aankomend register accountant voor een veelomvattend en nieuw controle-object PERSONEEL \perso inspekteur Heineken: 'PERSONEEL ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN bioloog/ biochemicus m/v Bedrijfsvereniging voor de Gezondheid/ Geestelijke en Maatschappelijke Belangen Een zelfstandige baan voor een PD 'er op onze salarisadministratie. PER£Of£ElP*rson**l PERSCr€£Prson— PERSONEEL personeel ggne psychiatrisch ziekenhuis Endegeest In ons gemeenteziekenhuis met een regionale funktie voor de streek rond Leiden kunnen wij een kreatief therapeut drama m/v plaatsen voor 20 uur per week. Betrokkene zal werkzaam zijn op de aktiviteiten- therapie die verbonden is aan de afdelingen voor opname- en vervolgbehandeling. Ons team, be staande uit kreatief therapeuten handenarbeid, ak- tiviteitenbegeleiders en bewegingstherapeuten biedt de kliënten een basisprogramma waarin wij met vaste groepen werken en een keuze program ma waarin plaats is voor cursussen, themagroepen en therapieën met groepen en individuele kliënten. Taken: het introduceren van het medium drama in het keuzeprogramma. binnen het aktiviteitenteam deelnemen aan werkoverleg, beleidsvorming en intervisie; deel name aan behandelteamoverleg op de woonaf- delingen. Eisen en wensen: diploma Middeloo medium drama .Acade mie voor Expressie door Woord en Gebaar of gelijkwaardige opleiding op HBO-niveau. ervaring in de klinische psychiatrie is gewenst. Salariëring, afhankelijk van leeftijd en ervaring tot maximum f 2.818,— op basis van een volledige werkkring. Voor informatie kan men zich wenden tot de heer F. Schiks, hoofd aktiviteitensektor, toestel 256. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd Personeelszaken. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 15 18 40* Ten behoeve van een door het Koningin Wilhelmina Fonds gesubsidieerd pro ject bestaat bij het Laboratorium voor Stralengenetica en Chemische Muta- genese een vacature voor een vac.nr. 078.K.89.32.LD Taak: het verrichten van onderzoek naar de samenhang tussen mutatie en cel transformatie in zoogdiercellen in vitro. Ervaring met weefselkweektechnieken strekt tot aanbeveling. Salaris: afhankelijk van leeftijd en erva ring volgens Rijksregeling. Informatie: nadere inlichtingen worden verstrekt door dr.J.W. I.M.Simons, tel. 071-14 83 33. toestel 6176. U wordt aangesteld door het Academisch Ziekenhuis te Leiden. De werkzaamheden worden verricht in het kader van projecten welke worden gesubsidieerd door het Koningin Wilhelmina Fonds. Derhalve zult u in eerste instantie tot het eind van het begro tingsjaar worden aangesteld met de moge lijkheid van een jaarlijkse verlenging, wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. De vakantietoelage is 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het Hoofd Personeelszaken. Acade misch Ziekenhuis. Rijnsburgerweg 10. 2333 AA Leiden. Gaarne op de brief het vacaturenummer vermelden. ilL ✓Academisch ziekenhuis leiden De NMB is een grote handelsbank in Nederland en maakt een krachtige groei door. Wij hebben op het ogenblik 467 kantoren met in totaal 10.000 medewerkers. Bij de Interne Accountants dienst werken circa 90 mensen. Hier is plaats voor een aankomend registeraccountant met NIVRA t/m BEE II of een vergelijkbaar opleidingsniveau en ervaring op administratief/controletechnisch gebied. De Interne Accountantsdienst bestaat uit drie onder-, delen: 1) Controle Kantoren, met circa 50 medewer kers, 2) Controle Hoofdkantoor en 3) Controle Automatisering. Binnen het onderdeel Controle Kantoren functioneert de afdeling Gecentraliseerde Controles. Deze afdeling bestaat uit 6 jonge mede werkers.. Zij gebruikt een geavanceerd geautomati seerd informatiesysteem dat nog verder wordt ver fijnd, zodat routinewerkzaamheden tot een mini mum worden beperkt. Gevarieerd, zelfstandig werk met goede doorgroeimogelijkheden Uw loopbaan bij de NMB begint met een opleidings periode op een kantoor in of in de buurt van uw woonplaats. Deze opleiding duurt een maand of twee en is bedoeld om een brug te slaan tussen uw kennis en inzicht en de dagelijkse NMB-praktijk. Daarna gaat u op de afdeling Gecentraliseerde Controles in Amsterdam de controle opzetten en uitvoeren op de periodieke rapportage aan De Nederlandsche Bank. Dit is voor ons een nieuw en veelomvattend controle-object waaraan u zelfstandig gaat werken en waarvoor u medeverantwoordelijk NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK wordt. Bovendien werkt u mee aan de controle op de Jaarrekening en de tussentijdse verslaggeving. En tenslotte verricht u research en beoordeelt u de opzet inzake de administratieve organisatie op het hoofdkantoor en de kantoren. Alles bij elkaar is dit zeer gevarieerd en zelfstandig werk met veel contacten binnen de hele organisatie. De opleidingsmogelijkheden èn de doorgroeimoge lijkheden zijn volop aanwezig. Wij stimuleren u