Minder wedstrijden. Meer kans. Tbstuwogen met ïi computer met 12 goed ai kampioen Bij 10 goed altijd prijs. LUMMUS mm Nieuw inde Toto. rinck brillend Ook verbeteringen inToto-Gelijk. 3 Goed betaalt al uit. Deze week Dubbeltoto 34 en 34A. Snel en accuraat Kennismakingsvoordeel van ca. 100.- Visie Papillon ^ATTENTIE D' «ar; De voetbal-Toto is vernieuwd. En verbeterd! Met ingang van 23/24 augustus staan er geen 13 wedstrijden meer op het formulier maar 12. Dat betekent meer kans op een prijs. Ook op de le, want als u alle 12 wedstrijden goed hebt voorspeld bent u winnaar van de le prijs. De 2e prijs is voor u met 11 goed (was 12), en u hebt de 3e prijs al met 10 goede uitslagen (was 11). Speel voortaan mee in de vernieuwde Toto. U hebt nü een grotere prijzenkans! Nieuw in de Toto is ook de minimum uitkering bij de 3e prijs. Ook als er in een bepaalde week veel deelnemers met 10 goed zijn, betaalt de Toto altijd uit: minimaal f2,50 per winnende kolom. Met ingang van het eerste Toto-weekeinde verandert het prijzensysteem van Toto-Gelijk. U wint nu de ie prijs als u 5 goede (gelijke) spelen uit in totaal28 wedstrijden hebt voorspeld. Tot nu toe was dat 6 uit 32. Met 5 uit 28 hebt u meer kans op een prijs,en het formulier is bovendien sneller in te vullen. De le prijs wint u bij 5 goed, de 2e bij 4 goed de Toegevoegde Wedstrijd. De 3e prijs wordt uitbetaald bij 4 goed en de 4e prijs bij 3 goede voorspellingen. Ook hier geldt: voor de laagste prijsklasse (3 goed) garandeert de Sporttotalisator een minimum uitkering van f2,50. Uitgebreide Toto-informatie vindt u op de formulieren en in een speciale folder. Die zijn nu al verkrijgbaar bij uw club, winkelier of ophaler. Lummus Nederland B.y is een groeiend internationaal opererend bedrijf, dat zich bezighoudt met het ontwerp en de bouw van olieraffinaderijen, petrochemische en chemische fabrieken overal ter wereld. Wij maken deel uit van C-E Lummus, behorende tot de Combustion Engineering groep, een Amerikaans concern met vestigingen over de gehele wereld. Wegens uitbreiding van aktiviteiten zoeken wij zowel ervaren als pas afgestudeerde MTS-ers Wlb, WW of E, voor diverse afdelingen, o.a. Pijpleidingen, Instrumentatie, Staal- en Betonkonstrukties, Elektrotechniek, Drukvaten, Pijpmaterialen, Maquette-bouw. Veel mogelijkheden voor de juisteman op de juiste plaats. Kom eens praten over de mogelijkheden bij Lummus. In een sollicitatie-gesprek kunnen wij veel meer vertellen dan in deze advertentie. Wij zitten zo'n 5 minuten lopen van het station Den Haag C S. Vanzelfsprekend worden uw reiskosten vergoed. Nog even dit: Lummus Nederland B.V. wacht met belangstelling op reakties van jonge goede technici. In ieder geval is het salaris met de daarbij behorende emolumenten zonder meer goed te noemen en is de interne begeleiding inzake training uitstekend. Wegens een konstante uitbreiding van werkzaamheden zijn doorgroeimogelijk heden in ons bedrijf zeer wel aanwezig. Kort gezegd: Wij zijn een internationaal bedrijf met een dito werksfeer, veel variatie in werkzaamheden, gekombineerd met een waarachtig stuk werkzekerheid. Interesse in een job met perspektief? Bel met onze afdeling Personeelszaken en vraag naar de heer C. Laureijs of de heer O Jelsma (070 - 614891). (Dok kunt u schriftelijke sollicitaties richten aan de afdeling Personeeiszaken, Lummus Nederland B.V. Kalvermarkt 9, 2511CB DEN HAAG. Lummus Nederland B.V. Kalvermarkt 9 2511 CB Den Haag Telefoon 070-6148 91 Bij Rinck Brillen. Waar de befaamde service vele facetten van de ogen be helst Van briladvies tot ogenmode. Dat briladvies begint bij de moderne Dioptron-computer. Wie niet meer zo zeker van z'n bril is, loopt gewoon even bij Rinck Brillén binnen. Zonder afspraak. Binnen 1 minuut weet u dan precies of u een andere sterkte nodig heeft Een unieke service van Rinck Brillen. Geheel vrij blijvend! Bij eventuele aankoop van een bril wordt de test altijd gevolgd door een uitgebreide oogmeting. Veilig idee! Wij bieden u tijdelijk 'n bril compleet met deze allernieuwste fotochromatische glazen: Rinck Reactolite Rapide in uw lees of afstands-sterkte*Op- en terugkleuren gaat zekerdrie keer zo snel als voorheen. Voor de tijdelijke aktieprijs van 11—(1 ;~l J* hJ ZJm Voor dames de zeer modieuse en elegante Hoge sterkte - extra grote dia per glas per onderdeel. :>f ontspiegelen toeslag f 10,- Nadat uw ogen door onze computer getest zijn. ontvangt u de Dioptron-waardecoupon. Bij aankoop van een bril ontvangt u bij inlevering van de coupon een waardevolle attentie. Leiden Botermarkt 1, Tel.: 125036. v

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 20