRATEUR (M/V) administratief medewerker/ster ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN verpleegkundigen Bij de Brandweer Leiden is de vacature ontstaan van De functie omvat in hoofdlijnen: - beleidsondersteuning van het commando: de administratief-juridische voorbereiding van voorstellen aan het gemeentebestuur, het opstellen van nota's, het maken van ver slagen van vergaderingen, het zorgdragen voor de samenstelling van de begroting, rekeningcontrole en kasbeheer, het secreta riaat van de commandant en de ondercommandant; - salaris- en personeelsadministratie: het zorgdragen voor het bijhouden van de dossiers, het doorge ven van mutaties aan de salarisadministratie, het invullen van di verse formulieren, het maken van overzichten per personeelslid; magazijnbeheer: het bestellen van benodigde materialen, het zorgen voor een goede magazijnadministratie; - archief: het bijhouden van het archief. Voor deze functie, die met een grote mate van zelfstandigheid moet worden verricht, wordt gevraagd: - als opleiding bij voorkeur HEAO-JE of gelijkwaardig; - ervaring in de gemeentelijke beleidsvoorbereidende praktijk. bruto per maand (exclusief loon- Het salaris zal maximaal f 4033, toeslag van f 26, bedragen. Meer informatie over de functie kan worden ingewonnen bij de Commandant van de Brandweer, de heer J. Broekman, telefoon 071-130441. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad te richten aan de Commandant van de Brandweer, Langebrug 56, 2311 TM Leiden. Bij de gemeen,e ^staan to'Xn „es open voor voldoet. solliciteren ■,l" Baukje Bakprodukten bv Lisse is een groeiend, dus levendig bedrijf. Wij fabriceren kant-en-klare bak produkten en hebben een kompleet bakprogramma. Onze aktiviteiten blijven groeien. Om te zorgen, dat fabrikage-technisch zowel als elektro-technisch alles vlekkeloos loopt, zoeken wij kontakt met een man die ervoor voelt om als onze fabrieksinstallaties te verzorgen Wij schrijven: kreatieve' onderhoudsmonteur Deze man is namelijk niet iemand die de hele dag alleen met de vetspuit loopt, maar hij verzorgt door zijn werk een betrouwbare fabrikagevoortgang en mag zijn inbreng leveren voor verbeteringen en die, zo mogelijk, invoeren. In overleg met onze bedrijfs leider is veel mogelijk. Welke opleiding/ervaring u moet hebben om dit met sukses te doen? Als u een man met twee rechter handen bent, weet u wel dat wij li zoeken... Belt u dan even vooreen afspraak, tel. 102521119025 Goede beloning en sociale voorzieningen. Baukje bakprodukten bv Vennestraat 4. Postbus 128 2160 AC Lisse Noord-Zuid-Hollandse Vervoer Maatschappij NV De Noord-Zuid-Hollandse Vervoer Maatschappij N.V. verzorgt een groot deel van het streekvervoer per autobus in Noord en Zuid-Holland. Ook verzorgt zij het stadsvervoer in de steden Haarlem, Leiden en Alkmaar. Het bedrijf telt ca. 2000 medewerkers en beschikt over ca. 600 autobussen. Het hoofdkantoor is gevestigd te Haarlem. Organisatorisch is het bedrijf ingedeeld in 4 distrikten met kantoren te Leiden. Haarlem. A lk maar en - in de naaste toekomst - Pu mierend. Ter ondersteuning van het te voeren personeelbeleid in de distrikten Alkmaar. Purmerend en Leiden vragen wij een met voltooide HBO-opleiding richting personeelwerk. Leeftijd 25 tot ca. 35 jaar. Tot de taken van deze personeelfunktionaris behoren onder meer: het behandelen van individuele personeel- aangelegenheden in samenwerking met bedrijfsmaatschappelijk werker en bedrijfsarts het verrichten van praktische personeel- werkzaamheden in de distrikten. zoals werving en selektie. introduktie, etc. het adviseren van leidinggevende funktionarissen in de distrikten m.b.t. het personeelbeleid het vanuit de distriktsituatie leveren van bijdragen aan het centraal te ontwikkelen personeelbeleid. Naast de gestelde opleidingseis verwachten wij van de kandidaat: zelfstandig kunnen werken goede kontaktuele eigenschappen een konstruktieve en stimulerende opstelling in diverse teams. Ervaring met het uitvoerende personeelwerk strekt tot aanbeveling. Het salaris voor deze funktie ligt, afhankelijk van leeftijd en ervaring, tussen minimaal f 2.324,- en maximaal f4.033,- bruto per maand (overeenkomstig de salarisschalen BBRA). Naast goede arbeidsvoorwaarden volgens CAO-Autobusdienstondernemingen en goede sociale voorzieningen genieten alle mede werkers bij de NZH vrij vervoer op het gehele lijnennet. Belangstellenden voor deze funktie, die bereid zijn mee te werken aan een medisch en een psychologisch onderzoek, kunnen hun sollicitatie binnen 14 dagen richten aan de heer W. Kolk, Hoofd Personeelzaken, bij wie zij ook nadere inlichtingen kunnen inwinnen. Telefoon 023 - 