graag op dit punt met een uitstekende studiekosten vergoeding. Wat wij vragen en bieden U bent een man of vrouw met NIVRA t/m BEE II of een vergelijkbare opleiding. U hebt ervaring op administratief/controletechnisch gebied en belangstelling voor automatisering. Verder kunt u goed in teamverband werken en u bezit het initiatief en het vermogen om uw standpunten duidelijk te verdedigen. Wij bieden u een goed salaris, tenminste 5 weken vakantie, 8% vakantietoeslag, 13e maand, winst- delingsuitkering, premievrij pensioen, gunstige financieringsregeling, reiskostenvergoeding en een aantrekkelijke spaarregeling. Daarnaast kennen wij een systeem van variabele werktijden. De afdeling Gecentraliseerde Controles is gevestigd in ons hoofdkantoor aan de Eduard van Beinum- straat 2 te Amsterdam Nieuw-Zuid. Gemakkelijk te bereiken met eigen en met openbaar vervoer. U kunt uw sollicitatie richten aan de NMB, t.a.v. mevrouw W. Lemaire, afdeling Personeelszaken, postbus 1800, 1000 BV Amsterdam. Als u eerst nadere informatie wenst, belt u dan de heer D.P. Boot R.A., telefoon: 020-5432480. (uitvoeringsorgaan sociale verzekering) Utrechtseweg 30-32, 3704 HD Zeist Ons bedrijf verzorgt voor werknemers in dienst van de aangesloten groeperingen en instellingen de uitkeringen en voorzieningen ingevolge de AA W/WAO, WW en ZW. Naast het modern ingerichte hoofdkantoor te Zeist, heeft onze bedrijfsvereni ging 11 over het land verspreide rayonkantoren (totaal circa 1400 medewerkers). Bij onze bedrijfsvereniging zijn ongeveer 40.000 werkgevers aangesloten. Het aantal verzekerde werknemers bedraagt ca. 700.000. In onze buitendienst bestaat een vakature voor de funktie van die zowel in de regio Haarlem/Leiden, als in de regio Den Haag zijn/haar werkzaamheden kan verrichten. Funktie-informatie: De inspekteur bezoekt werkgevers en werknemers voor het verkrijgen van gegevens en het verstrekken van informatie, de uitvoering van de sociale verzekering betreffende. Funktie-eisen: gedegen kennis van en ruime ervaring in de uitvoering van de werkloosheidswet, de ziektewet, de algemene arbeidsongeschiktheids wet en de wet op de arbeidsonge schiktheidsverzekering, alsmede bekendheid met andere sociale wetten; het bezit van het diploma Sociale Verzekering; opleiding op middelbaar niveau; goede kontaktuele eigenschappen; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; bekendheid met loonadministraties gewenst; bezit rijbewijs B/E. Buitendienstervaring is geen strikte eis, maar wordt wel zeer op prijs gesteld. Kandidaten dienen in de regio Haarlem/Leiden of in de regio Den Haag woonachtig te zijn. Wij maken geen onderscheid tussen mannelijke en vrouwelijke kandidaten. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selektieproceduren. Wij bieden: Naast goede sekundaire arbeidsvoor waarden, zoals een auto- en andere onkostenvergoedingsregelingen, bie den wij een salaris - afhankelijk van leeftijd en ervaring - tot maximaal 3.925,- bruto per maand (exkl. toeslag a 26,- i.v.m. loonmaatregel) Interesse? Belangstellenden voor deze funktie verzoeken wij hun schriftelijke sollici tatie te richten aan de personeelsdienst BVG, postbus 276, 3700 EA Zeisf. Nederlands grootste bierproducent. Maar ook de grote naam achter een aantal bekende merken frisdrank, vruchtensap, wijn en gedistilleerd. Een modern en groeiend concern, zeker waar het gaat om organisatie, opzet en functioneren. De Centrale Salarisadministratie van Heineken is sinds kort gehuisvest in ons modern kantoor te Zoeterwoude. Deze afdeling biedt interessante mogelijkheden voor een accurate jonge man of vrouw, die in het bezit is van het Praktijkdiploma Boekhouden of in een vergevorderd stadium met deze studie is en het prettig vindt met een grote mate van zelfstandigheid in een klein team te werken. Hij/zij zal worden betrokken bij de verwerking en controle van gegevens, die betrekking hebben op o.a. de salaris berekeningen van het personeel. Verder behoort mede tot de taak de registratie van persoonsgegevens. Naarmate hij/zij is ingewerkt, zal het te woord staan van personeelsleden jn verband met vragen over salarisberekeningen en sociale verzekering ook tot de werkzaam heden behoren. Voor deze functie denken wij aan iemand in de leeftijd van 20 tot 30 jaar, met een opleiding op HAVO-niveau en bij voorkeur het Praktijkdiploma Boekhouden. Ervaring in soortgelijk werk is vereist. Naast een goed salaris biedt Heineken enkele aantrekkelijke regelingen voor o.a. studiekostenvergoeding, winstdeling en premiesparen. Procedure: Belangstellenden voor deze functie kunnen hun sollicitatie richten aan Heineken Brouwerijen B.V., t.a.v. Personeelszaken Kantoor, Burgemeester Smeetsweg 1,2382 PH Zoeterwoude. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw M.C. Bout, hoofd Centrale Salaris administratie, telefoon 071-814869.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 16