Ittidttii secretaresse ^SIHU^ \pensi DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: administratief medewerk(st)er (v/m) f V nz?rsoni IEL FULL-TIME VERKOOPSTERS ERVAREN TIMMERMAN METSELAARS EN EEN OPPERMAN ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN medewerker lesroosterplanning m/v 2 gewone hoogleraren in het burgerlijk recht (m/v) wetenschappelijk medewerker (m/v) Fasson leiden Stichting "St. Maarten" GASTVROUW GASTVROUW De Manse logopediste •ptraonatlpEjsOEEL personeel I PEflSO£££rorW De Country Shop, een toonaangevende modezaak voor Den Haag en omstreken, zoekt voor haar vestiging te'Wassenaar Naast je gevoel voor het hedendaagse modebeeld moet ook een stukje zelfstandigheid tot je persoonlijkheid behoren. Salaris in overleg. Bel nu met Hans Huisman. Gevraagd voor onderhoudswerk en verbouwingen BOUWBEDRIJF M. W. MEIJER B.V. Metselbedrijf Fa. K. CRAMA ZN. vraagt voor burgerwerk Aanmelden: 's avonds na 6 uur: v. d. Marckstraat 6, Leiderdorp. Tel. 071-895409. Djrektie Onderwijszaken Afdeling Opleidingen In het Opleidingscentrum Nieuweroord van het Academisch Ziekenhuis Leiden volgen ca. 400 leerlingen het theore tisch deel van de opleiding tot verpleeg kundige. ziekenverzorgende of opera- tie-assistent(e). Tevens wordt een aantal voortgezette verpleegkundige opleidin gen gegeven. De opleidingen vangen aan met een introductieperiode. Daarna worden de theorielessen in blokweken gegeven. Binnen de administratie van de oplei dingen komt de functie vacant van vac nr. 037.L.07.34.LD Taak: - afspreken van lestijden met de docen ten; - vervaardigen van lesroosters; - verzenden van roosters; - verzorgen van de correspondentie betreffende de lesroosterplanning; - eventueel in teamverband verrichten van algemene werkzaamheden ten behoeve van de administratie van de afdeling. Verlangd: opleiding op HAVO-niveau en typediploma; administratieve ervaring is gewenst, alsmede goede contactuele en organisatorische eigenschappen. Salaris: max. f 2324 bruto per maand. Informatie: wordt gaarne verstrekt door de heer M. de Ridder, hoofd administra tie (071-14 7222. toestel 5220) of mevr. Wiersma-Traag, personeelsconsulent (toestel 2720). Bij indiensttreding wordt iedereen direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8% U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL. Rijnsburgerweg 10. 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer ver melden. ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN Faculteit der Rechtsgeleerdheid vacaturenummer 0-27411249 De te benoemen functionaris heeft tot taak het geven van onderwijs in de verschillende fasen van het studieprogramma. Van hem/haar wordt verwacht dat hij/zij een actieve belangstelling heeft voor onderwijskundige vraagstukken en dat hij/zij bereid en in staat is deel te nemen aan de verschillende onderwijsvormen die de vakgroep thans kent. Hij/zij zal voorts een bijdrage moeten leveren in de ontwikkeling van nieuwe onderwijsvormen. De te benoemen hoogleraar moet hebben blijk gegeven te beschikken over duidelijke onder- zoekskwaliteiten. Hij/zij dient bij voorkeur gepromoveerd te zijn. Hij/zij zal zowel zelf onderzoek moeten verrichten, als het onderzoek van anderen moeten stimuleren. Van hem/haar wordt verwacht dat hij/zij bereid is tot samen werking met andere docenten op de grens gebieden van het burgrelijk recht, zoals burger lijk procesrecht en handelsrecht. De taakverdeling zal in nader overleg met de zittende kroondocent worden geregeld. Buitenuniversitaire praktijkervaring strekt tot aanbeveling. Van de te benoemen personen wordt verwacht dat zij bereid zijn universitaire bestuurs- en beheerstaken te verrichten. Inlichtingen bij prof. mr. W. M. Kleyn, telefoon 071-148333. toestel 7276. Vakgroep Staatsrechtelijke Vakken, faculteit Rechtsgeleerdheid vacaturenummer 0-30611249 Taak: het verzorgen van onderwijs in staats- en administratiefrecht; het verrichten van onder zoek op het terrein van het staats- of admini stratiefrecht: het medewerken bij het afnemen van tentamens: het helpen samenstellen van studiemateriaal voor de verschillende studie fasen: het begeleiden en medebeoordelen van scripties; het bijdragen aan beheers- en bestuurs werkzaamheden van de vakgroep. Vereist: kennis van het Nederlands staats- en administratiefrecht. Ervaring op het gebied van het staats- en administratiefrecht strekt tot aanbeveling. Aanstelling in het rangenstelsel voor weten schappelijk medewerkers in tijdelijke dienst voor ten hoogste 4 jaar, zonder vooruitzicht op een vast dienstverband. Inlichtingen bij mr. J. A. Peters, telefoon 071-149641. toestel 311 De Leldse Universiteit streeft naar een vergroting van het aantal vrouwen in hogere functies. