"S. fen berekenende Wh-er kan becijferen dat bij nf zij via "variabele"pnsten vnnruit knmt. PERSONEEL soneel PERSONEEL perst De Koning bewijst dat die je verdienen moet. de koning b.v. ziekenverzorgende (m/v) iparaonMl ■PERSOfNEB Heel snel, Ijefet per direkt, willen we gesprekken voeren met administratieve talenten, in het bezit van MBA-diploma. Doel: het checken van bepaalde posten, die bemand moeten worden. Uw credit De "variabele posten". In uw vak is veel omu heenkijken bepaald geen luxe. Het brengt u met diverse technieken in aanraking. U leert verschillende manieren van Naast kennis hebt u gevoel voor ambitie. U lijkt persé niet op de authentieke klerk waarvan het stoffige voorkomen bijna spreekwoordelijk was. U hebt wel datzelfde, vrij ver gaande plichtsbesef. Wat schrijven we meer op uw credit? Ervaring van minstens 2 jaar op een gecomputeri seerde loon administratie. U weet wat een computer daaromtrent kan. U verbetert uzelf, want ,u volgt de opleiding totSPD-er. En een knipoog naar basis kennis van computer programmering.. uitstekend! Het profijtbeginsel. Dat begint, voor u, bij De Koning Een Leids uitzend bureau met een niet geringe reputatie. Wellicht sluit u nu de boeken al omdat u geen belangstelling koestert voor de proposities van een uitzend bureau. Zo niet, dan willen we graag een aantal belangrijke posten met u doornemen, die uw carrière rendement geven. Dit profijt kan lang niet altijd in geld worden uitgedrukt Wel in toekomst Of carrièreplanning Nieuwe kansen, en betere, misschien. werken en voert uw algemene ontwikkeling op. Niet iedereen zal het elan hiervoor kunnen opbrengen. Blijven zitten waar je zit is natuurlijk gemakkelijker. Maar of je er vooruit mee komt De Koning opent voor uitstekende, vooral ambitieuze werkers nieuwe mogelijkheden. Zeker - de salariëring doet ruim aan, de arbeidsvoorwaarden zijn sympathiek: het geldt voor al onze banen bij onze opdrachtgevers. Er is meer. Meer dan we in deze advertentie kunnen meedelen, zullen we graag in een gesprek vertellen. Aan de hand van uw opleiding of specifieke ervaring zouden we üw variabele post kunnen vaststellen. Invitatie. Belofte Uw eerlijke ambitie kunt u bij De Koning loslaten. U vindt er gerenommeerde Leidse opdracht gevers. De Koning heeft sowieso de funktie die u aantrekt Indien deze "variabele posten" u aanspreken, nodigen we u voor een bezoekje uit U en tevens iedereen die qua doen en laten op u lijkt Teamwork en goed samenspel èn uw inzet moeten de samenwerking gestalte geven. Daar stamt onze reputatie vanaf. Daarom mogen we u aansluiting bij de top in de hogere funkties beloven. Met alle mogelijke afwisseling Ons kantoor is dagelijks voor u geopend. Maar bijvoorbeeld computer-operator? Of weer anders? Toch herkent u al duidelijk iets persoonlijks in deze advertentie. Welkom! De Koning wil graag met u praten, zeker met betrekking tot de vele proposities. Op welke wijze van samenwerking sprake kan zijn, waar uw voorkeur naar uitgaat en bij wieonze belofte hier maakt schuld. Wel degelijk. U kunt het allicht ervaren. Niet iedereen wordt uitzendkracht Uitzendkracht in de zin van De Koning staat bovendien los van het algemeen geaccepteerde begrip. Omdat De Koning werkers herkent Met diploma's. Met ervaring En ook alleen hen erkent Of een aanbod doet Voorts wil De Koning een stuk persoonlijke relatie geen geweld aandoen. Dat hoeft niet, want De Koning stelt grenzen aan de groei. Door konsekwente selektie. En slechts te willen werken met mensen die zich durven verroeren. Vanwege hun konstruktieve ontevredenheid. De Koning weet administratieve ervaring te waarderen. Met werk. De juiste man/vrouw op de juiste plaats De volgende interessante funkties hebben we per direkt voor: typistes nedJmod. talen, secretaresses, steno typistes, MK-typistes, administratieve medewerkers Uitzendbureau De Koning te Leiden, waar je royaal werk kunt verwachten. Korevaarstraat 33 - 2311JT Leiden Telefoon 071 -131710/141355 Paviljoen Beatrix van de Stichting Centrum St. Bavo te Noordwijkerhout, is de opname-afdeling psychogeriatrie waar 27 patiënten worden gescreend en behandeld. Binnenkort is er binnen het team een vakature voor een Er wordt in multidisciplinair verband gewerkt. Nadere informatie over de funktie is te verkrijgen by de heer J. van Lokven, beleidsman sektor geriatrie. Schriftelijke sollicitaties kunt u sturen aan de afdeling Personeelszaken met vermelding van vakaturenummer 80.38.79. stichting centrum st.bavo noordwijkerhout Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel. 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout Gevraagd te Leiderdorp een tandarts- assistente) ervaren of aankomend Vereist: zonnig humeur en loyaliteit. Evt. part-time arbeid of ge huwd geen bezwaar. Br. o. nr. 38688 bu reau van dit blad. Elke zaterdag de personeelsrubriek sluit 2 dagen vóór verschijnen y op donderdag 15.30 uur. Telefoon 071-144941 toestel 128 Ans de Bruin toestel 129 Cock Juffermans Evro Medica zoekt per direct A-VERPLEEGKUNDIGEN verschillende afdelingen, alle diensten B-VERPLEEGKUNDIGEN per september in omg. Leiden ZIEKENVERZORGENDEN in en om Leiden, alle diensten VERPLEEGHULPEN diverse instellingen bei voorinformatie tel.: 071-142347, Kort Rapenburg 12a, Leiden. (Alle functies m/v) Wij vragen een VROUWELIJKE ADMINISTRATIEVE KRACHT voor afwisselende werkzaamheden, op modern kantoor. Leeftijd vanaf 18 jaar. Opleiding HAVO o.d., goede typevaardigheid bouwbedrijf niersman b.v.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 18