319227. toestel 216. Noord-Zuid-Hollandse VervoerMaatschappij NV Postbus 514, 2003 RM Haarlem. SBC: Instituut voor technische opleidingen, dokumentatie- en leerstofontwikkeling, kadervorming en taalonderricht. Te Leiden beginnen de kursussen: elektrotechniek bestemd voor: niet elektrotechnici, die inzicht behoeven in de elektrotechniek. kursusduur: 26 weken, eenmaal per week van 19.00 tot 21.45 uur. aanvang: maandag 15 september 1980 bedrijfselektronika bestemd voor: elektrotechnisch onderhoudspersoneel in sterkstroominstallaties. kursusduur: 26 weken, eenmaal per week van 19.00 tot 21.45 uur. aanvang: donderdag 18 september 1980 Tevens beginnen in Leiden: hydrauliek/pneumatiek m.i.v. dinsdag 16-09-80 meet- en regeltechniek m.i.v. maandag 22-09-80 Voorts kursussen op 't gebied van BASIC, inleiding computerkunde, micro-computers, IC-techniek, elektronische vermogensregeling, klimaatbeheersing, koeltechniek, ultrasoon onderzoek, managementopleidingen, talen en materialenkennis. Bijna alle kursussen kunnen desgewenst op het bedrijf gegeven worden eventueel aangepast aan specifieke wensen en/of situaties. «jmuÊtjË.* B.V. Het Motorhuis (Opel-dealer) met diver se vestigingen in de Randstad, zoekt voor de centrale administratie, welke gevestigd is te Leiden. Vondellaan 80 Als zodanig zal hij/zij leiding moeten kunnen geven aan een tiental medewerkers/sters. Hij/zij is verantwoordelijk voor de boekhouding, de verslaglegging en tevens wordt verwacht, dat een belangrijke bijdrage wordt geleverd voor de administratieve organisatie, de budgettering, etc. Ook moet hij/zij op beleidsniveau kunnen meedenken en is rechtstreeks verantwoording verschul digd aan de direktie. Zij die in het bezit zijn van een MBA-diploma en belangstelling hebben voor deze funktie. kunnen hun schriftelijke sollicitatie richten aan de direktie van B.V. Het Motorhuis. Postbus 44, 2300 AA Leiden. Vondellaan 80, Leiden, tel. 071-769313 Ministerie van Landbouw en Visserij Staatsbosbeheer Landinrichtingsdienst Directie Beheer Landbouwgronden Op het kantoor van de Hoofdingenieur directeur voor Landinrichting, Grond- en Bosbeheer in de prov. Zuid-Holland te 's-Gravenhage is plaats voor een: sectie Grondzaken Taken: - administratie t.b.v. grondzaken aan- en verkopen, ruilingen, zakelijke rech ten etc.; - administratie t.b.v. beheer gronden huur, verpachtingen etc.; - diverse andere voorkomende werk zaamheden. Vereist: MAVO/HAVO; ervaring op het gebied van rechtshandelingen. Salaris: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en er varing maximaal ƒ2.530,- bruto per maand een toelage van 26,- per maand. Vakantietoelage 8%. Voorts zijn de gebruikelijke rechtspositieregelingen van toepassing. Nadere informaties omtrent de functie kunt u inwinnen bij de heer J. A. Snijders tel. 070-924481 tst. 125. Kandidaten worden uitgenodigd hun schriftelijke sollici tatie binnen 10 dagen na verschijning van dit blad - te richten aan de Hoofdingenieur-directeur voor Landin richting, Grond- en Bosbeheer prov. Zuid-Holland, Van Speijkstraat 13. 2518 EV 's-Gravenhage (onder vermel ding van "soil. nr. L 98/80"). Ter versterking van de staf van deze afdeling zoeken wij een anaesthesie verpleegkundige/ assistent m/v vac.nr. 252.L.81.34.LD De werkzaamheden vinden plaats op de operatieafdelingen van diverse specia lismen. alsmede op poliklinieken en röntgenkamers Onze gedachten gaan uit naar een al enige jaren (2 a 3 jrgediplomeerde en ervaren medewerker met leiding gevende capaciteiten Salaris: aanstelling kan afhankelijk van opleiding en ervaring plaatsvinden in de rang van eerste verpleegkundige (max. salaris f2800 bruto per maand) Informatie: over de inhoud van de functie verstrekken wij u gaarne mondelinge informatie. U. kunt hiervoor contact .opnemen met mw. Th. M, Berlemon- de Best, Coördinerend Hoofdverpleeg kundige, tel.. 071 -14 72 22, toestel 4318 of de heer J. C. van R-iel. personeelscon sulent, toestel 2720. opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8% LI kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL. Rijnsburgerweg 10. 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer ver melden ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN Op de interne-neurologische afdeling van het Diaconessenhuis te Leiden hebben wij plaats voor enkele De arbeidsvoorwaarden zijn conform de C.A.O. Ziekenhuiswezen. Inlichtingen worden graag verstrekt door Br. P.M.C. Roos, hoofd verplegingsdienst, telefoon 155960, toestel 700. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling personeelszaken, Houtlaan 55, 2300 RD Leiden. DIACONESSENHUIS ^LEIDEN

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 20