«MMEAKir IttNloll tk \pensi buitendienst ambtenaar (m/v) aktiviteitenbegeleider (m/v) Ministerie van Defensie organisatie medewerker ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: TWEE MEDEWERKSTERS administratief medewerkster PEPSCh££Prlcn— persom :EL Voor de opname-afdeling psychogeriatrie waar 27 patiënten, mannen en worden gescreend en behandeld, vragen wij op korte termijn een voor 30 uur per week. De taak bestaat uit het aanbieden van aktiviteiten, dit o.a. om een goed leefklimaat te helpen bevorderen. Aktiviteiten zijn o.a. aangepaste gezelschapsspelen, het maken van uitstapjes, aangaan van individuele gesprekken, luisteren naar muziek, enz. De aktiviteitenleider maakt deel uit van een multi-disciplinair team. De mogelijkheid tot samenwerking met de ergotherapeut is aanwezig. Wij denken aan iemand met ervaring binnen de psychiatrie en een opleiding in deze richting. Salarisgrenzen: f 1437,18 - f 1894,11 bruto per maand, bij een werkweek van 30 uur, excl. toeslag Tijdelijke Wet Arbeidsvoorwaarden. Voor meer informatie kunt u bellen naar de heer J. W. van Zuthem, toestel 2041. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken, met vermelding van vakaturenummer 80.38.69. stichting centrum stbavo noordwijkerhout Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel. 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout Het Bureau Huisvesting van de gemeente Leiden heeft tot taak on der meer het verstrekken van woonvergunningen op basis van de Woonruimtewet 1947, het registreren van woningzoekenden en be middelen voor deze woningzoekenden bij de woningbouwverenigin gen, leegstandsbestrijding waaronder vordering van woonruimte, bestrijding illegale bewoning en behandeling van verzoeken om woonruimte-onttrekking op basis van artikel 56 van de woningwet. Bij dit bureau ontstaat op korte termijn de vacature van tevens beëdigd opsporingsambtenaar Functie-inhoud: - het maken van woonruimterapporten naar grootte en kwaliteit van de woning, - het maken van rapporten illegale leegstand en illegale bewoning ten behoeve van de Huisvestingscommissie, waarvoor ter plaatse gegevens verzameld moeten worden, - administratieve coördinatie bij invordering en bij ontruiming. De functionaris werkt met een zeer grote mate van zelfstandigheid. Functie-eisen: Een opleiding op middelbaar niveau alsmede een goed technisch in zicht. Het vermogen om in situaties waarin veel agressie bestaat of moge lijk is te kunnen werken. Goede contactuele eigenschappen. Het salaris bedraagt, mede afhankelijk van opleiding en ervaring, ma ximaal f 3584, bruto per maand (commies A). Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectiepro cedure. Telefonisch kunnen nadere informaties worden ingewonnen bij de huidige functionaris, M. Tol, telefoon 071-123845. Schriftelijke sollicitaties, binnen 14 dagen, met vermelding van vaka turenummer 80.073 te sturen aan Burgemeester en Wethouders van Leiden, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. Bij de Directie Organisatie van het Ministerie van Defensie, standplaats 's-Gravenhage, is plaats voor een (mnl./vrl.) De taak zal bestaan uit: het adviseren en medewerken aan het tot stand brengen van doelgerichte en doelmatige samenwerkingsver banden in het funktioneren van organisaties/eenheden. het opstellen van procedures, richtlijnen en voorschrif ten van organisatorische aard en de advisering m.b.t. personeelsformaties. Kandidaten moeten in het bezit zijn van het diploma HTS/HEAO. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, tot maximaal f 4033,- exclusief de toeslag van f 26,- (max.) bruto per maand. Vakantie van tenminste 22 dienstdagen per kalenderjaar en een vakantieuitkering van 8% per jaar. Met gemaakte vakantie-afspraken kan rekening worden gehouden. Sollicitaties inzenden voor 21 augustus 1980 en richten aan de Directie Burgerpersoneel, Hoofd van de afdeling Personeelsvoorziening, Postbus 20701, 2500 ES 's-Gravenhage. Leids Universitair Kankercentrum Bij het Leids Universitair Kanker centrum is plaats voor een administratief medewerkster vac.nr. 078.K 07 30.LD Taak: - bijhouden van een geautomatiseerd medisch-diagnostisch archief met behulp van een computer-beeld scherm; - behandelen van binnenkomende tele foongesprekken; -verrichten van algemene medische- en secretariaatswerkzaamheden, zoals het typen van verslagen aan de hand van dictafoon- en geschreven con cepten. Verlangd: MAVO of gelijkwaardige oplei ding; goede typevaardigheid, zelfstan dig en accuraat kunnen werken; kennis van de medische terminologie. Salaris: max. f 2187 bruto per maand. Informatie: kunt u inwinnen bij mevrouw M A P. Zoetemelk, Hoofd secretariaat (071 - 148333, toestel 2525 of 2526). U wordt aangesteld door het Academisch Ziekenhuis te Leiden. De werkzaamheden worden verricht in het kader van projecten welke worden gesubsidieerd door het Koningin Wilhelmina Fonds. Derhalve zult u in eerste instantie tot het eind van het begro tingsjaar worden aangesteld met de moge lijkheid van een jaarlijkse verlenging U wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. De vakantietoelage is 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het Hoofd Personeelszaken. Acade misch Ziekenhuis. Rijnsburgerweg 10. 