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46, 2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. Salaris 1.842,45 netto per maand (25 jr. en ouder en gehuwd) 22 vakantiedagen 4 snipper/brugdagen 10-13 compensatiedagen 8% vakantietoeslag 6'/ü% eindejaarsuitkering gratis koffie en bedrijfskleding, schoeisel etc. goed pensioenfonds Dit alles biedt Fasson (NedBV haar medewerkers, werkzaam in de 4 ploegendienst in onze fabriek te Hazerswoude. Wij hebben nog plaatsingsmogelijkheid voor: WIKKELAARS EN/OF BEDIENINGSVAKLIEDEN Omdat de aard van het bedrijf een volkon- tinue-systeem noodzakelijk maakt, dient men bereidt te zijn in een 4 ploegendienst te willen werken. Zij, die van aanpakken weten, en/of erva ring in een ander produktiebedrijf hebben en die geïnteresseerd zijn in een opleiding tot operator verzoeken wii te solliciteren tel 01714-9008 toestel 223/224 of schriftelijk Fasson (Ned.) BV, Rijndijk 86/88,2394 ZG Hazerswoude-Rijndijk. An Avery International Company \a Voor de nieuw in te stellen Stafafdeling Welzijn zoeken we een De werkzaamheden zullen voornamelijk bestaan uit: - verwerking van voortgangsverslaggeving van diverse projektgroe- pen; administratieve taken met betrekking tot planning- en informatie systemen; - het voeren van het afdelingssecretariaat; - het secretariaat van de stuurgroep Welzijn. Voor deze funktie zoeken wij gegadigden met: - een afgeronde middelbare opleiding; - een secretaresse-opleiding; - administratieve ervaring; - goede kontaktuele en redaktionele vaardigheden. Aanstelling vindt, mede afhankelijk van opleiding en ervaring, plaats in de rang van adjunct-commies of adjunct-commies A Salarisgrenzen f 1864, tot f 2826, bruto Schriftelijke sollicitaties, met vermelding van vakaturenummer 80089 te sturen aan burgemeester en wethouders van Leiden Post bus 9100, 2300 PC, Leiden. -p nes open voo eisen voldoet. leder die aan de 9"te och,e WOrdt daarom nadrukten/* solliciteren. afdeling Jeugdgroepen roept kandidaten op voor de functie van voor een leefgroep van 9 meisjes tussen 15 en 19 jaar te Leiderdorp en een voor een leefgroep van12jongensenmeisjes tussen 12 en 16 jaar te Leiden. Tot haar taak zal o.a. behoren: - organisatie van en toezicht op alle huishoudelijke zaken: - het verzorgen van de inkopen en het bereiden van de maaltijden; - het verzorgen van de was (binnenshuis): - het bijhouden van de administratie van de inkopen: - bij afwezigheid van de groepsleiding aanwezig zijn bij de jongeren Een en ander in nauwe samenwerking met een team van 4 groeps- werkers. Onze gedachten gaan uit naar een vrouw tussen 30 en 40 jaar die in staat is in goed overleg een bijdrage te leveren aan het scheppen van een prettig leef- en werkklimaat. Inlichtingen bij de direktie van de Jeugdgroepen: de heer F. van de Sande, tel. 071-411888 of bij het team van de jeugdgroepen: resp. 071-411891 (Leiderdorp) en 071-214684 (Leiden). Sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan de Direktie van Huize "St. Maarten", Bijdorp 11, 2352 EX Leiderdorp. Binnen Samsom Uitgeverij houdt de produktgroep boeken zich bezig met de ontwikkeling en verkoop van uitgaven bestemd voor overheid, bedrijfsleven en welzijnswerk. De secretaresse van het hoofd van de produktgroep boeken, tevens adjunct directeur van Samsom Uitgeverij, gaat binnenkort een andere functie binnen ons bedrijf vervullen. Wij zoeken voor haar een opvolgster. De baan Naast algemene werkzaamheden, waaronder corresponderen en notuleren, coördineert de secretaresse een aantal activiteiten binnen de produktgroep. Zij is voorts belast met het secretariaat van de Sociale en Culturele Reeks Het gaat om een veelzijdige en verant woordelijke baan. waarbij veelvuldige contacten, zowel intern (met uitgevers en stafafdelingen) en extern (met auteurs. adviseurs en andere - ook buitenlandse - relaties) een belangrijk element vormen Protielschets Wij zoeken een secretaresse met een HAVO/VWO-diploma. aangevuld met een vakopleiding en enkele jaren ervaring Belangstelling voor of ervaring in het boekenvak c q de uitgeverswereld is een pré. Leeftijd: bij voorkeur vanat 25 jaar Sollicitatie Bent u geïnteresseerd en wilt u meer informatie (wij kunnen tenslotte niet alle aspecten van deze baan in een advertentie opnemen), dan kunt u telefonisch contact opnemen met José van der Meer (01720) 6 22 57 Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan mevrouw P J van der Zon. afdeling Personeelszaken van Samsom Uitgeverii bv. Stadhoudersplein 1, Postbus 4. 2400 MA Alphen aan den Rijn li Samsom Uitgeverij Kiljanpad 2, Leiden Z.W.: Het bestuur van bovengenoemde school voor Prot. Chr. Individueel Onderwijs vraagt per 1 september een tweede voor 2 schooltijden. Inlichtingen over deze functie aan onze school voor M.L.K. te verkrijgen bij H J. Nieuwstralen, schoolleider, tel. 311940 Voor sollicitaties Mr A de Wolf. secretaris. Spiegheldreet 10, Leiderdorp

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 19