2333 AA Leiden Gaarne op de brief het vacaturenummer vermelden. Academisch ziekenhuis leiden Op korte termijn gevraagd: filiaalchef r vrijetijdskledingzaak in Leiden. Ervaring in branche. In staat zijnde geheel zelfstandig te beheren. Inkoop te behandelen etc. Eventueel op franchise basis. Sollicitaties te richten aan: Action Wear Nederland CC 20805 Kon. Wilhelminaplein 13, Amsterdam. Laboratorium voor Parasitologie laboratorium- bediende (m/v) vacaturenummer 0-23711158 Hij of zij zal worden tewerkgesteld op de afdeling die zich bezighoudt met het bereiden van voedingsbodems, het bereiden en steriliseren van weefselkweekmedia en de verzorging van het laboratoriumglaswerk. Vereist: amanuensis-opleiding en/of ervaring met deze werkzaamheden. Salaris maximaal 2.324,bruto per maand. Laboratorium voor Medische Microbiologie dierverzorger (m/v) vacaturenummer 0-25211158 Taak: het verrichten van alle voorkomende werk zaamheden m.b.t. de verzorging van de op het laboratorium aanwezige dieren. De gedachten gaan uit naar een ervaren dier verzorger, maar ook kandidaten die opgeleid willen worden tot dierverzorger komen in aan merking. Saiaris: maximaal 2.187bruto per maand. Inlichtingen bij prof. dr. J. Versteeg, telefoon 071-148333. toestel 3395. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep Ingewacht bij de Diensi Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46, 2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. POSTBUS 170, 2160 AO LISSE De Linden is een projekt dat tracht vorm te geven aan een nader te bepalen wijze van werken met jongens. Per 1 oktober a s. zal dit projekt gestart worden in een huis in Lisse voor 10 jongens die, om welke reden dan ook, niet meer passen in een samenleving van school en werk. Met deze jongens zullen wij trachten een levensvorm te vinden, waarin ruimte is voor keuze door de jongen zelf. Om het team van medewerkers kompleet te maken zoeken wij: Van deze medewerksters wordt verwacht: - een zekere levenservaring, - een minimum leeftijd van 25 jaar, - bereidheid om mee te zoeken naar nieuwe weken samen met de jongens, - bereidheid om in onregelmatige diensten te werken. Onze gedachten gaan uit naar vrouwen met bij voorkeur ervaring in het jongerenwerk. De werksituatie moet niet onderschat worden, vooral omdat het de realisatie van een NIEUW projekt betreft, daarom vinden wij ervaring en inzet minstens even belangrijk als diploma's. De salarissen en rechtspositie zijn geregeld volgens CAO Welzijnswerk. Sollicitaties binnen twee weken te richten aan De Linden, postbus 178, 2160 AD Lisse. In het Diaconessenhuis te Leiden komt vacant de functie van doktersassistente/ secretaresse part time, t.b.v. één van de kinderartsen. Werktijden: dinsdag en donderdag van 9.00-17.00 uur. Sollicitanten met ervaring in een soortgelijke functie genieten de voorkeur. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling personeelszaken, Houtlaan 55, 2300 RD Leiden. DIACONESSENHUIS LEIDEN NUTPRODUCT PLASTICS B.V. vraagt voor de produktie-afdeling een SPUITGIETER. Onze gedachten gaan uit, naar een actief persoon met enige technische kennis en inzicht. Solliciaties te richten aan Nutproduct Plastics b.v. v. d. Valk Boumanweg 174, Leiderdorp, tel. 890200. De Leidse Onderwijsinstellingen hebben de cursistenadministratie gespreid over diverse secretariaten. Voor één van deze secretariaten vragen wij een Zij zal binnen de groep een aantrekkelijke en zelfstandige functie gaan vervullen. De admi nistratieve begeleiding en het onderhouden van telefonische contacten met onze cursis ten zullen daarbij centraal staan. Een MAVO-diploma en typevaardigheid zijn gewenst. Voor inlichtingen en sollicitatie kunt u zich zo wel telefonisch als schriftelijk wenden tot onze afdeling Personeelszaken. _/jj leidse onderwijs instellingen Leidsedreef 2, Postbus 200 2350 AE Leiderdorp. Telefoon: (071) 89 9? 55* Wij vragen: Scheepstimmerman en (leerling) Jachtschilder. Wij bieden: goede beloning, verwarmde werkplaats, prettige werksfeer, vrije bedrijfskleding. Aanmelden: Lowland Yachts Amy van Vulpen B.V. Tel.: 071 -410503 b.g g. 01717 - 5545. Hoge Rijndijk 211Zoeterwoude. Uitgeefster van Leidsch Dagblad, Alphens Dagblad, Alleman, wijknieuws Ridde(rveld en Rekrea- tiekrant voor Duin- en Bollenstreek vraagt voor haar rotatieafdeling en huisdrukkerij: a. leerling-rotatiedrukker m/v of Opleidingsniveau: LBO of MAVO met technische interesse Leeftijd van 16 tot 27 jaar. De opleiding bestaat uit een tweejarige basisopleiding voor grafische vakman druktechniek en een derde jaar voor het certificaat rotatiehoogdrukker. Een dag per week is het volgen van onderwijs aan de grafische school verplicht. b. rotatiedrukker m/v Vereisten: Grafisch diploma boek-, offsetdrukker of rotatiedrukker. Werktijden: a. en b.: maandag t/m vrijdag van 09.00 tot 12.30 en van 13.00 tot 16.45 uur. Zaterdags 1 keer per 14 dagen van 08.00 tot 13.00 uur. Telefonische inlichtingen 071-144941. toestel 135 Schriftelijke sollicitaties te richten aan de personeelscoördinator R. Metman Leidsch Dagblad b.v., Postbus 54, 2300 AB LEIDEN.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 22